Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

Η ΦΟΥΣΚΟ-ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ

1.Lollipop ΠΗΤ 24/03/2011, διδυμάκια

2.Gioulaki ΠΗΤ 25/03/2011

3.ρανια28 ΠΗΤ 01/04/2011

4.spirtouli ΠΗΤ 27/03/2011

5.Koukida ΠΗΤ 17/03/2011

6.tesh ΠΗΤ 23/03/2011

7.samantha ΠΗΤ ??/04/2011

8.dreamgirl ΠΗΤ 24/04/2011

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Lollipop έγραψε:

dreamgirl έγραψε:

ελα ρε!!!!!!!Και να θελατε να το "προγραμματισετε" δε υπηρχε περιπτωση να σας κατσει!!!!!Συγχαρητηρια!!![/quote:2uy74hy7]

Έλα ντε και το λέγαμε να είμαστε μαζί και τελικά μας έκατσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά σχετικά με το αηδιαστικό θέμα των κατσαρίδων και εμένα με πιάνει η ώρα μου όταν τις βλέπω...πριν από 2 μέρες μπήκε και σε εμάς μία μεγάλη (εγώ δεν την είδα) μόλις που είχε γυρίσει ο άντρας μου και την δολοφόνησε φυσικα...έτσι και την είχα δει εγώ θα είχα πάθει ανακοπή...ε και από τότε νομίζω ότι θα μου εμφανιστούν από οπουδήποτε...

προσοχή με της κατσαρίδες κορίτσια γιατί ο άνθρωπος που μας κάνει απολύμανση μας είπε (δεν ξέρω αν ισχύει) ότι έχει χάσει γυναίκα παιδί που τρόμαξε από κατσαρίδα...μπρρρρ φτου φτου παλιο-κατσαρίδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

Καλημέρα και από μένα κορίτσια μόλις τώρα έμαθα ότι και η κουνιάδα μου είναι έγκυος εγώ 6 εβδομάδων και εκείνη 5 εβδομάδων θα γεννήσουμε κοντά εγώ 24 Απριλίου και εκείνη 30 δεν είναι σούπερ καταπληκτικό…. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΤΕΛΕΙΟ :woohoo:

Και εγω με τη κουνιάδα μου εχουμε ιδια Πιθανη Ημερομηνια Τοκετου 25/03/2011. Η πεθερα μου δεν το ξερει, θα πάθει ΣΟΚ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Η ΦΟΥΣΚΟ-ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ

1.Lollipop ΠΗΤ 24/03/2011, διδυμάκια

2.Gioulaki ΠΗΤ 25/03/2011

3.ρανια28 ΠΗΤ 01/04/2011

4.spirtouli ΠΗΤ 27/03/2011

5.Koukida ΠΗΤ 17/03/2011

6.tesh ΠΗΤ 23/03/2011

7.samantha ΠΗΤ ??/04/2011

8.dreamgirl ΠΗΤ 24/04/2011

Σε ευχαριστώ πολύ που με έβαλες στην λίστα και εμένα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

dreamgirl έγραψε:

ΤΕΛΕΙΟ :woohoo:

Και εγω με τη κουνιάδα μου εχουμε ιδια Πιθανη Ημερομηνια Τοκετου 25/03/2011. Η πεθερα μου δεν το ξερει, θα πάθει ΣΟΚ[/quote:3pt708yr]Άντε εμένα το έμαθε τώρα και μου είπε θα κατασκηνώσω στο ΙΑΣΩ απέξω εσείς θα με τρελάνετε :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά gioulaki έχεις την καλύτερη ΠΗΤ (τα γεννέθλιά μου!!!) και δεν το έχετε πει καθόλου στην πεθερά σου ότι είσαι έγκυος?? θα είστε τουλάχιστον στο ίδιο νοσοκομείο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Και εγω με τη κουνιάδα μου εχουμε ιδια Πιθανη Ημερομηνια Τοκετου 25/03/2011. Η πεθερα μου δεν το ξερει, θα πάθει ΣΟΚ

Φανταζεσαι να γεννησετε τελικα την ιδια μερα????Θα τους τραλλανετε!!!!Δεν θα ξερουν σε ποια να πρωτοπανε!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ειναι αυτα που σου λεει βρε σαμανθα και αυτος ο ανθρωπος.........

πω πω ακομα το σκεφτομαι πως δεν επαθα κατι, η κοιλια μου πονουσε καμια ωριτσα μετα και εχω παει μερικες φορες τουαλετα για <βρακοελεγχο>

καταραμενες κατσαριδες..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι βρε κοριτσια αφου θα ειναι στο ιδιο νοσοκομειο θα μπορουν να ειναι και στο ιδιο δωματιο..... μια χαρα θα τους ερθει :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, όσον αφορα το θεμα των κατσαρίδων- κορίτσια δειτε το με 'αλλο ματι'-------> τι να κάνουν και αυτες οι καημενες- ο θεος έτσι τις εφτιαξε! εχουν δικαιωμα στη ζωη!! μαθετε να συγκατοικείτε με όλα τα πλασματα της γης αρμονικά!! :silly: :silly:

τα εννοω αν και ξερω οτι θα με βρισετε!!! χαχα

εγω πιο πολυ τρομαζω με κατι φατσες που βλέπω δυρω μου -κα ιπλεον στην τηλεοραση - αφου δεν κυκλοφορω εδω και μηνες!! :blink:

καλα...gioulaki πως τα καταφερατε ταυτοχρονα να μεινετε εγκυουλες!!η πεθερα σου θα τραβαει τα μαλλια της- ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑ - μη μου πεις οτι ειναι και σε διδυμα!!!!!

Η ΜΑρια+Φωτης ερχεται το σκ. ειναι διακοπουλες κα ιεστειλε και τα χαιρετισματα της πριν μερες- σας τα μετεφερα αλλα δεν θα το ειδουτε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

gioulaki έγραψε:

Φανταζεσαι να γεννησετε τελικα την ιδια μερα????Θα τους τραλλανετε!!!!Δεν θα ξερουν σε ποια να πρωτοπανε!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:[/quote:jt8b4qcx]

Αυτό μου είπε τώρα η πεθερά μου ότι πιθανών να γεννήσουμε μαζί θα πάρουμε ένα δίκλινο δωμάτιο και θα είμαστε μαζί :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να ρωτησω κατι εντελως ασχετο!

Σημερα θα ερθουν να μας τοποθετησουν κλιματιστικα....Προφανως θα τρυπησουν κτλ ε???

Εχει μεγαλη φασαρια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις πάντως ειμαστε σε άλλη κλινική. Εμενα η ΠΗΤ μου ειναι του Ευαγγελισμού , το όνομα που είχε η μανούλα μου, τυχαίο??

Η πεθερα μου ξερει μονο για μενα. Οταν ξεραμε οτι ηταν δυο ειχαμε ριξει πολυ γελιο, με τη μια 3 εγγόνια!! Βεβαια εχουν κληρονομικότητα στο σοι τους οπότε μπορει να σκασουν μυτη 2 απο εκείνη τη πλευρά. Τωρα λειπει διακοπες και εχει να παει στο γιατρο αρκετο καιρο.

Είχαμε τον ιδιο γιατρό αλλα τωρα εγω θα μείνω στον εξωσωματικό μου , οπότε δεν θα είμαστε μαζι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άστα Lollipop χάλια θα σου τα κάνουν :P:P λάσπες χώματα φασαρια :P:P

όχι βρε δεν νομίζω...2 τρύπες για το καθένα κάνουν απλώς σκέψου καλά που θέλεις να τα βάλεις για να μην τα αλλάζεις μετά και σου μένουν οι τρύπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ lolli θα σηκωθει μια σκονη συννεφο..... δεν θελω να απελπιστεις αλλα να εισαι προετοιμασμενη!!!! εγω εβαλα ενα και τι να σου πω??? τα νευρα μουυυυ.......ευτυχως πριν μεινω εγκυος :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Εμεις πάντως ειμαστε σε άλλη κλινική. Εμενα η ΠΗΤ μου ειναι του Ευαγγελισμού , το όνομα που είχε η μανούλα μου, τυχαίο??

Η πεθερα μου ξερει μονο για μενα. Οταν ξεραμε οτι ηταν δυο ειχαμε ριξει πολυ γελιο, με τη μια 3 εγγόνια!! Βεβαια εχουν κληρονομικότητα στο σοι τους οπότε μπορει να σκασουν μυτη 2 απο εκείνη τη πλευρά. Τωρα λειπει διακοπες και εχει να παει στο γιατρο αρκετο καιρο.

Είχαμε τον ιδιο γιατρό αλλα τωρα εγω θα μείνω στον εξωσωματικό μου , οπότε δεν θα είμαστε μαζι.

καλά...φαντασου το μόνο...να εχει δίδυμα η κουνιαδα σου... κα ιδεν το συζητω να ηταν 4 στο συνολο! θα σας εγραφαν οι εφημεριδες!! ρεπορταζ στο ΣΤΑΡ channele!! :laugh: :laugh:

Λολλι- λυπάμε τα αυτακια σου λιγο θα πάθουν με την εγκατασταση αλλά υπομονη- το θεμα ειναι οτι θα γινει το σπιτι μεσα στη βρωμα :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ Κουκιδα μου αυτή με το huge όνομα στο fb εγω είμαι , ξέχασα να στο γράψω.;)

Στο Μεταξύ τον Ιουνιο σε ενα τραπέζι μας είχε πρηξει, θέλω εγγόνια και θέλω εγγόνια.... ΕΕΕΕ τωρα πάρε να χεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω...μου κανατε την καρδια περιβολι!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Δεν με πειραζει που θα "βγουν" δουλειες μετα,αλλα που δεν θα τις κανω εγω για να τις κανω ΟΠΩΣ ΘΕΛΩ!!!!

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Ουτως ή αλλως το σπιτι μου ειναι σε αποσυνθεση!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θα τα προλαβαίνει!!! εγώ δεν το έχω πει ακόμη στα πεθερικά ούτε στον πατερα μου παρα μόνο στην μαμά μου και στον έναν αδερφό μου για να με βοηθάει :):) α και σε μία φίλη μου κολητή που μένει εκτός ελλάδας και λατρεύει τα παιδιά και την ρωτάω διάφορα κ είναι πολύ ενημερωμένη

έχω σκοπό να το πω στον 5ο μήνα ή βρε παιδί μου όποιος το καταλάβει το κατάλαβε χιχι εε δεν θα κάνουμε και ανακοινώσεις τώρα σαν την μενεγάκη χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ Γιουλάκι μου εσυ εισαι με τα 21 γραμματα στο ονοματεπώνυμο?

φτου σου κουκλιτσα μου! :kiss::kiss:

βρε Λολλι, ασε και εμενα μου τη δινει που δεν μπορω να κανω δουλειες στο σπιτι...τρελαινομαι! αλλα δεν πειραζει, κανουμε λιγη υπομονη,

σημερα ηρθε η μανουλα μου και με καθαρισε, το σπιτι λαμπει και μοσχοβολαει -επιτελους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω αρχισα να το λεω,επιλεκτικα...δεν γινοταν αλλιως,εχω χαθει απο προσωπου γης απο τον Ιουνιο κ ολοι ρωτουσαν που ειμαι,τι κανω κ γιατι χαθηκα! Ε ποσες δικαιολογιες να βρω πια!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koukida έγραψε:

βρε Λολλι, ασε και εμενα μου τη δινει που δεν μπορω να κανω δουλειες στο σπιτι...τρελαινομαι! αλλα δεν πειραζει, κανουμε λιγη υπομονη,

σημερα ηρθε η μανουλα μου και με καθαρισε, το σπιτι λαμπει και μοσχοβολαει -επιτελους!!!

Η δικια μου μανουλα ειναι 500χλμ μακρια :(:(:( κ η πεθερα μου που ειναι στον ιδο οροφο με μενα δε μπορει να κανει ουτε καν τα δικα της!

Ειχα βρει μια κοπελα αλλα δεν μου αρεσε ετσι οπως τα εκανε κ την κρατησα μονο για σιδερο...οποτε ο κληρος εχει πεσει στον αντρα μου :(:(:( ...αλλα με 1 φορα την εβδομαδα γινεται προκοπη;;;

Αλλα ας μην γκρινιαζω...δε μπορουμε ν α τα εχουμε ολα!Ας υπαρχει κ λιγη σκονη...δεν θα τρελλαθουμε κιολας! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...