Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010- Νο 18!!!!


Recommended Posts

Φωτεινή πολυ όμορφη είναι η σκυλίτσα σου.Αγαπώ πολύ τα σκυλιά και αν ποτέ μείνουμε σε μονοκατοικία σιγουρα θα πάρω 2-3.Η φωτογραφία είναι τραβηγμένη στον κήπο σαυ?

Βασω που ήσουν και σε ψαχναμε?Ποτε πηγε κιολας 3100?ολοκληρο παλικάρι!!!!

Κατρίνα χωράω και εγω στην πισίνα σου?Δεν πιανω πολύ χωρο... :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βασούλα μου :kiss: Σε πρόλαβα ή έφυγες ήδη; Ο μπέμπης παιδάκι ολόκληρο ήδη ε; Φαντάσου πόσο θα βγει! Να μην πάρει άλλο μισό κιλό; :blink:

Ρε κορίτσια, όντως μόνο για καισαρικές και προκλήσεις μιλάμε, αλλά τι να γίνει; Ό,τι είναι καλύτερο για τα παιδάκια μας. Αν έχουμε εμπιστοσύνη στο γιατρό μας τότε όλα καλά θα πάνε, κατά την ταπεινή μου άποψη.

Η μικρούλα κάνει χαριτωμένους ήχους μες στον ύπνο της, χιχι, μακάρι να ήξερα τι βλέπει (πάνες και βυζάκια μάλλον; :P )

Για όποια ενδιαφέρεται και έχει χρόνο για σκότωμα... υπάρχει αυτό το πολύ ενδιαφέρον αμερικανικό site, που καλύπτει τόσο την περίοδο της εγκυμοσύνης όσο και το μετά. Όσες έχετε FB, έχει και σελίδα και στέλνει στο newsfeed κάμποσα ενδιαφέροντα άρθρα κάθε μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασουλα κι εσυ κολπα μας εκανες????

τωρα πια οποτε εχουμε απουσιες σκεφτομαστε νεα μπεμπακια :P:P:P

γιουλη τη δευτερα το πρωι παω :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

κοριτσια σημερα στο μπανιο ειχα ολη την καλη προθεση να κανω κατι με τον αμαζονιο :blush::blush::blush:

πηρα μαζι σκαμπο, καθρεπτη μεγενθυντικο... καλεμι, ματρακα :P:P:P

και τελικα δεν εφταναν τα χερια μου :blush::blush::blush::blush:

πολυ ατυχη η νοσοκομα που θα με αναλαβει :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Βασούλα μου :kiss: Σε πρόλαβα ή έφυγες ήδη; Ο μπέμπης παιδάκι ολόκληρο ήδη ε; Φαντάσου πόσο θα βγει! Να μην πάρει άλλο μισό κιλό; :blink:

Ρε κορίτσια, όντως μόνο για καισαρικές και προκλήσεις μιλάμε, αλλά τι να γίνει; Ό,τι είναι καλύτερο για τα παιδάκια μας. Αν έχουμε εμπιστοσύνη στο γιατρό μας τότε όλα καλά θα πάνε, κατά την ταπεινή μου άποψη.

Η μικρούλα κάνει χαριτωμένους ήχους μες στον ύπνο της, χιχι, μακάρι να ήξερα τι βλέπει (πάνες και βυζάκια μάλλον; :P )

Για όποια ενδιαφέρεται και έχει χρόνο για σκότωμα... υπάρχει αυτό το πολύ ενδιαφέρον αμερικανικό site, που καλύπτει τόσο την περίοδο της εγκυμοσύνης όσο και το μετά. Όσες έχετε FB, έχει και σελίδα και στέλνει στο newsfeed κάμποσα ενδιαφέροντα άρθρα κάθε μέρα.

αν γίνεις μέλος σου στέλνουν κάθε βδομάδα άρθρο σχετικά με την εξέλιξη της εγκυμοσύνης και μετά τη γέννα πληροφορίες για κάθε βδομάδα της ζωής του μωρού. Μου είχαν στείλει και βίντεο με τοκετό, φυσιολογικό και καισαρική. Βέβαια καλύτερα να μην τα είχα δει :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοιλιτσες...μια χαρα σας βλεπω...

σεξ ακουω....αχαχαχαχαχαχχαααχαχαχχαχχχαχ πονεμενη ιστορια....αναρωτιεμαι οταν θα ερθει η ωρα θα θυμαμαι τιποτα??? :blink::blink::blink::blink: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Κατρινα μου τελεια η πισινα σου περαστικα κ στον αντρουλι σου...

Madre τι νινακι ειναι αυτο????να σου ζησει...τι μαλλακι απιστευτο ειναι αυτο καρφακια... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Fotini μου πανεμορφο το σκυλουνακι σου εχω κ εγω 3 χασκι :blink::blink::blink: λιγα εεε?????οταν με το καλο ερθει το νινι σου σπιτι για να μην ζηλεψει πρεπει να την αφησεις να το μυρισει μην την διωχνεται μακρυα κ δεν την αφησετε να πλησιασει...μου το ειπε εκπαιδευτης ετσι λεει θα καταλαβει οτι ειναι κ δικο της δεν θα το ζηλευει κ θα το προσεχει κιολας... ;)

οσο για το βαλιτσακι τουλαχιστον στο ελενα απ'οτι μου ειπε η φιλη μου η μαια που ειχε κανει την πρακτικη της εκει μου ειπε οτι για το μωρο μονο το φορμακι της εξοδου να παρω ολα τα αλλα στα παρεχουν εκει το ντυνουν με ρουχα του νοσοκομειου κ πανες κ οτι χρειαζεται...

οσο για την προκληση ειμαι τελειος αρνητικη μονο αν δεν παει αλλο...δεν θα εμπαινα στην διαδικασια να το κανω ουτε γιατι ειχα κουραστει οπως εκανε μια γνωστη μου ουτε για τον γιατρο...αν ο γιατρος βιαζοταν για να φυγει θα εβρισκα αλλον κ δεν θα επερνε κ μια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπρλ μπλρ μπλρ το μάτι μου 'χει γυρίσει με αυτά που βλέπω η δόλια μάνα! Ελπίζω να σας αρέσουν οι μακρυμάλληδες :):)

Κι αυτό είναι το στρουμπουλάκι μου (ντροπή, το παιδί στο ίδιο ποστ με το αντικείμενο του πόθου :woohoo: :woohoo: ) από τη χθεσινή μας βόλτα με το φουστανάκι που της πήρε ο προπαππούς!

nkjlj001.jpg

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέχρι να φάω γεμίσατε 2 σελίδες, μπράβο :):)

Αναστασία και Σταυρούλα μου όλες οι φωτογραφίες είναι τραβηγμένες στον κήπο μας. Ευτυχώς και ο μπαμπακας μου και φροντίζει το χώρο γιατί εγώ και ο άντρας μου μόνο ιδέες και λόγια είμαστε :S:S

Σταυρούλα καλό το πεντικιούρ?? :P:):)

Χρύσα μου πολύ λυπάμαι γι'αυτό που έπαθε το σκυλάκι σου. Τα διδυμάκια σου, που παρεμπιπτόντως ξέχασα να αναφέρω παραπάνω ότι είναι πολύ τυπάκια, δεν ζητάνε τώρα σκυλάκι;; Η δικιά μου είναι καλή με τα παιδάκια που γνωρίζει αλλά είναι το μπόι της που μας κάνει να μην την αφήνουμε ποτέ μόνη με κανένα. Δείτε πως ήταν όταν μας την στείλανε...

092-.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Φωτεινή τι όμορφο κουτάβι που ήταν! Μα γιατί να μην μένουν για πάντα έτσι :(

Κατερινάκι, πολυ ροκ σε βρίσκω! Ωραίος ο μακρυμάλλης σου. Εγώ προτιμάω Red Hot Chilli Peppers! έχει και ελληνική καταγωγή και κορμί :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Κανόνισε να βλέπω ακατάλληλα όνειρα σήμερα το βράδυ :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madre έγραψε:

Βρε Φωτεινή τι όμορφο κουτάβι που ήταν! Μα γιατί να μην μένουν για πάντα έτσι :(

Στα παιδιά δεν το είπα. Τους είπα ότι τον έδωσα στη γιαγιά μου γιατί μένει μόνη της και φοβάται. Δεν ήθελα να τα στενοχωρήσω. Τώρα μου ζητάνε να πάρουμε άλλο, αλλά λείπω πολλές ώρες από το σπίτι κι ο σύζυγος δεν αγαπάει ιδιαίτερα τα ζώα.

Κατερινάκι, πολυ ροκ σε βρίσκω! Ωραίος ο μακρυμάλλης σου. Εγώ προτιμάω Red Hot Chilli Peppers! έχει και ελληνική καταγωγή και κορμί :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Κανόνισε να βλέπω ακατάλληλα όνειρα σήμερα το βράδυ :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι το Αλκμηνάκι έχει κάνει κάτι μπουτάκια.. Δώσε μια μικρή μικρή δαγκωματιά από μένα..

Φωτεινή τέλειος ο κήπος σας. Καλά που έχετε τον μπαμπά να τον φροντίζει και να τον απολαμβάνετε εσείς ;)

Το πεντικιουρ μια χαρα.Απο βδομάδα να πατήσω και ενα κουρεματάκι να είμαι έτοιμη γιατί αν γεννήσω που χρόνος για κομμωτήρια!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντορα μου και εγώ τρελαίνομαι για σκυλιά. Ο μπαμπάς μου ό,τι αδέσποτο έβρισκε παλιά το μάζευε και το φρόντιζε. Έτσι έμαθα και εγώ να ζω πάντα με σκύλο. Μόνο στο πανεπιστήμιο δεν είχα μαζί μου. Τώρα εμείς αν και έχουμε το χώρο προς το παρόν δεν παίρνουμε άλλο, γιατί θέλουμε να ζευγαρώσουμε την Ήρα του χρόνου και να κρατήσουμε τα δικά της σκυλάκια.

Βασιλική εγώ έβαλα τον άντρα μου να κάνει αποψίλωση του Αμαζονίου την προηγούμενη εβδομάδα. Στην αρχή ήταν αρνητικός αλλά τελικά το έκανε και ρίξαμε πολύ γέλιο . :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Τώρα για το Αλκμηνάκι τι να πω????????Απλά προσκυνώ ... :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tweety_ έγραψε:

Κατερινάκι το Αλκμηνάκι έχει κάνει κάτι μπουτάκια.. Δώσε μια μικρή μικρή δαγκωματιά από μένα..

Φωτεινή τέλειος ο κήπος σας. Καλά που έχετε τον μπαμπά να τον φροντίζει και να τον απολαμβάνετε εσείς ;)

Το πεντικιουρ μια χαρα.Απο βδομάδα να πατήσω και ενα κουρεματάκι να είμαι έτοιμη γιατί αν γεννήσω που χρόνος για κομμωτήρια!! :P

Και εγώ κανόνισα πεντικιουρ και αποτρίχωση τέλος του μήνα που μπαίνω στον 9ο. Να είμαι και λίγο προσεγμένη στο νοσοκομείο. Κούρεμα θα δω γιατί η κομμώτρια λείπει διακοπές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα :laugh: Kiedis κι εμένα μ' αρέσει, αν και ηλικιακά είναι πιο κοντά στη μάνα μου :P Λοιπόν, τέλος τα βιντεάκια και οι πρόστυχες φωτό γιατί μας βλέπω μετά τις 40 μέρες να ετοιμάζουμε αδελφάκια για τα φρέσκα μας μωράκια! Αλήθεια -αν θέλεις απαντάς- εσύ το σκέφτεσαι για τέταρτο ή είναι νωρίς για σκέψεις;

Σταυρούλα, τέτοια λέγε! Έχει γίνει πολύ τσουπωτό μέσα σε λίγες μέρες και θέλω να το δαγκώσω :blush: Απόλαυση το πεντικιούρ και η περιποίηση στα ταλαιπωρημένα ποδαράκια ε; Τρέχα και για το κουρεματάκι, γιατί μας βλέπω να ξαναπηγαίνουμε του χρόνου...

Μπήκε καθόλου η Άννα μας; Ρωτάω μήπως επέστρεψαν σπίτι και δεν το είδα, ξέρω γω; :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Μπρλ μπλρ μπλρ το μάτι μου 'χει γυρίσει με αυτά που βλέπω η δόλια μάνα! Ελπίζω να σας αρέσουν οι μακρυμάλληδες :):)

Κι αυτό είναι το στρουμπουλάκι μου (ντροπή, το παιδί στο ίδιο ποστ με το αντικείμενο του πόθου :woohoo: :woohoo: ) από τη χθεσινή μας βόλτα με το φουστανάκι που της πήρε ο προπαππούς!

nkjlj001.jpg

:)

Ωραίο γούστο έχει ο προπαππούς! Αλλά είναι και το μωρό κουκλί! Τι καλά που είναι όταν κοιμούνται έτσι απλωμένα! Σαν αγγελάκια! Όταν αρχίζουν οι τσιρίδες δε.... :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινή, τι κουκλί είναι αυτό ρε συ. Τι μικρό, τι μεγάλο, είναι απίστευτη η σκυλίτσα σας! Φαίνεται πολύυυυ παιχνιδιάρα και πανέξυπνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Χρύσα :laugh: Kiedis κι εμένα μ' αρέσει, αν και ηλικιακά είναι πιο κοντά στη μάνα μου :P Λοιπόν, τέλος τα βιντεάκια και οι πρόστυχες φωτό γιατί μας βλέπω μετά τις 40 μέρες να ετοιμάζουμε αδελφάκια για τα φρέσκα μας μωράκια! Αλήθεια -αν θέλεις απαντάς- εσύ το σκέφτεσαι για τέταρτο ή είναι νωρίς για σκέψεις;

Σταυρούλα, τέτοια λέγε! Έχει γίνει πολύ τσουπωτό μέσα σε λίγες μέρες και θέλω να το δαγκώσω :blush: Απόλαυση το πεντικιούρ και η περιποίηση στα ταλαιπωρημένα ποδαράκια ε; Τρέχα και για το κουρεματάκι, γιατί μας βλέπω να ξαναπηγαίνουμε του χρόνου...

Μπήκε καθόλου η Άννα μας; Ρωτάω μήπως επέστρεψαν σπίτι και δεν το είδα, ξέρω γω; :dry:

Για να είμαι ειλικρινής, ούτε για τρίτο σκεφτόμουν. Η μπέμπα προέκυψε μετά από μία κολασμένη και μεθυσμένη θα έλεγα βραδιά ;);) Τέταρτο λιγο δύσκολο λόγω δουλειάς. Και ο σύζυγος ανένδοτος. Εσύ σκέφτεσαι για μεγάλη οικογένεια?

p.s Είναι πάνω από 40?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madre έγραψε:

madre έγραψε:

[/quote:355doh52]

Όντως σαν κουτάβι ήταν γλύκα. (Αν λέω αυτά για το σκύλο μου τι θα λέω για το παιδί μου??) :woohoo :woohoo: :woohoo: :woohoo: : ?

Νομίζω ότι αν πάρεις ένα κουταβάκι και αναθέσεις στα παιδιά να το φροντίζουν τότε τα δίδυμα θα είναι τα πιο υπεύθυνα παιδάκια του κόσμου. Εσύ απλά να το βγάζεις τη βόλτα του για πιπι. Φυσικά όχι τώρα με την μπέμπα, αλλά του χρόνου ίσως.

Κορίτσια σας αφήνω τώρα. Πάω να ετοιμαστώ για το μάθημα με τη μαία. Τα λέμε αύριο. :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madre έγραψε:

kuo28 έγραψε:

Για να είμαι ειλικρινής, ούτε για τρίτο σκεφτόμουν. Η μπέμπα προέκυψε μετά από μία κολασμένη και μεθυσμένη θα έλεγα βραδιά ;);) Τέταρτο λιγο δύσκολο λόγω δουλειάς. Και ο σύζυγος ανένδοτος. Εσύ σκέφτεσαι για μεγάλη οικογένεια?[/quote:3vmnzf2y]

Αυτά είναι τα καλύτερα! Από αυτές τις νύχτες βγαίνουν τα καλύτερα ;)

Μεγάλη οικογένεια όχι (και οι συνθήκες δεν το ευνοούν), αλλά ένα αδελφάκι να μην έχει; :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Ναι :blush: Να περάσουν λίγοι μήνες και μετά το προσπαθούμε στο χαλαρό.

Βασιλική, εσύ;; :P

Τι λέτε να κάνετε σήμερα;

εγω θα παω για τα επομενα δυο :P:P:P:P:P

οσο για σημερα.... τι αλλο βολτα για χορο και σεξ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

kuo28 έγραψε:

εγω θα παω για τα επομενα δυο :P:P:P:P:P

οσο για σημερα.... τι αλλο βολτα για χορο και σεξ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:[/quote:2nchduyh]

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

( :(:(:( )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια κατερινα εσυ που εκανες καισαρικη για πες ηρθαν και σου πιεζαν μετα την κοιλια για να φυγουν τα διαφορα που πρεπει???

ελεγε η κατρινα οτι το κανανε αυτο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

αληθεια κατερινα εσυ που εκανες καισαρικη για πες ηρθαν και σου πιεζαν μετα την κοιλια για να φυγουν τα διαφορα που πρεπει???

ελεγε η κατρινα οτι το κανανε αυτο....

Μου πίεσαν την κοιλιά για να βγει η μπέμπα και μετά πάλι για να βγουν τα διάφορα, ναι :unsure: Εντάξει, χάρη στην επισκληρίδιο δεν ήταν τίποτα, απλώς ήταν κάπως "ίιιου, τι κάνεις εκεί ρε" :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σ ευχαριστώ πολύ.Εχω μέρες ακόμα μπροστά μου πρέπει να βρω τρόπο να ηρεμήσω όσο γίνεται αυτό δηλαδή.Ναι τα συναισθήματα είναι πολλά.Δεν ξέρω αν είμαι έτοιμη να δεχθώ μια αποτυχία.Ευχομαι απλά σε πρώτο βήμα να υπάρξει η εμφύτευση.
    • Αχ.... Όσες φορές κι αν διαβάσω αναρτήσεις από κοπέλες σε αναμονή από έμβρυομεταφορά μου έρχονται όλα εκείνα τα συναισθήματα, φόβος, αγωνία, προσμονή, άγχος, ελπίδα.... Από τη μια να παίρνεις κουράγιο κι από την άλλη να γεμίζει αρνητικές σκέψεις το μυαλό...   Υπομονή κορίτσι μου! Λίγη υπομονή ακόμα.... Δεν είσαι μόνη σου...  Εύχομαι να έχεις μόνο ευχάριστα νέα σύντομα! 🍀☺️🙏🏼
    • Δεν έχω κάτι στα υπ' όψιν να βοηθήσω. Έχετε απευθυνθεί και για κρατική υιοθεσία ή ψάχνετε αποκλειστικά ιδιωτική για υιοθεσία βρέφους; Για κρατική υιοθεσία αν δεν έχετε πρόβλημα με την ηλικία θα μπορέσετε πιο εύκολα να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!  Εμείς με τον σύζυγο είχαμε κάνει όλες τις ενέργειες για κρατική υιοθεσία και είχαμε εγκριθεί.. ήταν σχετικά απλό σαν διαδικασία και μας είχαν ενημερώσει ότι σε 1 το πολύ 1,5 χρόνο θα γινόταν αντιστοιχία με παιδάκι αλλά είχαμε επιλέξει έως 8 ετών , δηλ δε ψάχναμε αποκλειστικά βρέφος γιατί έτσι θα ήταν πολύ δύσκολο.  Ο,τι κι αν αποφασίσετε εύχομαι ολόψυχα να σας έρθουν όλα όπως τα θέλετε και να μεγαλώσει η οικογένεια σας! Θεάρεστη πράξη η υιοθεσία.... Να είστε πάντα καλά! ❤️
    • Διαβασα διάφορα για το vback....είμαι προβληματισμένη σχετικά... Είναι γενικά λίγο risky και ο γιατρός πρέπει να είναι απόλυτα καταρτισμένος σε αυτό. Ο δικός μου δε το υποστηρίζει..  Ο άντρας μου ξυπνάει 4:30 το πρωί και φεύγει στις 5:15 από το σπίτι... Επιστρέφει κάθε μέρα σχεδόν γύρω στις 18:30... Δουλεύει και τα Σάββατα, ευτυχώς όμως λιγότερες ωρες... Οπότε καταλαβαίνετε όλη μέρα σχεδόν μόνη είμαι!  Έχει ξεκινήσει κι εμένα ο "μεθυσμένος" 🤣🤣🤣 να προσπαθεί να σταθεί μόνος του χωρίς να κρατιέται... Από τις πιο δύσκολες φάσεις θεωρώ όλο αυτό, θέλει μεγάλη προσοχή να μη χτυπήσουν.  Κάνει κι εσένα αρκετές αφυπνίσεις.... Ζητάει γάλα κάθε φορά;  Χθες άπλωσε τα χεράκια του και είπε μα-μα.... Δε ξέρω αν ήταν συνειδητο ή τυχαίο.... Εγώ πάντως έλιωσα στο κλαμμα από συγκίνηση... 💙☺️ 
    • Εγω εχτές πήρα τηλ μου είπαν πως θα μου δώσουν αυτοί από το μικροβιολογικό ενώ την προηγούμενη φορά που πήγα σε άλλο μικροβιολογικό το πήρα εγω  αν και την πρώτη φορά έκανα με 75γρ γλυκόζη τώρα ο καινούργιος γιατρός μου έδωσε τα 100 γρ 😕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...