Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

ΑΧ και εγω επιλεκτικά το λέω...

Απο την αλλη βρε κορίτσια σε μένα φαίνεται......

Η κοιλιά μου ηταν ενα με τη πλατη μου και τωρα φουσκωνω απο το πρηξημο σαν να ειμαι 4-5 μηνων. Ποσους τυμπανισμούς να πάθω τον τελευταίο καιρό?

Εγω έκλεισα ερχονται γυναίκες(2) τη Δευτέρα και εγω θα λείπω , θα έρθει και η πεθερα μου να τις επιβλέπει... Θα γυρίσω και θα βρω το σπίτι κούκλα

Ερχονατι 2 γιατι ειναι μεγαλο το σπίτι και εχω να καθαρίσω απο......................................................................................................................................................τότε!!!!Και οσο ημουν με την εξωσωματικη δεν έκανα δουλειες!

Κουκιδίτσα μου είδες τι μικρό επίθετο έχει ο αντρούλης μου? Εχουμε κ κοινούς γνωστους εκτός μαμμυ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

gioulaki έγραψε:

ΑΧ και εγω επιλεκτικά το λέω...

Απο την αλλη βρε κορίτσια σε μένα φαίνεται......

Η κοιλιά μου ηταν ενα με τη πλατη μου και τωρα φουσκωνω απο το πρηξημο σαν να ειμαι 4-5 μηνων. Ποσους τυμπανισμούς να πάθω τον τελευταίο καιρό?

Εγω έκλεισα ερχονται γυναίκες(2) τη Δευτέρα και εγω θα λείπω , θα έρθει και η πεθερα μου να τις επιβλέπει... Θα γυρίσω και θα βρω το σπίτι κούκλα

Ερχονατι 2 γιατι ειναι μεγαλο το σπίτι και εχω να καθαρίσω απο......................................................................................................................................................τότε!!!!Και οσο ημουν με την εξωσωματικη δεν έκανα δουλειες!

Κουκιδίτσα μου είδες τι μικρό επίθετο έχει ο αντρούλης μου? Εχουμε κ κοινούς γνωστους εκτός μαμμυ ;)

βρε Γιουλάκι που τους βρηκαμε τους κοινους γνωστούς??? μικρος ο κόσμος μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Τη μια κοπέλα σου εξηγησα που τη ξέρω, ο άλλος είναι ανηψιός μου. Η μαμά του είναι πρωτη μου ξαδέρφη :silly:

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

σε λιγο θα βγειτε σόι!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

gioulaki έγραψε:

σε λιγο θα βγειτε σόι!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:[/quote:ig6rxlrk]

xxaxa λες μωρε? (πάντως gioulaki και οι 2 γονεις μου απ'την πόλη σου είναι..λες να το ψαξουμε?)

:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

gioulaki έγραψε:

σε λιγο θα βγειτε σόι!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:[/quote:2xkr480c]

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Τωρα εξηγείται γιατί τα περνάμε αυτά...

Σόι πάει το Βασίλειο... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι μουρμουρες ειστε εσεις???? 1 ωρα εκανα να σας διαβασω!!! οχι οτι εχω και τιποτα σημαντικο να σας πω... το πιο συγκλονιστικο που μου συνεβη χτες ηταν οτι εφαγα μια τεραστια κ απιστευτη αστακοκαβουρογαριδομακαροναδα!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: τρελαθηκα!!!!! απιστευτη ηταν!!!! την απολαυσα κ σε ενα ταβερνακι παραλιακο... πανω στο κυμα... πολυ μου αρεσε!! και ηταν κ απο σεφ κολλητο του αντρα μου οποτε ολα οκ! σημερα επισης θα βγουμε για κρασακι με τους κουμπαρους μας που λειπανε καιρο διακοπες και ισως αυριο φυγουμε και για σαβ-κο στο χωριο μας. οσο πλησιαζει η πεμπτη και η αυχενικη τρελαινομαι απο την αγωνια μου και δε μπορω να κατσω ησυχη ουτε λεπτο! :unsure::unsure::unsure:

πητ που λετε εχω 9 μαρτιου :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΕΔΩ ΟΙ ΚΑΛΕΣ ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ ΣΤΟ FACEBOOK!!

πατάς κολλητά:

<3 δηλαδη την παυλα προς τα δεξια (πως λεγεται δεν ξερω) και κολλητα το 3

that's it

<3

<3

<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofouki έγραψε:

καλε τι μουρμουρες ειστε εσεις???? 1 ωρα εκανα να σας διαβασω!!! οχι οτι εχω και τιποτα σημαντικο να σας πω... το πιο συγκλονιστικο που μου συνεβη χτες ηταν οτι εφαγα μια τεραστια κ απιστευτη αστακοκαβουρογαριδομακαροναδα!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: τρελαθηκα!!!!! απιστευτη ηταν!!!! την απολαυσα κ σε ενα ταβερνακι παραλιακο... πανω στο κυμα... πολυ μου αρεσε!! και ηταν κ απο σεφ κολλητο του αντρα μου οποτε ολα οκ! σημερα επισης θα βγουμε για κρασακι με τους κουμπαρους μας που λειπανε καιρο διακοπες και ισως αυριο φυγουμε και για σαβ-κο στο χωριο μας. οσο πλησιαζει η πεμπτη και η αυχενικη τρελαινομαι απο την αγωνια μου και δε μπορω να κατσω ησυχη ουτε λεπτο! :unsure::unsure::unsure:

πητ που λετε εχω 9 μαρτιου :kiss::kiss:

όλα καλά θα πάνε Σοφουκι!!!

ειμαι σιγουρη!!

ωραια περασατε ρε συ, και εχει και συνεχεια! ΤΕΛΕΙΑ!!!

και γω λεω να πω το βραδυ καμια φιλη να ερθει να κατσουμε στην αυλή να φαμε κανενα παγωτακι -και όχι μόνο....!

Σοφουκι- δωσε την ΠΗΤ σου να σε βαλει η υπεύθυνη φουσκολοιλιτσα στη λιστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΦΟΥΣΚΟ-ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ

1.Lollipop ΠΗΤ 24/03/2011, διδυμάκια

2.Gioulaki ΠΗΤ 25/03/2011

3.ρανια28 ΠΗΤ 01/04/2011

4.spirtouli ΠΗΤ 27/03/2011

5.Koukida ΠΗΤ 17/03/2011

6.tesh ΠΗΤ 23/03/2011

7.samantha ΠΗΤ ??/04/2011

8.dreamgirl ΠΗΤ 24/04/2011

9.sofouki ΠΗΤ 09/03/2011

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία εγω σχολάω σε λίγο και εσεις όλες έχετε εξαφανιστεί...

Θα σας πιάσει ορεξη για κους κους μετά που θα λιώνω στο σπίτι και δεν θα μπορω να μπω ευκολα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω τώρα αρχίζω να δουλεύω...όλη την ημέρα χάζευα...έχουμε άλλες προτεραιότητες τώρα...να ξεκουραζόμαστε....

αλήθεια υπάρχει καμία κοπέλα που να μην αντέχει τις μυρωδιές??εμένα μου μυρίζουν άσχημα τα πάντα...δεν μπορώ να μαγειρέψω τίποτα...δεν μπορώ να μπω στο σουπερ μάρκετ γιατί μου μυρίζουν όλα και με ζαλιζουν...ένα βραχιολάκι για τις ναυτίες το έχετε ακούσει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha έγραψε:

εγω τώρα αρχίζω να δουλεύω...όλη την ημέρα χάζευα...έχουμε άλλες προτεραιότητες τώρα...να ξεκουραζόμαστε....

αλήθεια υπάρχει καμία κοπέλα που να μην αντέχει τις μυρωδιές??εμένα μου μυρίζουν άσχημα τα πάντα...δεν μπορώ να μαγειρέψω τίποτα...δεν μπορώ να μπω στο σουπερ μάρκετ γιατί μου μυρίζουν όλα και με ζαλιζουν...ένα βραχιολάκι για τις ναυτίες το έχετε ακούσει??

Το εχω διαβάσει στα βιβλία που εχω αλλα δεν ξερω κάτι άλλο!

Εγω δουλευω σε Δημοσια Υπηρεσία και ευτυχώς δεν εχω επαφή με πολίτες γιατί μου μυρίζουν οι κολώνιες πολύ και οι ανθρωποι γενικά!Είμαι μόνη μου σε ενα γραφείο κ είμαι καλά. Δεν εχω και δουλειά αυτες τις ημέρες, οπότε καλά είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπότε???

ολες εδω ειμαστε!

τωρρα εβλεπα την διαφημιση της συναυλιας των U2 το Σεπτεμβρη...

πάλι δεν θα πάω.....ουτε το 97 πηγα....ούτε τωρα....και στις 2 περιπτωσεις ειχα εισιτηριο, αλλα και τοτε και τωρα κατι εγινε...αλλα δεν μορω να πω, ηταν σημαδιακο παντα.

την ημερα της συναυλιας τοτε ημουν Θεσσνικη και εκεινη τη μερα χωρισα απο ενα σουπερ βλακα που ειχα σχεση γιατι μου ανοιξε τα ματια ο αντρουλης μου που τον ειχα γνωρισει πριν λιγο καιρο και ...τον ερωτευτηκα...μονο που γνωρισα τετοι καλο παλικαρι..

το ζωο που ειχα για γκομενο- με κερατωνε αβερτα- και εγω η χαζη περιμενα σαν την πηνελοπη σχεδον 2 χρονια(αφου του εβγαλα οοοολο το φανταρικο) ανατριχιαζω που το σκεφτομαι-πανε 2 φοιτιτικα μου χρονια στο βροντο...

ε λοιπον την ημερα της απολυσης του βλακα απο το στρατο τον σουταρα- :blink: και εψαχνα να βρω τον αντρα μου ματαια στο τηλεφωνο (μιας και ειχαμε πει οτι μπορει να τα πουμε στη συναυλια).

μου τον ειχε γνωρισει πριν λιγο καιρο η αδερφη μου και ο αντρας της (αποτι εμαθα μετα μπας και ανοιξω το κοιμισμενο τα ματια μου. -Δυστυχως δεν μπορουσα να επικοινωνησω μεσα στον πανικο της μερας και μην ξεχναμε οτι το 97 η λεξη 'κινητο' ηταν πολυτελεια για λιγους..

-και εμεινα με την ορεξη...

και χωρισμενη και χωρις να παω στη συναυλια(καλοκαιρι ηταν θυμαμαι)

... τελικα με το μωρο μου τα φτιαξαμε τα Χριστουγεννα που ηρθε απο Αγγλια(εκει σπουδαζε .

και απο τοτε οι U2 ηταν το συγκροτημα μας το αγαπημενο...

παντα λεγαμε οτι την επομενη φορα που θα ερθουν οι U2 θα παμε μαζι ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ!!! :laugh: εσυ σαι που το λες????τωρα να σε δω! ΧΑΛΑΛΙ!!

κοριτσια με τον αντρα μου ημασταν σε αποσταση πιο πολυ απ'οτι μαζι- αυτος ελειπε- μετα πηγε στρατο- μετα εφυγα εγω για τον διορισμο μου..μετραμε σχεδον 13 χρονια αγαπημενοι και ζουμε μαζι ουσιαστικα 3μιση!!!

αχ τον λατρευω τον αντρουλη μου......και δεν τον χορταινω γιατι παντα μου ελειπε!!

αλλα U2 γιοκ και παλι

αυτη ειναι η ιστορια μας σε fast Forward :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αχ Κoukida έτσι είναι οι μεγάλοι έρωτες!!! κρατάνε χρόνια :P:P

εγώ είμαι 3μιση χρόνια μαζί με τον καλό μου αλλά ερωτευτήκαμε με την πρώτη ματιά και από τότε είμαστε συνέχεια μαζί εκτός από όταν έλειπα εγώ στο εξωτερικό για μεταπτυχιακα...

να φανταστείτε στην αρχή που γνωριστήκαμε βγαίναμε έξω για ποτάκια κλπ κλπ συνέχεια και φιλιόμασταν ασταμάτητα χιχι ρεζίλι είχαμε γίνει...πολύ πάθος...τον λατρεύω και με λατρεύει (έτσι φαίνεται χιχι), είναι ο άνθρωπός μου και εύχομαι να είμαι για πάντα πάντα ερωτευμένη μαζί του τρελά!!!

πάντως σχετικά με τους U2, θα παίξουν πολλά από το νέο άλμπουμ λογικά και δεν θα είναι πολύ καλή συναυλία...να σου πω βρε koykida....ο καλός μου είχε και αυτός εισιτήριο θεσσαλονίκη το 97 για U2 και δεν πήγε γιατί χώρισε με την κοπέλα του χιχι...την ίδια μέρα...λες να ήταν αυτός :P:P:P

μην ανησυχείς δεν ήταν φαντάρος αλλά φοιτητής

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

APOKΛΕΙΕΤΑΙ SAMANTHA ΜΟΥ!!!

O δικος μου θα ειναι κανενας διεστραμμενος τωρα -και σιγα μην σταυρωνε σχεση ξανα!!!χαχα

καλά και ο δικος σου κεινη τη μερα χωρισε??απαπα οι u2 ανοιγουν ματια!!

ναι θα παιξουν πολλα καινουρια- αλλα θα ειναι εκπληκτικο το θέαμα- η σκηνη γυριζει 360 μοιρες και φυσικά η φωνη του Μπόνο ειναι απαιχτη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα εγω πηγα πήγα όμως και μάλιστα ήμουν και μπροστα μπροστά μυριζα Bono αχαχαχαχαχα!!

Bon Jovi Θα πηγαινα στο Λονδινακι τον Ιούνη, αλλά ημουν εν μεσω εξωσωματικής και το έχασα. Τωρα περιμένω να δω αν θα έρθουν Αθήνα το 2011. Να δεις που θα έρθουν Μαρτη....

Ωραια ιστορία βρε, πάντα θα υπάρχει κάποιος βλάκας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koukida ναι εκείνη την ημέρα χώρισε (με μια ηλίθια τα είχε-λέει) και μάλιστα δεν ήθελε έτσι και αλλιώς να πάει στην συναυλία γιατί τους θεωρούσε φλώρους αλλά ε, όλοι πηγαίνανε και είπε να πάει και αυτός....ο δικός μου άκουγε από hard rock και metal πάνω...χιχι

εγώ ήμουν μαθητούδι τότε...αθώοοοοοοοοοοο (λέμε τώρα)

καλά εγώ έχω πάει σε άπειρες συναυλίες στην ζωή μου σε όλα τα μουσικά είδη και φέτος δεν πήγα σε καμία διοτι είχα άλλες προτεραιότητες (να κάνω μπε μπε :cheer::cheer: ) ε και από ένα σημείο και μετά τα είχα βαρεθεί όλα βρε παιδί μου, μπήκα σε άλλη φάση (τουλάχιστον για τώρα)...και οι διακοπές μας που ακυρώθηκαν δεν με πείραξε διότι πάλι είχα βαρεθεί την φάση, ποτάκια, μπαράκια, τσιγάρα, σφηνάκια και καααθε μέρα τα ίδια...και η παρέα που θα πηγαίναμε ήταν και πολύ party animals ε και θα καθόμουν εγώ και θα σκεφτόμουν αχ μακάρι να ήμουν έγκυος κλπ κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ωραιες ιστοριες!!!

Εγω τους u2 τους "γνωρισα" απο τον αντρα μου που ειναι τρελλος και παλαβος!Μεχρι τοτε αγνοουσα την υπαρξη τους :blush: .Βεβαια εχουμε κ εντελως διαφορετικα μουσικα ακουσματα...

Η αποκορυφωση ηταν που τον εσουρα με το ζορι σε μια συναυλια του....Ρουβα!!!!!Εκει να δειτε γελιο!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

αλλα το μαναρι μου δεν μου χαλασε το χατηρι :):):)

Ακουω τα παντα απο ελληνικα αλλα στην ξενη μουσικη θελω σουπερ ιδιαιτερα για να μαθω τα βασικα! :blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...