Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

Anemosss78 έγραψε:

ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ :++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ΘΕΤΙΚΟ ΠΑΙΔΙΑ !!!!!!!! ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?????????????? ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!

:silly: :silly: :silly: :silly: :laugh: :cheer::) :laugh:

ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΟΝΑΔΕΣ

ΠΗΡΑ ΤΟ ΧΗΜΕΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

Δε μπορεις να φανταστεις ποσο χαρηκα για σας!!!!!Ολοι στο λεγαμε οτι αυτη θα ειναι η τυχερη σας φορα!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Anemosss78 έγραψε:

[/quote:3unaue4a]

Μπραβο Γιωργαρααααααααααααα θα γινεις πατεραςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!Το ηξερα πως ολα θα πανε καλα!!!!!!Αντε να ακολουθαμε απο πισω κι εμεις....!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

καλι..ισε καλιτερα κοπελα μου?μιν το βαζισ κατο....και τα χαρουμε και εμισ οταν τα ερτι ο καιροσ!!!

νινα μου η πρωτη μερα ειναι η δυσκολη!!!!!!!μετα το παιρνεις αποφαση οτι τιποτα δεν εγινε κι αυτον τον μηνα και....ελπιζεις για τον επομενο!!!!ετσι κι εγω!!!!!!απλα προσευχομαι κι ελπιζω!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΑΝ ΑΝΕΜΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΦΥΣΑΩ ΝΑ ΣΑΣ ΦΥΣΑΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΤΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΜΩΡΑΚΙ !!!!!!

ΑΠΟΨΕ ΤΗΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ .

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ

ΚΑΙ ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΑΞΙΖΕΙ !!!!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ !!!

Φιλούνια και μωρουδόσκονηηηη χχχχχχχχχχ daddy_baby.gif

φυσα ανεμε,φυσα!!!!!!!!!!!!!!!!

ευχομαι να σας πει τα πιο καλα νεα ο γιατρος σας!!!!!απολαυστε το οσο περισσοτερο μπορειτε!!!!!!!!!!φιλια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε γιωργο ακομα σπιτι εισαι?????????θα σας περιμενει ο γιατρος!!!!!!!!!αντε πανε και μπες αμεσως μολις γυρισετε να μας πεις τα νεα!!!!!!!!!!!

γεια σου κι εσενα χρυσανθη!!!!!!!!τι κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανεβαινω αθηνα την 1η...εχω συναντησεις με γιατρους κ τετοια...ας ελπισουμε να εχω κ εγω μια καλη απαντηση...

καλλι εσυ?πως σου φανηκε η ροδος?κοριτσια ολες καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ έγραψε:

ανεβαινω αθηνα την 1η...εχω συναντησεις με γιατρους κ τετοια...ας ελπισουμε να εχω κ εγω μια καλη απαντηση...

καλλι εσυ?πως σου φανηκε η ροδος?κοριτσια ολες καλα?

σου ευχομαι τα καλυτερα κοριτσακι μου!!!!!

η ροδος ηταν πανεμορφη,ειδικα αυτη τη φορα γιατι πηγα σαν τουριστρια!!!!!!τελειως διαφορετικα τα πραγματα απο τοτε που εμενα εκει κι εμενα μονη συνεχεια στις υπηρεσιες και στις ασκησεις του αντρα μου!!!!!!!!τωρα την ειδα με τελειως διαφορετικο ματι!εκατσα 8 ολοκληρες μερες χωρις αγχος!αυτο δεν ειχε ξαναγινει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα παιδάκια!!!

Που είστε όλοι βρε? Τώρα που το mammy "δουλεύει" χαθήκατε εσείς? χαχα

Εγώ ακόμα δεν μπορώ να αλλάξω την υπογραφή μου... συνεχίζει να με βγάζει στην αρχική σελίδα... :dry::dry::dry:

Τέσπα θα είμαι εδώ μέχρι τις 10 μετά θα βγώ για βόλτα... άντε ελάτε να τα πούμε!!! Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κ εγώ...

Μετά απο πολύ καιρό κοιμήθηκα το απόγευμα απο τις 18:00 μέχρι τις 20:00!!!!!!!

Σηκώθηκα κ έβαλα το φαί να γίνεται για αύριο!!

Την αρχή την έκανε ο Γιώργος αυτήν την εβδομάδα κ εύχομαι μέχρι το τέλος του Σεπτεμβρίου η κάτω λίστα να έχει τουλάχιστον..διπλασιαστεί..

Δημητρούλα μου η Diosa μας το σκέφτηκε κ εγώ το έκανα πράξη..Καλό ε??Να έχουμε όλες το γουρλίδικο νούμερο! Εύχομαι ο πατέρας σου να είναι καλά..

Γιώργο περιμένουμε τα νέα απο τον γιατρό..

Χρυσάνθη μου έφτασε και για σένα ο καιρός.Λίγες μέρες μείνανε και θα ξέρεις..Εύχομαι να είναι θετικά και τα δικά σου τα νέα και να καταφέρεις να κάνεις ένα υγιέστατο μωράκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς το κορίτσι!!! Χρύσα βλέπω συνεχίζεις να με δίνεις!!! :silly: :woohoo: :P μπράβο σου που κοιμήθηκες!! εγώ δεν τα κατάφερα... αλλά καλύτερα γιατί θέλω σιγά σιγά να μπώ σε πρόγραμμα για να κοιμάμαι νωρίς για να μη ζοριστώ απο Παρασκευή που θα ξυπνάω 6:30-7:00

Τι καλό μαγειρεύεις? Πω πω απο 13/09 που θα είναι και ο άντρας μου σπίτι θα μαγειρεύω και εγώ κάθε μέρα!! Πρέπει να μείνω έγκυος πολύ σύντομα!!! :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο μενα σε ολους.επιτελους μπορεσα και μπηκα..

Γιωργοοοοοοοοοο .....ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! Με το καλο,να σας πανε ολα τελεια μεχρι τελους!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diosa μου μπιφτεκάκια κοτόπουλου έκανα στον φούρνο..

Σκέτα βέβαια γιατί κάνουμε κ δίαιτα..Και ο αντρούλης μου μαζί μου αυτήν την φορά..Άντε να δούμε,μέχρι την Παρασκευή αν αντέξουμε καλά θα είναι μετά ούτως ή άλλως θα την χαλάσουμε γιατί έχουμε έναν γάμο την κυριακή και τα τραπεζια ξεκινάνε απο την Παρασκευή το βράδυ.. :blink:

Εγώ κάθε μέρα σχεδόν μαγειρεύω..μ'αρέσει πολύ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια..σας ευχαριστω για τις ευχες...θα σας πω τα νεα με την επιστροφη...

εγω σερφαρω στο νετ...ψαχνω να βρω κατι κινουμενα σχεδια για τον γιο μου κ ετοιμαζομαστε παραλληλα για το ταξιδι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Χρυσάνθη μου...Εύχομαι να μας φέρεις πολύ καλά νέα!!

Χρύσα και εγώ εδώ και σχεδόν 7 χρόνια μαγειρεύω κάθε μέρα... Σταμάτησα απ'όταν έμεινα έγκυος που ήμουν ξάπλα 1 μήνα και μετά συνέχισε να μας μαγειρεύει η μάνα μου και ο άντρας μου (και που και που μαγείρευα και εγώ) για να μην κουράζομαι.... ε μετά που έγινε ότι έγινε ανέλαβε απποκλειστικά η μάνα μου...αφού έφυγε και ο άντρας μου... και τώρα που είμαι εδώ ο άντρας μου φέρνει έτοιμο μαγειρεμένο φαγάκι κάθε μέρα και τρώω...έχω δηλαδή να ασχοληθώ με τέτοια (γενικές-μαγειρέματα) απο τον Δεκέμβριο...

Πολύ τεμπέλα έχω γίνει!!! να δω πως θα συνηθίσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Γειά σου Χρυσάνθη μου...Εύχομαι να μας φέρεις πολύ καλά νέα!!

Χρύσα και εγώ εδώ και σχεδόν 7 χρόνια μαγειρεύω κάθε μέρα... Σταμάτησα απ'όταν έμεινα έγκυος που ήμουν ξάπλα 1 μήνα και μετά συνέχισε να μας μαγειρεύει η μάνα μου και ο άντρας μου (και που και που μαγείρευα και εγώ) για να μην κουράζομαι.... ε μετά που έγινε ότι έγινε ανέλαβε απποκλειστικά η μάνα μου...αφού έφυγε και ο άντρας μου... και τώρα που είμαι εδώ ο άντρας μου φέρνει έτοιμο μαγειρεμένο φαγάκι κάθε μέρα και τρώω...έχω δηλαδή να ασχοληθώ με τέτοια (γενικές-μαγειρέματα) απο τον Δεκέμβριο...

Πολύ τεμπέλα έχω γίνει!!! να δω πως θα συνηθίσω!!

Θα δυσκολευτείς μαλλον στην αρχή αλλά θα συνηθίσεις..

Εγώ όταν ήμουν έγκυος μαγείρευα πάλι,μόνο ψάρια δεν έκανα και μου τα ετοίμαζε ο μπαμπάς μου!Στις δουλειές του σπιτιού βοηθούσε ο αντρούλης μου..Το σίδερο το είχε αναλάβει η πεθερά μου,που ευτυχώς το έχει κρατήσει και μέχρι τώρα..δεν έχω παράπονο ;) !!

Αν πρώτα ο Θεός ξαναμείνω έγκυος νομίζω ότι κ εγώ θα γλιτώσω πολλές απο τις δουλειές,αν και η αλήθεια είναι δεν με πολυ αρέσει να τις κάνουν άλλοι..Όταν συμμάζευε καμιά φορά ο άντρας μου έχανα όλα μου τα πράγματα για εβδομάδες ολόκληρες :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia καλισπερα...

εδο ιμε και εγο....

μαγιρεμα???? πολι καλο ακουγετε χρισα!!!αλα πρεπι να το δοκιμασο!!!

λιπον εγο κοριτσια στην κουζινα ιμου...εφιαχνα ...γλικα!!!!!!

λιπον ακουστε τη

-κρεπεσ με μαρμελαδα..

-κεικ με καριδι..

-και καριδακια γεμιστα!!!

τα προσπατισο να κανο φοτο να σα διξο....

και μετα αναροτιετε γιατρινα μου γιατη εχο ανεβασμενο ζαχαρο!!!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στον γιο μου δεν εκανα τιποτε...εφευγα 7 το πρωι κ γυρναγα 6 το απογευμα απο την δουλεια....ο αντρας μου κ η αδελφη μου τα εκαναν ολα...ειχα αποκολληση στη ν13η εβδομαδα κ ειχα πολλους πονους μεχρι να γεννησω..αφου δεν μπορουσα να περπατησω....δεν πηγαινα πουθενα με τα ποδια..κ δεν στεκομουν ορθια πανω απο ενα λεπτο...να φανταστειτε οτι την κουνια την εκλεισα σε 5 λεπτα...δεν αντεχα.αφου ποτε δεν πιστεψα οτι θα γεννουσα τον γιο μου...

περισυ ο γιος μου 11 κιλα ολη μερα αγκαλια....παιχνιδι με τον γιο μου...να τον πηγαινω βολτα με το καροτσι να κανω ολες τις δουλειες μονη τα ψωνια λαικη....κ δεν καταλαβα τιποτα....φυσικα εφτασα μεχρι 22 εβδομαδων...φετος επισης τα ιδια με μια διαφορα δεν σηκωνα τον γιο μου καθολου...αλλα παλι τις 22 εφτασα....

τυχαιο δεν νομιζω...στην επομενη δεν θα σηκωθω απο το κρεβατι....μηπως ειναι γουρλιδικο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

koritsia καλισπερα...

εδο ιμε και εγο....

μαγιρεμα???? πολι καλο ακουγετε χρισα!!!αλα πρεπι να το δοκιμασο!!!

λιπον εγο κοριτσια στην κουζινα ιμου...εφιαχνα ...γλικα!!!!!!

λιπον ακουστε τη

-κρεπεσ με μαρμελαδα..

-κεικ με καριδι..

-και καριδακια γεμιστα!!!

τα προσπατισο να κανο φοτο να σα διξο....

και μετα αναροτιετε γιατρινα μου γιατη εχο ανεβασμενο ζαχαρο!!!!χαχαχαχα

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Πώ πω βρε Νίνα μου τί είναι αυτά που κάνεις τέτοια ώρα...

μιαμ,μιαμ..μια κρέπα με μερεντούλα την χτυπούσα πολύ άνετα τώρα!!!!!

Έχω να κάνω 5-6 μήνες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα εμένα με έκλειναν σε άλλο δωμάτιο απο αυτό που έκαναν δουλειές η μαμα μου ο άντρας μου και η κουνιάδα μου γιατί λέει τους έκανα παρατηρήσεις και δεν μπορούσαν να με βρίσουν!!! χααχαχα (ήμουν λίγο σπαστικιά η αλήθεια είναι αυτή, το παραδέχομαι!!)

Χρυσάνθη μου αυτή τη φορά θα έρθει για να μείνει... αλλά το μυαλό κάνει σκέψεις και νομίζει ότι αν κάνουμε κάτι διαφορετικά απο την προηγούμενη φορά το αποτέλεσμα θα είναι διαφορετικό... έτσι κι εγώ...σήμερα έλεγα στον άντρα μου να έρθουμε εδώ για να πιάσουμε το μωρό όταν θα έχω ωορρηξία... να μην το πιάσουμε πάλι στο σπίτι :silly: :silly:

Νίνα τι κάνεις καλέ? Προσπαθείς να αναπληρώσεις τις θερμίδες που έχασες σήμερα??? :P:P:P Πόσα άτομα θα ταίσεις??? :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

κρεπεσ....με μαρμελαδα κερασδι..τησ μανουλα μου!!! 005-20100830.jpg

έχεις βάλει φωτογραφία??

Εγώ γιατί δεν βλέπω κάτι??

Επειδή κάνω δίαιτα μάλλον ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα σας αφήσω!Ήρθε ο άντρας μου και πάω μέσα να τον δω και λίγο...

Θα τα πούμε αύριο το πρωί..Φιλάκια σε όλους και καλό βράδυ!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...