Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalimera kai apo emena.epitelous simera ta katafera kai irtha douleia!!!!!to sxoleio tis mikris den anoixe akoma kai etsi erxomai mono otan n pethera mou mporei na tin kratisei.kai auto den ginetai pleon suxna giati prosexei to moro tou alou giou tis kai den mporei leei na ta exei kai ta duo. ti na kanoume afou den exw tn manoula mou konta :(

A!!!! kai gia kila min milate sas parakalw. egw mallon tha paw se diatrofologo tn deutera giati ebala ndn 6 :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli μου εχω παρει μονο 200 γραμμαρια!!!βεβαια κανω πολλες καυσεις λογο γυμναστικης και γιογκα!!!αλλιως μπορει να χα παρει τωρα...

εεε 2 κιλακια ειναι καλα που πηρες αλλα προσεχε μην περνεις 1 κιλο την βδομαδα!!!

εχω κοριτσακι,αυτο που ηθελα!!!

αα εσυ θα περιμενεις δεν θελεις να δεις τι ειναι!!!μπραβο κουραγιο!!!

χρυσα καλημερα!!!αμα πας σε διατροφολογο θα σε βαλει σε μια σειρα μην στεναχωριεσε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γκαστρουλιτσες μου ομορφες!!!

Πως εισαστε σημερα??

Γεωργια μου τι ομορφη κοιλιτσα ειναι αυτη!! Και εγω ολη μερα

με κολαν ειμαι.

Θουλιτσα μου 12 εκατοστα!!! :woohoo: Ρε ποτε εφτασες 15 εβδομαδες! πως περναει ο καιρος ετσι! Ο Ντοντος καλα?? Μια χαρα ειναι τα 2 κιλακια.

Χρυσα ποσο ειναι η μικρη σου??

Ρεββεκακι μου θελουμε να δουμε ξανα κοιλιτσα!!! Θα βαλω και εγω σημερα μαλλον! Φοβερος ο μικρος με το στηθοσκοπιο!! :laugh:

Η δικια μου βαζει συνεχεια το κεφαλι της στην κοιλια μου να ακουσει τι της λεει ο μικρος!! :laugh: τατ τατ λεει κανει μαμα! :lol:

Βρεχει και σημερα! αντε να φυγουμε να δουμε λιγο ηλιο!

Τα φιλια μου σε ολες!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε τι όμορφες κοιλίτσες είναι αυτές???? :woohoo:

Κι εγώ δεν αντέχω καθόλου πίεση στην κοιλιά...Καλέ Ρεββέκα,έκοψες το λάστιχο από το μπροστινό μέρος για να μη σε πιέζει?? :P

Λενάκι,μακάρι να έριχνε λίγη βροχίτσα και εδώ... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι :kiss::kiss::kiss:

η μικρη πως κ πως περιμενει το μπεμπακο ε? :laugh: :laugh:

ποσα κιλα εβαλες :S ποτε μας ερχεσαι? :woohoo:

καλα ρε ρεβεκα μονο 200 γρ :S:blink::S

αστερι,,μπραβο σου...αγοριστικη κοιλια εχεις ε? :dry:

χρυσα εγω στο πρωτο εβαλα 19 κιλα..ασεεεε B)B)B)

αννουλα κ γω αυτο λεω...ποτε να βρεξειιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα λενακι!!!ειδες τα μικρακια πως περιμενουν να ακουσουν κατι απο τις κοιλιτσες?? :kiss:

αννουλα χαχαχα εχθες το βραδυ γκρινιαζα επειδη με ενοχλουσε το πυτζαμακι μου ειχε παει χαμηλα η μικρη μου και με πονουσε με τις κλωτσιες της!!!οποτε το αντρακι μου πηρε ενα μποξερακι του που δεν το φοραει πια και εκοψε μπροστα το λαστιχο να μην με ενοχλει και μου το εδωσε!!!

χαχαχαχα οπως τα λες χρυσα καρπουζακι ολοκληρο καταπια και μου κατσε εκει!!!!

μολις πηρα αποτελεσματα απο την α εβρυικη πρωτεινη!!!ειναι 1 στα 100000 για νευρικη ανωμαλια και συνδρομο νταουν πολυ καλες τιμες ολα νορμαλ ειπε η γιατρος μου!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli πως ειναι δηλαδη η αγοριστικη κοιλιτσα??διαφερει απο την κοριτσιστικη??τετοια να μου λες να με πιασει πανικος οτι θα φυτρωσει κανα πιπι ξαφνικα!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκάκι,χάρηκα που έχεις τόσο καλές εξετάσεις!!! :laugh:

Μου φαίνεται θα κάνω κι εγώ την μαγκιά με το μποξεράκι!!! :woohoo:

Thouli,εσυ που μένεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλιτσα μου 2 Σεπτεμβριου θα ειμαστε Καβαλα!!

Να κανονισουμε να βρεθουμε και με τις αλλες! Επεισα τον

Παυλο να με φερει Σαλονικα!!! :) κιλακια ειμαι στα 2μισι!

Καλα παω μεχρι τωρα παρολα τα χαζα που τρωω! :lol:

Ρεββεκακι τελεια νεα!! Εδω δεν ξερω αν την κανουν αυτη

την εξεταση..

Χρυσα να την χαιρεσαι την κοριτσαρα σου! Παιδικο παει ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αγοριστικη ειναι πιο μυτερη..ετσι λενε..

ενω στη κοριτσιστικη ανοιγεις απο το πλαι.,.

ειναι πιο στρογγυλη..

τωρα ολες κοιταται τις κοιλιες σας?

χαχαχα

εμενα σα μυτερη ειναι..αρα αγορι λεω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες πολλές σε όλες τις κορτιτσάρες!

Πήγαμε εχθές στον Άγιο Φανούριο.

Ωραία ήταν!

ΕΡΩΤΗΣΗ: Το μαγνήσιο θέλει διαφορά 3 ώρες από το ασβέστιο. Με τον σίδηρο μπορώ να το παίρνω μαζί; Ξέρετε;

chrysa 77 να χαίρεσαι την κοριτσάρα σου! Θα σας βάλω αμέσως στη λίστα!

georgiasamar δίκιο έχει ότι τα 9 κιλά είναι λίγα αλλά είναι που έχω κάποια θεματάκια με την θρομβοφιλία, με την πίεση, πρέπει να αποφύγουμε την καισαρική και άλλα ψιλά … και έτσι μαζεύονται… ξέρω πως είναι δύσκολο. Απλά θα κάνω ότι μπορώ.

rebbeka ναι είδες πιπί … αχ να δω πως θα την παλέψω με δυο άντρες!

geozouli καλά και εμάς μας έκανε τόση ανάλυση. Και φυσικά τα έλεγε κυρίως στον μπαμπά για να τον βεβαιώσει για το Κρητικόπαιδο!!!

ELENALDA κρίμα για το 3ο μωράκι αλλά σημασία πλέον έχει να είναι όλα καλά με τα άλλα 2!!! Δε θα γλύτωνες και εσύ από την αγοροχρονιά!!!! Τέλεια!!! Θα σας βάλω αμέσως στη λίστα!

annoula1987 δε σε μισούμε για τα μηδενικά κιλάκια σου … λιιιιιγο σε ζηλεύουμε… χιχι

BREEZE άντε βάλτε όλα τα πιπιά να γεμίσει το θεματάκι! Που να ξέρουν τα αντράκια μας μετά από χρόνια τι έκαναν οι τρελές οι μάνάδες τους κάποτε! Χαχαχαχα…

Lenaki26 αχ έτσι που μου το είπες πως η μπαλίτσα είναι κανένας κωλαριγκος ή κανένα κεφαλάκι, πολύ συγκινήθηκα! Αχ μας βλέπω να μας σέρνουν απ τη μύτη κανονικά! Με χαλκά, λουράκια … κομπλέ και μπλε που λέει και το άσμα… χιχι

Καλά από τώρα άρχισε τα ¨ουάου¨ η μικρή;; ωχ σε λίγο θα θέλει να δει Sex & the city

georgiasamar σούπερ ωραία κοιλίτσα με ακόμα πιο ωραία κίντερ έκπληξη!!!

rebbeka τι ωραία κοιλίτσα! Ζηλεύω και δε βρίσκω τον φορτιστή της φωτογραφικής. Φτου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ :):)

καλε ΡΕΒΒΕΚΑΚΙ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΑ τι ομορφες κοιλιτσες ειναι αυτες :cheer::cheer:

εμενα επειδη ειμαι και χοντρουλα και ψηλη δεν φαινεται καλα ακομη αφου ολοι με κοιτανε και μαλλον αναρωτιουνται ειναι εγκυος τωρα η οχι ? :blink: :laugh: :laugh:

ΕΙΡΗΝΑΚΙ εγω μαζι τα παιρνω

ΕΛΕΝΑΚΙ καλα η κορη θεα .ειδες παιδι μου οι γυναικες απο μικρες το εχουν μεσα τους αυτο με τα ψωνια :lol::lol:

ΑΝΝΟΥΛΑ δεν σε μισουμε που εισαι αδυνατουλα αλλα δεν σε χωνευουμε και πολυ ;):lol::lol:

και εγω βρε κοριτσια δεν αντεχω να ακουμπαει τιποτα πια στην κοιλια μου .αφου πηγα και πηρα αλλα εσωρουχα να σταματανε κατω απο την κοιλια που δεν τα φορουσα ποτε :blush: <<

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειρηνακι βρες το φορτιστη τωρααααααααα θελω να δω κοιλιτσα!!!βαλτε κοιλιτσες καλε αντε να δω και αυτο που λεει η θουλη αν ισχυει!!!!

λοιπον το πρωι περνω πολυβιταμινη το μεσημερι μαγνησιο μαζι με ασβεστιο σε ενα χαπι ειναι,και βραδυ σιδηρο,ετσι μου πε να τα πινω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ … ότι να ναι … εμένα μου είπε το μαγνήσιο με το ασβέστιο 3 ώρες διαφορά …

Περιμένω απάντηση του να δω τι θα μου πει και για τον σίδηρο

Μέσω email μιλάμε … πλάκα δεν έχει;;;

Πάντως την κοιλιά μου μυτερή θα την χαρακτήριζα και εγώ…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...