Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ EXPRESS ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο 17 - Η γαλήνη!!!!!


Recommended Posts

Mitsaki μου καλή επιτυχία με τα αγγλικά...Αντε ρε βάλε κι εσύ μπρος για τον γιο..... :P:P:P:P:P:P

Εγώ κορίτσια με τον αδερφό μου τα πάω τέλεια....Μικρά μαλώναμε συνέχεια, αλλά αγαπιόμαστε τρελά...Και για γκόμενους του έλεγα όταν πήγαινα σχολείο....Μόνο για σεξ δε μιλήσαμε ποτέ επειδή είναι πουριτανός.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σισσιώ εγώ είμαι έγκυος καλέεεεεεεεεεεε...Χθες το έμαθα!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Καλά να περάσετε στο χωριό....Κι εμείς πάμε τη Δευτέρα στου άντρα μου και αν και θα ξεκουραστώ, θα σπαστώ.... :angry::angry::angry:

Χρύσαααααααααααααααααααααααααααα να γκαστρωθείς κι εσύ μωρή.... :P:P:P:P:P Να είμαστε όλες.... :laugh: :laugh: :laugh:

Κορίτσια μίλησα με τη Λένα...Είναι στην Πάτρα, Σάββατο γυρίζουν Θεσσαλονίκη και μου είπε ότι υπάρχει μια μικρή περίπτωση να περάσουν και από Αθήνα...... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Μακάρι!!!!!!!!!

Επίσης εξακολουθεί να μην έχει internet.... :ohmy::ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αμυγδαλελαιο εβαζα και εγω..και στα μουτρα μου...βαζω και οτανκανω πεντικιουρ στα νυχια και στις φτερνες..ΤΕΛΕΙΟ!!!

καλυτερο απο τις πιο καλες κρεμες.

Παντως γενικα θεορω οτι οι ραγαδες ειναι θεμα δερματος..η κουνιαδα μου δεν ειχε ποτε αυξομειωσεις βαρους ειναι πετσι και κοκκαλο..και εχει ραγαδες που φαινονται..και δεν ειχε μεινει ποτε εγγυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η χαζή προσπαθώ να καταλάβω τόση ώρα για ποιο πράγμα μιλάει η Νατάσα για το αμυγδαλέλαιο...... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Αφού μωρή έκανες ραγάδες, πώς είναι καλό;;;; :laugh: :laugh: :laugh:

Τι κάνει η Ειρηνούλα;;;;;;;

Κορίτσια θα πάρω αύριο Filicineκαι θα τηλ και στο γιατρό πάλι... :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκι μου, ούτε εγώ νομίζω ότι θα άντεχα να μη μάθω, αλλά μ' αρέσει σαν ιδέα... Έχει suspens!!! :woohoo: Κι εγώ απορώ με το Θουλάκι!! :laugh:

Μία απ' τα ίδια, κι εγώ είχα τρομερό προαίσθημα στη Βασιλική... Για αγόρι την είχα εξ' αρχής! :laugh: Τώρα βέβαια, που συνειδητοποιώ ότι είναι σχετικά ήσυχο παιδάκι, μακαρίζω τη τύχη μου! :) Για πρώτο τουλάχιστον... δεν θα άντεχα αγόρι, το πιστεύω! Τα πάντα εν σοφία εποίησε!!! ;)

Τα δίδυμα... τα ήθελα πριν το πρώτο παιδί που δεν είχα ιδέα... Τώρα μου φαίνονται εφιάλτης, να πω την αμαρτία μου!! :blush: Κι έχουμε και κληρονομικότητα!! :S

Καλώς το Σισσάκι! :) Μια χαρά είναι το χωριό, στο λέω εγώ που μέχρι πρότινος ήμουν τρελά αρνητική! :blush: Αν έχει και θάλασσα, μη λες κουβέντα! Και τι δε θα 'δινα να είχε θάλασσα το χωριό του άντρα μου! Θα άραζα για τα καλά!!! ;)

Argi, συμφωνώ ότι τα παιδιά τα κάνουμε για εγωιστικούς λόγους, αλλά δεν πιστεύω ότι είναι κανόνας. Ή ίσως ότι δεν είναι και κακό! Εννοώ... ότι αν δεν τα θέλεις και δεν είσαι ευτυχισμένος με την επιλογή σου, δεν θα κάνεις ευτυχισμένα παιδιά! ;) Όσο για το 2ο, επειδή είμαι στη φάση που ΔΕΝ νιώθω ακόμα έτοιμη, αλλά βλέπω πόση ανάγκη έχει η μικρή μου ένα αδερφάκι, πιστεύω ότι εγωιστικά θα φερθώ αν ΔΕΝ κάνω! Αυτή άλλωστε θα είναι και η εύκολη λύση για μένα! ;) Όσο περνάει ο καιρός, τόσο συνειδητοποιώ πόσο εύκολα είναι με ένα παιδί... Έχω και μέτρο σύγκρισης τ' αδέρφια μου, που έχουν 3 και 4!!! ;) Μάλλον την εύκολη λύση θα ακολουθήσω τελικά, τουλάχιστον προς το παρόν!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ πολύ χαίρομαι που σε πέτυχα μέσα Νατασα!!! Όλα καλά με την εγκυμοσύνη;; Έμαθες το φύλο του μωρου;!;! Θα πατε διακοπούλες;;

Σκεφτομαι πολύ σοβαρά να ανέβω με την αδερφή μου 5-6 Σεπτεμβρίου στη Θεσσαλονίκη. Θα μου κάνετε την τιμή να πάμε για καφε;;;

Πολλά φιλιά!!!

Γωγούλα συγχαρητήρια!!!!!! Μπράβο κουκλίτσα μου!!! Μόλις επιστρεψετε να κανονίσουμε τίποτα με τα παιδάκια μας!

Σου εύχομαι με ένα γιο! Ζηλευω..... Χαχαχα

Ναι Σέσιλ μου είπα να ξαναεπιβιβαστω σιγά σιγα!

Παντρευομαστε τέλη Μαιου με τον άντρα μου και είπα να το συνδυασω με μια εγκυμοσύνη! Μη χάνω και χρόνο!! χαχα

Για να γεννήσω Φλεβάρη τον Απρίλη πρεπει να αρχίσω;; Νατάσα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσυ θες να παντρευτεις...εγω να χωρισω...χαχαχα

Ενδεχομενος να μην ειμαστε εδω αλλα Αθηνα..ακαι και παλη τα παντα ρει..

Αμα ειστε στις 6 για καφε πριν φυγετε.....μεσα...

χιχιχιχι..αλλιως θα τον πινεις με τις υπολοιπες!!!

Κουμπαρουλα - Μιτσακι..και εγω δεν ειμαι ετοιμη..αλλα ουτε ο Χριστοφορος δειχνει να θελει αδελφακι...οποτε..ειμαι σε φαση αναμονης...

Εγω παντως λεω να γεννησω Αυγουστο..να κανω Λιονταρι..να ειμαστε δυο στην οικογενενια γιατι επεσα σε πολλους διδυμους..

αμα δε μου κατσει...θα το ξανασκεφτω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ μου εννοείται να βρεθούμε από Σεπτέμβρη......Άντε ξεκινά κι εσύ και το πολύ πολύ κάνετε γαμο-βάφτιση το Μάιο..... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Το Χαριλινάκι καλά;;;;Κι εγώ την είχα στείλει 2 εβδομάδες στους παππούδες και μου φάνηκαν αιώνες..... :ohmy::ohmy::ohmy:

Νατάσαααααα εγώ στην Ιωάννα ήμουν 100% σίγουρη ότι είναι κορίτσι....Τώρα, δεν ξέρω...Ίσως επειδή θέλω αγόρι, να είναι πιο έντονο αυτό το προαίσθημα...Στην πορεία θα δούμε...Γερό να είναι και τίποτα άλλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκι!!! :) Πόσο χαίρομαι πουσας βλέπω μία μία!! χεχε

Καλά είναι δε λέω. Είμαστε τυχεροι εμείς που έχουμε χωρια! Εγώ εχω 2 και ο άντρας μου 1! Μια χαρα!

Έτσι το σκέφτομαι και εγώ με τα παιδιά, όπως εσύ. Τις προάλλες συζητούσα με τη μαμά μου και μου έλεγε οτι δύο παιδια μεγαλώνουν ευκολότερα από ένα, ιδίως όταν είναι και κοντά ηλικιακά. Τώρα με κορόιδευε, αλήθεια μου έλεγε οΘεός και η ψυχή της!! χαχαχα

Τα φιλιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια η Σαβρογιώτα που είναι;;;;; :dry::dry::dry::dry:

Την είδα στο fb αλλά εδώ δεν έχει μπει.... :dry::dry: Μας βαρέθηκε;;;;; :laugh: :laugh: :laugh:

Ρε Χρύσα εσύ δεν είπες ότι θα γύριζε από χωριό;;;;; :dry::dry:

Γιώωωωωωωωτααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρή Γωγώ, βάλθηκες να μας γκαστρώσεις όλες???? :P Μπα, και να μείνω, κορίτσι θα 'ναι, δεν μου στέλνει ο Θεός αγόρια ακόμα, δεν αντέχω!!! :laugh: Αν και να σας πω την αλήθεια... Έχω σκεφτεί ότι θα προτιμούσα αγοράκι, γιατί είναι λιγότερο ευαίσθητα στις ουρολοιμώξεις!!! :blink: Τα 'χω παιγμένα, ε?? :blush: Δεν θέλω να ξαναπεράσω ποτέ την περσινή περιπέτεια ρε παιδιά! :( Κι ακόμα εκρεμμεί ένα ακόμα σπινθηρογράφημα, για να δούμε αν επουλώθηκαν ή όχι οι ουλές στο νεφράκι της! :(

Σεσιλιάκι, η Βασιλική όμως είναι ένα χρόνο μεγαλύτερη -νομίζω- απ' το Χριστόφορο και δείχνει το έχει μεγάλη ανάγκη! Και να φανταστείς ότι έχει πολλά ξαδερφάκια!! Πάλι καλά! :)

Σισσάκι, το πήρες απόφαση??? Θα κρεμαστείς τελικά?? :laugh: :laugh: Με το καλό, η ώρα η καλή!!! :woohoo: Δεν θ' αλλάξει τίποτα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σέσιλ για τις 6 Σεπ λέω μακάρι να τα καταφέρουμε!! Θέλω πολύ να σας δω!!

Και μη μασας και γω θέλω να τον χωρίσω, αλλά πρέπει πρώτα να τον παντρευτώ!!! χαχαχα τί έτσι;; χωρίς διατροφή θα με έχει;; Τ ακλυτεραμου χρόνια του έδωσα!! χαχαχα

Αχ καταλαβαίνω Γωγούλα μου... αφού βάζω τον μπαμπα της να παίρνει τηλ. βασικά δεν ήθελα να τη στείλω, αλλάμε έπεισε ο αντρας μου, δίκιο είχε... δεν είναι κατασταση αυτή στην Αθήνα.

Όσο για γαμοβαφτιση δεν το βλέπω! χαχαχα Θα μας κοροιδευουν!! ΄Ασε που συνήθως γαμοβαφτίζονται με το πρώτο παιδι τους, όχι με το δευτερο!! Θα έχουμε την πανελλήνια πρώτη!! χαχαχα

Απλώς λέω ενα μήνα πριν το γάμο α αρχίσουμε τις προσπάθειες.

Πάντως στην πρωτη εγκυμοσυνη ήμουν εντελώς ζωον... δεν είχα κανενα προαίσθημα! Όλοι μου έλεγαν για αγορι και το είχα πιστεψει, μολις εδειξε ο υπέρηχος κορίτσι παραξενευτηκα, αλλά είδατε τί κοίτσαρο εχω ε;;; χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσάκι, μία απ' τα ίδια, εγώ 2, ο άντρας μου 1. Όσο περνούν τα χρόνια τα εκτιμώ όλο και περισσότερο. ;)

Να με πάρετε κι εμένα για καφέ, γιατί θέλω πολύ να σας γνωρίσω!!! :) Ξεφτίλα πια!!! :laugh:

Κοίτα όσον αφορά τη διαφορά ηλικίας και το μεγάλωμα, πιστεύω ότι υπάρχουν σ' όλες τις περιπτώσεις υπέρ και κατά! Βλέπω την αδερφή μου που τα έκανε πολύ κοντά, μεγαλώνουν όντως μαζί, αλλά κουράζεται πολύ. Βέβαια πιστεύω ότι όσο πιο κοντά, καλύτερα για εκείνα! Απ' την άλλη, αν αργήσεις λίγο, είναι πιο ξεκούραστο, αλλά βαριέσαι και να ξαναμπείς απ' την αρχή στη διαδικασία. Εγώ έχω πολλά χρόνια διαφορά με τα αδέρφια μου, κι όμως έχουμε τέλεια σχέση και επικοινωνία. Τα ζυγίζεις πιστεύω, διαλέγεις και παίρνεις! ;) Εγώ πάντως, ιδανικά θεωρώ ότι είναι να έχουν 3 χρόνια διαφορά, ούτε πολλά, ούτε λίγα. Τώρα που κατέκτησα αυτό το minimum στόχο όμως... Σα να μου φαίνονται καλά και τα 4 και τα 5!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ έγραψε:

Σέσιλ για τις 6 Σεπ λέω μακάρι να τα καταφέρουμε!! Θέλω πολύ να σας δω!!

Και μη μασας και γω θέλω να τον χωρίσω, αλλά πρέπει πρώτα να τον παντρευτώ!!! χαχαχα τί έτσι;; χωρίς διατροφή θα με έχει;; Τ ακλυτεραμου χρόνια του έδωσα!! χαχαχα

Αχ καταλαβαίνω Γωγούλα μου... αφού βάζω τον μπαμπα της να παίρνει τηλ. βασικά δεν ήθελα να τη στείλω, αλλάμε έπεισε ο αντρας μου, δίκιο είχε... δεν είναι κατασταση αυτή στην Αθήνα.

Σισσιώ κι εμένα ο άντρας μου με έπεισε...Δεν ήθελα καθόλου να την αποχωριστώ...Αλλά μετα σκέφτηκα και πιο λογικά και είπα να τη στείλω να κάνει τα μπανάκια της, να αναπνεύσει καθαρό αέρα......

Άντε με το καλό ο γάμος σας!!!!!!

Αστέρι το Χαριλινάκι!!!

Μιτσάκι εγώ όταν μπήκα εδώ δεν ήθελα να γκαστρωθώ....Αλλά είχε άλλα σχέδια ο άντρας μου...Και εκεί που δεν ήθελα, όταν είδα την προηγούμενη εβδομάδα αρνητικό τεστ ψιλοαπαογοητεύτηκα....Αλλά αφού δε με πάνε τα ρημάδια τα τεστ με τον κύκλο που έχω τι τα κάνω;;;;Και στην Ιωάννα μου είχε βγει αρνητικό και τώρα.... :angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ φυσικά!!!

Ορκίζεται η αδερφούλα σου;;;

Πόσο ζηλέυω.............

Γωγώ στην Ειρήνη έβαζα κρέμα των 25 ευρώ και έβγαλα. Τώρα είπα δεν δίνω δεκάρα. Αμυγδαλέλαιο και τέλος....

Εγώ πάντως λέω να μην κάνεις χωριακή γιατί θα αγχωθείς..

Πάνε κατευθείαν στο γιατρό.

Εγω με 25000 μονάδες ήμουν 6 εβδομάδων(τότε το κατάλαβα το ζώον).

mitsaki η Βασιλική είναι 2,5;

Άντε αργήσατε....

:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγούλι, άμα μιλάει ο άντρας έτσι πρέπει, να κάνεις τουμπεκί!!! :laugh: :P

Πέρα απ' τη πλάκα, κι ο δικός μου ψιλοψήνεται, για την ακρίβεια έχει όνειρο να γίνει υπερπολύτεκνος :laugh: αλλά όταν του λέω με σοβαρότητα ότι δεν είναι καλύτερα, να πάρουμε μια ανάσα, να ξεκουραστούμε κλπ, πείθεται!!! ;) Επίσης, να σου πω την αλήθεια, σ' αυτό το θέμα, αποφασίζω και διατάσω :laugh: γιατί εγώ θα περάσω τοκετούς, εγκυμοσύνες, θηλασμούς κλπ!!! ;) Όχι, σοβαρά, λαμβάνω πολύ σοβαρά υπόψιν μου τις επιθυμίες του, απλά πιστεύω ότι είναι απ' τις περιπτώσεις που το "δεν θέλω" απ' το "θέλω" είναι πιο σεβαστό!!! ;) Κάνω λάθος; :dry:

Κι εγώ θέλω μεγάλη οικογένεια, αν μας αξιώσει ο Θεός, αλλά αργά και σταθερά!!! ;) Νιώθω την ανάγκη, να το επιθυμήσω, με πιάνεις; Αν έμενα τώρα έγκυος, φυσικά και θα χαιρόμουν και θα το λάτρευα, αλλά θέλω να το θελήσω πολύ... ;)

Σας ζάλισα, ε?? :P Μ' έπιασε εξομολογητική διάθεση! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ελειψα????????? :P:P:P:P:P

καλημερα :):):)

τι κανετε?

εμεις πηγαμε με καραβακι στη κοκκινη παραλια..

το απογευμα οικογενειακως στη ια :)

χθες με το αντρουλη μπυ πηγαμε φηρα για ποτο..ειχαμε πιατο τη θεα

ΓΑΜΑΤΑ ΜΙΛΑΜΕ

αλλα κοιμηθηκε 1 κ ξυπνησα 7,30 με τον μικρο :(B)

δε σχολιαζω,..ειπα να κανω διακοπες απο αυτο :P:P :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασού όμως ξέρεις τι σκέφτομαι ρε;;;;Στο γιατρό θα πάω σε 15 μέρες σχεδόν....Πώς θα ξέρω ότι όλα πάνε καλά;;;;; :dry::dry::dry::dry: Δεν είναι πολύς ο καιρός;;;; :dry::dry:

Anyway, θα δω.....Εσύ μάλλον Νατασάκι έχεις σταθερό κύκλο ε;;;;Εγώ όχι....Απορώ πώς και τις 2 φορές, και στην Ιωάννα και τώρα, έχω μείνει έγκυος με τη μια.... :dry::dry::dry:

Θουλάρα τέλειααααααααααααααααααααααα..........Αχ τι καλά.....Εμείς πήγαμε Σαντορίνη τελευταία φορά όταν έγινε το ναυάγιο..... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Είχε πάει αποστολή ο άντρας μου και επειδή έμεινε καιρό, πήγα κι εγώ...... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάκι στην Ιωάννα βάσει ΠΗΤ είχα 9/4, αλλά βάσει ανάπτυξης εμβρύου είχα 16/4....Γέννησα τελικά 11/4.... :laugh: :laugh: :laugh:

Σε αυτό αν όλα πάνε καλά βάσει περιόδου έχω ή 5 ή 7/4...Απλώς επειδή 1000% η σύλληψη έγινε αργά νομίζω ότι θα είναι πάνω κάτω οι ίδιες ημερομηνίες....Όταν πάω στο γιατρό θα μου πει πόσο είμαι.... :dry::dry::dry: Αχ ανυπομονώ...

Κορίτσια τελικά δεν είναι τόοοοοοοσο δύσκολο χωρίς τσιγάρο....Χθες έκανα τα τελευταία μου...Σήμερα ξύπνησα το πρωί, έπινα γάλα και ασυναίσθητα άναψα τσιγάρο...Όταν το κατάλαβα, το έσβησα ολόκληρο....

:P:P:P

Στις διακοπές να δω τι θα κάνω. :dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κουκλες?

τελια γινατε πολλες οι μελλουσες μαμαδες!

καρπερο το τρενακι....εγω θα αραιωσω τις επιβιβασεις μου!

δε νοιωθω ετοιμη....πρεπει να το θελησω πολυ και για την ωρα νοιωθω πολυ κουρασμενη....δεν ειμαι ετοιμη για κλαματα....αλλαγματα κλπ.

Μιτσακι ισα ειναι οι κορες μας?

Σισσιω καλως ηρθες!

η μικρ στο χωριο?

που?

εμεις απο σημερα μονοι στο κτιριο...για 3 εβδομαδες θα ξυπναμε την μικρη στις 6 το πρωι θα την παιρνει ο αντρας μου στην δουλεια και θα περνω να την περνωεγω....ποσα να αντεξει και αυτο το παιδι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μάλλον παρεξηγήθηκα με αυτό που έγραψα!! :ohmy:

εγώ τα παιδιά μου τα ήθελα και τα έκανα .....

Μιτσάκι κάνε παιδί όταν ΕΣΥ είσαι έτοιμη και όχι ο σύζυγος γιατί πάντα οι μαμάδες τα "τραβάνε" όλα, ανεξάρτητα από πόση διαφορά έχουν τα παιδιά....τα δικά μου έχουν 3 χρ. και 3 μήνες!!!!.....εγώ ήθελα να γεννήσω και το 2ο εκεί κατά τον Μάη ή Ιουνη αλλά μου βγήκε Αυγ. τελικά!!! πήγαινα για το "διδυμάκι" στο ζώδιο!!!!

Βίκυ πολύ ταλαιπωρία η μικρή......

Θούλη :kiss:

εγώ έχω ραγάδες στον μηρό λόγω αυξομείωσης βάρους, όταν ήμουν μικρή!!!

τώρα στις εγκυμοσύνες καμμιά και πουθενά, αλλά έβαζα λαδάκι από τον μηρό μέχρι και το στήθος 4 φορές την ημέρα!!!! :S

πάλι η μικρή δεν κοιμήθηκε μεσημέρι αν και ήταν έτοιμη να κοιμηθεί στο αυτοκίνητο, ήρθαμε σπίτι και τίποτα!!! ο μπαμπάς κοιμάται και η μαμά ..... κλασικά......!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκι συμφωνώ! Αν μου κάτσει το 2ο όπως το θέλω θα εχει με τη μικρή μου 3,5 χρόνια διαφορα! Όσα εγω με την αδερφή μου! Α και εννοείται οτι αν τελικα ανέβω θα το φωναξω με ντουντουκα για να σας δω ΟΛΕΣ!!!

Νατασα δεν πήρε πτυχίο ακόμη... 1 μαθημα της εμεινε ομως και το δινει 6 Σεπ., ευελπιστούμε αυτη τη φορά να είναι η τελευταία!

Γωγώ τα φιλιά μου στην κούκλα σου!

Μπραβο ρε Θουλάκι! Καλά να περνάτε! Πάντα έλεγα οτι Σαντορινι θελω να παω με τον Αντρα της ζωής μου. Ακόμα δεν έχω πάει... Τυχαίο;; χαχαχα

Πεμπι τα φιλιά μου!!!

Η Παναγιώτα διακοπεύει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...