Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ EXPRESS ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο 17 - Η γαλήνη!!!!!


Recommended Posts

Ε οχι και ασχημη..κουκλα ειναι η ατιμη!!!!!

χαχαχα

Συαρογιωτινα μου!!!!

Μαλλον επεσε πολλη δουλεια .

Οχι ρε σεις μη φανταστειτε πως ολη μερα καθαριζω...καμια σχεση..

κανω τα βασικα γιατι ο μικρος πασαλειβει με φαγητα το πατωμα- το οποιο στη συνεχεια γλειφει , τα παιχνιδια του, την λεκανι της τουαλετασ...γλειφει κλπ..

Ε αυτα κανω, να ειναι καθαρα τα παιχνιδια του και οι χωροι ποι κινειται οπως και ασφαλης , να μην εχει κατω νερα πεταμενα πραγματα και γλυστρησει και τετοια..

αλλιως αλοιμονο ηθελα 30 ωρες το 24ωρο για να τα προλαβω...τι ειναι η Wonder Woman!!!!

Οσο αφορα τον θηλασμο Αρτζ ο μικρος ακομαι απαιτει..ειδικα το βραδυ ...

Υποθετω πως ΔΕΝ θα αποθηλασει μονος του ποτε και θα πρεπει να τον βοηθησω...

Τοθεμα ειναι πως την ημερα ειμαστε ΟΚ, τον κανω να ξεχνιεται...του δειχνω κανενα ενδιοαφερων παιχνιδι , κανουμε καμια δουλεια μαζι, τον βγαζω εξω..ξεχνιεται..την νυχτα;;;

Οσες φορες τον εχω παρει στο κρεβατι μασ- ποσο να αντεξω η γυναικα τα πηγενελα- τον νιοθω μεσα στην νυχτα να με χτυπαει να με τραβαει για να του δοσω μεμε...

Παναγιωτα η Ειρηνη ειναι αστερη..χωρις πλακα..εγω επαθα οταν την ακουσα να σχηματισει κανονικοτατες προτασεις.

Και ο Ντοντος ειναι αστερη αλλα η Αιριν δεν πιανετε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσαρες καλημερα!!

θουλαρα παλι καλα... βλεπεις και κανεις τοτε..

χρυσα μου περαστικα σας.. να γινεται πολυ γρηγορα καλα! καλε μην αγχωνεσαι τοσο με την καθαριοτητα.. μεγαλωσαν τωρα μην αγχωνεσαι.. σταματα τα πολλα πολλα, στο κατω κατω τωρα που θα παει και παιδικο δεν ξερεις τι σκατα θα βαζει στο στομα του. δε μπορεις πλεον να το ελεγξεις 100%

συμπεθερα μου καλα νεα να εχεις σημερα!!!!

εμενα πουδεν ειναι ετσι ο τολης λες να τον χωρισω δηλαδη?? η να περιμενω να με γονιμοποιησει αλλη μια φορα?? χχαχαχα!!

λοιπον οταν θα ερθει ο νοεμβρης θα μας βρειτε ενα ξενοδοχειο κοντα στο σπιτι σας. μη μας φανε τα περα δωθε!! θελουμε ολοι να σας δουμε ξανα!!

εχω εκτυπωσει μια φωτο της ιωαννας και ο μικρος ολο παει και τη φιλαει.. ξυπναει τη δειχνει και χοροπηδαει χαχαχα!! πολυ πλακα εχει

αφροδιτη καλα να περασετε!!

χσχαχαχα παναγιωτα δικιο εχεις!! σαυρα και καμπια!!!! πω πω τι μου θυμισες εχω πολλα χρονια να τις χρησιμοποιησω αυτες τις λεξεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγα τον πηρα απο το σταθμο..

ολα καλα..

ηταν απο παμω μεχρι κατω λερωμενος με μαρκαδορους(που λεει ο λογος)

αλλα δε εκλαψε με ειπε..

εφαγε κ τραχανα..

ηταν ενα πιο μικρο απο τον θοδωρη ρε κοριτσια κ νομιζε θα εφευγε κ αυτο κ βαρουσε το τζαμι κλαιγοντας..

τον λυπηθηκα τοσο πολυ...

η καρδια μου πιαιστηκε :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

τωρα κοιμαται B)

αχ λετε να μη το στειλω με το νεο ετος?

τεσπα..βλεποντας κ κανοντας :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλαρα μην αγχωνεσαι απο τωρα.. απο τη στιγμη που σου κρατησαν ανοιχτη τη θεση εχεις το περιθωριο να το σκεφτεις..

πφφφ ο μικρος εφαγε μισο πιατο καλαμποκι κ μια ντοματα.. ουτε αγγιξε το σνιτσελ κ το ρυζι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σνιτσελ?????????? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

το θελωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!τρελενομαι...

καλε που πηγαν οι προσφατες συζητησεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχαχα τωωωωρα παει.. το εφαγα εφω.. περιμενουμε τωρα να ερθει ο μπαμπας μας να φαμε ξανα.. αυτο το παιδι μη μας δει να τρωμε..

α δε σας ειπα... απο προχτες κοιμαται στο κρεβατι του στο δωματιο του μονος του!!! ουτε γαλα ουτε αγκαλιες ουτε κουνηματα ουτε τιποτα!!!! ξαπλωνει χοροπηδαει λιγο βεβαια αλλα μετα ξαπλωνει και κοιμαται το πουλακι μου... εγω καθομαι στην ακρη του κρεβατιου.. ξυπναει βεβαια το βραδυ, μαλλον επειδη δεν εχει συνηθισει ακομα.. και χτες σηκωθηκα κατα τις 4 και πηγα ξ ξαπλωσα διπλα του και με πηρε ο υπνος μεχρι τις 11 που σηκωθηκε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλη εχεις ξανανοιξει τρενο??? ανοιξε εσυ μπας κ δω ασπρη μερα κ μεινω κ εγω εγκυος.. τον κυνηγαω τον κυνηγαω αλλα αυτος εκει, εχει μανια να βαζει το προφ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εχω ανοιξει :):)

θελετε να ανοιξω? :dry:B)

καλε 11 η ωρα ρε λενα ξυπνησε?

αληθεια?> :blink::blink::blink::blink::blink::blink:

χρυσα να ξερεις το πρωτο μηνα θα ειστε ολο αρρωστοι :(

κ μενα ετσι ηταν..μετα περδικι..μακαρι κ φετος :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήρα τέτοια τρομάρα χθες που δεν περιγράφεται και πιο πολύ γιατί ήταν τα παιδιά μέσα :ohmy: το κακό δεν θέλει πολύ για να γίνει, ευτυχώς που είμαστε όλοι καλά.

Χρύσα περαστικά, πονούσε ο καημένος το βράδυ γιαυτό ήταν ανήσυχος ;)

Ελπίζω να του περάσει σύντομα και να μην χρειαστεί αντιβίωση.

Πάντως κορίτσια νομίζω ότι ο 2ο χρόνος είναι και ο χειρότερος

Έχουν μεγάλο ζόρι με τα δόντια κολλάνε και καμιά ίωση μαζί και γίνεται το έλα να δείς :blink:

Μάρθα βλέποντας και κάνοντας, είναι καλό πάντως που σου κρατάνε την θέση θα έχεις μια εναλλακτική σε περίπτωση που ζορίζεσε στο σπίτι και με τα 2 ;)

Αργυρώ 6 βαθμούς? χειμώνιασε για τα καλά :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Βίκυ μπράβο στην ΜαρίαΙωάννα νομίζω θα την κόψετε και την βραδυνή πάνα

Ιουλία ξεκίνησες δουλειά? Καλώς ήρθες στο club και καλό κουράγιο. Οι πρώτες μέρες είναι δύσκολες μετά συνηθίζεις B)B)

Λένα αύριο θα μάθεις για την δουλειά?

Παναγιώτα εσύ πας δουλειά τώρα ή είσαι με άδεια?

Η Γιώτα νομίζω την Πέμπτη ξεκινάει δουλειά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε οι αρρωστιες ΟΚ..δε με νοιαζει..αρκει να ειναι ελαφριας μορφης...

ειναι μεσα στο προγραμμα...μυξες βηχασ λιγο πηρετουλι ΟΚ..τιποτα σοβαρο μη που παθει.

Απλα εξαιτιας του οτι παει παιδικο θα κανουμε το Havrix τον αλλο μηνα καθως και νατιγρπηκο...

Το αντιγριπηκο με ρωτησε αν θελλω να το κανω γιατι δεν ειναι στα υποχρεωτικα..να το κανω;;;;

Αλλα δεν θελλω να του δινω φαρμακα..

Την αντιβιωση μου ειπε μονο αν δεν ελαττωθει ο βηχας μεσα σε 3 μερες να του δοσω...

Θου στη νεα φωτο ο μικρος ειναι καρμον εσυ....και τελειο χαμογελοφατσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κοιμαται 10.30 - 11

τα βραδια

απο οταν γυρισαμε απο τις διακοπες

τις πρωτες 2 μερες ζοριστηκε αλλα τωρα ειναι οκ

κ κοιμαται κ μονος ;)

εγω θελω για να με κολλησεις γκαστριτιδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε λενα ο συμπεθεροσ κανενα φωνιεν δε του ξηγηθηκε του Τολη;;;;

Τελικα τι κανατε με τα χαρτια;;;;

Εμενα προχτες ο αντρα ςμου λεει..ειναι η ωρα να κανουμ εκαι αλλο μωρο..και αργησαμ εκι'ολασ...

ε μετα το χτεσινο μου παραλληλημα..ελπιζω να συνηλθε...

Δε νιοθω να αντεχω αλλο ενα μωρο..

επειση στανταρ παλη θα εχω εμετους αναγουλες κομμαρες και αδυναμια...ποιος θα προσεχει τον Χριστοφορο...

Παντως παιδια οταν τον πηγα στην γιατρο ητραν μεσα στα χαμογελα...και λεει συνεχεια μαμμμμαααα!!!

Τον λατρευω..θα τον φαω...και ας μου βγαζει την ψυχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα 11 ξυπνυσε οταν ηταν μωρο..μετα τον 10 μηνα ξυπναει 8//ελεοςςςςςςςςς

να φανταστεις πηγαμε το σαββατο σε γαμο..

κοιμηθηκε 12 κ ξυπνησε 7...ευτυχως μετα απο λιγο κοιμηθηκε..

αλλα με τον υπνο δε τα παει καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα παλι καλα που δεν παθατε τιποτα.... ασε κ εμεις κατι αναλογο παθαμε οταν κατεβαιναμε πατρα κ ειχα τρελαθει.. ευτυχως που εισαστε καλα

ναι αυριο απογευμα ειπαν θα βγουν

θουλη εμενα ουτε καν μου δειχνει ποσοι ειναι ονλαιν...

χρυσα για αυτο της γριπης δεν ξερω.. εγω παντως δεν του το εκανα ουτε εγω θα το κανω, παρολο που ξεκιναω δουλεια και θα ειμαι και μεσα σε παιδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χααχαχα χρυσα ο τολης οταν το συζηταει με αλλους κανει τον διαλλακτικο, με μενα ειναι σφιγγα..

να σας πω την αληθεια πριν 3 μερες τον καταφερα μια.. αλλα τωρα ειμαι στις γονιμες.. θελω να τον ξανακαταφερω αυτη την εβδομαδα. να δουμε..

χρυσα με τα χαρτια τιποταδεν εχουμε κανει ακομα.. ο τολης δηλαδη δεν εχει ασχοληθει. περιμενει να σε δει χαχαχαχα για να τα πειτε. αντε να κανονισουμε ρεσυ

το τσιζκεικ το εχεις ακομα??

αχ εμεις οταν παμε στην παιδιατρο γινεται διαολος, αφου δε μπορει να τον μετρησει καλα η γυναικα της βγαζει την ψυχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο αναστασης γενικα κοιμαται καλα..

10.30 - 11 το πρωι

και κανενα 2ωρο τη μερα

αλλα δεν ειναι παντα στανταρ οι ωρες, μπορει να σηκωθει καμια ωρα νωριτερα η να κοιμηθει κανενα μισαωρο λιγοτερο το μεσημερι

αλλα σε γενικες γραμμες δεν εχω παραπονο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα πλακα κανεισ..σε μισω!!!

ακου εκε κοιμαται 10:30-11...ιιιιιιιι..αχαριστη!!!

Ελα εσυ και θα φτιαξω τσιζ κεικ για σενα μονο!!!

δεν ξερω ποσο εμεινε στο πιατο..ο αντρα ςμου το τρωει για πρωινο..μια φορα εφαγε μισο...αλλα αυτος τι αναγκη εχει!!!

Καλε αποφασιστε ποια θα ανοιξει τρενακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπίζω γκαστρίτιδα να κολλήσουν μόνο αυτές που θέλουν :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Λένα τέλεια κοιμάται ο Αναστάσης μη μιλάς καθόλου :P:)

Στο chat βλέπεται τα nickname ή όχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βλεπεται τις προσφατες συζητησεις?

στο τσατ βλεπω τα κανονικα σας ονοματα..οχι το nickname

λενα κ το μεσιμερι ποσες ωρες κοιμαται?

πες γιατι με εχει στειλει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα οχι δεν εχω παραπονο απο το παιδι.. εχει στρωσει παλι το προγραμμα του.. ειδικα τωρα που εχει αρχισει και κοιμαται μονος του.. εχει αρχισει κ λεει λιγες λεξουλες, οχι τιποτα το συγκλονιστικο βεβαια.. λιιγο πιο ησυχος να ειναι κ δε θα υπαρχει καλυτερο παιδι!! χαχαχα!!!

αχ χρυσα σε πεθυμησα ρεσυ.. κ εσενα ρε νατασα.. αντε να κανονισουμε!! πεμπτη ειναι καλα?

στο τσατ δε βλεπω τιποτα απολυτως νατασα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου πατα εμφανιση μη αναγνωσμενων και θα σου βγαλει ολα τα προσφατα μηνηματα

Και εγω βλεπω τα κανονικα ονοματα- οσων εχουν δηλωσει κανονικα ονοματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...