Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

κορίτσια και γω ημουν μεταλλακι( :S:S ) -αλλα στο γυμνασιο

- μετα μεταλλάχθηκα.ηθελα να γινω και πανκιο- αλλα δεν ειχα κοτσια :P

η μουσικη ειναι μεγαλο κεφαλαιο στη ζωη μου και ασχολουμαι- εννοώντας οτι ψαχνω πολλα ακουσματα περα απο ξερες μουσικες κατηγοριοποιησεις - ομορφη μουσικη για τα αυτια μου- όπως και ωραιες εικονες για τα μάτια μου.

στους Bon Jovi στο Λονδινο πηγαν φιλοι- Γιουλάκι και συ θα πηγαινες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Lollipop έγραψε:

τι ωραιες ιστοριες!!!.

Η αποκορυφωση ηταν που τον εσουρα με το ζορι σε μια συναυλια του....Ρουβα!!!!!Εκει να δειτε γελιο!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

αλλα το μαναρι μου δεν μου χαλασε το χατηρι :):):)

:blush::blush::blush:

LOLLI??????τι τον εβαλες να κανει τον ανθρωπο??????χαχαχαχα

ενταξει του χρωστας μεγάααααλη χάρη!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koukida έγραψε:

Lollipop έγραψε:

LOLLI??????τι τον εβαλες να κανει τον ανθρωπο??????χαχαχαχα

ενταξει του χρωστας μεγάααααλη χάρη!!! :laugh: :laugh:[/quote:301dmbl9]

ΗΡΩΑΣ!!!!!!

ΗΡΩΑΣ!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ναι Κουκιδα μου θα πήγαινα, αλλά τελικά μας προεκυψε "ΘΕΜΑ"

Μεγάλωσα μαζί τους , με τους Skid Row, τους Metallica αλλα και έκλαψα τρελά με το θάνατο του Michael Jackson αχ τι θυμήθηκα τωρα όλα τα νιάτα μου. Ολο το δημοτικό το περασα να ξεπατικώνω φιγουρες της Debbie Gibson & Paula Abdul. Στο λυκειο το γύρισα στο πιο ποιοτικό και εντεχνο. Τωρα απλα καταλαβα πως καθε ωρα έχει άλλη μουσικη και χρωμα.

Για ενα σωστο χωρισμό το θέλεις το μπουζουκάκι και τη Θεοδωριδου

Δεν μπορω να κανω πάρτυ τωρα ακουγοντας Μαριζα Κωχ να απαγγελει Καββαδια(απειρες ωρες καθομαι κ ακουω)

Και πλεον θα παραδεχθω πως ο Καρβελας εχει γραψει μερικά ποιηματα στα τραγούδια του.

Και φυσικα για να ηρεμησω με ενα κρασακι θα προτιμησω Pink Martini

Ειμαι ανοιχτη σε ολες τις μουσικες, εφοσον βέβαια δεν προσβάλλουν τα αυτιά μου.

Και φυσικα ολοι παθανε πλακα οταν στο γάμο χορεψαμε Πεγκυ Ζήνα....χαχαχα δεν το περιμέναν απο μενα αλλά είναι ενα τραγούδι που χωρίς να ξερω ποια το λέει με είχε κανει να κλάψω κ να ταυτιστώ (το ΟΛΑ).

Και ναι δεν θα πάω σε συναυλία του Ρουβα, αλλα μπορω να πώ πως ο τυπος είναι κουκλί (γελίος μεν)κουκλι δε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μη με βαρεσετε- αλλά ΦΤΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΡΟΥΒΑ!!!!

σαν ψευτικο και πλαστικο ειναι όλο του το μουτρο!

βαρεθηκα να τον βλέπω......και να μου τον χαριζες δεν θα μου εκανε ουτε για πλακα κλικ...

εγω ελληνικα δεν ακουω, αλλα και η υπολοιπη μουσικη που επιλεγω ειναι κάπως...πολυ κάπως... :)

Μολις εφαγα 2 ροδακινακια. ταλαιπωρησα λίγο το μυαλό μου-

ετσι οπως καθομουν με το βρακι στον καναπε :blink:

(εχω σκάσει με συγχωρείται) ελεγα 'παγωτο ή φρουτο?'

νικησε η υγεια!!! το παγωτο αργοτερα.. :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν λιγο εφυγαν οι τεχνικοι.Τα εβαλαν τα κλιματιστηκα αλλα το σπιτι μοιαζει με μπαζοτοπο........ :(:(:(:(

Παντου σκονες...παντου!!!!! Εφυγε κ ο αντρας μου για δουλεια,τα βλεπω

και ειμαι στα προθυρα υστεριας!!!!! :S:S:S

Ποιος και ποτε θα τα καθαρισει????Μεταμεσονυχτια καθαριοτητα μου μυριζει!!!

Χαμος γινεται!!!!!!!!!!!! :(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπομονη- σπρωξτα σε μια γωνια τα χοντρα με μια σκουπα- και οταν μπορεσει ο αντρας σου καθαριζει.

κανει και χρατσ χρατσ οταν πατας ε??

αλλα- εχεις σουπερ κλιματιστικο!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουραγιο Λολλακι μου, σε καταλαβαινω εμεις αλλαξαμε στορια και ημουν με τα μπάζα στο σαλόνι.Υπομονη μεχρι το βράδυ!!!

Κοθκίδα μου υπάρχουν πολλοι αξιολογοι Ελληνες καλλιτέχνες. Κυριως νεα παιδια.

Θα φαω και εγω φρουτο ζηλεψα τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια βάλτε και εμένα στη λίστα ΠΗΤ 31 Μαρτίου.

Σχετικά με τις ηλικίες που λέγατε εγώ το Σεπτέμβη κλείνω τα 32. Δεν με απασχολεί καθόλου αφού φέτος θα σβήσω κεράκια με το ζουζουνάκι μου στη κοιλίτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονη λοιπον...αν μπορω ας κανω και αλλιως :P:P:P

Τραβηξα τα χοντρα σε μια μερια κ εκλεισα κ τα πατζουρια για να μην βλεπω τα επιπλα σκ@τ@!

ANYWAY!!!

Σε μενα παντως κερδισε η γουρουνια!!!Εφαγα παγωτο :blush::blush: !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Κουραγιο Λολλακι μου, σε καταλαβαινω εμεις αλλαξαμε στορια και ημουν με τα μπάζα στο σαλόνι.Υπομονη μεχρι το βράδυ!!!

Κοθκίδα μου υπάρχουν πολλοι αξιολογοι Ελληνες καλλιτέχνες. Κυριως νεα παιδια.

Θα φαω και εγω φρουτο ζηλεψα τωρα.

Γιουλάκι μου εχει όντως καλους καλλιτεχνες απο Ελλαδα.τους εντοπίζω στο myspace.

εστειλα μηνυμα τη λιστα με τα ψωνια στον αντρα μου- θα κάνει κάτι χαρες!!!!

ηρθε η ωρα για το σουπερμαρκετ τηε εβδομαδας!!! :side:

σημερα πηρα και κρεμα για τις ραγαδες. κατσε ν δω πως την λενε

simulcium g3. εγω θα αρχισω απο τωρα γιατι την προηγουμενη φορα (που ειχε φουσκωσει οσο φουσκωσε μεχρι την 8η βδομαδα το στηθος μου, μετα εγινε σαν λαστιχο- σαν ζελε...χαλια δλδ.)

και η φαρμακοποιος με μαλωσε που δεν εβαλα αμεσως απο την αρχη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γιατρος μου εδωσε την prenatel για τις ραγαδες.Ειναι εντελως φυτικη με ελαιολαδο αβοκαντο κτλ.

Λεει να την βαζω 2 φορες τη μερα,αλλα με τις ζεστες δεν την πολυ θελω κ βαζω καθε βραδυ μετα το μπανακι στο στηθος,στην κοιλια κ στα μπουτακια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια λολι εμαθα ολα καλα μπραβο εχουν μεγαλωσει κιολας.την δευτερα εχω ραντεβου εγω.κουκιδα κι εγω αυτην βαζω ειναι ακριβουτσικη αλλα κανει δουλεια να βαζετε κ βαζελινι δεν ξερω αν εχει βγει σε μορφη κρεμας γιατι ειναι απαισιο στην κοιλια κολλανε τα παντα.ειχες κ αλλες αποτυχιες δλδ?τωρα θα πανε ολα καλα για ολες!παντως εγω μονο ειμαι εγκυος στο δευτερο ολες ειστε πρωτομαννουλες?πρωτα ο θεος να ειναι καλα το μπεμπακι μου.εχει τωρα 2 μερες με πιανουν τα εντερα το βραδυ κ πηγαινω τουαλετα κανονικοτατα κ μετα φοβαμαιμηπως εγινε κατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω φιλη φαρμακοποιο που στην κυριολεξια όλα τα δοκιμάζει για να μην πουλαει ότι ναναι- την εμπιστευομαι.

αυτην μου την εδωσε για την καλυτερη. Simulcium g3

γραφει πανω 2 φορες τη μερα απο τον 3ο μηνα.

σημερα αρχισα να πασαλείβομαι.

αν θυμαμι καλα της Λολλι την δικη της την εγραψε ο γιατρος.- ή κανω λαθος?

εσταξα 27 ευρουλακια βεβαια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ρωτησω και γω τον δικο μου αν μπορει να μου γραφει κρεμουλα γιαυτη την δουλεια.

και η βαζελινη καλη μου ακουγεται -αν και η γλίστρα θα πηγαινει συννεφο!

Γεωργια εισαι η μόνη με παιδακι βρε! ασε τις αποτυχιες τις παλιες δεν τις σκεφτομαστε :):)

το οτι πας τουαλετα ειναι καλό ;) !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι μονο για εγκυες ειναι κ για αυτους που εχουν χασει βαρος η εχουν βαλει για ραγαδες κ τετοια θα κανετε παλι μεχρι το τελος θα ανοιξει το δερμα αλλα δεν θα ειναι τοσο χαλια αν δεν βαλετε ειναι πολυ καλη κ την απορροφα αμεσως το δερμα.θα τσιτωνει η κοιλια τεντωνοντας το δερμα ανοιγει μετα οι ραγαδες θα γινουν μωβ κ μετα ασπριζουν.ετσι θα γινετε μαννες?θα αλλαξει το σωμα σας αλλα οταν θα παρετε το μωρακι σας αγκαλιτσα δεν σας λεω τιποτα ενα ονειρο, θα το ζησετε!αυτο κ αν ειναι ΘΑΥΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσιααααα

vassia μαζί έχουμε γενέθλια ,εγω ειμαι 12/9 .Εσύ ;

lolli άστα με τις δουλειές εχω μια υστερία και τελικά ούτε τώρα μπορώ να σταματήσω ,να σκεφτείς οτι πονάει μέρες η κοιλια μου χαμηλά αλλα εγω αν δεν σφουγγαρίσω τρελαίνομαι με τοση σκόνη που υπάρχει( θελω να ερθει ο χειμώνας ).Αλήθεια έχετε και εσείς καθόλου πονάκια .Τηλ στο γιατρό και δεν μου ειπε τίποτα συγκεκριμένο .

Τωρα ακούστε και μια βλακεία την οποια την είπε φυσικά η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ(για να γελάσουμε)

Παει ο αντρας μου και το λεει στη μανούλα του οτι θα γίνει γιαγιά ,την αλλη ήμερα της τηλεφώνησα και εγώ για να μην λέει και μου αρχιζει κατι βλακειες του στιλ (δεν ξερει φυσικα οτι καναμε εξωσ /κη) Πεθερα -είχα ανησυχήσεις που τοσο καιρό δεν κάνατε παιδι ,και να επειδή εισαι και εσύ μεγάλη , και φοβόμουν μην πάτε για εξωσωμ, γιατι ξέρεις η εξωσωματική ειναι μοιχεία :angry::angry: (άνθρωπος εκκλησιας οπως καταλαβαίνεται ) και οτι μετα τα πετάνε τα παιδιά,ξέρω εγω μου το είπε λέει ενα ς παππάς .Όπως καταλαβαίνετε τα νεύρα κρόσσια.. της λεω και τετοιες Μ@....ες λενε οι παππαδες. Δεν άντεξα ,αντί να πει καλή κουβέντα πχ πόσο χάρηκε ,τίποτα. Τωρα θα με δει next year, ουτε τραπέζι δεν έχει φέτος (απορώ πως έβγαλε νορμαλ γιο)

Σας έπρηξα αλλα πρέπει καπου να τα πω γιατί θα την πνίξω :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:S Ομορφουλες μου τι μου κανετε? Δεν προλαβαινω να σας διαβαζω, και να φανταστειτε ακομα ειμαι σπιτι διακοπες, τωρα που θα αρχισω δουλεια τι θα γινει ??? Δε θελω να σας χασω :dry:

Λοιπον βαλτε με και μενα στη λιστα 27/3.

Κατα τα αλλα καλα, πολλη ζεστη, ειμαι και συνεχως φουσκωμενη, θα βγω αποψε και δε ξερω τι να βαλω, κιλα δεν εβαλα αλλα ειναι στο μυαλο μου μαλλον και δε μ αρεσει τιποταααααααα

Θα του πω κι εγω να μου γραψει καμια κρεμουλα... Χτες μου εγραψε και βιταμινη γιατι με ειδε λιγακι down

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια..απότι βλέπω σε πολλές ειναι τανευρα μας κροσια κ δεν ανεχομαστε τπτ κ κανεναν. κι εγω ετσι ειμαι συνεχεια,τσαντίλας.

φραουλινο τι πραγμα κι αυτο να μην μπορουν να πουν καλη κουβεντα μερικοι ανθρωποι? να ξεστομίζουν οτι πιο ακατάλληλο. μην δινεις σημασία κ χαλιεσαι κ στενοχωρεις το νινι.

όσο για ραγαδες εγω δεν ειχα βαλει καθολου στην προηγουμενη εγκυμοσυνη κ ημουν τερααααστια,σαν 10 μηνων εγγυος(λογω πολυαμνιου) κ δεν εχω ουτε μια ραγαδα. ελπίζω αυτην την φορα να μην γινω σαν καλοριφερ(απο τα παλια :woohoo: :woohoo: :lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΡΑΟΥΛΙΝΟ έγραψε:

είχα ανησυχήσει που τοσο καιρό δεν κάνατε παιδι ,και να επειδή εισαι και εσύ μεγάλη , και φοβόμουν μην πάτε για εξωσωμ, γιατι ξέρεις η εξωσωματική ειναι μοιχεία :angry::angry: (άνθρωπος εκκλησιας οπως καταλαβαίνεται ) και οτι μετα τα πετάνε τα παιδιά,ξέρω εγω μου το είπε λέει ενα ς παππάς .Όπως καταλαβαίνετε τα νεύρα κρόσσια.. της λεω και τετοιες Μ@....ες λενε οι παππαδες. Δεν άντεξα ,αντί να πει καλή κουβέντα πχ πόσο χάρηκε ,τίποτα. Τωρα θα με δει next year, ουτε τραπέζι δεν έχει φέτος (απορώ πως έβγαλε νορμαλ γιο)

Σας έπρηξα αλλα πρέπει καπου να τα πω γιατί θα την πνίξω :angry:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΑΑΑΑΑΑΑΧΑ

E, σορρυ κι ολας - αμαρτία ή μαλλον μοιχεια η εξωσωματικη??????

τ'ακουσαμε κιαυτο!! αυτα ολα ο παπας τα λεει? και που τα γραφει στο ευαγγελιο? σε οποια σελιδα ακριβως??

χαχαχα

αχ φραουλινο κοπέλα μου να πεις την πεθερα σου οτι ποτε δεν ειναι αργα- μπορει να κανει καριερα στον χωρο του entertainment!!!!-stand up comedy ακομα καλυτερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...