Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ EXPRESS ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο 17 - Η γαλήνη!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ax nai ela! μονες ειμαστε!

ελα ελα ελα !

ο π. δουλευει ολη μερα!

ερχεται 10παρα 10 και εγω φευγω 10....το πρωι θα ερθω εγω 7 και θα φυγει ο π. 7 και 1 .....ετσι θα ειμαστε για 2 εβδομαδες!

θα βλεπομαστε μονο για 10 λεπτα....

το ωραιο ηταν οτι χθες λεει ο πεθερος μου " εεεε ωρα ειναι να κανετε 2ο" ....και εκει μας επιασαν τα γελια....δεν προλαβαινουμε να ειδωθουμε οχι να ......με!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτισα..Αφρο εσυ που εχεις διαβασει τα βιβλια που εχω ..αλλα δεν εχω χρονο...

Εαν σταματισω τον θηλασμο "μαχαιρι" ποσο μπορει να επιβαρυνει ψυχολογικα το παιδι...

οταν λεμε μαχαιρι πμ..να αρνιθω να θηλαζει την ημερα καποιες φορες πχ..γιατι την ημερα μπορω να τον απασχολισω..και μετα καποια στιγμη και την νυχτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?????????

εμεις καλα.κοιμαται...τι καλα..

ρε κοριτσια μονο εγω δε τον παω κουνιες :dry::blush:

εμενα αρχισε μεσιμερι να μη πολυτρωει..σημερα εφαγε 100 γρ ετυχε να τα ζυγισω..δε ζυγιζω ακομα..

αλλα φρουταααααα????????ερωτας..

τωρα κανω χωριατικη κοτουλα..τον εχω ταραξη στη κοτα...κο κο θα κανει σε λιγο..

στη σαντορινη δε κοιμοταν καλα γιατι τον εβαζα πιο αργΑ γιΑ υπνο κ ξυπνουσε πιο νωρις..

νατασουλα καλως ηρθες..μας ελειψες ;)

αφρο πανε στη βικυ..τι καλα..να ερθω?

σες υπομονη..εμενα 17 μηνων αρχισε να ξυπναει μονο 1-2 φορες..

αργι καλα να περασεις..

βικυ υπομονη..αχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου καλοσωρησες πισω!!!!

Οχι ρε..δεν αντεχω να περιμενω αλλους 3 μηνες..θα πεσω κατω απο την εξαντληση..

βαλε οτι Αυγουστος ειναι τρελος μηνας για τη δουλεια μου!!!

Εντωμεταξυ εχω αδεια απο τις 23...καια κομα ΔΕΝ εχω κλισει ΤΙΠΟΤΑ για μενα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα σε καταλαβαινω ΑΠΟΛΥΤΑ..

εγω ενω δε με κουραζει πλεονο θηλασμος γιατι θηλαζει μονο μια φορα το βραδυ δε αντεχω τωρα τον πονο.μιλαμε εναι τοσο ευαισθητες..τοσο πολυ ποναω..αληθεια..

πω πω δινω μεμε κ το σκεφτομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα Συχγαρητηρια!!!!!!

Αν και λοιπομαστε που θα σε χασουμε...το οτι ειναι για καλυτερα για σενα...

Θου ξερω..εσυ θα με καταλαβαινες...

Μ'αρεσει που θελλω και αλλο παιδι τρομαρα μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααααααααα!!!!

γυρισα!!!!!!! ειμασταν στο χωριο 6μερες..ο μικρος ξεσαλωσε ολη μερα με την θαλασσα, πισινουλα,χωματα κηπος πριονια μηχανες γκαζον!!!!!!!!!!!!! τρελαθηκε!!!!!!! μεχρι και καρυδια με τον μπαμπα σπαζανε καθε απογευματακι!!!

μεχρι και χρψματακι πηρε!! πλακα εχει!! και τωρα..κλεισιμο στο διαμερισμα..σκατουλες!!!!!!!! :(

εχω εεεεενα καρο πλυντηρια και δουλειες στο σπιτι και ο μικρος με ζαλισε στον γυρισμο..τσιριδες συνεχεια και μαμ και μαμ ααλλα να μην θελει φαγητο αφου ζαλιστηκα!!! και μολις φτασαμε περιφερειακο στην εξοδο για το σπιτι μας..κοιμηθηκεεεεεεεεεεεε :ohmy::ohmy:

1.30 ωρα νευρα το πιο χαλια ταξιδι που εχω κανει!!!!!!!!

πηγα μπενετον σημερα -70 εχει και πηρα 7 μπλουζακια για χειμωνα(μακο μακρυμανικα)και 1 καπελο για του χρονου και 2 κοντομανικα 1 για φετος ενα για του χρονου...45ε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να πατε οσο ειναι νωρις!! το κακο ειναι οτι ππεριμενα 1 ωρανα πληρωσω!!!!! :angry::angry::angry:

η καλη μερα παο το πρωι φαινεται!!

αντε παω να τακτοποιησω

σας φιλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρθα ουτε εγω την παω παιδικη χαρα!!!! καμμια δεν ειναι καταλληλη για μενα ,ουτε καν πλησιαζει στα στανταρ που εχω γ παιδικη χαρα!!!!

Βενετια παρα πολυ καλά ,εβγαλες ολη την κολεξιον του χειμωνα!!!!πολυ καλη αγορά!!!!!

τωρα καλές δουλειές!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαυρογιωτα,σε ποιο νησι μενεις??????

ποια κοπελα μου ειχε πει για το σπαθολαδο???????δε θυμαμαι..... :blush: παντως το πηρα και βαζω και παω πολυ καλυτερα!!!!!!ευχαριστω!!!!!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βενι κ γω σημερα πηγα κατα τυχη μπενετον..

πηρα 3 μπολυζακια ενα για χειμωνα κ 2 για του χρονου...9 ε :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

ευα η νατασουλα σε ειπε για σπαθολαδο..

χαιρομαι που εισαι καλυτερα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalokairaki k paei arga to trenaki...skeftomai sovara na agoraso to flexibath...mipos thelei kammia na mou to kanei doro?xaxaxaxaxaxa etsi apoxeretistirio!!!! xaxaxaxaxaxaxa sovara ,to spiti mikro ,more na agoraso mia lekani kalytera?pio ftini tha mou vgei!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giwta sthn hlikia pou einai kane thn kanonika sthn mpaniera mhn agorazeis tipota .

emeis etsi kanoume apo polu mikrotera .

ante me to kalo h metathesh

shmera piga sthn bykh ....kala e teleio to spiti !!!!

bukh mou signomh pou den ebgala ta santalakia mou ......den mou pige katholou sto mualo :blush:

to thimithika otan hrtha spiti kai ta ebgala sto diko mou spiti kai eniosa asxima :blush: :silly:

h mikrh maria - iwanna epaikse polu omorfa me ton manwlh ....ton ksetheose xaxaxa molis bgikame apo thn porta tous epese gia upno .

to xarika polu to shmerino ,ante se liges meres sto diko mou spiti .

ayrio malon tha paw beneton!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasika den ksero pos einai afto to spiti ,den sas eipa ..i sas eipa?den thumamai...metakomizoume ....tha einai 67 m2 opote arketa mikro ...nomizo oti exei ntouziera omos ...vlepontas k kanontas...to moro tis apo kato exei pathei amok edo k mia ora klaiei astamatita ,den ksero ti epathe...k san kerasaki malonoun tora k oi goneis,arxisan na fonazoun k ta alla ...mono na min ksupnisei to moro ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πες τη λεν να ξανα κανει διαγωνισμο να σε ψηφιζω 100 φορες..ρωτα τη ρουμπι πως της φανηκε...αχαχαχα..

να σουν εδω κοντα ρε γκρουσι να σου εδινα σπιτι κο σπαθολαδο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...