Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ EXPRESS ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο 17 - Η γαλήνη!!!!!


Recommended Posts

Με εμάς Χρύσα συμβαίνει το αντίθετο......Ο Γιώργος με παρακαλάει κι εγώ τα βρίσκω όλα ακριβά... :dry::dry::dry: Να σου πω την αλήθεια ελεύθερη ήμουν πολύ σπάταλη....Αλλά τότε πλήρωνε ο μπαμπάς...Δε με ένοιαζε...

Ο Γιώργος αν το παντελόνι δεν είναι Armani και το πουκάμισο Burberry δεν ψωνίζει... :angry::angry::angry::angry:

όταν ήμουν έγκυος 7 μηνών πήγε στις εκπτώσεις στο Golden Hall και μου πήρε ένα ζευγάρι μπότες ίσιες μαύρες burberry. Του λέω πόσο έκαναν;;;;Μου λέει 450 ευρώ...Ναι, του λέω εντάξει..Πόσο τις πήρες εσύ με την έκπτωση;;;;450 μου ξαναλέει.....Αρχική πόσο είχαν;;;;700 ευρώ....

Παθαίνω σοκ!!!!!!!!!!!! :blink::blink::blink::blink: Βάζω τα κλάματα, αρχίζω τις φωνές του λέω εγώ μπότες με τόσα λεφτά δε φοράω...Να τις πας πίσω....Ρε καλή μου, ρε χρυσή μου...Ανένδοτη εγώ..Την επόμενη μέρα της πήγαμε πίσω, κρατήσαμε το πιστωτικό και μετά από 3 μήνες πήγαμε και ψώνισε ο Γιώργος δύο τζην... :S:S:S:S

Εγώ ψωνίζω συχνά αλλά φθηνά...Από Zara κλπ...

Από ότι κατάλαβα πάντως Χρύσα για μαλακίες τσακωθήκατε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

pantos kai mena toso ta pernei ta pantelonia.....kai me ekposh ....

exei somatotipo teteio pou pernei mono mias markas ....

kai thelei na einai kai sto stil tou .

pote den tsakothikame gia rouxa .....gia gadget nai exoume malosei :silly:

pantos den ths peutei logos ....kai idika otan ta fernete bolta monoi sas kai den bohthaei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και πότε το παίρνουμε ρε κορίτσια το Filicine;;; 1 φορά την ημέρα πριν το πρωινό;;;;; :dry::dry::dry:

Κορίτσια δε θυμάμαι καθόλου.... :blush::blush::blush: Λες κι έχω πάθει αμνησία.... :blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω γενικα ειμαι ανθρωπος που θα εχω 1 παντελονι αλλα θα ειναι καλο..οχι απαραιτητα επωνυμο και ακριβο..αλλα καλο σαν υφασμα, δουλεια στρωσημο..ομολογω οτι τα περισσοτερα ρουχα μου απο την γεννα και μετα ειναι φορεματα απο τα Marks & Spencer..ε αυτα με βολευουν οπως και τα παντελονια τους μια συγκεκριμενη σειρα ..καλα 400 ευρω για μποτες δεν εδινα...150 εχω δοσει για δερματινες...και 200 εχω δοσει..αλλα μεχρι εκει.

Εννωειτε πως δεν τους πεφτει λογος και εννωειτε πως δεν τους ρωτησα...

αμα ειναι να δοσουν σε καποιους συμβουλες για οικονομια να δωσουν ξερετε που..οχι σε μενα..εγω εχω λευτα για πετρελαιο τον χειμωνα..και δεν πηγαινω 2 φορες διακοπες μεσα σε ενα καλοκαιρι( η μια δωρο απο αυτους)..οποιος πηγαινει εχει απο που να παρει για να περασει..και να πληρωσει τους λογαριασμους που θα πλακωσουν τον Σεπτεμβρη..οποιος ενω ξερει ολα αυτα..επι μια ευδομαδα παραθερηζει ανα την Ελλαδα με αυτοκινητο..ξερει πως αμα δεν εχει..καποιος θα του δοσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα γιατι;;;;;

σκεψου την Ευη....χιχιχιχιχι...

ο αντρα ςμου θελει διδυμα...τρομαρα του..λεει αλλιως δεν θα με ψυσει για τριτο..

εδω ενα δεν μπορει να μεγαλωσει...χιχιχι

Αχ..σε καλο μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afroooooooooooooooo πλάκα σου έκανα.........Μακάρι σύντομα να φουσκώσει και η δική σου κοιλίτσα με ένα μωράκι.....Κατά προτίμηση κοριτσάκι.... :P:P:P

Καλά απορώ με τις διδυμομανούλες...Πώς τα βγάζουν πέρα;;;; :dry::dry::dry: Ένα έχουμε και δεν μπροούμε να το κουμαντάρουμε.... :ohmy::ohmy::ohmy:

Αφρο χθες το βράδυ μου λέει ο Γιώργος για πλάκα....Να δεις που θα είναι δίδυμα...... :ohmy::ohmy::ohmy: Αποκλείεται του λέω....Γιατί αποκλείεται μου απαντάει.... :dry::dry: Γιατί αν ήταν δίδυμα θα ήταν υψηλότερη η χοριακή του λέω.... :unsure::unsure::unsure: Τι λες καλέ;;;;Και αν η σύλληψη του 2ου έγινε πιο αργά;;;;; :blink::blink::blink::blink: Σοκ εγώ....... :blink::blink::blink::blink:

Βρε άντε παράτα με του λέω και σηκώνομαι και φεύγω.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Εγώ Χρύσα έχω δώσει και 1000 ευρώ για φόρεματα που έχω βάλει 2 φορές...Πέρυσι είχαμε να πάμε σε ένα γάμο και βγήκαμε με τον άντρα μου να πάρω ένα φόρεμα...Τελικά με έπεισε και πήρα 1 με 550 ευρώ που το έχω φορέσει 2 φορές.....

Ευχηθείτε να μην φουσκώσω σε ένα μήνα για να το βάλω και στο γάμο της κουμπάρας.... :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α καλα..για καλο ρουχο δεν μηλαμε...αν και εγω σε τετοιες περιπτωσεις διαπραγμετευομαι την τιμη να μου κανουν και αλλη εκπτωση..αλλα τα κεσκιζω..

τα φοραω ο κοσμςο να χαλασει...

σε γαμος βαφτησια και γεννικα φροντιζω να βγαλουν τα λευτα τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κι εγώ θέλω να πάρω κρεβατάκι στην Ιωάννα μου... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Για να βάλω πρώτα ο θεός το νινί στην κούνια της..... ;););)

Κουκέτα ακούω Αφρο........Κοίτα μη χρειαστείς 1 ακόμα κουκέτα.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :P:P:P:P :silly: :silly: :silly: :silly: (Πλακίτσα!!!!!!!!!!!)

Α!!!!!!Τώρα που το θυμήθηκα να σας το πω και αυτό...

Κάτι συζητούσαμε χθες με τη μάμα μου και το Γιώργο και ο Γιώργος είπε για το σποράκι "την"....Και καλά θηλυκό...Του λέω τι "την";;;;; Ξέρεις ότι είναι κορίτσι......;;;;Και μου λέει ότι νομίζω ότι πάλι κόρη έχουμε...Όχι του λέω...Αγόρι έχω αυτή τη φορά...Μου λέει πού το ξέρεις;;;

Του λέω δε βλέπεις πόσο όμορφη είμαι;;;Θυμάσαι στην Ιωάννα πώς είχα γίνει;;;; :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Και μου λέει προς το παρόν είσαι όμορφη...Επειδή είναι νωρίς ακόμα...Μετά;;;;; :blink::blink::blink::blink::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα το ενστικτο της μανας ειναι αλαθητο!!!!

Εγω εξαρχας ηξερα οτι ειναι αγορακι...το ζουζουνι μου!!!!!

Αλλα ξερω απο τωρα οτι και το δευτερο θα ειναι αγορι...μ'αγαπει ο Θεος..δεν θελει να χρεοκοπισω!!!!!

χιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ το δικό μου δέρμα είναι φίλος των ραγάδων!!! :silly: , αλλά με το λαδάκι που σου λέω δεν έβγαλα ούτε μία!!!!

εγώ την πρώτη φορά που έμεινα έγκυος ήθελα δίδυμα, μετά όχι...δύσκολα πρέπει να είναι μέχρι 1,5 χρονών, μετά είναι όμορφα πιστεύω, λίγο κουραστικά αλλά όσο μεγαλώνουν.......

εδώ ο καιρός είναι μάπα πάλι.....στις ειδήσεις είπαν να μην αγοράζουμε κρεατικά που προέρχονται από την Ρωσία γιατί θα είναι φουλ στη ραδιενέργεια, τώρα με τις φωτιές που έχουν.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa.Αφρο δεν εχεια και αδικο..απλα με το αγορι λεω..εχει ηδη 2 χακι κοτλε παντελονια..ποσα ποια να του παρω,...ενω με το κοριτσι δεν υπαρχει...

ειναι τοσο ομορφα τα ρουχα που δε με νιαζει αν εχει 10 κοκκινα φορεματακια..ασε τα τσιμπιδακια, καπελακια, κορδελιτσες, παπουτσακια...

ασε ασε..εγω δεν ειμαι για κοριτσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρωτήστε κι εμένα που έχω κόρη να σας πω........Δεν ψωνίζω τίποτα για μενα.....Τα κοριτσίστικα είναι τρέλαααααααααααααααααα....... :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Εμένα θα με συνέφερε να κάνω κορίτσι γιατί έχω τα πάντα έτοιμα...Ίδια εποχή θα γεννήσω...Οπότε......

Έλα όμως που θέλω γιο...... :blush::blush::blush::blush: Εγώ που έλεγα ότι θα κάνω μόνο κόρες.... :blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ontos ta koritsistika einai trela !!!

enas logos pou thelw koritsi einai autos...na dw ligo roz kai napsonisw teteia xaritomena pragmatakia ....kata ta alla den exei diafora apo to agori .to idio einai sthn agaph ...kai agoraki na kanw den me enoxlei katholou .tha kanw ena foul agoristiko domatio ....twra akomakratieme kai einai ligo oudetero .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πω την Αμαρτια μου θα ηθελα ενα κοριτσακι ..

Εγω θα σηκοσω τα μαγαζια...θα τα παιρνω ολα σετ...εχω τρελα με τα κοριτσιστικα..Αφιστε που παντα ελεγα πως η κορη μου θα κληρονομησει ολα τα φορεματα που εχω....ειδικα τα προ γαμου ειναι ενα και ενα..και τα βιβλια ολα..πιστευω μια κορη θα τα διαβασει..αφιστε που θα μεγαλωσει και θα πηγαινουμε για καφε και θα μηλαμε για γκομενακια..και θα πηγαινουμε μεζι για μανικιουρ κομμωτηριο και σπα...χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα ομορφούλες! :)

Χρυσοκουμπάρα, κουβαλάς μεγάλο σταυρό με το πεθερόσογο, πραγματικά! :S Φυσικά και δεν τους πέφτει ΚΑΝΕΝΑΣ λόγος στο πορτοφόλι σας, ήμαρτον δηλαδή!!! :angry: Όσο περνάει ο καιρός, τόσο ωριμάζω και συνειδητοποιώ πόσο τυχερή είμαι με την οικογένεια που έπεσα... :) Κυκλοφορούν πολλοί ανισόρροποι!!! :side:

Αργυρούλα, ευχαριστώ για τις ευχές σου, εύχομαι να πάνε όλα καλά και να ξεμπερδέψω επιτέλους με τη χαζογλώσσα!!! Μήτε που θέλω να τη ξαναδώ!!! :unsure:

Τα κοριτσίστικα είναι όντως τρέλα, χαζομανούλες :P αλλά είναι και κάτι αγορίστικα... :woohoo: Κάτι mini-μοκασίνια για μικρούς κυρίους... Τα βλέπω και παθαίνω!!! :silly: Εγώ να σας πω την αλήθεια, τη μία λέω ότι θα ήθελα αγοράκι το επόμενο, για ποικιλία, την άλλη σκέφτομαι ότι αν έρθει ένα ακόμα κοριτσάκι θα κάνουν τέλεια παρέα!!! Απ' τη μία μου αρέσει πολύ το όνομα του πεθερού μου, αν κάνω αγόρι, απ' την άλλη έχω κι αδυναμία στη μαμά μου και θα χαρώ να βγάλω το όνομά της, αν κάνω κορίτσι!!! :laugh: Οπότε κατέληξα ότι πραγματικά... δεν ξέρω τι θέλω!!! :laugh: Να 'ναι γερό μόνο και ΑΝ καταφέρω, θα κάνω το σύστημα της Μάρθας... Θα προσπαθήσω να μη το μάθω, μέχρι το τέλος!!! :woohoo: Αμφιβάλλω αν θα τα καταφέρω βέβαια! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα και εμένα μου άρσεσαν τα κοκαλάκια, κορδέλες, τσιμπιδάκι κ.λπ....αλλά η κόρη μου είχε άλλα σχέδια: δεν θέλει τίποτα στο κεφάλι της, εγώ της βάζω - με δυσκολία - και αυτή στο δευτερόλεπτο τα βγάζει!!! οπότε....

τελικά τα παιδιά τα κάνουμε για εγωιστικούς λόγους!!! :dry:

το πρώτο επειδή εμείς θέλουμε και το 2ο για να έχει παρέα το πρώτο ή επειδή εμείς πάλι θέλουμε!!!! Τι εγωιστές!!!!!

το καλύτερο για μένα είναι να είναι του ίδιου φύλου ώστε όταν μεγαλώσουν να έχουν κοινά πράγματα, να μπορούν να κουβεντιάζουν......

φεύγουμε σε λίγο πάμε στα μαγαζιά για καναπέ!......

ο Λουκάς είχε μια μελανιά στην μέση του και ρώτησα την νηπιαγωγό πώς έγινε, μου είπε ότι μάλλον χτύπησε με το ποδήλατο!!! :blink:

ο ίδιος είπε ότι ένα άλλο παιδάκι τον χτύπησε με το ποδήλατο!!! ποιός ξέρει? απλά κατάλαβε - η νηπιαγωγός - ότι θα πρέπει να είναι πιο πρεσεκτικοί με τα παιδιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζ η μελανια στη μεση ειναι σοβαρο...πως τα καταφεραν;;;;

Ασε Μιτσακι..και να φανταστεις οτι μποροστα σε αλλους ειναι Αγγελοι οι δικοι μου!!!

Τι να πεις...την υγει αμας να εχουμε....

Αρτζ ειναι σχετικο..εχω δυο φιλες αδελφεσ, εχουν 1,5 χρονο διαφορα..τελειως μα τελειως διαφωρετικοι χαρακτηρες...μια ζωη σφαζονταν...

Εγω παλη με τον αδελφο μου τα παμε πολυ καλα...και συζηταμε πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρετε χαίρετε!!!!

Βρίσκω καμία εδώ ή μπα;;

Με μπερδέψατε!! Τελικά πόσες είστε έγκυες;

Χρύσα με τα πεθερικά κανονικά πρέπει να ισχύει το: "Δεν παίρνω λογαριασμό, δε δίνω λογαριασμο"

Αργυρούλα με μπέρδεψες... Γιατί είμαστε εγωιστες;; Αν δε θες να κάνεις παιδια ποιος ο λόγος να τα κάνεις;

Για να κανεις πρέπει να θέλεις. Έτσι δεν πάει;;

Έχω λαλήσει!! Περιμένω να ερθει η Παρασκευή για να φύγω για το χωριό του άντρα μου! Εξωτικός προορισμος!!! Δε λέω θα ξεκουραστώ, αλλά θα βαρεθώ τη ζωή μου... Δε βαριεσαι μπανακι, φαγάκι, παγωτάκι τί άλλο να θέλω;

Τη μικρή την πήγαμε το προγούμενο Σαββατο στο χωριό για να γλιτωσει τους καύσωνες αυτης της εβδομαδας. ΜΔεν της μιλάω στο τηλ. μου λείπει...

Άντε να έρθει η Παρασκευή λέμε!!!!

Σας φίλώ όλες!!

Θα μου πείτε τα νέα σας ή δε με κάνετε πια παρέα;;; χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε βρε..καλως το σισινι..

τι κανεις;;;

ανυπομονεις ε΄΄

Ετσι οπως παει...εχουμ εμινει 3 και ο κουκος...πολυ καρπερο το τρενακι...ολες γκαστρωθηκαν...χιχιχιχι

Τελικα θα βγει στο μαμι..οπια θελει να γκαστρωθει..να επιβιβαζετε στο τρενακι...χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Έγραφα έγραφα πάω να πατήσω υποβολή και σβήνει η Ειρήνη τον υπολογιστή... :angry::angry::angry:

Τα νεύρα μου!!!

Όλο το πρωί είμασταν σε δουλειές...

Πολύ ζέστη λέμεεεεεεε. Δεν υποφέρεται...

Γωγώ από αύριο ξεκινάει η άδεια;;;;;;

Λες να έχεις γιο;;;

Εγώ αυτήν τη φορά δεν είχα κανένα προαίσθημα. Στην Ειρήνη όμως έλεγα οτι είναι αγόρι πριν το μάθω! Για τέτοιο ένστικτο μιλάμε....

Filicine ένα κάθε πρωί. Δεν έχει σημασία αν το παίρνεις πριν ή μετά το φαγητό. Μαγνήσιο δεν ξέρω να σου πω γιατί δεν παίρνω. Μόνο φολικό οξύ.

Α και για το λάδι ΄γώ βάζω αμυγδαλελαίο... Είδα που έδινα 25 ευρω για κρέμα στην Ειρήνη... Και τι έγινε;;; Τσάμπα λεφτά. Τώρα βάζω αμυγδαλέλαιο που είναι πάμφθηνο και απόλυτα φυσικό προϊόν.

Αφροδίτη γιατι δε θέλεις καλέ δίδυμα;;;;;;;;;

Μια χαρά θα είναι!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Χρύσα ωραία η πεθερά....

Εμένα όλα αυτά μου φαίνονται αστεία, πραγματικά.

Δημητρουλι σιγά μην αντέξεις να μη το μάθεις...

Απορώ με την υπομονή της Θου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δεν θα του έκανα την χάρη να τον αφήσω έτσι.... Ας μην την βλέπει αλλά θα την αναγνωρίσει και θα δίνει ότι πρέπει για το παιδί του!!!!εγώ όχι δεν θα του έκανα αυτή την χάρη.... Γιατί δεν έγινε μόνο του το παιδί!!! 
    • @maroo8 @Gioher κορίτσια την παρήγγειλα και τώρα αν τυχόν στην πρώτη μετακίνηση από το μαιευτήριο στο σπίτι δεν έχει έρθει δε νομίζω ότι χάλασε κι ο κόσμος.. οριακά είναι, μάξιμουμ έως 14 Αυγούστου μας έχει πει ο γιατρός..
    • 500 ανα ετος;; εμενα προσφατα ρωτησε μια φιλη μου που θα γεννησει συντομα και σκεφτεται να το κανει και της ειπαν 1500 για ολη την 20ετια.. εχουμε κανει πολλες συζητησεις γι αυτο το θεμα και η αληθεια ειναι οτι κι εγω δεν ξερω τι παιζει με αυτο το θεμα και αν ισχυουν ολα αυτα που λενε..
    • Ειναι λογικο να υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα. Ολοι αισθανομαστε καπως οταν ανακαλυπτουμε οτι υπαρχει καποιο θεμα. Προσωπικα περασα δυσκολα αλλα το πιο σημαντικο ηταν να στηριξω τον συζυγο ωστε να μην νιωσει ουτε στιγμη ασχημα. Ολοι θελουν τον χρονο τους. Τωρα για τις θεραπειες θα συμφωνησω με την κοπελα παραπανω που σου εγραψε να δωσεις το τριμηνο να δειτε πως θα παει αλλα παραλληλα μπορεις να δεις τα χαρτια που χρειαζεται να συγκεντρωσεις για να περασεις απο επιτροπη εξωσωματικης γιατι θα χασεις κι εκει αρκετο χρονο αν χρειαστει τελικα να το κανεις. Εμεις καταφυγαμε σε αυτην την επιλογη γιατι η αληθεια ειναι οτι ειδαμε μια μικρη βελτιωση με τη θεραπεια αλλα οχι κατι θεαματικο ωστε να μας δινει σοβαρες πιθανοτητες να συλλαβω κανονικα. Βεβαια ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος οποτε ποτε δεν ξερεις. Παντως οπως γραφτηκε με την εξωσωματικη παρακαμπτονται αυτες οι δυσκολιες με το σπερμα οποτε στο τελος θα πανε ολα καλα και θα πετυχετε τον στοχο σας. Ευχομαι κοριτσι μου το καλυτερο να εχετε δυναμη και να αποκτησετε το θαυματακι σας!
    • Εχω παρει εγω, σιγουρα χρειαζεται για μεγαλες αποστασεις , τωρα αν εισαι κοντα στο μαιευτηριο δεν εγινε και κατι λογικα θα βαλεις τη ζωνη και θα εισαι οκ...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...