Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ


Avghi

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8ΕΛΩ ΒΟΗ8ΕΙΑ ! ΣΗΜΕΡΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 5 ΘΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.

ΕΧΩ ΜΙΑ ΧΑΖΗ ΑΠΟΡΙΑ ΟΜΩΣ, ΣΕΞ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ (ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 5 ΜΕΡΕΣ)ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΟ "ΓΛΥΚΟ" Η ΟΠΟΤΕ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ??

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, ΦΙΛΑΚΙΑ

Μπορείτε να χρησιμοποιείτε boardcode και smileys, παρά το γεγονός ότι δεν εμφανίζονται στη φόρμα Γρήγορου Μηνύματος :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου αυγη,εγω ξερω οποτε σου ερθει η ορεξη δεν υπαρχει στανταρ ωραριο για αυτα :lol: οποτε αρχισε και οσο αντεξεις χαχα σου ευχομαι καθε επυτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Avghi εμάς το γλυκό 'έδεσε' με επαφές μέρς παρά μέρα...κάθε μέρα αδυνατίζει το σπέρμα και μπορεί να μην έχεις επιτυχία. Όσο για την ώρα σίγουρα είναι καλύτερα το πρωί που είναι πιο φρέσκο και δυνατό το σπέρμα και καλό είναι να μείνεις και κανένα 20λεπτο ξαπλωμένη :cheer::cheer:

καλή διασκέδαση!!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς πάντως το κάναμε μεσημεράκι και μάλιστα μόνο μία φορά και έπιασε!

Το έχασα, βέβαια, αλλά δεν έχει σημασία.

Είναι να σε θέλει (και να γίνει σύλληψη και, στην περίπτωσή μου, να το κρατήσεις κιόλας).

Μην κάθεσαι να μετράς μέρες, να υπολογίζεις πόσες φορές το έκανες, σε ποια στάση και τι ώρα, γιατί δεν πρόκειται να καταφέρεις τίποτα, εκτός από το να αγχωθείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

sugnwmh kiolas gia thn erwthsh..alla ti paei na pei prwi pou einai fresko?????tis alles wres dhl. ti ginete?mpagiateuei?????ap thn stigmh pou den xrhsimopoieitai dunamwnei alla gia freskada prwth fora akouw

συμφωνώ!σημασια εχει να ανανεωνεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ THANKS ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ !!! ΘΑ ΤΑΙΖΩ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΜΥΔΙΑ, ΓΑΡΙΔΕΣ, ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΜΕ ΜΕΛΙ ΚΑΙ ΚΑΡΥΔΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :laugh: :laugh:

ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΕΙ... ΧΑΧΑΧΑΧΑ :silly: :laugh: :silly:

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ... :woohoo: :lol: :woohoo: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχει σημασία να ανανεώνεται αλλά έχει και σημασία ναι είναι ξεκούραστος ο σύντροφος.

Για παράδειγμα ο άντρας μου ερχόταν κάποια βράδυα πάρα πολυ κουρασμένος από την δουλειά και φυσικά έπαιζε ρόλο και αυτό. Ενώ τα πρωινά όπως και να το κάνουμε είναι πιο ξεκούραστος ο άλλος.

Επίσης αρνητικό ρόλο παίζει και το τσιγάρο και το ποτό (ανάλογα με το πόσο καπνίζει και πίνει κανείς).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Emeis kaname k kanoume mera para mera "agkalitses"..gia na einai pio dunato to sperma.8a sumfwnisw oti to prwi einai akoma kalutero alla oso gia to an prepei na meineis sto krevati gia kapoia wra egw de ka8omai giati o gunaikologos mou eipe oti an einai to sperma na sunantisei to wario auto 8a ginei eite katseis sto krevati eite sikw8eis! :) ante k suntoma euxariste nea!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

avghi σου εύχομαι να έρθει πολύ σύντομα το μωράκι!

δική μου γνώμη θα ήταν να μην έρχεστε σε επαφή μόνο τις γόνιμες, αλλά όποτε μπορείτε σε όλο τον κύκλο σου. φυσικά δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αν είναι πρωί, μεσημέρι ή βραδυ :huh: , εμείς πιάσαμε το σποράκι μας κάνοντας τρελίτσες σε όλο τον κύκλο (αν ξεκινήσεις πιο πριν, νομίζω το σπέρμα είναι πιο "δυναμικό" στις γόνιμες)σχεδόν κάθε μέρα, μπορεί και 2 φορές τη μέρα, αν μας ερχόταν ;) . αυτό το "μέρα παρά μέρα" μου ακούγεται πολύ "προγραμματισμένο" και "μηχανικό"... κοίτα να χαρείτε τον έρωτά σας και ο ένας τον άλλο! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια, εγώ έμεινα έγκυος όταν είχαμε σταματήσει τις προσπάθειες! Ούτε ειδική στάση κάναμε, ούτε στο κρεβάτι με τα πόδια ψηλά έμεινα, μάλιστα του είπα να μην τελειώσει μέσα επειδή έχουμε μετακόμιση και μου είπε "τόσες φορές δεν έπιασε, τώωωραα θα πιάσει;"!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΣΤΙΣ 18-08. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 2 ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ !! ΩΟΡΙΞΙΑ ΘΑ ΕΧΩ ΣΤΙΣ 26-08 ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΙΞΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ Η ΤΣΑΜΠΑ Ο ΚΟΠΟΣ?? ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΥΚΛΟ ΣΤΙΣ 09-09. THANKS ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοπελιά, κάνε σεξ να το φχαριστηθείς, χωρίς χρονοδιαγράμματα και υπολογισμούς!

Μην το κοιτάς σαν τρόπο τεκνοποίησης, γιατί και εσύ θα αγχωθείς και θα απογοητευτείς αν δεν έχετε άμεσα αποτελέσματα, και ο άντρας σου θα ξενερώσει. Άκου κόπος! Ξέρω ότι μεταφορικά το λες, αλλά μην αρχίσεις να σκέφτεσαι έτσι, θα χαλαστείς!

Σου λέω, εμείς το κάναμε μια φορά σε ολόκληρο το μήνα και έπιασε! Κι άλλους μήνες που κάναμε τα κλασικά, μέρα παρά μέρα, πόδια ψηλά (αντί του χέρια ψηλά του Χατζηγιάννη) τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Ρε κοπελιά, κάνε σεξ να το φχαριστηθείς, χωρίς χρονοδιαγράμματα και υπολογισμούς!

Μην το κοιτάς σαν τρόπο τεκνοποίησης, γιατί και εσύ θα αγχωθείς και θα απογοητευτείς αν δεν έχετε άμεσα αποτελέσματα, και ο άντρας σου θα ξενερώσει. Άκου κόπος! Ξέρω ότι μεταφορικά το λες, αλλά μην αρχίσεις να σκέφτεσαι έτσι, θα χαλαστείς!

Σου λέω, εμείς το κάναμε μια φορά σε ολόκληρο το μήνα και έπιασε! Κι άλλους μήνες που κάναμε τα κλασικά, μέρα παρά μέρα, πόδια ψηλά (αντί του χέρια ψηλά του Χατζηγιάννη) τίποτα.

Συμφωνώ!!!! ;) ;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demie_14 έγραψε:

avghi σου εύχομαι να έρθει πολύ σύντομα το μωράκι!

δική μου γνώμη θα ήταν να μην έρχεστε σε επαφή μόνο τις γόνιμες, αλλά όποτε μπορείτε σε όλο τον κύκλο σου. φυσικά δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αν είναι πρωί, μεσημέρι ή βραδυ :huh: , εμείς πιάσαμε το σποράκι μας κάνοντας τρελίτσες σε όλο τον κύκλο (αν ξεκινήσεις πιο πριν, νομίζω το σπέρμα είναι πιο "δυναμικό" στις γόνιμες)σχεδόν κάθε μέρα, μπορεί και 2 φορές τη μέρα, αν μας ερχόταν ;) . αυτό το "μέρα παρά μέρα" μου ακούγεται πολύ "προγραμματισμένο" και "μηχανικό"... κοίτα να χαρείτε τον έρωτά σας και ο ένας τον άλλο! :woohoo:

etsi akribws to idio kanw k egw sxedon kathe mera..mporei bebaia na mhn eida apotelesmata alla kapoia stigmh tha ginei

filakia k oooooxxxxxiiiii agxos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ προσπαθώ να μείνω έγκυος για δεύτερη φορά εδώ και 1 1/2 χρόνο. Στην αρχή ειλικρινά δεν έδινα σημασία για την μέρα και την ώρα. Τώρα όμως που έχει περάσει κάποιος καιρός χωρίς να έχει γίνει κάτι, κατόπιν συμβουλής γιατρού ερχόμαστε σε επαφή από την 8η μέρα του κύκλου μου μέχρι την 20η, μέρα παρά μέρα.

Ξέρω ακούγεται άσχημο και όπως είπε και η Demie πολύ προγραμματισμένο και μηχανικό. Αλλά τι να κάνουμε? Δοκιμάζουμε κι έτσι και ελπίζουμε να γίνει το θαύμα.

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω σου προτεινω να σταματησεις να μετρας γονιμες μερες και τετοιες χαζομάρες. τις μετρουσα και γω και καναμε μια τρυπα στο νερο χαχαχαχαχ οταν σταματησα να ασχολουμε με χαζομαρες( ακομη και τη θερμοκρασια μου μετρουσα) και σταματησα να το σκεφτομαι εμεινα εγκυος και φυσικα δεν ηταν στις γονιμες μερες μου. κανε σεξ οποτε θες και οποτε σας ερθει χωρις να εχετε κατι στο μυαλο σας και θα ερθει αμεσως το μωρακι οσο το σκεφτεστε δεν ερχεται!!!και ολο αυτο σε γεμιζει και με άγχος βασικο παραγοντα που μπλοκαρει τη συλληψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα ειναι θεμα μυαλου κ ψυχολογιας.αν εισαι εσυ καλα...ολα θα ερθουν απο μονα τους.το ειχα πει κ παλιοτερα,το θεμα με γονιμες σε μενα τουλαχιστον εχει αποδειχθει οτι δεν ισχυει.αρκει να σου πω οτι εμεινα εγκυος την πρωτη μερα αφοτου μου τελειωσε η περιοδος.καμια σχεση δηλ με γονιμες.αν δεν υπαρχει καποιο ορμονικο ή αλλο προβλημα που πρεπει να μετρας τις γονιμες, τοτε καλυτερα να χαλαρωσεις,να το απολαυσεις κ θα σου ερθει απο εκει που δεν το περιμενεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο εμενα.Ειμαι νεο μελλος και θα ηθελα να κανω καποιες ερωτησεις,αν μπορειτε να με βοηθησεται!!!

Λοιπον ενω ειχα περιοδο την 3η ημερα καναμε ελευθαρα με τον αντρα μου ερωτα,ειναι η 10η ημερα μετα και εχω πρηξιμο στο στηθος και κατι ζαλαδες.Υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος ??? Ευχαριστω πολυ εκ τον πρωτερον !!! :unsure::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα tsitsinaki...κι εμένα μου εχει συμβει αυτό....δεν μπορει να το αποκλείσει κανείς αλλά ισως πιο πιθανό να ειναι η ωορηξία σου. Δες αν θα συνεχίσει ή θα σταματήσει. Είναι μαλλον νωρίς για να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης....αναγκαστικά θα περιμένουμε να δουμε. Κι εγώ το ίδιο είχα αυτο τον μήνα και περιμένω περίοδο στις 30/8....άντε να δούμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...