Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ EXPRESS ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο 17 - Η γαλήνη!!!!!


Recommended Posts

nomizw oti siga siga kateuthinomaste pros ton apothilasmo me protoboulia tou :(

simea to mesimeri den hthele na thilasei gia na kimithei ....ta bradia an tou dosw mono nero den zitaei stithos ...dinw me dikh mou protoboulia kata ta ksimeromata .stamatisan ligo na ton enoxloun ta dontakia kai den zitaei mesa sthn mera opos zitouse .....

stadiaka to blepw na erxete :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφρο δεν πειράζει, αφού γίνεται ομαλά.....αυτό είναι και το πιο σημαντικό......και η δικιά μου έτσι μόνη της σταμάτησε! :)

και τώρα ούτε που θυμάται!!! :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...

τι κανετε?

δε σχολιαζω..ειμαι λιγο κοματια..

νατασουλα περαστικα :(

σημερα εκανα 9 βαζα σαλτσα :woohoo: :woohoo: :woohoo:

καλο βραδυ...

αυριο εχουμε παιδιατρο...

γιωτααααααααααααααααααα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

Νατασουλα συγνωμη που δεν ειδα να σου απαντησω!

τα xefo ειναι πολυ δυνατα και για το στομαχι ..... ναι μπορεις να τα παρεις αλλα δεν θα θηλασεις για 6-8 ωρες αν ειναι δυνατον!

εγω τα ειχα παρει οταν η μικρη ηταν 20 μηνων για τον αυχενα μου και το χερι μου....γυναικολογικο ? τοσο σοβαρο?

Αφροδιτη μου αποθηλαζετε?

το θελεις?

εγω νομιζω οταν -αν αποθηλσω θα μου λειπει κατι απο την ζωη....ειναι η καθημερινοτητα μου...βασικα ειναι η αγκαλια στην κορη μου!

θουλη σαλτσα?

συνταγη για τις αθηναιες??????????????

αρτζι κουκλα η κορη σου.........αλλα οχι μονο!

σες δεν εχω λογια για τον ξανθουλη μας!

μπεμπυλης φιλια....και σε οποια ξεχασα!

εγω ρεπο και φυσικα δεν με παιρνει υπνος....μαλλον συνηθησα το ξενυχτι και την αβολη καρεκλα στην δουλεια και το κρεβατι με χαλαει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα,

πέρασα ένα φριχτό βράδυ :( , πονούσα απίστευτα ευτυχώς η Έλενα κοιμήθηκε από τις 20:30 και ξύπνησε στις 6, τώρα ευτυχώς είμαι

καλύτερα.

Βίκυ (γυναικολογικό από κάποιο μικρόβιο δημιουργήθηκε μια πολύ σοβαρή φλεγμονή και έχει πρηστεί και ο λεμφαδένας) δεν πειράζει που δεν το είδες χθες ευτυχώς πέτυχα την Lala

Τα xeforapid πρέπει να τα πάρω οπωσδήποτε γιατί τα πιο απλά

αντιφλεγμονώδη που έπαιρνα δεν βοήθησαν καθόλου. Ευτυχώς θα παίρνω

1 την μέρα ο γιατρός μου είπε μεσημέρι (και μου είπε καλύτερα να μην θηλάσω για όσες μέρες θα τα παίρνω) αλλά τελικά το παίρνω πρωϊ

μόλις θηλάσω την μικρή οπότε μετά λείπω στην δουλειά 8 ώρες και θα

ξαναθηλάσει όταν γυρίσω το απόγευμα

Αργυρώ κουκλιά τα παιδιά σου, η Ρέα φαίνεται πολύ τσαχπίνα :P

Άφρο μακάρι να αποθηλάσουμε όλες έτσι ομαλά ;)

Μάρθα ξεκίνησες τις σάλτσες? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Δεν σας είπα και του γάμου, ο Μιχάλης πέρασε καλύτερα από όλους το

καταευχαριστήθηκε πήγε μετά και στην φωτογράφηση με τους νεόνυμφους

και στηνόταν σαν μοντέλο μου είπε ο φωτογράφος, μεγάλη ψωνάρα σας λέω :P:P

Κάποια στίγμή του είπε ο φωτογράφος να ακουμπήσει στο νυφικό αυτοκίνητο για φωτογραφία και αυτός γυρνάει και του λέει είναι

όμως πλυμένο? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Η Έλενα πάλι ήταν μέσα στην γκρίνια γιατί νύσταζε, είχε κοιμηθεί πολύ νωρίς και σε όλο τον γάμο γκρίνιαζε, ούτε το νυφικό ήθελε, ούτε το στεφανάκι στο κεφάλι και φυσικά δεν καθόταν να την βγάλουμε φωτογραφίες :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

πρωινή σήμερα, 1η μέρα στο σχολείο μετά τις διακοπές και ο Λουκάς δεν θέλει να πάει :blink: !!!

έξω βρέχει και έχει 9 βαθμούς!!!!, ευτυχώς δεν θα πάρω το μπουμπούκι μαζί, θα μείνει με τον μπαμπά σπίτι!!!!

Πρέπει να αγοράσω και κανένα αδιάβροχο στα παιδιά και κανένα χειμωνιάτικο ρούχο!!!! :dry:

Βίκυ καλή ξεκούραση, όσο μπορέσεις..... :kiss:

Χρύσα ο Τζεφ απίθανος, ομορφούλης και ίδιος εσύ!!!! :kiss:

Νατασσούλα γρήγορα περαστικά :kiss: , καλά είπε ο Μηχαλάκης, να μην λερώσει και το κοστούμι του!!!

ευχαριστώ, η μικρή σκέτη μαλαγάνα, από πού έχει πάρει δεν ξέρω, εύχομαι να πάρουν τα παιδιά την ευελιξία μου μόνο και να μην είναι ισχυρογνώμονες!!!!

πάω να ετοιμαστώ και πώς βαριέμαι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααα!!!!Καλη βδομαδα να εχουμε!!!!

Πω πω 3 ωρες εκανε να με βάλει.

Αχ Αργυρουλα κρυο κανει ρε συ εκει.Αλλα απο αυτο που ζησαμε φετος το καλοκαιρι το προτιμώ. :unsure:

Σημερα το απογευμα εχω γιατρό.Αντε να δω λιγο και το μικρο τι κανει γιατι το μεγαλο μας εχει τρελανει.

Δε θα αφησει τιποτα ορθιο μεσα στο σπιτι.Πανε τα επιπλακια μας!!!!! :S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααααααα!!!! Καλώς σας βρήκα!! Επέστρεψα και εγώ απο τις διακοπές! ορεξάτη δε θα το έλεγα, ξεκούραστη δε θα το έλεγα, αλλά σημασία έχει οτι επέστρεψα!

Αρχίζει και μια νέα περίοδος στη ζωή της μικρής μου και έχω αγχωθεί υπερβολικά θα έλεγα. Αρχίζουμε φέτος τον παιδικό και δεν το πολυβλέπω με καλό ματι...

Για πείτε μου ρε κορίτσια οι βετεράνες, τι διαδικασία ακολουθήσατε την πρώτη φορά στον παιδικό σταθμό;

Δε μπορώ να διαβάσω τα νέα σας, γιατί με πετάει το μάμμυ!! γκρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikh mou oxi den niothw etimh na apothilasw .....alla den einai kai sto xeri mou .

opos eides kai sto spiti sou ton kinigaw na katsei ligo sto sththos .

simera to prwi stis 6 me to zori pire stithos malon tha protimouse neraki alla den tou edosa kai pire oti brike proxiro .....

eutixos tora pou kspnisame zitise monos tou na piei apo mena ....kai meta eipie kai ena potiri gala .

an ksexiete me to paixnidi h me kapoion alon den thimate katholou ....mono otan bariete mou erxete kai palu kathete kanena dilepto kai feugei .

den lew oti tha to kopsei simera aurio alla blepw oti arxizei na mhn to thelei oso to hthele .....xthes to mesimeri den hthele sththos gia na koimithei kai auto einai megalo bima asxeta an ton piesa na katsei ligo :blush: alla kai palu 2-3 lepta ekatse san na mou ekane thn xarh .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koykles

ti kanetesti...

o adelfow moy ekane format stonb ipologi evale linux..kai den kserto poy einai ta ellinika!!!!

Natasoyla pos eisai;;;;

kamia veltiosi;;;;

ponaei o ayxenas moy...thimaste tin psiksi..akoma den perase

O mikrow eixe pathei mikitiasi apo ta Limpero...de mas kanoun kauolou san pana

tvra evgala tin koleksion fthiniporo xeimonas apo royx atoy mikroy.

exo plintiria...sidero..ax ax

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ καλή αρχή με τον παιδικό :)

Ο γιός μου όταν ξεκίνησε ήταν 18μηνών και έκανε περίπου 1 μήνα να προσαρμοστεί πλήρως. Την 1η εβδομάδα τον άφηνα 2 ώρες την 2η 3ώρες την 3η 4ώρες και την 4η πλήρες ωράριο. Η πρώτη εβδομάδα ήταν και η χειρότερη ιδίως τις πρώτες 2 μέρες έκλαιγε και τις δύο ώρες που ήταν εκεί. Κάθε παιδί βέβαια είναι διαφορετικό, ξέρω και παιδάκια που κάθησαν από την 1η μέρα χωρίς κλάματα.

Μακάρι να είστε τυχερές ;)

Χρύσα είμαι λίγο καλύτερα σήμερα μάλλον βοήθησαν τα καινούργια χάπια

Που έπαθε την μυκητίαση ο μικρός στο λάστιχο ή σε όλη την περιοχή?

Μην μιλάς για σίδερο εγώ να δείς τι έχω.......

είχα πεί ότι θα σιδέρωνα χθες αλλά είχα τέτοια χάλια που δεν υπήρχε περίπτωση

Η Γωγώ ανέβηκε? θα έρθει Θεσ/νίκη τελικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?>???????????? :):):):)

εμενα κοιμαται B)B)B)

πηγαμε παιδιατρο..

εβαλε 500 γρ σε 2 μηνες..

τον μετρησε κιολας ορθιο..αλλα εκλεβε :laugh: :laugh: :laugh:

μας εδειξε 3,5 ποντους πανω..σιγα μη εβαλε κ 50 :laugh: :laugh: :laugh:

δε ξερω :dry:

καλε απο τοτε που αρχισαν να με πονανε οι θηλες με δαγκωνει μερικες φορες..με ερχετε να τον δωσω μια σφαλιαρα :angry:

εμ ποναω εμ δαγκωνει..

αφρο ποσους θηλασμους κανετε πλεον?????

εμενα 2-3 πλεον..λετε να κοπει? :huh::huh::huh::huh::huh:

νατασουλα με εστειλε ο μιχαλακης με τη απαντηση του :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

αργι ξεσυνιθισε ο λουκας κ δε θελει?

ζηλευω τον καιρο σας :cheer:

χρυσα τελειες φωτο στο φεις..καλα απαιχτος..

α βρες τα ελληνικα συντομα :silly:

βικυ εβρασα τις ντοματες αφου τις πολτοποιησα κ μετα λιγο αλατι..δε εκανα καλλιτεχνικη σαλτσα ;);)

αφρο δε ειναι περιεργο οταν δε σε ζηταει μεμε?

εγω στραβωνω :P:P

παναγιωτα θα δεις το νινι σημερα? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσιω σε ξεχασα :blush:

εγω τον εστειλα παιδικο σχεδον 10 μηνων..το πρωτο μηνα ηταν δραμα..απο αρρωστιες εννοω...

καλη σχολικη χρονια ;)

να σας πω...

εδω κ αρκετες μερες νιωθω κατι σα φτερουγισματα χαμηλα στη μητρα..

στη αρχη λεω αποκλειται να ανι το μωρο.(στο θοδωρη τη πρωτη φορα το ενιωσα πολυ πιο εντονα..)

αλλα τελικα μαλλον το μωρο ειναι :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

κριμα που δε συγκρατησα πια ηταν η πρωτη φορα που το νιωσα..

ασε που ηθελα να δω με βαση αν χτυπησει αριστερα η δεξια να δω αν θα ναι αγορι η κοριτσι..

στο θοδωρη αριστερα χτυπησε κ ηταν αγορι οπως με ειχαν πει :lol:

σε αυτο ολο κεντρο αισθανομαι..μα τι να ναι? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κουκλες?

παλι ζεστη σημερα!

τελιακ χθες κοιμηθηκα στις 4 ξυπνησα στις 7 επλυνα μπαλκονια(ξεριζωσα και το λουλουδι απο τη ζαρντινιερα που το ειχα αχτι)κοιμηθηκα στις 9 και ξυπνησα 11:30 ηα μικρη ξυπνησε στις 7 ηπιε νερο κοιμηθηκε στι 8 και ξυπνησε μαζι μου.....εφαγε ενα πιατο βλητα και τωρα ειναι στην πεθερα!

μονη σπιτι.........περιμενω το συζυγο....!

σες βαλε verdal σε 3-4 μερες θα δεις βελτιωση....το ειχαμε παθει και εμεις οτα κοβαμε την πανα!

εμεις φετος δεν παμε παιδικο....σπιτι!

καλη σχολικη χρονια στα μωρακια σας!

Αφροδιτη μου και εμενα 2-3 λεπτα θηλαζει....συνηθως εγω προσφερω η οταν θελει να μου τραβηξει την προσοχη ζητα μονη της!

Νατασα ειναι πολυ καλα χαπια τα xefo ΑΛΛΑ οπως σου εγραψα πολυ δυνατα...!

thouli το μωρο ηταν....χτυπα εν αγλυκα κι ξαπλωσε και θ το νοιωσεις πιο εντονα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες τι κανετε?εμεις τρεχουμε..πηγμε αγορασαμε εναν καναπε ακομη ,και κουρτινοξυλα κ διαφορα τζιτζιλι μιτζιλι που χρειαζεται το σπιτι..σκεφτομαι να αλλαξω το μπανιο μα ισως αργοτερα..πηγα εγραψα και το παιδι βρφονηπιακο ,πρεπει να την παω κ παιδιατρο γτ θελει ενα χαρτι ο σταθμος...και εχει κ λιγο βηχα και μυξουλες...ο κοσμος ειναι πολυ μικρος...στην διπλανη πορτα μενει η bebouras ! χαχαχχαχαχαχα μολις της ειπα πια ειμαι αρχισαμε να μιλαμε λες κ γνωριζομαστε χρονια! ναναι καλα το μαμμυ!!!!μα διπλανη πορτα?τυχαιο ?δε νομιζω!!!τα φιλια μου!εσκασε το 8ο δοντι επιτελους...μενουν αλλα 12....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!

επιτελους λειτουργειιιι!!! σημερα δεν με ηθελε καθολου!!!! :laugh:

καρταρχην φρανιτα θα ρωτησω τον κωστα και θα σου πω γιατι σιγουρα θα ξερει..

ασχολειται πολυ.

ρε συ γιωτα!! και εκει διασυνδεσεις???? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

καλη διαμονη και καλο βολεμα!!! :)

μαρθα εμφανιστηκε το μικρουλι ε?? αντε ωραια!!!! :):)

ρε συ πολυ καλα ειναι 500γρ σε 2 μηνες αν σκεφτεις κιολας πως η γιατρος μας ειπε πως η πλειοψηφεια δεν βαζει καθολου το καλοκαιρι!!! :) τι υψος και κιλα εχει τωρα?

αντε θα τα πουμε αργοτερα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A!!! Ksexasa...Sissio kai emeiw ksekinisame paidiko.

Tinproigoymeni eydomada oyrliaze, simera itan kaliteros..ayrio tha paei pio noris na faei ekei froyta..ante na doyme...

stoxow einai paraskeyh na katsei 8 oro...makari.

Biky sintagi gia saltsa ua soy steilo alli fora...den mporo na grafo griklish

Frani kales fotografikes exei kai sto plaisio.

Sto lastixo anamesa sta podia tin epathe tin mikitiasi alla einai poly kala tora sxedon den fenete..valame daktador..kai mia akoma krema apo A poy den thimamai pos ti lene...

phgame kai emeis paidiatro simera..pirame tin veveosi gia ton paidiko, kaname to MMR...eimaste 79 pontoys kai 11 050..apo kefali pame kala...xixixiixix..pontiakotato..

exopymer telika 8 dontia..poy ta eide den ksero..ego den ta blepo..kai etoimazete gia alla 3 giayto kai exei mikses...Giota mipos kai i Konstantina gi'afto exei mikses;;;;

ton allo mina tha kanoume eksetaseis aimatos..tis fanike ligo xlomos...leei mpas kai exei elleipsi sidiroy...tha doume

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λόγω της αναβάθμισης σέρνεται λίγο.....έτσι είχε γράψει η Λένα!!!

Φρανίτα ελπίζω να μην είναι τίποτα σοβαρό (το έκτακτο της Δανίας)...

εμείς τον Λουκά τον αφήσαμε μία εβδομάδα 3 ώρες, την επομένη 4 και τελικά μέχρι τις 16.00 γιατί νωρίτερα δεν ερχίταν σπίτι!!! :blink:

δεν έκλαψε ποτέ, αμέσως προσαρμόστηκε, υπάρχουν παιδιά που ενώ είναι αρκετό καιρό στον παιδικό ακόμη κλαίνε....εξαρτάται, καλή αρχή.....

Θούλη είχε ξεσυνηθίσει και χθες μου είπε ότι δεν ήθελε να πάει!!!! αλλά όλα καλά τελικά!!!!

μας έχει τρελάνει στην βροχή!!!! μέχρι 17 βαθμούς τελικά!!!!

Χρύσα ψάξε να βρεις τα ελληνικά........, δεν ήξερα ότι ο Τζεφ άρχισε παιδικό, καλή αρχή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επανειλθα για να σας πω το πιο ωραιο! ο παιδικος 194 ευρώ με πληρη διατροφη δική τους!!!!καλο? χχαχαχαχαχαα αλλα εμεις λογω αλλεργιας θα το πηγαινουμε το φαγητο της για να μην την ταισουν τιποτα που δεν πρεπει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε γιωτα χαιρομαι που ολα τα βρηκατε καλα!

εμενα μολις εφυγε ο μπαμπας μου βαλαμε καρφια στο διχτυ με τον τοιχο εκει που ειχαμε βαλει για να μην περναει διπλα γιατι βρηκε κολπο και το ανοιγε και εχθες στο τσακ τον προλαβαμε! :ohmy::ohmy:

τωρα τον κοιμιζει ο κωστας.. :)

φρανιτα δες στο adorama.gr αμα θες πες μου χρημματα που διαθετεις να σου πω ποια προτεινει ο ειδικος. ;)

παω να φαω πιτσα τωρα :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα η Έλενα κοιμήθηκε μαγείρεψα κοτόπουλο με κολοκυθάκια και είπα να σας γράψω

Μάρθα τέλεια είναι τα 500γρ σε 2 μήνες επίσης όταν τοα μετράνε όρθια εγώ ξέρω ότι δείχνει λιγότερο άρα έβαλε και ύψος ;)

Αργυρώ 9 βαθμούς :woohoo: :woohoo: χειμώνας κανονικός :(

Φρανίτα θα μιλήσουμε τότε όταν επιστρέψεις από Δανία και κανονίζουμε πως θα τους τα στείλω :)

Γίωτα πολύ χαίρομαι με τα νέα σας, τελεια με τον παιδικό, έχεις και παρέα στην διπλανή πόρτα τι άλλο θέλεις :P

Βένι πίτσα :woohoo: :woohoo: ζηλεύω εγώ θα φάω γιαουρτάκι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!!!

αυριο δουλεια..

θα ναι κ το αφεντικο..

εμενα απο πεμπτη παει στο καινουριο παιδικο..αντε να δουμε.

αυριο θα το εχει η πεθερα..

μεθαυριο η ξαδερφη μου...

πηγα σημερα στο κοσμος(εμπορικο)

κ ειμαι με μια φιλη..

κ ημουν ετοιμη να αγορασω για το νεο νινι ρουχα καλοκαιρινα..

κ με λεει η φιλη μου..αφο δε ξερεις το φυλο..

κ μενω μαλ@κας..

καλε λεωωωωωωωωωω

σωστα..δε το ξερω..εγω πηγα κατευθειαν στα αγοριστικα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

γιωτα μονο 194 :ohmy: :woohoo: :woohoo: :woohoo: τελεια!!!!!!!

νατασουλα :kiss::kiss::kiss::kiss:

φρα με τοοοοοσα ταξιδια δε κουραστηκες?

βενι πιτσα? :woohoo:

κ γω θελω μια οικογενειακη B)B)

αργι στο ξαναλεω..θελω χειμωνα..δε κανω πλακα..βαρεθηκα..

σες :kiss::kiss::kiss::kiss:

βικυ παλι δε ξεκουραστηες ς/>/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου,χαθηκα λιγο.... :blush: ξεναγω ακομα καποιους φιλους...μετα δουλειες...δε μπαινει και το μαμμυ ευκολα.... :S

δεν προλαβαινω να διαβασω τα νεα σας.... :blush: πολλα φιλια σε ολες!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Φρανίτα περαστικά στον Σεμπ, πρώτη φορά ακούω αυτή την αρρώστια! :huh:

δεν είναι κάτι σοβαρό ε?

εγώ έπερεπε να ξυπνήσω 07.10 και σηκώθηκα τελικά στις 08.00 τρεχάλα γιατί αργήσαμε για το σχολείο, ευτυχώς είχα μόνο τον Λουκά!!!!

Θούλη πάρε κάτι ουδέτερο για το παιδί για το μαιευτήριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...