Μετάβαση σε περιεχόμενο

καταρεω...


Recommended Posts

kalypso , μην σταματησεις την δουλεια ..θα ειναι χειροτερο πιστεψε με το ενιωσα στο πετσι μου γερα ολο αυτο τον καιρο ..Δεν λεω ημουν διπλα τους και μαθαμε αρκετα πραγματα παρεα σε ολη εκεινη την φαση που αρχιζουν να μιλανε να επικοινωνουν κτλ ομως μ'αυτον το τροπο εντεινεις την μαμακιαση ..Ακομα και part time να δουλεψεις αν σου δινεται η ευκαιρια καντο , σιγα σιγα μεγαλωνει και θα αρχισει να απασχολειται και στο παρκο , και παιδικο αν το σκεφτεις καποια στιγμη κτλ ..

Συναδελφισσα μου δεν ξερω βεβαια αν στο γραφειο που δουλευεις εισαι με σεζον η με καποια αλλη συμβαση ..Το καλο σε εμας ηταν οτι δουλευα οοοολα μου τα χρονια με συμβαση ορισμενου χρονου οποτε με το που τελειωνε ο Οκτωβρης ημουν ελευθερη ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευα μου τα λεφτα που θα παιρνω δεν αξιζουν...κ βασικα μετα απο την κουβεντα που εγινε δεν καθομαι λεπτο...δεν ανεχομαι να με προσβαλεις για να με κανεις να φυγω..πες το σταρατα οτι δε μπορεις να με κρατησεις κ τελειωνε...

τελος παντων καθε εμποδιο για καλο!!!μπορει να βρω κατι καλυτερο..λεμε τωρα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να καταλαβαις.δουλευω 3μηνες τωρα χωρις ενσημα.θα μου εκανε προσληψη σημερα..

σημερα το καταλαβε οτι δε μπορει να με πληρωνει γτ δεν εχει δουλεια???αφου η δουλεια αυτη ειναι μονο καλοκαιρι.

κ θελει τωρα απο 3 8ωρα κ 2 σαββατα το μηνα να με παει στα 3 4ωρα (ωραριο 16.00-20.00_) κ 2 σαββατα.συνολο 280ευρω.

συν οτι μου εκανε ξαφνικα χιλια 2 παραπονα...σημερα τα θυμηθηκε ολα?????

απλα βασιζεται στο οτι εγω θα ξενερωσω κ θα φυγω ετσι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω κατι ? Μην του κανεις το χατηρι να φυγεις απο μονη σου ..και αν σε προσβαλε απαντησε του ακριβως αυτο που λες ..Τοσο καιρο ηταν ολα καλα ξαφνικα προεκυψε προβλημα ? Ενημερωστε με να το λυσω ..Παιξε το λιγο αφασια ..Μην τους κανεις καλε την χαρη !! Αυτο θελουν κ αυτοι ..Οσο για τα ενσημα που δεν σου εχει βαλει εδω κ τοσο καιρο , αρχισε να του το λες απεξω απεξω ..Τι θα γινει πες του μ'αυτο το θεμα ..Αρχισε να τον πρηζεις εσυ , οποτε αυτος σου κανει νερα κανε κ συ το ιδιο με το συγκεκριμενο θεμα ..να δεις για ποτε θα σταματησει να σε πρηζει ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axxxxxxxxxx

megalo thema to neraki,gia thn akribeia to mpoukalaki.genikws o dikos mu einai proskolhmenos epanw mu,gia na faie,na allaxei,na griniaxei.

akoma kai me ton mpoampa exume thema,thelume na murisume manula gia na hremisume.

o paidiatros prospathei na me parigorisei...mu leei bebaia kai to klassiko aston sthn kunia na klapsei alla ayto to senario den paizei.

pes mu oti thes alla den to adexw

ena bradu to kaname 10 lept kai anastenaze olh nyxta..kai fusika den koimhthika\ :lol::lol::lol:

kala den xerw an ginei thayma h oxi padws aN DEN ginei kati sydoma me blepw na lipothimaw.

exw xasei 8 kila se 2 mhnes kai enoeitai dika mu kila

oxi tis egumosunhs ayta exun fugheia apo kairo.

extes to bradu eixame resital.

nomizw stenaxwrithike pou ton prosbala sto forum kai eipe na mh koimhthei katholou gia na dw oti yparxun kai xeiroteraaaaaa :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::roll::roll::roll::roll::roll::roll::P:roll:

eytyxws ton teleyatio mhna koimatai kai kana 3wro olh thn hmera.oxi sunexomeno enoeitai....

a kai gia esas pou pisteyetai oti mia bafthsh tha sas swsei sas lew oti einai MYTHOS

emeis bafthstikame 4 septebriouy kai nomizw thn nuxta giname xeiroteroi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοπελα μου τι τραβας και συ ..Το να το αφησεις το μωρο να κλαψει ειναι μια μεθοδος αλλα αν δεν το μπορεις ας το καλυτερα ..εγω το εκανα κ δεν μπορουσα να συνελθω μετα ...

καλα η βαφτιση δεν παιζει ρολο , χιχι και γω συμφωνω σ'αυτο και εχω απειρα παραδειγματα να σου πω ..απλα ειναι μια παρηγορια για μας τις αυπνες να εχουμε κατι να ελπιζουμε ..Βρε Γεωργια μηπως παιρναει τιποτα ποναλακια που το ενοχλουν ? Στους μηνες που ειναι ισως ξεκιναει για δοντακια ..Δοκιμασες κ συ να του δωσεις ντεπονακι μηπως ανακουφιστει ? Τα περισσοτερα μωρακια χαλαρωνουν απο οτι μου ειπαν και μενα καποιες μανουλες σ'αυτο το θεμα ..Αλλα παλι σαν την Αριαδνη μου το περνουν απο το ενα αυτακι κ πηγαινει στο αλλο ..Εγω πρεπει να πεταγομαι σαν ελατηριο καθε φορα που της φευγει η πιπιλα αλλιως δεν κοιμαται ξανα ..Αυτο μπορει να γινει ισαμε κ 19 φορες ( ω ναι τις μετρησα πιστεψε με ..) σε μια νυχτα ..Αν ειναι προσκολλημενος πανω σου προσπαθησε λιγακι καθε φορα να τον αφηνεις με τον μπαμπα εστω και 5 λεπτα μονους τους καποια στιγμη δεν θα γκρινιαζει τοσο πολυ ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωστε ετσι ε????

συναντησουλα?? μπραβο κοριτσια καλα να περασετε

εμεις εχουμε λιγο πυρετουλι αλλα ηθικο ακμαιοτατο!!!!!

το μεσημερι δεν κοιμηθηκε ειχε πολυ κλαμα αντε να δουμε το βραδυ τι θα γινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πυρετουλι ? τσιμπησατε καμια ιωση της εποχης ? Πως τον φοβαμαι αυτο τον καιρο δεν λεγεται ..και μονο στο ενδεχομενο να τσιμπησουμε ιωση που απο την μια θα πιανει την αλλη με πιανει απελπισια ..

Μπεμπουλης , αφου δεν κοιμηθηκε μεσημερι μπορει να νιωθει εξαντλημενος κ να κοιμηθει καλυτερα το βραδυ , που ξερεις ..Εγω δεν εχω μεγαλες ελπιδες για σημερα αλλα τελοσπαντων ..

Ωραια περασαμε στο καφεδακι , πηρα τις μεγαλες μου κορες και εκανα ενα βημα στο να αποχωριστω την Αριαδνη και εκεινη εμενα ..Εμεινε ο Νικος για να την προσεχει και δεν σας κρυβω οτι ετρεμε λιγακι το φυλλοκαρδι μου γιατι τοση ωρα δεν την εχω ξαναφησει ..Παντως δεν γκρινιαζε τουλαχιστον ετσι μου λεει ..Να τον πιστεψω ? ..Παντως καλα μου φανηκε οταν φτασαμε σπιτι , χαρουλες γελακια ..συνεχεια μα μα μα μα ..λετε να μου το βγαλει ξινο την νυχτα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα

ο πυρετουλης μας συνεχιζεται(λιγο εχει) αλλα ο σπυρος χοροπηδαει σαν κατσικακι :lol::lol::lol::lol::lol:

η νυχτα μας ηταν ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!

ξυπνησε μονο μια φορα στις 2 και αυτο γιατι ακουσε την τουαλετα :oops::oops:

ξυπνησε μετα το πρωι κατα τις 6 παρα για γαλα και ξανακοιμηθηκε

τωρα σηκωθηκε πριν λιγο εφερε το μαξιλαρι του στην κουζινα και βλεπει παιδικα :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

εγω πινω καφεδακι ~o)~o)~o) εχει και εναν υπεροχο φθινοπωρινο καιρο εξω...χαρμα

ευακι μου εμενα εχει μαθει και χωρις εμενα απο πολυ μικρος,αυτο φυσικα δεν μειωνει την μαμακιαση,αλλα μπορω να παω καπου χωρις αγχος

οταν ηταν πιο μικρος πηγαινα πιο ανετα...τωραααααα για να φυγω πρεπει η να βγω απο την πισω πορτα

η να τον ξεγελασουμε με κατι αλλο για να φυγω :-??:-??:-?? αλλιως γινεται χαμος!!!!!

παντως ο αντρας μου εχει γινει εξπερ με τον μικρο

το μονο που δεν μπορει να τον καταφερει ακομη ειναι να του δωσει το βραδυνο γαλα αλλα και αυτο θα πρεπει να το μαθει γιατι αν τυχον πιασω την δουλεια που περιμενω ειναι με βαρδυες οποτε θα πρεπει να το μαθει αναγκαστικα

:lol::lol::lol::lol:

φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερουδια κ απο εμας !

το Αριαδνακι ξυπνησε 2 φορες μονο και το θεωρω θαυμα ...

μπεμπουλης , μαλλον δεν ειναι κατι σοβαρο , αν ο μικρος εχει ορεξη να φαει να παιξει κτλ ειναι θεμα ωρων να του πεσει ο πυρετουλης ..Ειπαμε αυτη η εποχη ειναι λιγο δυσκολη απ'την μια εχει δροσουλα κ απο την αλλη σκαμε ..

βρε λετε να κοιμηθηκε καλυτερα η μικρη γιατι δεν ηταν κολλημενη πανω μου το απογευμα ? αν ειναι ετσι θα σαλταρω ..

Οι μεγαλες μου πανε βολτιτσα με τον μπαμπα , να τον δουν λιγακι κ αυτον , με την δουλεια κ την κουραση και τα καθημερινα τον βλεπουν λιγο ..Και μετα λυσσανε τα σκ ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera kai kalo mhna kai kalon upno sta mwra mas

emeis extes den koimhthikame kai poly kala.koimhthike 10.20 xypnise 11.25 meta 1.00 meta 2.30 meta 3.50 meta 6.50 meta koimhthike 7 kai xypnise 10

padws niwthw oti erxontai kaluteres meres

mh me rwthsete giati apla etsi niwthwwwww

filia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas ki apo menaaaaa!!

diavasa polla...

emeis kaname emvolio xthes kai edwsa ston mpempi ligo ntepon na koimithei kalutera to vradu

kai mono pou en ekane emeto. mia wra prospathouse na kseplinei th geusi apo to stoma

ipie 120 peripou nero.ksipnise 3 fores kai i mpempa alles toses.

auta xthes,

shmera eixame...mia apo ta idia!!!!!!!

elpizw simera to vradi na pame kalutera toulaxiston apo upno.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο εμας ..

new_mammy , ορισμενες φορες μετα το εμβολιο εχουν γκρινια , καμια φορα πυρετουλι ανησυχια κτλ.Δεν ειναι τιποτα κ γω τους εδινα ντεπονακι οπως κ τωρα στην Αριαδνη για να το περνανε λιγακι πιο ανωδυνα ..Ευτυχως να χτυπησω ξυλο μεχρι τωρα εμεις εχουμε εντονη γκρινια την πρωτη μερα μετα το εμβολιο και για να μην ξεχνιωμαστε ...αυπνια ..Καθε φορα που θα κανουμε εμβολιο ξερω οτι εκεινη την νυχτα - εμβολιο της κανω παντα πρωινες ωρες - θα ειμαι εντελως αυπνη ..

zeteras, τα ξυπνηματα που εκανε το μωρο σου ετσι οπως τα γραφεις μου θυμιζουν την Αριαδνη ..στα φορτε της το εχει κανει ανα ωρα και ελπιζω να μεινει εκει..Χαιρομαι που το βλεπεις θετικα και γω ελπιζω καθε βραδυ σε μια καλυτερη νυχτα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

ευτυχως εμεις τα εμβολια τα περασαμε εντελως ανωδυνα ουτε πυρετο ουτε ξενυχτια!!!

αυτος ο γιος μου θα με τρελανει :roll: πανω που παει να στρωσει εκει ξεκιναει παλι τα ξυπνηματα

τι ειναι αυτο?? ενα μηνα τωρα το κανει ελεος!!!

χθες ξυπνησε στις 1:30 στις 2:30 και μετα στις 6 για γαλα

και ενταξυ να ξυπναει δεν λεω και να σηκωνομαι οσες φορες θελει για να τον σκεπασω ξανα και να του ξαναπω 'νανι' αλλα αυτο το ουρλιαχτο!!!!!!

δεν αντεχεται αλλο

εχω φτασει στα ορια μου

και η πλακα ειναι οτι τοσο καιρο που δεν δουλευα κοιμοταν μια χαρα...τωρα που θα παω για δουλεια σε λιγο καιρο μου κανει νουμερα :evil:

και ειναι και μεγαλο παιδακι

βλεπω τα δικα σας και λεω εεε μωρε βρεφακια ειναι ακομη και δεν εχουν στρωσει υπνο

και ο δικος μου που τον ειχε στρωμενο τωρα τον χαλασε :shock::shock:

αυτα θα βλεπετε κι εσεις και θα λετε παει η ελπιδα :lol::lol::lol: να μεγαλωσουν και να κοιμουνται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

σημερα ειχαμε μια ατεεεεελειωτη μερα ..Ωραια αλλα ατελειωτη ..Πηγαμε την εβδομαδιαια μας οικογενειακη βολτα , οι μεγαλες μου κοπελιτσες αυπνες ξεσαλωσαν με καθε τροπο παλι ..Το μικρο μας κοιμηθηκε ξανα στο δρομο της επιστροφης στο αμαξι για ενα μισαωρακι και αυτο ηταν ολο ..Αποτελεσμα γκρινια και παλι γκρινια και ξανα γκρινια ..Πριν λιγο τις εβαλα ολες για υπνο και μεχρι τωρα εχω σηκωθει τρεις φορες γιατι εσκουζε παλι η Αριαδνη ...Απογοητευομαι ...λογικα θα επρεπε να πεσει ξερη ..εχει κοιμηθει ελαχιστα ..την φτανει αυτο το μισαωρο οταν ειναι στο ποδι απο τις 8 το πρωι ? Ελεος δηλαδη δεν ξερω πια τι να κανω ...Μου φαινεται οτι πλεον δεν εχω αλλη επιλογη απο το να εφαρμοσω την μεθοδο του βιβλιου κοιμησου παιδι μου .Ακομα και αν ειχαμε αποφασισει με τον Νικο να της δωσουμε χρονο μεχρι περιπου τα χριστουγεννα μηπως και στρωσει η κατασταση , φοβαμαι οτι δεν θα αντεξω μεχρι τοτε ..Εχουν ηδη σπασει τα νευρα μου δεν μπορω ..ξερω οτι καπου κανω λαθος αλλα δεν ξερω που ..και δεν ειναι οτι δεν κραταμε προγραμμα ημερισιο στην Αριαδνη , το κραταμε κ μαλιστα ευλαβικα αλλα μεχρι τωρα το αποτελεσμα ειναι μηδεν ..εχω χασει το κουραγιο μου κ ειλικρινα νιωθω οτι χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο .. :((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι την θελω κι εγω αυτην την μεθοδο,δεν την λες και προς τα εδω μπας και δουμε ασπρη μερα???

χθες ο σπυρος εκανε παρτυ απο τις 3 μεχρι τις 4 σηκωνοταν ανα τεταρτο :evil: και να το κλαμμα και να το ουρλιαχτο και ηταν και ολη μερα αυπνος(μεσημερι δεν κοιμηθηκε!!!)

εσπασαν τα νευρα μου,τον μαλωσα και μετα εριξα και εναν καυγα με τον αντρα μου γιατι μαλωσα το παιδι!!!!

εχω παραδοσει τα οπλα πλεον και καθε συμβουλη ακομη και απο βιβλιο δεχτη :roll:

γιατι αλλαξε ετσι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλης , αυτη την μεθοδο την εκανε και η vagman, και τελικα σωθηκε γιατι και τα δικα της ζουζουνια την ειχαν τρελανει με τις αυπνιες τους ...

Χτες η Αριαδνη απο τις 9 που πηγε για υπνο μεχρι τα μεσανυχτα που την ταισα ξυπνησε απειρες φορες κ σιγουρα ενιωθα οτι ειχε υπερενταση αλλα παρατηρησα κ κατι αλλο ..Τον τελευταιο καιρο εχει βολευτει στο να κοιμαται μπρουμητα και θελει κ την πιπιλα της παραλληλα ..Καθε φορα λοιπον που αλλαζει πλευρο ξυπναει και θελει να ξαναβρει ευνοικη σταση για να εχει κ την πιπιλα και να ειναι ξαπλωμενη μ'αυτον τον τροπο ...Το παραξενο ηταν οτι απο τα μεσανυχτα μεχρι τις 0530 κοιμηθηκε σερι ..Αυτο μου φαινεται τοσο κοσμοιστορικο !!!! Ξερω οτι δεν σημαινει τιποτα βεβαια οτι σημερα θα επανελθει στα παλια κακα της ξυπνηματα αλλα τουλαχιστον πηρα μια δοση υπνου για να κρατηθω στα ποδια μου ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εβαλα πριν λιγο τον σπυρο για υπνο

σημερα δεν εχει φαει τιποτα :(:(:(:(:( ουτε το γαλα του τωρα δεν το ηπιε ολο

αλλα ειδα εναν απο τους 4 τραπεζιτες να εχει κανει εμφανιση.....

μαλλον γιαυτο δεν τρωει..

ελπιζω σε εναν συνεχομενο υπνο αποψε!!!

και μαλλον θα πρεπει να παω να παρω το βιβλιο που λες ευακι μου

εσυ το εχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια ωρα για να ξανακοιμηθει..μια ωρα!!!!!

ελεος πια καινουργια πραγματα μου κανει.....

σηκωθηκε στις 4:30 και μεχρι τις 5:15 τον παλευα να ξανακοιμηθει....φυσικα δεν τα καταφερα και τελικα του εδωσα το γαλα του στις 5:40 οπου μολις το ηπιε επεσε ξερος για υπνο :shock::shock:

λετε να πειναει???

αλλα δεν κανει να αρχισουμε γευματα μεσα στην νυχτα....σαυτην την ηλικια....

αχ τι θα κανω?? εχω απελπιστει.μεχρι πριν λιγο καιρο σηκωνοταν του ελεγα νανι και ξανακοιμοταν τωρα????

κοντευει 2.5 χρονων και αρχισε να κανει σαν βρεφος αν ειναι δυνατον!!!!

και η πλακα ειναι οτι οσο καθομουν στην κουζινα(ειναι απεναντι απο το δωματιο του)καθοταν ησυχος...μολις πηγαινα στο δωματιο μου,λες και με μυριζοταν,αρχιζε να φωναζει :roll::roll:

το βιβλιο αυτο λεγεται ΄κοιμησου παιδι μου' εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καλο και εχει τροπους να κοιμηζουμε τα καμαρια μας και να κοιμουνται ολη νυχτα.

δεν νομιζω να εχει την μεθοδο αυτη να το αφηνεις δηλαδη να κλαιει αλλα και να την εχει σε εμας δεν γινεται γιατι κοιμαται σε κρεβατακι και σηκωνεται.....αν τον αφησω να κλαψει πχ θα παει στην πορτα,θα την βαραει και μετα οοοοολα τα παιχνιδια του θα τα πεταει πανω της :shock: οποτε ματαιος κοπος!!!!!!

πρεπει να βρω λυση και συντομα...πριν πιασω δουλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω παντως με το βιβλιο σωθηκα! και περναμε τοοοσο ηρεμα βραδυα με τον αντρουλη μου πια!!!

ειναι μεθοδος ελεγχομενου κλαμματος, στην αρχη εκλαιγα και εγω μαζι τους, αλλα οταν πολυ γρηγορα ειδα ποτελεσματα ... η χαρα ηταν μεγαλη!!!

κανε για παιδια εως 5 χρονων, νομιζω. για αυτα που περπατανε και κοιμυνται σε κρεβατι, λεει , αν ακι δεν το διαβασα καλα γιατι δε μ'ενδιεφερε, οτι βαζεις στο κασωμα της πορτας την πορτα ασφαλειας που ειναι για τις σκαλες. ετσι ωστε να μπορει να ανοιξει να δει εξω οτι δεν ειναι μονος, αλλα να μη βγαινει απο αυτο. γραφει οτι απο τα νευρα την πρωτη φορα μπορει να κοιμηθει και στο πατωμα, αλλα θα ειναι ΜΕΣΑ στο δωματιο του. μετα θα παει κανονικα στο κρεβατι.

ειναι εκδοσεις Πατακη, το πηρα απο βιβλιοπωλειο 10,80Ε.

και καλους υπνους και γλυκες βραδυες με τους αντρες σας σας ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας

για το βιβλιο αυτο εγιναν απιστευτες αψημαχιες εδω στο μαμμυ σε διαφορα θεματα ..υπαρχουν αυτες που ειναι υπερ και αυτες που ειναι κατα ..Εγω ειμαι καπου στην μεση αλλα μου φαινεται οτι αν η Αριαδνη συνεχισει ετσι θα αρχισω και γω σιγα σιγα να πηγαινω στην αλλη πλευρα ..

Μπεμπουλης το θεμα της δουλειας το σκεφτομαι κ γω ..Εσενα ομως ειναι λιγο μεγαλυτερος , θελω να πω , δεν μπορεις να το συζητησεις λιγακι μαζι του ? Βεβαια τι λεω ? Η Νικη μου μεχρι 15 μηνων ηταν ρολογακι και πεταγοταν σαν ελατηριο με το που πηγαινε 0500 για να πιει γαλα ..Μετα ετσι ξαφνικα το εκοψε ..το πηγε λιγακι αργοτερα στις 0600 απο μονη της ..Δεν ξερω βρε κοριτσια ..παντα ελεγα οτι καθε παιδι εχει το ρυθμο του και στην αναπτυξη και σε ολα , ομως η Αριαδνη θα με βγαλει νοκ αουτ σε λιγο καιρο αν συνεχισει ετσι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax pws sas niwthw pws sas niwthw

tha trelathw sto telos

extes o kanakarhs mu koimhthike 12.30 kai lew kai egw

enw kathe emra koimatai 9.30 10 apopse pou argise na koimhthei tha to paei seri

xaxaxa

logariaza xwris ton xenodoxo.

o mikros xypnise 1.30 kai hthele mpouzukia

ma kala pws adexei.egw den mporw na ton akolouthisw allo

shmera arxisa na adlw na dw an tu ftaiei oti den xortainei an kai xerw oti den einaia yto giati otan xypnaei apla pipilaei.

apla an den koimatai k pali tha anagastw na ton afhsw ligo na klapsei

kai blepoumeeeeeee

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...