Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βοηθεια σωστε με θα τρελαθωωωω!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 114
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σημαίνει ότι για άλλη μια φορά τα τεστ αποδείχθηκαν λάθος... :(:angry: :angry:

Αναστασία μου είπαμε.. το κεφάλι ψηλά, θετικές σκέψεις και που θα πάει;;; Θα έρθει το νινάκι!!! Αυτό είναι το μόνο σίγουρο!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου, μη στενοχωριέσαι, έτσι? Τουλάχιστον τώρα το ξέρεις και δεν θα σε τρώει το άγχος κ η αγωνία... είπαμε, κοντοζυγώνει το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι δεν πειράζει, την επόμενη φορά...αλλά μην ξανα-πάρεις predictor! Εγώ μόνο clearblue παίρνω...

Υπάρχει περίπτωση να ήταν βιοχημική?

Εγώ είχα μία με χωριακή 15...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι, αλλά μην απελπίζεσαι.

Το ίδιο έπαθα κι εγώ ένα χρόνο πριν. Δύο αχνά θετικά τεστ και χοριακή μηδενική. Ήμουν και απόλυτα σίγουρη ότι είμαι έγκυος, πετούσα στα σύννεφα, και έπεσα από αυτά πολύ σύντομα.

Από τότε, ποτέ πια τεστ, κατευθείαν χοριακή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha έγραψε:

Κοριτσάκι δεν πειράζει, την επόμενη φορά...αλλά μην ξανα-πάρεις predictor! Εγώ μόνο clearblue παίρνω...

Υπάρχει περίπτωση να ήταν βιοχημική?

Εγώ είχα μία με χωριακή 15...

Όχι σε καμια των περιπτωσεων δεν ηταν βιοχημικη.Ποτε μου λεει δεν βγαινει μηδεν, παντα θα εχει ψηφια, απλα οταν ειναι πανω απο 5 θεωρειτε εγκυμοσυνη.

Εσενα η τιμη 15 ηταν εγκυμοσυνη!Βιοχημικη θα την ελεγα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η predictor εχει πεθανει για μενα :angry: Και μην ξανα ακουσω καμια σας να παρει απο αυτη τη μαρκα θα τα κανω λαμπογυαλο!! :angry::P

Τελος...μονο χοριακη!!!!!!Παμε για Σεπτέμβριο λοιπον!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ samantha ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙΣ ΤΟ predictor ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΜΕΣΩΣ:angry: ! ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ. ΤΩΡΑ ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΗ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΑ ΤΟΝ ΑΝΔΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ. ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑΥΡΑΚΙ (ΣΤΟ ΖΩΔΙΟ) ΒΟΥΡ ΚΟΡΙΤΣΙΑ......... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι ακριβως! Βιοχημική ήταν αφού είχε έρθει ήδη η περίοδός μου...(δεν είχα κάνει προηγούμενη χωριακή γιατί δεν υπολόγιζα να είμαι έγκυος..)

και μου είπε ο γιατρός ότι δεν καταλογίζονται καν σαν αποβολές αυτές οι εγκυμοσύνες στο ιστορικό της γυναίκας και ότι πολλές δεν το καταλαβαίνουν καν. Για αυτό σε ρώτησα μήπως είχες κάτι παρόμοιο...

Όπως και να έχει καλύτερα που βγήκε μηδέν από το να έβγαινε 10-15 και να είχες αιμοραγία γιατί τότε θα έπρεπε να περιμένεις 1-2 μήνες για να ξανα-προσπαθήσεις...

Εγώ τώρα είμαι στην 8η εβδομάδα και έμεινα στον 2ο μήνα που χρησιμοποιησα clearblue τεστ ωορηξίας.. Είχα ακανόνιστο κύκλο και δεν μπορούσα να προσδιορίσω την ωορηξία μου!!!

Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thena έγραψε:

gia na katalavo telika autoi ti sou ipan den ise? mipos ine arxi?

ego me 12 ixa to trito mipos na ksanakanis se 2 meres?

Οχι δεν ειναι εγκυμοσυνη η τιμη που μου ειπαν.Δεν υπηρξε ποτε.Το τεστ ηταν μουφα! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου προσπάθησε να μη στεναχωριέσαι :(:(:( Λίγο πολύ όλες την έχουμε πατήσει με τα παλιοτεστ φαρμακείου. Τσάμπα και τα λεφτά. Για αυτό κοριτσάκι μου τον επόμενο μήνα αμέσως χοριακή και εύχομαι να είναι πολύ υψηλή ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Αναστασία μήπως πήγες νωρίς για χοριακή;

Τωρα που διάβασα για 30 του μήνα ότι περιμένεις, είναι πολύ νωρίς ακόμα

Λένε ότι αν δεις λίγο αιματάκι είναι όταν γίνεται η εμφύτευση.

Αν έγινε χτες προχτες λοιπόν, είναι νωρίς για να ανέβουν οι τιμές.

Το τριψήφιο νούμερο που ήθελες χοριακής είναι τουλάχιστον 1,5 μηνός εγκομοσύνη.Εγώ είχα 71 πρώτη φορά.Και την προπροηγούμενη μέρα πολύ πολύ αχνό σελφ κληαρ.

Περίμενε πρώτα τη μέρα καθυστέρησης και δυο τρεις μερουλες ακόμα αν μπορείς και ξανακάνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dominique έγραψε:

Βρε Αναστασία μήπως πήγες νωρίς για χοριακή;

Τωρα που διάβασα για 30 του μήνα ότι περιμένεις, είναι πολύ νωρίς ακόμα

Λένε ότι αν δεις λίγο αιματάκι είναι όταν γίνεται η εμφύτευση.

Αν έγινε χτες προχτες λοιπόν, είναι νωρίς για να ανέβουν οι τιμές.

Το τριψήφιο νούμερο που ήθελες χοριακής είναι τουλάχιστον 1,5 μηνός εγκομοσύνη.Εγώ είχα 71 πρώτη φορά.Και την προπροηγούμενη μέρα πολύ πολύ αχνό σελφ κληαρ.

Περίμενε πρώτα τη μέρα καθυστέρησης και δυο τρεις μερουλες ακόμα αν μπορείς και ξανακάνε.

Δεν περιμενω στις 30 περιοδο αλλα απο 20/8 μεχρι και 23/8.Δεν νομιζω να πηγα νωρις....τωρα να εγινε η εμφυτευση?Στις 4-5-6/8 ειχα την ωορηξια μου, κανοντας τεστ το βρηκα.Αρα δεν νομιζω να πηγα νωρις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lipon akou ego ixa persi akribos tin idies meres ooriksia k emina egios k ekana tin proti xoriaki stis 21/8 k moy edikse 12

tha soy elega na ksanakanis mia mexri ti deutera, an den erthi periodos,na dis an anebike giati an den ise den nomizo na edixne esto k elaxisto.i elpida petheni teleytea min tin skotonis pio grigora ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia μην στεναχωριεσαι κ μην ανχωνεσαι!λοιπον να σου πω τι εζησα εγω??πανω απο χρονο εκανα καθε μηνα τεστ συνηθως πολυ νωρις αγχος στο φουλ!!!!!ανακαλυψα κι ενα προβληματακι και το ιουνιο ειπα τελος αν ειναι να ερθει ας ερθει ουτε μερες μετρησα ουτε τιποτα!18 ιουλιου περιμενα περιοδο κανω τεστ βγαινει αχνο 20 ιουλιου κανω χωριακη αρνητικη!παω στη γιατρο κανω υπερηχο τιποτα δεν φαινοταν κ μου εδωσε χαπια να μου ρθει περιοδος αλλα τιποτα!!με ολα αυτα εχουμε φτασει 6/8 ξανακανω χωριακη κ ιεναι 7500 μοναδες εγινε αργα η συληψη κ δεν φαινοταν με τιποτα κ πουθενα!!!!!!!!ποτε δεν ξερεις!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν εχω καθυστερηση και δεν μου ερθει μεχρι και την Τριτη θα ξανακανω σιγουρα!!!!Κι εγω πιστευω πως δεν μπορει κατι ανιχνευσε....αλλα το θεμα ειναι πως πρωτα στο αιμα ανεβαινει και μετα στα ουρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τεστ εγκυμοσύνης και π@π@ριες...

τελικά είναι αξιόπιστα ή όχι ;

Αναστασία μου τι να πω...

εύχομαι την Τρίτη που θα ξανακάνεις χοριακή το αποτέλεσμα να είναι αυτό που επιθυμείς !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μωρε κοπελα μου λυπαμαι πολυ.αυτα τα τεστ τι να πω... :angry: την επομενη φορα λοιπον χοριακη κατευθειαν να εισαι σιγουρη και οσο μπορεις μην το σκεφτεσαι θα ερθει εκει που δεν το περιμενεις :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΙΝ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΤΙΝ ΤΡΙΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...