Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βοηθεια σωστε με θα τρελαθωωωω!!!!


Recommended Posts

NIKOLETA09 έγραψε:

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΡΑΜΜΗ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΠΩΣ ΦΑΝΕΙ Η ΓΡΑΜΜΗ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΗ!!!!!!! ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ. (ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΙΣΧΥΕΙ!!!ΛΑΜΠΟΓΙΑΛΟ)

Και το δευτερο εκανα, κι εκεινο εδειξε....αλλα ειπαμε σκονη και θρυψαλα, ταυρος σε υαλοπωλείο!! :woohoo: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 114
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κάνε χωριακή σήμερα ή αύριο το αργότερο. Αν θέλεις μπορείς να πας και σε εφημερεύον δημόσιο νοσοκομείο και να πεις οτι λόγω βιοχημικής που είχες στο παρελθόν πρέπει να ξέρεις οπωσδήποτε γιατί είχες πονάκια και καλά...Εγώ αυτό είχα κάνει και είχα αμέσως αποτελέσματα :):)

Μόνο μην τους αφήσεις να σου κάνουν υπέρηχο ή να σε εξετάσουν!!!

φιλάκια πολλά και καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha έγραψε:

Κάνε χωριακή σήμερα ή αύριο το αργότερο. Αν θέλεις μπορείς να πας και σε εφημερεύον δημόσιο νοσοκομείο και να πεις οτι λόγω βιοχημικής που είχες στο παρελθόν πρέπει να ξέρεις οπωσδήποτε γιατί είχες πονάκια και καλά...Εγώ αυτό είχα κάνει και είχα αμέσως αποτελέσματα :):)

Μόνο μην τους αφήσεις να σου κάνουν υπέρηχο ή να σε εξετάσουν!!!

φιλάκια πολλά και καλή επιτυχία!!!

Γιατι να μην με εξετασουν? :huh: Ειναι αληθεια πως πρεπει να ξερω αν ειναι παλι βιοχημικη για να ξερουμε πως θα κινηθουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία ψυχραιμία...τι λέω τώρα κι εγώ...Ετσι ακριβως με τη φωτο σου ήταν και το δικό μου τεστ σελφ κλιαρ και έχω τωρα ενα γιο 10 μηνών!

Το είχα κάνει απόγευμα και βγήκε αχνό,το άλλο το έκανα το άλλο πρωι-δεν ειχα δευτερο,μη φανταστεις οτι συγκρατηθηκα,και πήγα κι αγόρασα,βγήκε έντονη γραμμή.Τωρα που εκανες και το 2ο,δε σε προλαβαμε καυμενη δε κρατιοσουν...αχ σε καταλαβαινω...εδειξε παλι αχνο ή πιο έντονο;

Πες...θα μας σκασεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando έγραψε:

makari vre anastasia mou..les diladi ki emena na itan vioximiki?den xero...isos ontos kati na xe ginei..makari sou euxomai..

Το πιο πιθανο ειναι να ηταν βιοχημικη...ο γιατρος σου τι σου ειπε? Ειχες καθυστέρηση και ποσες ημερες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eixa mia dio meres..mporei kai treis mou xe erthei stis 27 tin proigoumeni kai meta stis 30..alla i xoriaki arnitiki kai den to sizitisa me to giatro..mou fainotan adinato na eho meinei..eixame poli liges prospatheies..alla eida ekeino to axno kai den to pisteua..giati panta tipota edeixnan..ki ego nomiza oti kanoun petalouditses ta matia mou alla meta to eide kai o antras mou kai petaloudise ki autos..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!!!!!!!ΚΑΝΕ Κ 1 ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΕ 2 ΤΕΣΤ ΘΕΤΙΚΑ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ????????????????

Κ ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΗΤΑΝ ΑΧΝΗ Η ΓΡΑΜΜΗ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ Κ Η ΓΡΑΜΜΗ ΕΝΤΟΝΟΤΑΤΗ!!!!

Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΓΥΟΣ Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΠΟΤΕ!!!!! ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΔΗΛ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙ ΑΚΟΜΑ!

ΕΓΩ ΤΑ ΠΡΕΝΤΙΚΤΟΡ ΤΑ ΘΕΩΡΩ ΤΑ ΠΟΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ....ΜΕ ΤΟ ΚΛΕΑΡ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΞΑΝΑ ΕΚΑΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΙ ΑΑΛΛΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ....ΤΕΛΙΚΑ ΗΜΟΥΝ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΣΥΝΕΧΙΖΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΒΑΡΟΣ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΧΑ Κ ΤΟ ΕΧΑΣΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου,σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εισαι εγκυουλα.αλλα επειδη τον προηγουμενο μηνα πριν μεινω εγκυος τελικα,ειχα παρει το διπλο της predictor και ειχαν δειξει το ενα αχνο θετικο και το αλλο καραμπαμ θετικο και εκανα χορικη και ηταν αρνητικη,κρατα λιγο και μια επιφυλαξη.η μικροβιολογος μου ειχε πει πως της ειχαν τυχει και αλλες περιπτωσεις λαθους θετικου με τα συγκεκριμενα τεστ και μαλλον ηταν προβληματικη η παρτιδαηθελα να παρω την εταιρια να τους ξεχεσω,το αφησα περασαν οι μερες και τελικα εμεινα εγκυος τον αμεσως επομενο μηνα και δεν ασχοληθηκα.

καλυτερα κανε μια χοριακη να εισαι σιγουρη και μακαρι να πανε οοοολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου εύχομαι να είσαι εγκυούλα :silly: :silly: :silly:

Αύριο πρωί πρωί όμως πήγαινε για χοριακή για να είσαι σίγουρη 100%... Και περιμένουμε τα ευχάριστα νέα σου... Φιλάκια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

samantha έγραψε:

Γιατι να μην με εξετασουν? :huh: Ειναι αληθεια πως πρεπει να ξερω αν ειναι παλι βιοχημικη για να ξερουμε πως θα κινηθουμε....[/quote:2bddp01s]

Απλώς το 'πρωτόκολο' του νοσοκομείου λέει ότι αν πας και πεις ότι έχεις πόνους εκεί, πρέπει να σε εξετάσουν με υπέρηχο. Εγώ που δεν ήθελα να με εξετάσουν με υπέρηχο υπέγραψα απλώς ότι αρνήθηκα. Σου το λέω αυτό γιατί μπορεί να πέσεις σε κανέναν βλάκα και να σου πει, α δεν είναι επείγον άρα δεν σου κάνω την εξέταση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι να εισαι εγκυουλα και η χοριακη που θα κανεις να ειναι στα υψηηηη!!!περιμενουμε νεα σου αντε να φευγει μια μια :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δουμε θα κλαψουμε :( ή θα γελασουμε :laugh:

Εχω ομως κατι πονακια οχι συνεχεια σαν σουβλιες...λετε να προσπαθει να γατζωθει?Οι αναγουλες πανε συννεφο, πονοκεφαλος,νυστα...αντε να δουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dominique έγραψε:

Αναστασία ψυχραιμία...τι λέω τώρα κι εγώ...Ετσι ακριβως με τη φωτο σου ήταν και το δικό μου τεστ σελφ κλιαρ και έχω τωρα ενα γιο 10 μηνών!

Το είχα κάνει απόγευμα και βγήκε αχνό,το άλλο το έκανα το άλλο πρωι-δεν ειχα δευτερο,μη φανταστεις οτι συγκρατηθηκα,και πήγα κι αγόρασα,βγήκε έντονη γραμμή.Τωρα που εκανες και το 2ο,δε σε προλαβαμε καυμενη δε κρατιοσουν...αχ σε καταλαβαινω...εδειξε παλι αχνο ή πιο έντονο;

Πες...θα μας σκασεις...

Το ιδιο εδειξε με το πρωτο!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα αναστασια και εγω ετσι ειχα κανει ειχα βαλει ουρα σε ενα ποτηρακι και το βουτηξα μεσα και τσακ να η γραμμουλα πηγα για χωριακη και μετα στο γυναικολογο και τωρα ο μπεμπακος μου ειναι 3 μηνων

σου ευχομαι ολοψυχα μια καλα και ηρεμη αγκυμοσυνη!!

να σου πανε ολα καλα!!!!

φιλακια πολλαααα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία πως είσαι εγώ τα ιδία έχω τους πόνους μου αλλά ακόμα τίποτα και δεν ξέρω τι να κάνω πήγες για χοριακη?? τελικά ρε κορίτσια ακούω τόσα για τα τεστ που φοβάμαι να πάρω από το φαρμακείο μήπως και μου δείξει λάθος :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου μην αγχωνεσαι οποιο και αν ειναι το αποτελεσμα αν και πιστευω οτι εισαι εγγυουλα.και εγω το βουτηξα το τεστακι στα ουρα και δεν το ουρησα και μαλιστα παραπανω απο τα 5 δευτερολεπτα που λενε οι οδηγιες και τωρα ειμαι εγγυουλα.ευχομαι καλα αποτελεσματα και να μας ενημερωσεις αμεσα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

Αναστασία πως είσαι εγώ τα ιδία έχω τους πόνους μου αλλά ακόμα τίποτα και δεν ξέρω τι να κάνω πήγες για χοριακη?? τελικά ρε κορίτσια ακούω τόσα για τα τεστ που φοβάμαι να πάρω από το φαρμακείο μήπως και μου δείξει λάθος :)

dreamgirl δεν ξερω τι να σκεφτω..οχι δεν πηγα για χοριακη ακομα....δεν ξερω,νομιζω θα παω και θα ειναι μηδεν!!! :( στον αντρα μου ακομα δεν το ειπα...κι αν δεν ειμαι?να φαει κι αυτος την κρυαδα μαζι μου? :unsure:

georgiasamar εγω ακομα δεν το πιστευω...οντως διαβασα μετα στις οδηγιες πως μπορω να το βουτηξω για 10 δευτερολεπτα!σωστα το εκανα, αλλα το αποτελεσμα ειναι σωστο αραγε?

muriam αν δεν μου ερθει αναγκαστικα πρεπει να κανω!!!

thalia29 μακαρι κι εγω να παθω σαν εσενα να ειμαι εγκυουλα και να κρατησω το μωρακι μου.Να χαιρεσαι το βλασταρι σου!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε παιδιά, οι οδηγίες λένε 5 δευτερολεπτα αν ουρείς.Αν τα εχεις συλλεξει σε δοχειο 10 ή 15 δε θυμάμαι.Εγώ πάντα 20 δευτερολεπτα το αφηνω,σε δοχειο παντα,γιατι δεν μπορω να ουρω απο πανω του,δεν ειμαι σιγουρη οτι θα εχει βραχει καλα,εχουν και τρελή ροή όταν κατουραμε :P τη μία απο δω την αλλη απο κει,πώς να τα κυνηγαω ολη την ωρα με το τεστ.

Γιαυτο δοχειο για σιγουρια.Αγόρασε αλλο ενα να το εχεις για αυριο το πρωι-πρωι.Και πηγαινε για χοριακη μετα.

Εγω δεν ειμαι κατα των τεστ,δεν μπορω να τρυπιεμαι ολη την ωρα,μου τη σπαει.Αρκετα τρυπήθηκα στην εγκυμοσυνη :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dominique έγραψε:

βεβαια...βασικα...ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..........

Ειμαι λεςςςςςςςς? :woohoo: τα 2 predictor edειξαν το sensa test γιατι δεν εδειξε? :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...