Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010- Νο 18!!!!


Recommended Posts

Κατερινα(κυο )μου!ευχαριστωωωω πολυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!! :kiss:

Βασιλικη μου αυτο σκεφτομαι!θα κανω υπομονη ως αυριο κ ελπιζω να μην την ξαναπιασει.εβγαα 150 ως τωρα(15-20 λεπτα)κ θα το πεταξω..μου ερχεται να βαρεσω το κεφαλι μου στον τοιχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

AAXX EKANA TO PLATSOYRISMA MOY..MH FANTASTEITE TIPOTA TRELA ...ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΝΕΡΟ..ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΛΕΙΨΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΠΕΡΣΥ!!Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΟΛΟ ΤΟΥΜΠΙΤΣΕΣ .. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΒΕΒΑΙΑ ΣΑΝ ΤΗ ΦΩΚΙΑ ΕΝΟΙΩΘΑ!!ΧΑΧΑΧΑΑ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

Κατερινα(κυο )μου!ευχαριστωωωω πολυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!! :kiss:

Βασιλικη μου αυτο σκεφτομαι!θα κανω υπομονη ως αυριο κ ελπιζω να μην την ξαναπιασει.εβγαα 150 ως τωρα(15-20 λεπτα)κ θα το πεταξω..μου ερχεται να βαρεσω το κεφαλι μου στον τοιχο!

καλε χαλαρωσε!!!! δεν χαλασε κι ο κοσμος αμα μια μερα πιει ξενο....

μην κανεις ετσι ;)

αυριο θα ειναι ολα οκ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατρινα βγηκες απο την πισινα????

καλε ειναι πολυ μεγαλη :blink:

αδειασες την βεραντα για να τη βαλεις???

ομως βρε παιδακι μου την πηρες κι εσυ τελευταια στιγμη...

ποσες μερες εμειναν....

εγω φυσικα δεν θα ανταποκριθω στην προσκληση σου γιατι μετα θα νομιζεις πως κολυμπας στον ατλαντικο μαζι με τις φαλαινες :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

AAXX EKANA TO PLATSOYRISMA MOY..MH FANTASTEITE TIPOTA TRELA ...ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΝΕΡΟ..ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΛΕΙΨΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΠΕΡΣΥ!!Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΟΛΟ ΤΟΥΜΠΙΤΣΕΣ .. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΒΕΒΑΙΑ ΣΑΝ ΤΗ ΦΩΚΙΑ ΕΝΟΙΩΘΑ!!ΧΑΧΑΧΑΑ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: __Augoust_2010_220.jpg__Augoust_2010_219.jpg

ΟΚ, ζηλεύω! Κακούργα :P

Χωρίς πλάκα, ΤΕΛΕΙΑ φαίνεται! Να σκάσει ο γείτονάς σου χαχαχαχ :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

fotini80 έγραψε:

ΚΟΥΚΛΟΣ! Ψυχή μου! Αυτό το πλάσμα φαίνεται ότι θα είναι τέλειο στη συμβίωση με μωράκι.

(Βγάλε το ένα "http://" ;) )[/quote:ja0cnt4b]

Αυτό πως έγινε?Δεν το καταλαβαίνω...αφού σε εμένα δεν φαίνεται να μπήκε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙς ΕΔΩ?>

ΚΑΛΕ ΠΟΣΟ ΕΛΕΙΨΑ..ΚΑΙ ΓΕΜΙΣΑΤΕ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ..

ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΖΩΗ ΝΑ ΧΟΥΜΕ.. :blink::blink:

ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΧΡΥΣΑ..ΤΙ ΜΑΓΟΥΛΙΘΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ?? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΤΙ ΓΟΥΤΣΟΥ ΓΟΥΤΣΟΥ ΧΕΙΛΑΚΙ??ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΛΛΙ???ΟΡΘΙΟ..!!ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΩΡΟ ..!!ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ?ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΚΟΥΚΛΟΙ..ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ 3!!

FOTINI..TO ΣΚΥΛΑΚΙ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ..ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΤΟ AVATAR ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ..ΤΕΛΕΙΑ!ΖΗΛΕΥΩ..ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΠΑΡΧΙΑ ΜΕ ΖΩΑΚΙΑ ..ΚΑΙ ΠΙΣΙΝΟΥΛΑ ΣΤΟ ΚΗΠΟ!!ΓΙΑΙΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ..ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ.. :S

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ..ΜΗ ΖΗΛΕΥΕΙΣ.. :dry::dry::dry: ΑΠΛΑ ΠΑΡΕ ΤΗ ΓΛΥΚΑ ΚΙ ΕΛΑΤΕ! ;););)

ΒΑΣΙΛΙΚΗ..ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΕΝΝΑΩ 24!!ΘΑ ΤΟΥ ΠΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΝΑ!!ΧΑΧΑΧΑ ΜΕ ΤΗ ΠΙΣΙΝΑ ΣΤΗ ΒΕΡΑΝΤΑ?? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΓΛΥΚΟΥΛΙ ΜΟΥ?ΕΧΑΣΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

AAXX EKANA TO PLATSOYRISMA MOY..MH FANTASTEITE TIPOTA TRELA ...ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΝΕΡΟ..ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΛΕΙΨΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΠΕΡΣΥ!!Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΟΛΟ ΤΟΥΜΠΙΤΣΕΣ .. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΒΕΒΑΙΑ ΣΑΝ ΤΗ ΦΩΚΙΑ ΕΝΟΙΩΘΑ!!ΧΑΧΑΧΑΑ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: __Augoust_2010_220.jpg__Augoust_2010_219.jpg

Φοβερή!! Να ξερες πως σε ζηλεύω!! Νομιζω πως τον αξιζε το τσακωμο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά δεν καταλαβαίνω τι γίνεται...πάντως εσείς βλέπετε την φωτογραφία και μόνο εγώ το μπάζο δεν μπορώ. :angry::angry::angry:

Αααα... τώρα είδα το μνμ σου Κατερινακι μου... Τελικά είμαι πολύ άσχετη και το έπαιζα και έξυπνη με το ιντερνετ

Οπότε να κάνω τις συστάσεις: είναι η Ήρα, 18 μηνών, ελληνικός ποιμενικός, τέλειος φύλακας του σπιτιού εδώ στην ερημιά που μένουμε, αλλά αρκετά πεισματάρα και "ζηλιάρα", τον μόνο που "φιλάει" είναι ο άντρας μου. Ελπίζω να μην έχουμε προβλήματα όταν έρθει το νέο μέλος στην οικογένεια.

100_3492-.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fotini80 έγραψε:

Τελικά δεν καταλαβαίνω τι γίνεται...πάντως εσείς βλέπετε την φωτογραφία και μόνο εγώ το μπάζο δεν μπορώ. :angry::angry::angry:

Οπότε να κάνω τις συστάσεις: είναι η Ήρα, 18 μηνών, ελληνικός ποιμενικός, τέλειος φύλακας του σπιτιού εδώ στην ερημιά που μένουμε, αλλά αρκετά πεισματάρα και "ζηλιάρα", τον μόνο που "φιλάει" είναι ο άντρας μου. Ελπίζω να μην έχουμε προβλήματα όταν έρθει το νέο μέλος στην οικογένεια.

http://i780.photobucket.com/albums/yy90 ... _3492-.jpg

Καλέ, σωστά τα έκανες! Απλώς στο πεδίο που κάνεις paste είχε ήδη ένα "http://" το οποίο έπρεπε να σβηστεί. Κάνοντας quote το link που παρέθεσες φάνηκε ότι είχε δύο http:// στη σειρά κι έτσι σου έσβησα το ένα, γι' αυτό και εμφανίστηκε!

Η Ήρα είναι μια κουκλάρα! Γιατί να έχετε προβλήματα; Αν έχετε και χώρο έξω να την έχετε, τότε μια χαρά. Με τις γάτες υπάρχει θεματάκι λόγω του απρόβλεπτου χαρακτήρα τους, τα σκυλάκια είναι πιο... συνενοήσιμα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα μελλουσες μανουλες και μη!

συγνωμη για της απουσια μου τοοοσες μερες .. :blush:

και δεν φτανει μονο αυτο δεν μπορεσα να σας διαβασω κιολας .... :blush:

θα σας πω ομως τι προλαβα και ειδα .....

ειδα το Αλκμηνακι που εχει αρχισει να αφρτευει και να ομορφαινει καθε μερα και περισσοτερο :)

ειδα την καραμελιτσα που ειναι μια κουκλαρα :)

την μπεμπουλα της ελπιδας μας που αν και μολις λιγο ωρων στην φωτογραφια ειναι μια κουκλα με τελεια μυτουλα :)

μετα ειδα την μεμπα της madre με υπεροχα μαγουλακια και προσωπακι τελειοοοοοο :)

ναι ναι ναι τα μωρακια του θεματος μας ειναι μοντελα ...και σκασανε

μυτη πρωτα οι νυφες :laugh: :laugh: :laugh: τυχαιο δεν νομιζω ... :dry::dry:

τελος ειδα τα διδυμακια σου madre μου που ειναι ολοκληρα παιδακια!!!

να τα χαιρεσαι να ειναι γερα και να προσεχουν το νεο μελος της οικογενειας.. ;)

για τις μαμαδες δεν γραφω τιποτα :P

απο δω και στο εξης σχολιαζω μονο μπεμπακια :)

τα νεα μου εν συντομια τωρα!!!!!

ο μπεμπης μας την δευτερα ηταν 3.150 kg και ολα πηγαινουν μια χαρουλα ...καλως εχοντων των πραγματων απο 31 Αυγουαστου μεχρι 3 θα μπω με προκληση .... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

οποτε για δυο βδομαδες περιπου θα ειμαι κοντα σας ( περαν απροοπτου :S )..μετα θα γραφω μαζι με τον μπεμπη μου !!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ ...

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΗ ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται Κατερίνα μου ότι μόνο έξω μένει και στο σπίτι μπαίνει μέχρι την είσοδο. Το άγχος μου είναι ότι ηλικιακά είναι ακόμα μικρή και συνεπώς ατσούμπαλη στο παιχνίδι, οπότε όταν παίζουμε στο τέλος εγώ έχω κάτι σημάδια άστα να πάνε, γιατί τα "δοντάκια" της είναι κοφτερά :woohoo: :woohoo: :woohoo: . Το μωρό δεν θα την αφήνω να το πλησιάσει χωρίς αυστηρή επίβλεψη τον πρώτο καιρό.

100_3483-.jpg

Εδώ έχει διαλύσει ακόμα μια παντόφλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

καλημερα κι απο μενα μελλουσες μανουλες και μη!

συγνωμη για της απουσια μου τοοοσες μερες .. :blush:

και δεν φτανει μονο αυτο δεν μπορεσα να σας διαβασω κιολας .... :blush:

θα σας πω ομως τι προλαβα και ειδα .....

ειδα το Αλκμηνακι που εχει αρχισει να αφρτευει και να ομορφαινει καθε μερα και περισσοτερο :)

ειδα την καραμελιτσα που ειναι μια κουκλαρα :)

την μπεμπουλα της ελπιδας μας που αν και μολις λιγο ωρων στην φωτογραφια ειναι μια κουκλα με τελεια μυτουλα :)

μετα ειδα την μεμπα της madre με υπεροχα μαγουλακια και προσωπακι τελειοοοοοο :)

ναι ναι ναι τα μωρακια του θεματος μας ειναι μοντελα ...και σκασανε

μυτη πρωτα οι νυφες :laugh: :laugh: :laugh: τυχαιο δεν νομιζω ... :dry::dry:

τελος ειδα τα διδυμακια σου madre μου που ειναι ολοκληρα παιδακια!!!

να τα χαιρεσαι να ειναι γερα και να προσεχουν το νεο μελος της οικογενειας.. ;)

για τις μαμαδες δεν γραφω τιποτα :P

απο δω και στο εξης σχολιαζω μονο μπεμπακια :)

τα νεα μου εν συντομια τωρα!!!!!

ο μπεμπης μας την δευτερα ηταν 3.150 kg και ολα πηγαινουν μια χαρουλα ...καλως εχοντων των πραγματων απο 31 Αυγουαστου μεχρι 3 θα μπω με προκληση .... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

οποτε για δυο βδομαδες περιπου θα ειμαι κοντα σας ( περαν απροοπτου :S )..μετα θα γραφω μαζι με τον μπεμπη μου !!!!

:kiss::kiss::kiss:

Γεια σου Wendy. Δεν θυμάμαι να τα έχουμε ξαναπεί, εγώ είμαι η Φωτεινή. Εδώ όλες οι κοπέλες σε αναζητούσαν, είχαν ανησυχήσει!!!

Μια χαρά είναι ο μικρός σου και στρουμπουλούλης. Με το καλό να τον πάρεις αγκαλίτσα τέλος του μήνα. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fotini80 έγραψε:

Γεια σου Wendy. Δεν θυμάμαι να τα έχουμε ξαναπεί, εγώ είμαι η Φωτεινή. Εδώ όλες οι κοπέλες σε αναζητούσαν, είχαν ανησυχήσει!!!

Μια χαρά είναι ο μικρός σου και στρουμπουλούλης. Με το καλό να τον πάρεις αγκαλίτσα τέλος του μήνα. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

ο μπεμπης μας την δευτερα ηταν 3.150 kg και ολα πηγαινουν μια χαρουλα ...καλως εχοντων των πραγματων απο 31 Αυγουαστου μεχρι 3 θα μπω με προκληση .... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

οποτε για δυο βδομαδες περιπου θα ειμαι κοντα σας ( περαν απροοπτου :S )..μετα θα γραφω μαζι με τον μπεμπη μου !!!!

:kiss::kiss::kiss:

α βλέπω κι άλλη με πρόκληση από την παρέα!!!

ουφ! μήπως είναι κολλητικό βρε κορίτσια?

κι εγώ από βδομάδα θα μπω για πρόκληση :unsure::unsure:

έχω ραντεβού την Δευτέρα το βράδυ και τότε θα γνωρίζω περισσότερα!

μήπως θα πρεπε΄να αγχώνομαι σιγά σιγά????

ελπίζω μόνο η πρόκληση να μην καταλήξει σε καισαρική οπως στην Ελπίδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλικη μου οκ! :blush::lol:

Βασουλα μου ευχαριστουμε πολυ!!!!!!!!!!καλα ο μπεμπης σου αντρακι ολοκληρο εγινε!!!μπραβοοο!!με προκληση ε??ελπιζω να ερθει λιγο νωριτερα και να αποφυγεις τη προκληση!

Φωτεινη μου τι πανεμορφο σκυλι ειναι αυτο?εχω τρομερη αδυναμια στα σκυλια!!!τα λατρευω!ειδικα η τελευταια φωτο!τι φοντο!!τελεια!που ειναι τραβηγμενη??

Κατρινακι μου εφαγα κατι πραγματακια εχθες και προκαλεσαν κολικους στη μπεμπουλα μου η οποια σημερα γινεται 2 εβδομαδων.ειναι πολυ μικρουλα ακομα για κολικους και εκοψα τον θηλασμο για σημερα.της δινω αναγκαστικα ξενο και το δικο μου το βγαζω και το πεταω μεχρι να αποτοξινωθει ο οργανισμος μου απο τις βλακειες που εφαγα.αυτο επαθα.με σταναχωρησε πολυ αυτο αλλα οπως ειπε και η Βασιλικη θα χαλαρωσω.. :blink::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

[

α βλέπω κι άλλη με πρόκληση από την παρέα!!!

ουφ! μήπως είναι κολλητικό βρε κορίτσια?

κι εγώ από βδομάδα θα μπω για πρόκληση :unsure::unsure:

έχω ραντεβού την Δευτέρα το βράδυ και τότε θα γνωρίζω περισσότερα!

μήπως θα πρεπε΄να αγχώνομαι σιγά σιγά????

ελπίζω μόνο η πρόκληση να μην καταλήξει σε καισαρική οπως στην Ελπίδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μουυυυυυυυ :woohoo: :woohoo:

τωρα που σε βρηκα ,μαζευω τα πραγματα μου και ερχομαι Αθηνα ,να κανω μια βουτια με την κοιλαρα μου στην πισινα σουυ :woohoo: :woohoo:

εχω σκασει εδω :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

μπελλα μου εγω θα τον αφηνα νηστικο... ειδικα με τα τωρινα δεδομενα ;)

ας πηγαινε αλλου για φαγητο.... :P

γιουλη μου εγω θα γεννησω σε δημοσιο και σου γραφω τι εβαλα στη βαλιτσα

-νυχτικα

-εσωρουχα

-σερβιετες

-ειδη μπανιου(αφρολουτρο κλπ..)

-ενυδατικη σωματος/προσωπου

-liposan

-φορτιστη κινητου

-ρουχο για εξοδο

-σαγιοναρες (για μπανιο και για το δωματιο)

-οινοπνευμα

-betadine( για κανα πλυσιμο τουαλεττας)

-επιθεματα στηθους

-φωτογραφικη μηχανη

-βουρτσα και κανα λαστιχακι...

-οδοντοβουρτσα/οδοντοκρεμα

-σφουγγαρι

-πετσετες σωματος/προσωπου/χεριων

-dettol σαπουνι χεριων

για τα μωρα μου

-πανες αγκαλιας

-μικρα σεντονακι

-κουβερτα πικε(μαλλον αδικως...)

-εσωρουχακια

-ρουχα εξοδου

-κρεμα συγκαματος

-πετσετουλες μικρες

-λαβετες

Σε ευχαριστώ πολύ Βασιλικούλα μου!!!

Πότε με το καλό μπαίνεις για καισαρική??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την Βάσω. Θηρίο ο μπέμπης σου! Φαντάσου σε δύο βδομάδες πόσο θα είναι :woohoo: Πάντως βρε κορίτσια ή που θα ανησυχούμε για συσπάσεις και πρόωρο τοκετό ή που θα μιλάμε για πρόκληση. Τι χάλι κι αυτό :(

Φωτεινή φοβερό το σκυλάκι σου. Σκυλάκι που λέει ο λόγος δηλαδή! Πανέμορφη είναι. Είχα κι εγώ καποτε ένα, μινιατούρα. Πίνσερ αν ξέρεις τη ράτσα. Το βρήκα στο δρόμο, κάποιος το πέταξε στα σκουπίδια, και το μεγάλωσα με πολυ κόπο. Το τάιζα με σύριγκα κάθε 3 ώρες και το βράδυ έβαζα ξυπνητήρι για να ξυπνάω. Τελικά μετά από 4 χρόνια, αποφάσισα να πάω σε ένα συνέδριο και τη δεύτερη μέρα της απουσίας μου, το πάτησε ένας πανίβλακας με τρακτέρ. Δεν φαντάζεσαι τι κλάμα έριξα. Θα το σκεφτώ πολύ για να ξαναπάρω σκύλο. Ένιωθα λες κι έχασα τον καλύτερό μου φίλο :(:( Πάντως νομίζω πως αν δεν αλλάξεις την συμπεριφορά σου απέναντί της, ώστε να προκαλέσεις τη ζήλια της για το μωρό, δεν θα έχεις πρόβλημα. Βέβαια καλό θα είναι επειδή είναι και μεγαλόσωμο σκυλί, να έχεις τα μάτια σου 14.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ..ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΗ..ΣΤΗ ΠΙΣΙΝΑΡΑ ΜΟΥ..ΝΗΣΤΙΚΗ ΟΜΩς!!ΠΟΙΟ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ?? ;);)

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΤΕ ΤΗ ΓΙΟΥΛΙΤΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ ΕΞΩ ΚΑΙ ΞΕΝΕΡΩΣΑ..ΕΤΣΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΡΙΞΩ ΜΙΑ ΒΟΥΤΙΑ!!!

ΠΑΩ ΝΑ ΤΗ ΠΕΣΩ ΛΙΓΟ..ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΜΟΥ!! :ohmy::ohmy::huh::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σ ευχαριστώ πολύ.Εχω μέρες ακόμα μπροστά μου πρέπει να βρω τρόπο να ηρεμήσω όσο γίνεται αυτό δηλαδή.Ναι τα συναισθήματα είναι πολλά.Δεν ξέρω αν είμαι έτοιμη να δεχθώ μια αποτυχία.Ευχομαι απλά σε πρώτο βήμα να υπάρξει η εμφύτευση.
    • Αχ.... Όσες φορές κι αν διαβάσω αναρτήσεις από κοπέλες σε αναμονή από έμβρυομεταφορά μου έρχονται όλα εκείνα τα συναισθήματα, φόβος, αγωνία, προσμονή, άγχος, ελπίδα.... Από τη μια να παίρνεις κουράγιο κι από την άλλη να γεμίζει αρνητικές σκέψεις το μυαλό...   Υπομονή κορίτσι μου! Λίγη υπομονή ακόμα.... Δεν είσαι μόνη σου...  Εύχομαι να έχεις μόνο ευχάριστα νέα σύντομα! 🍀☺️🙏🏼
    • Δεν έχω κάτι στα υπ' όψιν να βοηθήσω. Έχετε απευθυνθεί και για κρατική υιοθεσία ή ψάχνετε αποκλειστικά ιδιωτική για υιοθεσία βρέφους; Για κρατική υιοθεσία αν δεν έχετε πρόβλημα με την ηλικία θα μπορέσετε πιο εύκολα να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!  Εμείς με τον σύζυγο είχαμε κάνει όλες τις ενέργειες για κρατική υιοθεσία και είχαμε εγκριθεί.. ήταν σχετικά απλό σαν διαδικασία και μας είχαν ενημερώσει ότι σε 1 το πολύ 1,5 χρόνο θα γινόταν αντιστοιχία με παιδάκι αλλά είχαμε επιλέξει έως 8 ετών , δηλ δε ψάχναμε αποκλειστικά βρέφος γιατί έτσι θα ήταν πολύ δύσκολο.  Ο,τι κι αν αποφασίσετε εύχομαι ολόψυχα να σας έρθουν όλα όπως τα θέλετε και να μεγαλώσει η οικογένεια σας! Θεάρεστη πράξη η υιοθεσία.... Να είστε πάντα καλά! ❤️
    • Διαβασα διάφορα για το vback....είμαι προβληματισμένη σχετικά... Είναι γενικά λίγο risky και ο γιατρός πρέπει να είναι απόλυτα καταρτισμένος σε αυτό. Ο δικός μου δε το υποστηρίζει..  Ο άντρας μου ξυπνάει 4:30 το πρωί και φεύγει στις 5:15 από το σπίτι... Επιστρέφει κάθε μέρα σχεδόν γύρω στις 18:30... Δουλεύει και τα Σάββατα, ευτυχώς όμως λιγότερες ωρες... Οπότε καταλαβαίνετε όλη μέρα σχεδόν μόνη είμαι!  Έχει ξεκινήσει κι εμένα ο "μεθυσμένος" 🤣🤣🤣 να προσπαθεί να σταθεί μόνος του χωρίς να κρατιέται... Από τις πιο δύσκολες φάσεις θεωρώ όλο αυτό, θέλει μεγάλη προσοχή να μη χτυπήσουν.  Κάνει κι εσένα αρκετές αφυπνίσεις.... Ζητάει γάλα κάθε φορά;  Χθες άπλωσε τα χεράκια του και είπε μα-μα.... Δε ξέρω αν ήταν συνειδητο ή τυχαίο.... Εγώ πάντως έλιωσα στο κλαμμα από συγκίνηση... 💙☺️ 
    • Εγω εχτές πήρα τηλ μου είπαν πως θα μου δώσουν αυτοί από το μικροβιολογικό ενώ την προηγούμενη φορά που πήγα σε άλλο μικροβιολογικό το πήρα εγω  αν και την πρώτη φορά έκανα με 75γρ γλυκόζη τώρα ο καινούργιος γιατρός μου έδωσε τα 100 γρ 😕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...