Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ EXPRESS ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο 17 - Η γαλήνη!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Mωρή συμπεθέρα τι διαβάζω;;;;;Τον έψησες τον Τόλη;;;;;; :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Σου κάθισε;;;;Άντε και αυτή την εβδομάδα κάντου κολπάκια και κάτι θα γίνει..... :laugh: :laugh: :laugh:

Λες να το ξανασκέφτηκε που είδες το τρισχαριτωμένο κοριτσάκι μου και το πόσο κολλημένη είναι στον πατέρα της και να ζήλεψε;;;;; :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :silly: :silly: :silly:

Μωρή Θου τι κάνεις;;;;;Σε έχασα.... :(:(:(

Λοιπόν η Ιωάννα μου κοιμάται 10 το βράδυ με 9 το πρωί και 2-3 ώρες το0 μεσημέρι...... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Ο Ντόντος πόσο κοιμάται;;;Είδα τις φωτογραφίες στο facebook, είναι Θεός...

Λένα δεν πήραμε τρίγωνα από Θεσσαλονίκη.... :(:(:(

Θεσσαλονικιές ξεσκίστηκα στο γέλιο στη Χαλκιδική...Ήταν μια οικογένεια από Θεσ/νικη και μιλούσα με τη μαμά..Και μου έλεγε συνέχεια..Να σε πω, να με πεις, τον είπα........ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Η συμπεθέρα μου δε μιλάει έτσι...

Επίσης πήγαμε Σανη με τη συμπεθέρα και ανοίξαμε τον κατάλογο να παραγγείλουμε κρέπες...Στα υλικά τις σάλτσες τις έλεγε ΑΛΟΙΦΕΣ..... :laugh: :laugh: :laugh: :blink::blink::blink:

Τέλος, φεύγοντας σταματάμε στα Olympus έξω από τη Θεσσαλονίκη...Λέω στην υπάλληλο θέλω ένα σάντουιτς...Μου λέει τι σάντουιτς;;;Με μπαγκέτα;;;

όχι της λέω....Με ψωμί μακρύ...Μου λέει δηλαδή ΤΟΣΤ..Της λέω όχι τοστ...Τοστ είναι το τετράγωνο...... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eπιτέλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κατάφερα να μπώ μετά από μια εβδομάδα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν μπορούσα να κάνω log in........

(Λένα σ'ευχαριστώ πολύ!!!)

Σας διάβαζα τόσον καιρό αλλά δεν μπορούσα να σας γράψω........

Ουφφφφφφφφφ...............

Τί να πρωτοπώ τώρα..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως τη νατασα!!!

δε χρειαζεται να μας πεις τιποτα, μονο η ειρηνη να αρχιζει να μιλαει θα καλυφθουμε σε ολα!!! μα ειναι φοβερη η μικρη!!!! φτου φτου φτου!!!!

χαχαχχαχχαχαχαχαχαχα α ρε συμπεθερα... κανονισε οταν θα κατεβουμε αθηνα να σου παραγγειλω σουβλακι και να μου φερεις κανενα καλαμακι για τον καφε!!! χαχαχχχαχαχα!!!

τον εψησα τροπος του λεγειν.... πιο πολυ βιασμο θα μπορουσες να το πεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ η κοπελιά στα Olympus μάλλον έλεγε ό,τι νά ναι.......

:P:P:P

Πολύ χάρηκα που τα είπαμε και από κοντά!!!!!!!

Ελπίζω να ξαναβρεθούμε σύντομα!

Ααααα και είσαι πολύ τυχερή που έχεις έναν τόσο περιποιητικό άντρα!!!!

Φτου φτου!!!!!

Λένα :blush::blush::blush:

Σήμερα να τη δεις....

Που έχει όρεξη.....

Το πρωί πήγε με τον μπαμπά της στην πόλη. Μπήκανε σε ένα στενό και άρχισε να τρέχει ώσπου βλέπει μπροστά της έναν ζητιάνο ο οποίος είχε απλωμένο το χέρι για να μαζέψει χρήματα. Σταματάει μπροστά του και του λέει...

'Κόλλα το' (δεν παίρνει απάντηση και συνεχίζει)

'Καλά είμαι , εσύ;;;' Και συνεχίζει να τρέχει

Τί θα την κάνω μου λέτε;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Νατάσα πολύ γέλασα με την γλωσσοκοπάνα σου...Είναι τέλειαααααααααααααααααααααααα............. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αχ ρε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια....

Όμως έχω ένα παράπονο από εσάς ρε γαιδάρες....Του Γιώργου του πλέκεται το εγκώμιο..Για μενα μια καλή κουβέντα δεν άκουσα.... :angry::angry::angry::angry: Καλάααααααααααααααααααααα.....

Συμπεθέρα δεν πειράζει....Βίασε τον....Και αυτοί κατά μία έννοια μας βιάζουν όταν εμείς δεν έχουμε διάθεση για.... αγκαλίτσες και καθόμαστε αναγκαστικά για να μην κατεβάσουν τη μουσούδα τους..... :blush::blush::blush: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερουλα δεν ερχεσαι προς τα κατω μπας και δει ο δικος μου ο μπουνταλας την Ειρηνη και πάρει μπρος!!!!!

Ρε παιδια για το ονομα του λεει "Τα" :blink::blink: Ουτε αυτο δε μπορει να πει!!!!

Εγω πάντα γελαω με το "Παρε μου ενα τοστ με διπλο κασερι" (δηλ. αν ειναι γκουντα δε το θες;;;;) :laugh: :laugh: :laugh:

Αλλα ρε παιδια εχω παθει ψυχωση με τις μπουγατσες.Πω πω!!!Τις τσακίζω.

Λέναααααα αντε ρε .Καλο βόλι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελάρα Γωγώ ( :P )

Για σένα τί να πρωτοπώ!!!!!!!!!!!!!

Εσένα σε ξέρω ρε χαζό.......

Τόσα έχουμε πει.....

Και για να σου μιλάω, σημαίνει οτι τα αξίζεις τα λεφτά σου!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Παναγιώτα μου πολλά πολλά φιλιά!!!!!!

Καιρό έχουμε να τα πούμε!!!!!!!

Τί κάνει ο σπορογαμπρός;;;;;;

(Για το κασεράκι δεν το σχολιάζω :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα συμπεθερουλαααααααα!!!!

Ο σπορογαμπρος οσο παει και κανει αισθητη την παρουσια του.

Τελη Σεμπτεμβρη εχω καμπυλη ζαχαρου.Εσύ πως εισαι κοριτσαρα μου;;;Ποτε σου ειπε για καμπύλη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καμπύλη μου έιπε να κάνω μεταξύ της 24ης και 28ης εβδομάδας μαζί με γενικές αίματος και ούρων. Λέω να την κάνω σε καμιά βδομάδα και όταν πάω αρχές Οκτώβρη στο ραντεβού να του τη δώσω τότε.

Απλά σκέφτομαι αυτή τη διαδικασία πάλι. Τα τρυπήματα και την αναμονή.

Το σπόρι πού βαράει;;

Εμένα μονίμως στο δεξί πλευρό. Μ'έχει τσακίσει. Μεγάλωσε πολύ.

Άσε που μιλάμε οτι θα βγει χειρότερη από την Ειρήνη η οποία επίσης χτυπούσε συνέχεια. Η νέα μπουμπού δεν έχει σταματημό....

Πόσα γρ είναι τώρα; Πότε έχεις ραντεβού;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα γι'αυτό που λες...

Παρήγγειλε ο άντρας μου κρέπα και λέει "διπλό τυρί"... Και του λέει η σερβιτόρα;;;;Τι τυρί;;;;Τα χάνει ο άντρας μου και της λέει τι εννοείτε;;;;Και του απαντάει φέτα ή κασέρι;;;;;; :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γρρρρκκκκρρρ..ηρθα σπιτι..ο μικρος ψηνετε στον πηρετο..και τον εχουν ντημενο σαν κρεμυδι..φανελακι μπλουζα καλτσες λεπτο φουτερ παντελονι...ελεος με τετοια ζεστη...πιο πολυ πηρετο ειχε που ζεστενοταν το καημενο!!!

Νατασα η Ειρηνη ειναι μπροστα απο την εποχη της...χιχιχιχι..το παιδι εχει ανεπτηγμενη την λεκτικη νοημοσυνη...και ειναι και παιδι με πολυ γρηγορη αντιληψη.τι αλλο θεσ,,,,λιγοτερο διαβασμα στο σχολειο.

Παναγιωτα μη μασας..ουτε ο δικος μου λεει πολλα..ειχα μια συζητηση με την παιδιατρο μασ οταν πηγαμε πριν μια ευδομαδα..ηθελα να το πω και της Ιουλιας που επισης εχει αγχος με την ομιλια...δεν εχει σχεση ποτε θα μηλησει με την μετεπειτα πορεια του...ειναι σχετικα μεγαλη σε ηληκια ( ηταν η δικη μου γιατρος) και λεει πως ειχε παρα πολλα παιδια τα οποια μιλησαν κοντα στα 3 κανονικα..αλλα εγιναν πολυ αξιολογοι επιστημονες..οποτε μη μασασ..εμεις εκτος απο μαμμμα..παπααα..αμπουντι, παιντικο, αμπα, γαγα και νιαμνιαμ..δε λεμε τιποτα αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γραφω γρηγηρα γιατι ξυπνησε ο σπορος και παιζουμε (λεμε τωρα) με λεγκο.

Νατασα μου πηγα την προηγ. Δευτερα και ητανε 610 γρ.

Εγω το νοιωθω να κλωτσαει παντου. :blink::blink:

Νεο ραντεβου εχω τελη Σεμπτεμβρη.

Χρυσα μου εγω εχω πε οτι μεχρι 2 μιση δε θα ανησυχησω. ;) Μετα θα δω.

Ντουζακια κανε του.Ταλαιπωρια μωρε ο καημενος.

Σας αφηνω. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα περαστικά στον Τζέφ!

Και ξέντυσέ τον μην πάθει καμία θερμοπληξία το παιδί....

Αχ αυτές οι γιαγιάδες...

Η Ειρήνη είναι ακριβώς όπως ήμουν εγώ μωρό. Και γω στις ίδιες ηλικίες κατάφερα να περπατήσω μιλήσω κλπ.

Παναγιώτα 610 σούπερ είναι!!!!

Η δικιά μου στον β'επιπέδου πριν 3 εβδομάδες περίπου ήταν 432 γρ. Φαντάζομαι θα πήρε αρκετά από τότε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια μου στεναχωρεθηκα.. μολις γυρισαμε απο το γιατρο.. ο αντρας μου εχει βουβωνοκηλη.. :( του ειπε να χασει καμια 10αρια κιλα να φορεσει μια ζωνη με σπασουαρ (δεν ξερω αν το λεω καλα) και μπορει να γλιτωσει το χειρουργειο. αλλα διαβαζω στο ιντερνετ οτι καποια στιγμη θα χρειαστει να το κανει ετσι κ αλλιως γιατι θα εχει μεγαλη ευαισθησια στην περιοχη...

οσο σκεφτομαι τα λεφτα που πηγαμε κ σκασαμε στο διαβαλκανικο για να μας πει η καμπια οτι του φαινεται οτι ειναι φουσκωμενο και οτι ειναι ενας απλος μυικος πονος μου ερχεται να παω να την τσουρομαδισω!!!

αχ νατασα τετοια λεγε μου να με αγχωνεις!!! χααχα παντως ειναι ολα τα λεφτα η μικρη ρεσυ φτου φτου φτου θα τη φτυνω συνεχεια μη στη ματιασω!!

αχ ναι χρυσα ξεντυσε το.. τι λυσσα κ αυτη που εχουν οι γιαγιαδες..

συμπεθερα τι να πουμε για σενα.. εσυ απλα τα σπας!!!! οι αντρες ειναι που ειναι τα γαιδουρια συνηθως.. :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε????? καλε ποσα ειπατε απο το πρωι??????????? :blink:

μια ωρα διαβαζω με διακοπες βεβαιως :laugh:

τι να πρωτοπω??????

ο μικρος λεει λεξουλες οποτε μην αγχωνεστε..και εγω αγχωνομουνα κια τελικα 20 μηνων ανοιξε η γλωσσα του.. λεει απου(αλεπου) παπαπαπαπ(παπακι) απαπα(οταν πινει κατι απαγορευμενο π.χ. μαχαιρι) μπαμπη(απο απεναντι που εχει καταστημα :blink::blink: ) μπαμπα μαμα παπου μαμ μαμαμα(πιπιλα) και διαφορα ακαταλαβιστικα αλλα συνεχεια μιλαει..μεσα στο σπιτι εκτος σπιτιου μουγκα αλλα δεν πειραζει :laugh: :laugh:

και ειναι γλυκας!!!!!!!!!!!!!!!! πολυ τον αγαπαω!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ξαναλεω πως αυτη η ηλικια ειναι τελεια!!!!!!!!!!! :):):):):):):):):)

εκανα τα πιο τελεια κεκακια καροτου αργοτερα θα γραψω συνταγη(απο το cookbook) o μικρος εφαγε φρουτοκρεμα και καπακι ενα κεκακι σε χρονο dt!

μαρθα καλη αρχη στο παιδικο!! γνωμη μου ειναι να μην το πολυαλλαζεις παιδικο..ξερω και εγω..

τι αλλο?? δεν θυμαμαι τοοοοοσα που διαβασα!!!

κατι διαβασα για πεμπτη και εγω θελω!!!!!

α!!!!!! ρε συ νατασσα..τι θα παθαινατε?????????? :(:(:(:(:(:(:(

λενα περαστικα στον τολη.. :(

νατασσα η μικρη σου ειναι περιπτωση..ρε συ ειναι δυνατον να μιλαει τοοοοοσο καλα?????????????????? :ohmy::ohmy: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

χρυσα ξεντυσε το..ζεστη εβγαλε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

αντε θα επανελθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες μου γύρισα από το γιατρό...........

Ακούσαμε καρδούλα και είδαμε ένα φασολάκι..... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Συγκινήθηκα τόσο πολύ...Σκεφτόμουν πως ήταν όταν ήμουν έγκυος στην Ιωάννα και ότι το κοριτσάκι μου θα αποκτήσει αδερφάκι...Είμαι 7 εβδομάδων και 5 ημερών αν και μπορεί να έχουμε απόκλιση 1-2 μέρες....Έχω ΠΗΤ πρώτα ο Θεός 22/4....Την Ιωάννα μου τη γέννησα 11/4...

Μου έγραψε να κάνω εξετάσεις και μου είπε αύριο να πάρω τηλ να κλείσω ραντεβού σε έναν γιατρό που συνεργάζεται για αυχενικές και β επιπέδου....Μου είπε ότι είναι ψείρας, πολύ καλός, αλλά αν δε θέλω μπορεί να πάω στο Ιασώ...όμως θα πάω στο γιατρό που μου σύστησε..Κόστος της εξέτασης 100-120 ευρώ...

Β επιπέδου λέει εξετάζει για 45 λεπτά.... :blink::blink::blink: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Είμαι πολύ χαρούμενη!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Λενάκι περαστικά στο συμπεθερό μου...... :(:(:( Μην ανησυχείς...Δε νομίζω ότι είναι τίποτα σοβαρό... :dry::dry: Τώρα που δεν μπορεί, βαλτον κάτω και βίασέ τον.... :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ γωγουλα μου!!!!!!!! τι ωραια νεα!!!!!!!

μπραβο κοριτσακι μου μπραβο!!!!

αντε ολα καλα θα πανε!!

μια τελεια και φοβερη εγκυμοσυνη να εχεις!!!

ρεσυ που να τον βαλω κατω... το μετανιωσα κ το βιασμο!1

για 3 μηνες δεν πρεπει να σηκωνει τιποτα πανω απο 3 κιλα, να μη μενει ορθιος κ γενικα πολλα απαγορευτικα.. και αν δεν του περασει μερα απο αυτους τους 3 μηνες και κανει την επεμβαση θελει αλλους 3 μηνες μετα σαν αναρρωση να κανει τα ιδια.. αν ειμαι εγκυος πως θα τα βγαλω περα με τον χουλιγκαν???

τεσπα οτι ειναι να γινε θα γινει.. ολα καλα θα πανε, ευτυχως δεν ειναι κατι το σοβαρο.. ειναι κατι που διορθωνετα.. αλλα ειναι δυνατον να μην ειδε η αλλη η βλαμμενη η γιατρος οτι ειναι κηλη??? ως κ εγω ελεγα του τολη λες να ειναι καμια βουβωνοκηλη????

τωρα μιλατε με την dr Λενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας....ευχαριστω για τα περαστικα και τα φιλια μου σε οσες με θυμουνται ακομη... σημερα βαψαμε το σαλονι,η μικρη εχει γινει κανονικο παιδακι και μιλαει πολυ!! ανοιξε η γλωσσα της στο νησι!!! αλλα εκλεισε η ορεξη της!χαχαχαχα...δεν μπορω να μπαινω συχνα με το παιδι...περαστικα στους αρρωστους(παιδια κ μεγαλους) να περνατε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε μπραβο γωγω!!!! να εχεις μια τελεια συνεχεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γιωτααααα!!! εγω συ θυμαμαι εσυ δεν περνεις τηλ............!!!!!!!! :P:P:P:P

εμ και εσυ ολα τα θες?????? ή φαι ή λεξεις!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: με τον παιδικο εκει καλα?

αρχισες δουλεια? βαλε καμια φωτο να δουμε το σπιτι και εσας!!!!! :)

μαρθα δεν μου λες..στο φεις το λες γιοα την εγκυμοσυνη πλεον ετσι δεν ειναι???

ελω να σχολιασω μια φωτογαφια αλλα ειπα να σε ρωτησω πρωτα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ετοιμαζω βαλιτσες!!!!!θα ειμαι αθηνα για 3 μερες.αν κανονισετε καμια συναντηση ειμαι μεσα!!!!!! ;)

δεν προλαβαινω να σχολιασω.... :blush:

φιλιααααααααααααα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δεν θα του έκανα την χάρη να τον αφήσω έτσι.... Ας μην την βλέπει αλλά θα την αναγνωρίσει και θα δίνει ότι πρέπει για το παιδί του!!!!εγώ όχι δεν θα του έκανα αυτή την χάρη.... Γιατί δεν έγινε μόνο του το παιδί!!! 
    • @maroo8 @Gioher κορίτσια την παρήγγειλα και τώρα αν τυχόν στην πρώτη μετακίνηση από το μαιευτήριο στο σπίτι δεν έχει έρθει δε νομίζω ότι χάλασε κι ο κόσμος.. οριακά είναι, μάξιμουμ έως 14 Αυγούστου μας έχει πει ο γιατρός..
    • 500 ανα ετος;; εμενα προσφατα ρωτησε μια φιλη μου που θα γεννησει συντομα και σκεφτεται να το κανει και της ειπαν 1500 για ολη την 20ετια.. εχουμε κανει πολλες συζητησεις γι αυτο το θεμα και η αληθεια ειναι οτι κι εγω δεν ξερω τι παιζει με αυτο το θεμα και αν ισχυουν ολα αυτα που λενε..
    • Ειναι λογικο να υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα. Ολοι αισθανομαστε καπως οταν ανακαλυπτουμε οτι υπαρχει καποιο θεμα. Προσωπικα περασα δυσκολα αλλα το πιο σημαντικο ηταν να στηριξω τον συζυγο ωστε να μην νιωσει ουτε στιγμη ασχημα. Ολοι θελουν τον χρονο τους. Τωρα για τις θεραπειες θα συμφωνησω με την κοπελα παραπανω που σου εγραψε να δωσεις το τριμηνο να δειτε πως θα παει αλλα παραλληλα μπορεις να δεις τα χαρτια που χρειαζεται να συγκεντρωσεις για να περασεις απο επιτροπη εξωσωματικης γιατι θα χασεις κι εκει αρκετο χρονο αν χρειαστει τελικα να το κανεις. Εμεις καταφυγαμε σε αυτην την επιλογη γιατι η αληθεια ειναι οτι ειδαμε μια μικρη βελτιωση με τη θεραπεια αλλα οχι κατι θεαματικο ωστε να μας δινει σοβαρες πιθανοτητες να συλλαβω κανονικα. Βεβαια ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος οποτε ποτε δεν ξερεις. Παντως οπως γραφτηκε με την εξωσωματικη παρακαμπτονται αυτες οι δυσκολιες με το σπερμα οποτε στο τελος θα πανε ολα καλα και θα πετυχετε τον στοχο σας. Ευχομαι κοριτσι μου το καλυτερο να εχετε δυναμη και να αποκτησετε το θαυματακι σας!
    • Εχω παρει εγω, σιγουρα χρειαζεται για μεγαλες αποστασεις , τωρα αν εισαι κοντα στο μαιευτηριο δεν εγινε και κατι λογικα θα βαλεις τη ζωνη και θα εισαι οκ...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...