Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ EXPRESS ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο 17 - Η γαλήνη!!!!!


Recommended Posts

Κορίτσιαααα

Αύριο πρώτη μέρα σχολείο για την Ιωάννα μας :)

Αγοράσαμε χτες τσάντα και παγουρίνο :laugh: και είμαστε πανέτοιμες!

Ξύπνησε σήμερα με χαρά να πάει και της είπε η μαμά μου αύριο είναι η μέρα και έτσι κάνει βόλτες με την τσάντα της :laugh:

Τη σκεφτόμουνα αυτή τη μέρα, αύριο πήρα λίγες ωρες άδεια να την ξεπροβοδίσω στο σχολικό, να ρίξω το κλάμα μου με την ησυχία μου και να έρθω :S

Και μ' αρέσει που ο Γ με κοροίδέυει

Μπαίνει χτες σπίτι με την κάμερα της αδερφής μου στα χέρια. Του λέω τι την έφερες?? Λέει "να τραβήξω την Ιωάννα που θα φεύγει με το σχολικό" :huh: "Πήρα άδεια την Τετάρτη" μου λέει :huh:

Και μου το έπαιζε άνετος ο κύριος :laugh:

Εμείς πληρώνουμε με διατροφή 300

Φιλάκια κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσιαααα

Αύριο πρώτη μέρα σχολείο για την Ιωάννα μας :)

Αγοράσαμε χτες τσάντα και παγουρίνο :laugh: και είμαστε πανέτοιμες!

Ξύπνησε σήμερα με χαρά να πάει και της είπε η μαμά μου αύριο είναι η μέρα και έτσι κάνει βόλτες με την τσάντα της :laugh:

Τη σκεφτόμουνα αυτή τη μέρα, αύριο πήρα λίγες ωρες άδεια να την ξεπροβοδίσω στο σχολικό, να ρίξω το κλάμα μου με την ησυχία μου και να έρθω :S

Και μ' αρέσει που ο Γ με κοροίδέυει

Μπαίνει χτες σπίτι με την κάμερα της αδερφής μου στα χέρια. Του λέω τι την έφερες?? Λέει "να τραβήξω την Ιωάννα που θα φεύγει με το σχολικό" :huh: "Πήρα άδεια την Τετάρτη" μου λέει :huh:

Και μου το έπαιζε άνετος ο κύριος :laugh:

Εμείς πληρώνουμε με διατροφή 300

Φιλάκια κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi έγραψε:

ΜαρίαΙωάννα ιδιωτικός είναι ο σταθμός ή δημόσιος?

Καλή αρχή... :kiss:

Ευχαριστούμε!!

Ιδιωτικός Argi μου εκεί που δουλεύει η αδερφή μου, γι'αυτό τη στέλνω εκεί :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apo to prwi grafw alla olo mw petaei :angry:

ektos apo ta perastika pou egrafa gia thn fran kai thn kalh arxh gia thn maria-iwanna ematha kai kati neo .

o kalos mou ksana feugei thn paraskeuh gia allon ena mhna :angry::angry::angry::angry:

exei 5 meres pou exei erthei kai ksana feugei :angry::angry::angry:

den mporw na to xonepsw oute na to dextw apo thn era pou to ematha eimai skata .....ena mhna palu monh me ton mikro tha pidisw apo to parathiro :angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bre authn thn fora tha figw den kathome edw .

ton proigoumeno mhna den efiga giati mia gennise h nufh mou meta o k me eixe sto perimene oti tha epestrefe grigorotera ,meta pigan oi goneis mou diakopes......tora tha thn kanw kanonika den kathome edw .malon apo deutera feugw .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρθουλα εγω λεω να μαθεις το φυλο αυτη τη φορα!!!! Μαρια Ιωαννα καλη αρχή ! Αφροδιτη κουραγιο! Αργκι φιλια! Φρανι περαστικα ! Βενι αμα σου πω οτι ημουν σιγουρη?αφου ειναι διαβολακι! χαχα Νατασσουλα φιλια,φαε μια πίτσα! ολη μερα ειναι με ενα κροκο αυγού...τα νευρα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο φύγε, πήγαινε στους γονείς σου ή κάλεσε κανέναν στο σπίτι να μείνει μαζί σου....εγώ αυτό θα έκανα....

Φραν μεγειά τα ρούχα και πάλι περαστικά στον μορφονιό!!!!

Γιώτα τι ωραία που είσαι σε θαλάσσια περιοχή πάντα μου άρεσε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ κανετε κουκλες?

MariaIoanna καλη σχολικη χρονια!

υπομονη!

savropinguinos μια χαρα τιμη ο παιδικος!

θα περασει και η αλλεργια και θα ειναι πιο ευκολα!

AFRODITH φυγε να ξεκουραστεις και να χαλαρωσεις!

ακοαμ εχει πολυ καλο καιρο και το εχεις αναγκη!

πω πω 1 μηνας....δυσκολο

Argi εσεις εχετε για τα καλα χειμωνα ....εμεις σκαμε δω!

πηγα για καφε με τις φιλες μου...χωρις την μικρη...αχ ανεμελες εποχες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

λιγο ομως 2 ωριτσες!

θελω κι αλλο ....αλλα δεν μπορω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σημερα παλι νυχτα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους μπηκα..

αντε να δουμε για ποσο :P

τι κανετε?

μου λειψατεεεεεεεεεεεεε :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

αυριο αρχιζουμε παιδικο στο νεο μας παιδικο..

σημερα με τη ξαδερφη μου μια χαρα καθισε..

ευτυχως εχω ευκολο μωρο..

ρε κοριτσια..ο μικρος τρωει τα ΠΑΝΤΑ

εκτοσ το μεσιμεριανο του..

δηλ αν ειναι πατατες μακαρονια κριθαρακι κτλ τα τρωει..

σημερα ας πουμε αρακα εφαγε 10 κουταλιες..

κ οοοοοολο τυρι ζηταει..οκ τον δινω μια τυρι μια φαγητο μπας κ φαει..

αλλα θελει μονο τυρι..

τι να κανω??????

πρεπει αν τρωει κ λαδερα..

θα σκασω..

φακες φασολοκια φασολαδα κτλ δε τα τρωει..

εεεεεεεεεεεεεεεε :angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, τι κάνετε?

που είναι αυτά που γράφαμε το πρωϊ???????

εξαφανίστηκαν :dry::dry::dry::dry::blink:

Μάρθα καλή αρχή στον παιδικό αύριο :)

για το φαγητό μην σκάς, θα δείς ότι συνεχώς θα

έχει άλλες προτιμήσεις, κάτι που τρώει σήμερα

μπορεί να μην το τρώει τον επόμενο μήνα και το αντίθετο ;)

Η Έλενα έχει μια βδομάδα που σταμάτησε να τρώει φρούτα

για τα οποία τρελενόταν και ήταν τα μόνα που έτρωγε

χωρίς να την ζορίζω :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!! μπηκα!!!

παντως παει σφαιρα τωρα!!

μαρθα πλακα με κανεις????????????????????????????????????????????

μια φιλη μου μου ειπε πως απο τοτε που κοψανε τα αλεσμενα η μικρη εφαγεστα 5 κρεας και ετρωγε βασικα ρυζι μακαρονια κριθαρακι.. :S:S

οποτε παλι καλα που τρωει και αρακα!!!! :)

εμενα ρε κοριτσια μονο αλεσμενα..εχει αρχισει και μου την δινει..και μονο με παιχνιδι..αμα δεν εχει ανταλλαγμα το στομα δεν ανοιγει..και το κραταει μεσα και δεν το καταπινει ποση ωρα..λες και εχει να μασησει τιποτα..ενατωμεταξυ η γιατρος λεει να τρωει πολυ οποτε να μην το κοψω ακομα

αλλα μεχρι ποτε????? τρωει λιιιγο κοτοπουλο ψητο χωρις να ειναι αλεσμενο και λιγα μακαρονια.

τιποτε αλλο.πολυ λιγο... τι θα κανω?????? ουτε φρουτα μονο φρουτοκρεμα..αντε κανενα κοματακι μπανανα αχλαδι στα κεφια αλλα πολυ λιγο..αντε και λιγο καρπουζι

αλλα μιλαμε για πολυ μικρη ποσοτητα δεν μπορει να τρωει μονο τοσο θα μεινει 5 κιλα.. :(:(:(:(

αν πω να μην αλεθω θα τρωει 2 μακαρονια μισο κομματακι αχλαδι και γαλα.. :(:(:(:(:(:(

και κεικ...και κουλουρι..και αυγο. τι να κανω ρε κοριτσια???????

μια ξαδερφη μου λεει μεχρι 2.5 αλεθε και στα 2 παιδια..αλλα δεν μου καθεται σωστο..

να τον αφησω μια δυο μερες να πεινασει να φαει? τι λετε?

μαρθα καλη αρχη

α!! δεν σας ειπα.γραψαμε τα γαλατα και κρεμα στο τεβε και θα παιρνω πισω 190ε!!!!!!! καθε μηνα!!!!!!! 8 γαλατα και 5 κρεμες!! ή 4?? δεν θυμαμαι! πως δεν το ειχα ψαξει νωριτερα η χαζη???????? :blink: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

μαρθα εγω λεω να δινεις οτι δινεις και οσο φαει..τα αλλα που δεν τρωει μπορεις να του κανεις μπιφτεκια λαχανικων να τρωει απο εκει λαχανικα..αλλα μην σκας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Βένι αφού έχετε θέμα με το βάρος και δεν θέλει να φάει μη αλεσμένα συνέχισε να αλέθεις. Τι κι αν τα περισσότερα παιδάκια σε αυτήν την ηλικία τρώνε μη αλεσμένο φαγητό. Εγώ πιστεύω ότι το κάθε παιδί έχει τις ιδιαιτεροτητές του τις οποίες εμείς πρέπει να δεχόμαστε και να ακολουθούμε ;)

Κάποια στιγμή θα έρθει και η ώρα που θα φάει κανονικο φαγητό :)

Εμείς χθες πήγαμε στα γενέθλια της ανιψιάς μου και έφαγε η Έλενα μισό κομμάτι τούρτα :ohmy: την λυπήθηκα και της έδωσα :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

εγώ έγραψα χθες έκανα υποβολή 800 φορές αλλά τζίφος, έτσι το παράτησα!!!!

Όντως Νατασσούλα αυτά που γράψατε δεν υπάρχουν πια!!!

και ο αριθμός των δημοσιεύσεών μας εμφανίζεται πάλι, έτσι Γιώτα θα δεις το 5000!!!!!!

Χθες το μπουμπούκι 3 φορές ξύπνησε!!! :ohmy: , 2 ετών κοπέλα !!!!!, τώρα είμαι πτώμα!!! υποθέτω ότι είναι τα υπόλοιπα δόντια! Θεέ μου πότε θα κοιμηθώ όλη την νύχτα????? :dry:

Θούλη και η δικιά μου σαν τον Ντόντο: τρώει μακαρόνια, πατάτες, ρυζάκι ευχάριστα αλλά τα υπόλοιπα όχι έτσι ανν κάνω μπιφτέκια με πατάτες πρώτα της δίνω το μπιφτέκι και μετά παρουσιάζω τις πατάτες!!!!

αρακά δεν τρώει και μόνο μία φορά έφαγε φακές!!! :S

Βένι μην ανησυχείς συνέχισε με αλεσμένα, μόνος του θα θελήσει να φάει και μη.....απλά πρόσεφρέ του και μη αλεσμένο!!!

Χθες πήρα και εργασία (homework!!!) του Λουκά για το σπίτι, είναι πολλά και πρέπει να τα κάνει μέχρι την Τρίτη!!! :huh:

για να σας πω και για τον καιρό μας: αυτή την στιγμή έχουμε 7 βαθμούς και θα φτάσει μέχρι 20 λένε!!!!.....το μεσημεράκι βγάζει ήλιο και δεν χρειάζεται να φοράς μπουφανάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natasoula έγραψε:

Εμείς χθες πήγαμε στα γενέθλια της ανιψιάς μου και έφαγε η Έλενα μισό κομμάτι τούρτα :ohmy: την λυπήθηκα και της έδωσα :blink:

γιατί να μην της δώσεις, μια φορά δεν χάθηκε και ο κόσμος, ζηλεύουν τα πιτσιρίκια.....πόσο είναι η Έλενα? δεν θυμάμαι :blush:

16 μηνών?

πάντως μου άρεσε η χθεσινή μορφή του φόρουμ, την προτιμώ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Αργυρώ,

17 και κάτι είναι η Έλενα, έχουν χαθεί τα τικεράκια μου και δεν μπορώ να βάλω άλλα :(:(

Πως περάσατε στα γενέθλια της Ρέας δεν μας είπες

Εργασία για το σπίτι ο Λουκάς :blink: παιδικό δεν πηγαίνει???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

τι κανετε;;;;

εγω δουλεια!!!

Φρα περαστικα στον Σεμπ..το γλυκουλινι μοιυ βιχει...και εμεις βηχουμε..αλλα εχουμεν φλεματα και μηξες γιατι ετοιμαζουμε 4 δοντια.

Ο μικρος προχτες ειπε γιαγια μολις ειδε την πεθερα μου..και αυτη τα εκανε πανω της..χιχιχιχι

Καλη αρχη σε οσα παιδακια ξεκινανε παιδικο...εμεισ παμε καλα

χτεσ ηταν πολυ καλος, εφαγε τα φρουτα του μια χαρα...αλλα δεν κοιμηθηκε καθολου, τον πηραμε στις 1 και πεινουσε τοσο πολυ που χλαπ[ακιασε ενα ολοκληρο μπιφτεκι στον ατμο..επιτελόυσ.

Κατα τα αλλα πλεων δεν κλαιει..σημερα κλαψουρισε λιγακι γιατι παλη ηταν ενα παιδακι που εκλεγε..αλλα ηθελε να παει μεσα με τους υπολοιποσ...

φανταζομαι πως οταν δεν θα βλεπει κανεναν να κλαψουριζει..θα ειναι φρονιμοσ.

ΑΑΑ!!! ο Μασουτης εχει προσφορα 50% τις πανες Libero...σπευστε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσούλα ο Λουκάς πάει νηπιαγωγείο! και κάθε Τρίτη κάνουν κάποιες εργασίες επειδή, όμως, λείπαμε τις έχασε και τώρα πρέπει να τις κάνει στο σπίτι!!! καλά μην φανταστείς και τίποτα δύσκολο: να γράψει κάτι νούμερα, να ζωγραφίσει και να κάνει διασταυρώσεις!... το πρόβλημα όμως είναι ότι έρχεται και η ΡΕΑ από κοντά και ενοχλεί, πρέπει να συντονιστούμε καλύτερα, θα πρέπει ο ένας γονιός να είναι με τον Λουκά και ο άλλος με την μικρούλα μας!!!

Τα γενέθλια ήταν απλά, μεταξύ μας, παίξαμε όλοι μαζί όλη την μέρα και το χάρηκε ιδιαίτερα!!!!

είσαι καλύτερα με αυτήν την αντιβίωση που πήρες?

καλημέρα Χρύσα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρύσα, μια χαρά βλέπω προσαρμόστηκε ο Χριστόφορος στον παιδικό, μπράβο του :)

Αργυρώ ναι είμαι καλύτερα, αύριο έχω πάλι ραντεβού στον γυναικολόγο να δώ τι θα μου πεί :ohmy::dry:

Που είναι όλες εξαφανισμένες??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον δεν αντεχω..το εχω γράψει τρεις φορες!!!!!

Καλημερα Αρτζ!!!!

Βενη να συνεχισεις να δινει αλεσμένα προκειμένου να τρώει…θα σου δείξει μόνος του ποτε θα είναι ετοιμος..εγω το κοκκινο κρεας τωρα του το δινω κιμά και μονο κιμά.. αλλιώς δεν εχω ελπιδες να το φάει.

Ειμαι και εγω μπουκομενη……

Γιωταααααα.. μου λείπουν οι καφεδες μας πολυυυυυ

Να μου περασει το μπουκωμα και κανονιζουμε καφεδακι τσουπρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

σημερα εφαγε γαλα, αυγο,φρουτοκρεμα, λουκουμα σπιτικο...τον τρωει τωρα με ειπε η μαμα μου :blink::blink::blink: ολη την ωρα της ζηταει μαμ!

λοιπον αυτο θα κανω..θα του δινω αλεσμενα αυτα που δεν τρωει και κανονικα αυτα που τρωει και βλεπουμε :)

το κακο ειναι πως δεν μπορωνα δωσω κεφτεδακι γιατι ειναι απο μοσχαρι..αμα ζητησω κατσικι κιμα θα μου κανουνε λετε?

εχθες η αλλεργιολογος στο ιπποκραειο μου ειπε πως πρεπει να κανουμε διατροφη τουλαχιστον αλλους 3 μηνες και οτι ειναι πολυ μικροκαμωμενος και κατι δεν παει καλα..και πως οι 4 φορες την μερα κακα που εκανε παλια δεν ητανε καλο και επρεπε να καταλαβει η γιατρος πως κατι δεν παει καλα..και ας μην ητανε διαρροια ή βλεννα...και πως οι εμετοι και οι διαρροιες που ειχε οταν παραηπιε φρεσκο αγελαδινο προε το τελος που τον πηγα στον γιατρο δεν θα ητανε ιωση ο[πως μου ελεγε η παλια αλλα αντιδραση απο την αλλεργια :blink::blink::blink::blink:

επισης να κοψω και κατσικισιο γιατι ερευνες νεες εδειξαν πως πειραζει το ιδιο.. :ohmy:

δυσκολα..ουτε ενα τυροπιτακι ουτε ενα τοστ υτε γιαουρτι ποιυ λατρευει ουτε...ΤΙΠΟΤΑ!

ολα τα finger food σηλαδη..ποσο κεικ να δινω επιτελους??????? δεν θελω και τοσα γλυκα συνεχεια..

εχετε καμια ιδεα για φαγητο στο χερι??

α!! σες ξαναγραψε την συηταγη για τα μπιφτεκια λαχανικων pleaseeeeeeeee! :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι να μη σου το κανει κιμα..λογικα αμα ζητησεις θα σου κανει..απλα να πας σε γνωστο κρεοπωλειο και να τους πεισ για αλεργια για να προσεξουν μη γινει προσμυγη απο αλλου κημαδεσ

Λοιπον εσυ θεσ τη συνταγη με τον πουρε πατατασ ετσι;;;

Λοιπον χρειαζεσαι 5 πατατες μετριεσ, 1 πακετο αναμεικτα λαχανικα κατεψηγμενα, 1/2 πακετο καλαμποκι κατεψηγμενο, λιγη φρυγανια τριμενη, 1/2-1 κουπα ελαιολαδο

Βραζεις καλα τις πατατεσ και τισ κανεις πουρε βραζεισ και στραγγηζεισ πολυ καλα τα λαχανικα με το καλαμποκι.

Ανακατευεις ολα μαζι με το λαδι σε μια λεκανιτσα με ενα κουταλι για να μη γινουν λιωμα καποια λαχανικα.

Πλαθεισ μικρα μπιφτεκακια τα παναρεισ την φρυγανια τα στρωνεις σε λαδοχαρτο και ψηνεισ στο φουρνο μεχρι να χρυσισουν- θελει δυνατο φουρνο για να ειναι μαλακουτσικα απο μεσα.

Αυτη ειναι συνταγη πως τα τρωγαμε οταν μας απαγορευοταν σχεδον τα παντα...πιο νοστιμα γινονται αμα βαλεισ..πρασινο κρεμιδακι, φετα μεσα στο ζυμη..αμα ανακατεψεις την φρυγανια με λιγη γραβιερα η παρμεζανα τρυμενη και τα παναρεις, η με κανενα αυγο και μετα μ,ειγμα φρυγανιασ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lipon veni mou egw eimai idikh pia sto finger food afou edw kai panw apo 6 mhnes etsi trwei .

kolokithokeutedes

fetoules diplomenes (gia na mhn gemizei ta xerakia) me meli ,taxini ,marmelada me frouktozi .

se kefte mporeis na kaneis polla laxanika des stis sintages tis pareas .

paksimadi me ladaki kai riganoula (emeis trome kai feta alla eseis oxi )

omelata sto tigani xoris ladu (egw bazw ligo aleuri mesa kai ginete xortastikh )

an thimithw kai alla tha sou ksana pw ....me diskoleueis ligo me thn alergia :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααααααα

επιτελους μπηκα κι εγω χιχιχι

να σας πω την αληθεια και εμενα χθες οπως το ειδα το μαμυ μου αρεσε περισσοτερο αλλα δεν πειραζει και ετσι καλο ειναι!!

χρυσα καλη αρχη κανατε με τον παιδικο μπραβο στον χριστοφορο!!!

argi μου να σου ζησει η μικρη σου πολυχρονη!!!

veni δωσε αλεσμενο οσο το ζηταει και μην ανυσηχεις και εμενα αργησε παααααρα πολυ να φαει κανονικα και να κοψουμε το αλεσμενο

τα λαχανομπιφτεκια της χρυσας ειναι SUPER!!!!!!!!!! μονο ετσι τρωει λαχανικα ο σπυρος μου και οταν τα εχω κρυμενα κατω απο το τσιτσι.

εμενα ο δικος μου ειχε 3 μερες που ξυπναγε την νυχτα με κλαμματα και 2 μερες που μου κανει τρομερη διαροια

τον εχω με ρυζι και βραστο κοτοπουλο αν και υποψιαζομαι τα δοντια του γιατι εχουν μεινει 4 τελευταια και λεω μπας και τα βγαζει οοολα μαζι?? αλλα που να τα δω η γυναικα που ειναι τραπεζιτες????

απο χθες ξεκινησαμε να πλενουμε τα δοντια μας και το βραδυ πριν τον υπνο(μιας και μεχρι τωρα τα πλεναμε μονο το πρωι)

η πλακα ειναι οτι θελει να τα πλενει μονος του και κανω αμαν να του παρω την οδοντοβουρτσα απο το χερι χιχιχι

απο δευτερα μπαινουμε κι εμεις στους δικους μας ρυθμους

ξεκιναμε την φυσιοθεραπεια μετα απο τις διακοπες και ετοιμαζομαστε για την λογοθεραπεια και την εργοθεραπεια

εχουμε μεγαλο χειμωνα μπροστα μας αλλα καλο χειμωνα,θα μαθει πολλα πραγματα το μωρο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες!!!!

Τα χθεσινα που γραψαμε χάθηκαν ε;;; :dry:

Πω πω απο 40 κυματα εχει περασει το βαγονετο που ανοιξα. :P:P:P

Βένι μου κατσικισιο κιμα θα σου κοψουνε αλλα δεν ειπες οτι πειραζει το ίδιο;;; :unsure:

Γιατι δε χρησιμοποιεις κιμα απο γαλοπουλα ή κοτοπουλο;;;

Το αρνι πειράζει;;; :huh::huh::huh:

Αν φτιαξεις τυροπιτακια με γιδοτύρι;;;

Αυγοφετες;;;(τρωει αυγο ε;;)

Κοτομπουκιές,Ντοματοκεφτεδες,Κολοκυθοκεφτεδες,Μπιφτεκακια λαχανικών αλα Σες,Πιτσακι με τυρακι σογιας και χωρις αλαντικα.

Παντως και ο δικος μου αναμεικτη διατροφη κανει.Μισα κανονικα μισα αλεσμενα.

Χρυσα μου τα αναμεικτα λαχανικα δεν εχουν και καλαμποκι μεσα;;;Να βαλουμε και εξτρα;;;

Καλη αρχη στο μικρουλη σου!!!! :kiss::kiss:

Νατασουλα σου εχω στειλει πολλες φορες φιλακια αλλα το συστημα #@$$@!!!!!

Αναστασια μου καλή αρχή!!!Πολυ ωραια τα νεα σας!!!Αντε και σε λιγο η γλωσσα του θα πηγαινει ροδανι και δε θα το πιστευεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...