Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ EXPRESS ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο 17 - Η γαλήνη!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mpempoula16,συγχαρητηριααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: με το καλο το νεο μπεμπακι σου!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: στο φεις πως εισαι????μηπως σε εχω στους φιλους????εχω πολλες κοπελες απο το μαμμυ και δεν ξερω ποιες ειναι.... :blush:

κοριτσια,το σπαθολαδο ποσες φορες τη μερα το βαζω????μετα πρεπει να το ξεπλυνω πριν φαει η μικρη??????

pebii,μπραβο που θηλαζεις ακομα!!!!!!!!!! :woohoo: καλα ξενυχτια λοιπον!!!!!!!!! :silly:

λετε το νουμερο 17 να φερει υπνους??????? :laugh: :laugh: :laugh:

juliet ,αντιγραφη-επικολληση πρεπει να κανεις!!!!!και να βαλεις το σωστο κωδικο για το σαιτ!!!!!! ;) ελπιζω να βοηθησα!!!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγούλαααααααααααα!!!! :woohoo: ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοριτσάρα μου!!! :woohoo: Να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη και με το καλό να φέρεις στον κόσμο το μικράκι σας!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

γωγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

:silly: :silly: :silly: :silly:

συγχαρητηριαααααααααααααααααααα

με το καλο..πες κ συ οτι θα σαι σα κ μενα?????????????????

2 χρονια ακριβως διαφορα? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

μιτσακι καλα?

συμπεθερα 23,7 ειχα :dry:

δε ηξερα οτι πηγες :blush:

αργι βικυ σες αφρο ευα κτλ :kiss::kiss::kiss:

σημερα το βραδυ εχω εξοδο. B):whistle::whistle::whistle::whistle:

μονη με τον αντρα μου :whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάκι μου, είμαι καλά, δόξα τω Θεώ, διαβάζω αγγλικά καλοκαιριάτικα! :angry: Η πλάκα είναι ότι δεν πρόκειται να "χτυπἠσω" το σκορ που απαιτείται από το μεταπτυχιακό και μου φαίνεται τζάμπα παιδεύομαι, αλλά τέλος πάντων!!! Ενώ έχω κάνει αρκετή προετοιμασία, δεν στρώθηκα να κάνω μια επανάληψη της προκοπής και τώρα μ' έπιασε κωλοπιλάλα (sorry κιόλας) τελευταία στιγμή!!! :S Αλλά ρε παιδιά, τα 'χω πάρει και λίγο με τη καθηγήτρια μου που έκανε... Μόνη μου ανακαλύπτω, ότι στην ουσία ΤΟΣΟ καιρό, για το μισό περιεχόμενο του τεστ, δεν με είχε ενημερώσει, ούτε προετοιμάσει!!! :( Έλεος!!! ok, έπρεπε να το φροντίσω μόνη μου ίσως, αλλά υποτίθεται ότι όταν αναθέτεις την προετοιμασία σου σε έναν εκπαιδευτικό, εκείνος έχει την ευθύνη να σε συντονίσει!!! :angry: Κάνω λάθος;; :dry: Τζάμπα τόσα λεφτά, αν ήξερα τι γίνεται εξ αρχής, θα το είχα φροντίσει μόνη μου το θέμα!!! :angry:

Τι τέλεια, να την απολαύσεις τη βολτίτσα με τον αντρούλη σου Mαρθούλι, στην πανέμορφη Σαντορίνη!!! :) Ζηλεύω!!! :)

Τέλεια διαφορά θα έχουν τα μικρούλια σας!!! 2-3 χρόνια είναι η πιο ωραία διαφορά πιστεύω!!! Είναι λίγο ζόρι, αλλά μακροπρόθεσμα θα βγει σε καλό όλων σας, μικρών και μεγάλων! ;) Εγώ βέβαια ακόμα να το πάρω απόφαση, αλλά τώρα μιλάμε για σας!!! :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγωωωωωωωωωωωωωωωωω :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Με το καλο κοριτσαρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να πανε ολα τελεια!!!!!!!!!!!!!

Εχουμε ενα υγιεστατο αγορακι(εκανα Β) :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σας φιλω.Αυριο φευγω για κανα 2 εβδομαδες.Καλα να περασετε ολες σας!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα συγχαρητηρια για το αγορακι!

Γωγω ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

με το καλο το μωρακι.....να προσεχεις!!!!!!!!!!!!!!

καλο κουραγιο με την Ιωαννα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααααααααααααααααααααα τρελλοκομείο δεν το πιστεύωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!

Χίλια μπράβο!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Όλα να πάνε τέλεια ρε κοριτσάκι! Σου το εύχομαι μέσα απ'την καρδιά μου!!!!!!

Χάρηκα πολύ πολύ πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γιούπι!!!!!!!!!!!!!!

Παναγιώτα άρα με θες για συμπεθέρα σου ε;;;;;;;;;;;;

Μπράβο!!!!!

Να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος!!!!!

Καλά να περάσετε στις διακοπές σας!

Και καλή ξεκούραση φυσικά!

Άντε όλο ευχάριστα νέα είμαστε σήμερα!!!!

Θου γιατί δε μου το είπες ρε.............

Άντεεεεεεεεεεεε........

Τώρα τί να σου πω;;;;

Να τα εκατοστήσεις μετά από 3 εβδομάδες;;;;;;;

:P:P:P

Καλά να περάσετε με τον Αντωνάκη σου!!!

Πρώτη έξοδος μόνοι ε;;;;;;;;;;

Να πάτε στην Οία για κανένα ποτό!!!!

Φρανίτα μπράβο στον Σεμπ!

Πολύ βολικός!!! Φτου φτου!

Δημητρούλι καλή επιτυχία με τις εξετάσεις σου!!!

Θα σκίσεις μωρέ...

Μη γκρινιάζεις....

Είσαι γατόνι εσύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτοσυμπεθερούλα, μπράβο!!!! :woohoo:

Με το καλό το μικρό μου συμπεθεράκι, να πάνε όλα τέλεια!!! :woohoo:

Να περάσετε υπέροχα και να ξεκουραστείτε πολύ!!! ;)

Νατάσα, εγκρίνεσαι για συμπεθέρα της συμπεθέρας!!! :P Έτσι θα συμπεθερέψουμε κι εμείς πλαγίως!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ε θα εχω και γαμω τις συμπεθερες!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Τα τεκνα του μαμυ!!!!!!!Γουσταρωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!

Νατασα και Μητσακι!!!!!!

ΠΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε το γλύψιμο τώρα και άρχισε να τάζεις......

Τί θα μας δώσετε;;;;;;;;;;

Είπαμε, παραθαλάσιο οικόπεδο, ελιές κλπ....

Μη ξεχνιόμαστε!!!

:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gwgw mou sinxaritiria !!!!!

me to kalo to deutero mwraki .

panagiwta mou xerome pou einai kala h b epipedou ....oso gia to filo mas to eixes ksana pei ...egw hmouna sigourh oti htan agori opos mas eipes .

emena kamia sas den thelei ton manwlaki .....den exw simpethera......kala kai egw tha dosw alou ta ktimata kai tis elies :P:P:P kai fusika thn omorfia mas :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες......Είμαι πολύ χαρούμενη, δεν μπορώ ακόμα να το πιστέψω.... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Λέμε στην Ιωάννα "Τί έχει η μαμά στην κοιλίτσα;;;;"

"Νινί" λέει αυτή...Και πώς θα το κάνεις εσύ το νινί;;;;;Και λέει ωωωωωω και χαιδεύει... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αφρο μου αν ξανακάνω κόρη, θα γίνουμε συμπεθέρες....Να της ρίχνει και 2 χρόνια ρε παιδί μου.... :laugh: :laugh: :laugh: :P:P

Την Ιωάννα την έχω τάξει στον Αναστάση της Λένας... :P:P:P:P:P

Σου εύχομαι σύντομα και σενα μια κορούλα στην κοιλίτσα σου... :kiss::kiss:

Θούλη μου ακριβώς 2 χρόνια διαφορά θα έχουν...... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Παναγιώτα 2ο παίδαρο ε;;;;;;;;;Μπράβο!!!!!!!!!!!!!Καλά να περάσετε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

τι διαβάζω? :woohoo:

και αλλη έγκυος? συγχαρητήρια Γωγώ, να προσέχεις τώρα στις διακοπές σου, με το καλό, μια καλή εγκυμοσύνη εύχομαι :):kiss:

βάλε λαδάκι weleda για να μην κάνεις και άλλες ραγάδες, εγώ δεν έκανα σε καμμιά εγκυμοσύνη!

Παναγιώωτα καλά να περάσετε, ωραία νέα, ένα υγιέστατο αγοράκι.... :woohoo:

Μιτσάκι καλή επιτυχία....

Θούλη πώς περάσατε με τον σύζυγο? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα απο κυκλαδες!!!!!!! :laugh:

θουλη,να βγω να σε χαιρετισω απεναντι????????? :laugh: ελατε κι απο μας καμια βολτα!!!!!!!!!!!!!!! :silly:

πολυ χαιρομαι να ακουω εγκυμοσυνες!!!!!!!!!!!!!!!με το καλο κοριτσιααααααααααααα :woohoo: :woohoo: :woohoo:

α,δε σας ειπα,φαγαμε φακες πρωτη φορα χτες και μπορω να πω της αρεσαν!!!!!! :silly: σημερα τι μαγειρευουν ομως???????????? :blink::S:blink: για πειτε καμια ιδεα..... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Πωπω..πολυ χαρικα!!!

Γωγω συγχαρητιρια!!!!!

Ολα καλα να πανε!!!!

Πολυ χαρηκα!!!

Παναγιωτα μπραβο για το δευτερο αγορακι..τσουτσουνομαμα και εσυ..σαν την Ευη!!!!

Θου καλα περασατε!!!!

Καλε τι λουρια...εγω που εχω ενα τετοιο τερας...και στα σοβαρα δεν σκεφτομαι τετοιες δλακιες..αλλα ναπω την αμαρτια μου οσες το κανουν δε τις αδικω πολλες φορες..αλλα οχι και δεμενο με τριχια στη μεση τιυ δρομου..αν και προκειμενου να τα χασει..αλλα και αυτη ας τα εβαζε γουνινες χειροπεδες τι να πω!!!!!!

Παω να κανω καφε και επανερχομαι!!!!

Κουμπαρουλα καλη επιτυχια..ειμαι σηγουρη οτι θα σκισεις!!!!!

Καλα..Νατασα τι μηλας...και εσυ σαν την κουνιαδα μου...ενω ειναι κοκκαλο..αχ παχυνα..αχ εκανα λεκεδες στη μουρι..κουκλα εισαι!!!!!!...μην ακουω χαζα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xrusa kokkala exei o kafes !!! mia wra lipeis :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

kalhmera .

ragades sthn koilia eutixos den exw opws htan einai h koilitsa mou .

sto sththos eblepa otan htan pio prismeno ,tora ksepristike kai eksafanisikan .

ston popo den kserw kai den me niazei ....den ton blepw .

kai nai shemera ematha oti den tha epistrepsei grigorotera o antras mou ....stis 24 tha erthei :(

sto xwrio den mporw na paw ,oi goneis mou feugoun diakopes :(

ektos kai an paw kai minw monh mou sto spiti .....to skeutome ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi μου ευχαριστώ...... :woohoo: :woohoo: Εντάξει τώρα που παίρνω άδεια θα πάμε για 2 εβδομάδες στο χωριό του Γιώργου και στο χωριό μου οπότε τη μικρή θα την αναλάβουν οι γιαγιάδες για τα δύσκολα.....

Στη Χαλκιδική θα την κυνηγάει ο Γιώργος.... :laugh: :laugh: :laugh: Έχω και αφορμή τώρα για αραλίκι..... :P:P:P:P

Οσο για το λάδι, θα το πάρω...Αν και πιστεύω ότι είναι καθαρά θέμα δέρματος...Εγώ δεν είχα ποτέ ραγάδες..Ούτε μια....Έβαζα στην εγκυμοσύνη βαζελίνη και όταν είδα την πρώτη να σκάει μύτη ο άντρας μου πήρε τηλ έναν ξαδερφό του πλαστικό χειρουργό....Μου έδωσε μια κρέμα...Ειδική...40 ευρώ έκανε νομίζω...Φυσικά ούτε αυτή μου έκανε τίποτα... :angry::angry::angry::(:(:(:(

Χρύσααααααααααα πάει πάλι το spa.... :laugh: :laugh: :laugh: Δε θα κάνω ούτε φέτος... :dry::dry::dry::dry: Λοιπόν νομίζω ότι είναι η σειρά της Αφροδίτης, της Γιώτας και η δική σου..... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Εύα τις καλημέρες μου.....Σήμερα να φάτε κοτοπουλάκι με λαχανικά... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxxa..Αφρο μη φυγεις...το ιδιο θα ειναι..θα φας και την ταλαιπορια τςη διαδρομης!!!

να πας διακοπες με τους γονεις σου παιζει;;;;

Χτες πηγαμε για ψωνια με τον αντρα μου..να παρει 2 παντελονια και 2 βερμουδες..και εγινε σκινηκο...

σφαχτικαμε και οταν ηρθαμε σπιτι...

Πολυ με εκνευρηζει που χωνετε και η μανα του...

Αμα η κορη της ξοδευε ολα αυτα τα λευτα για να παρει στον εαυτο της ρουχα..δεν θα το σχολιαζε καν..και αν το σχολιαζε η κορη της θα φωναζε..και θα την εγραφε κανονικοτατα..

δεν το ηξερα να δουλευουμ εγω και ο αντρας μου σαν τα σκυλια και να μην μπορω να ξοδεψω 200 ευρω- απο το δικο του επιδομα αδειας- για να φοραει ρουχα της προκοπης και οχι φτινιαρικες αηδιες.

Εχω και εναν κυκλο και δεν μπορω να κυκλοφορουμε οπως κι όπως.

Και να πω οτι ξοδευτηκαμε..σηρα το πραγμα...

194 Ευρω για 2 Παντελονια 2 βερμουδες 2 μπλουζακια...και μας εδοσαν και 2 δωροεπιταγες των 15 ευρω για αγορες απο τη νεα κολεξιον τον Σεπτεμβρη

Εγω παλη στον πισινο εκανα ραγαδες..αλλα δεν φαινονται πλεων..

αλλα οταν γεννησ ακαι μετα...ο πισινος ηταν σαν τον χαρτι του αμαζονιου με ολους τους παραποταμους!!!!!!

Γωγω..δεν προσπαθω ακομα..θελλω εγγυησεις απο τον αντρα μου...χιχιχιιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έγραψα και χάθηκαν..... :angry::angry::angry::angry:

Για την πεθερά σου τι να σχολιάσω;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Κουμάντο στο πορτοφόλι της!!!!!!!!!!!!!

Καλά μωρή πώς έκανες ραγάδες στον κώλο;;;;; :whistle::whistle::whistle: Δεν πειράζει..Εκεί δε φαίνονται... :P:P:P:P:P

Σιγά μωρή που θες και εγγυήσεις...Κι εγώ ήθελα, αλλά ο κύριος την έκανε τη δουλειά του... :laugh: :laugh: :laugh:

Αφρο εγώ θα φοβόμουν να πάω μόνη μου με το παιδί..... :unsure::unsure::unsure: Βέβαια θα μου πεις τι εδώ τι εκεί.... :dry::dry: Δεν ξέρω... :silly: :silly: :silly:

Λοιπόν κορίτσια το Σάββατο λέω να πάω να κάνω πάλι χοριακή να δω αν ανεβαίνουν οι μονάδες.... :dry::dry:

Επίσης, θυμάστε από πότε αρχίζουμε Filicine και μαγνήσιο;;;; :dry::dry::dry: Ξέχασα να ρωτήσω το γιατρό χθες...Λέω να τον ξαναπάρω σήμερα... :blush::blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροοοοο δεδομένου ότι ο Κώστας λείπει τόσο καιρό, σε βλέπω με το που γυρίζει να τα πιάνεις στον αέρα τα δίδυμα.....Μη σου πω και τρίδυμα!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και με τους δυο.

Ξεκινησε με τον αντρα μου γιατι με συγχησε μεσα στο μαγαζι δοκιμαζε ενα παμντελονι Gand που εκανε τελικη τιμη 68.βαμβακολινο πολυ καλη ποιοτητα, ανετο και αψογη εφαρμογη..οχι δεν το παιρνω ειναι ακριβο...

ετσι εκανε σε ολα τα ρουχα που ενω τον εστρωναν, και για την ποιοτητα τους ηταν πολυ καλες οι τιμες...ωσπου νευριασα και του ειπα...η αδελφη σου δεν σκεφτετε πως ερχετε χειμωνας και εχει πετρελαια κλπ κλπ γιατι αμα δεν εχει θα της δοσουν οι γονεις σου..εσενα τοσα χρονια τι σου εχουν δοσει..τιποτα...

Και του ειπα πως τοσο καιρο με εχουν φλομωσει στο ψεμα για διαφορα πραγματα...

μετα η πεθαρα μου με το που ηρθαμε λεει..ΑΑ!! εγω τοσα λευτα δεν θα εδινα για ρουχα...( οχι πως την ρωτησα)α

Στην τελικη το εχω ξαναπει..δεν με νιαζει αν θελουν να συντηρουν την κορη τους...πραγματικα δε με νοιαζει...δεν θελλω ουτε απο αυτους κατι..ουτε τα λευτα τους ουτε τιποτα...δεν θα σχολιαζουν ομως τι κανω εγω τα δικα μου λευτα.

Μετα ο Οδυσσεας ( επειδη του ειπα πως η μαμα μου παρατησε 1 χρονο την δουλεια της για να μας βοηθησει να κανουμε καποια πραγματα μεσα στο σπιτι και να σταθουμε οικονομικα εχει κανει περισσοτερα γι'αυτο απο τπους γονεις του) ε της ειπε της πεθερας αυτος οτι ο μικρος δεν θα παει παιδικο και θα το προσεχει αυτη για να μην γκρινιαζω και το λεω..

ασε..ειχαμε ιστοριες..

Πολυ χαζομαρες..πολυ μου την εδοσε που ο αντρας μου τους ανακατεψε...μετα φυσικα τον καυγα ηρθε και μου εκανε γλυκες..γκρρρρρ..σε καποια φαση λεω...ποσες καμερες εχει ο οροφος..θα σε παταξω κατω να δω ποια θα με παρει να χαμογελασω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω..θελλω!!...χιχιχιχ..αλλιως θα παω να μαθω ποσο χρεωνουν οι "κυριες" διπλα και θα πεσει διπλη ταριφα...χιχιχι

Εγω filicine ξεκινησα αμεσως...Μαγνισιο κοντα στο 1ο τριμηνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δεν θα του έκανα την χάρη να τον αφήσω έτσι.... Ας μην την βλέπει αλλά θα την αναγνωρίσει και θα δίνει ότι πρέπει για το παιδί του!!!!εγώ όχι δεν θα του έκανα αυτή την χάρη.... Γιατί δεν έγινε μόνο του το παιδί!!! 
    • @maroo8 @Gioher κορίτσια την παρήγγειλα και τώρα αν τυχόν στην πρώτη μετακίνηση από το μαιευτήριο στο σπίτι δεν έχει έρθει δε νομίζω ότι χάλασε κι ο κόσμος.. οριακά είναι, μάξιμουμ έως 14 Αυγούστου μας έχει πει ο γιατρός..
    • 500 ανα ετος;; εμενα προσφατα ρωτησε μια φιλη μου που θα γεννησει συντομα και σκεφτεται να το κανει και της ειπαν 1500 για ολη την 20ετια.. εχουμε κανει πολλες συζητησεις γι αυτο το θεμα και η αληθεια ειναι οτι κι εγω δεν ξερω τι παιζει με αυτο το θεμα και αν ισχυουν ολα αυτα που λενε..
    • Ειναι λογικο να υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα. Ολοι αισθανομαστε καπως οταν ανακαλυπτουμε οτι υπαρχει καποιο θεμα. Προσωπικα περασα δυσκολα αλλα το πιο σημαντικο ηταν να στηριξω τον συζυγο ωστε να μην νιωσει ουτε στιγμη ασχημα. Ολοι θελουν τον χρονο τους. Τωρα για τις θεραπειες θα συμφωνησω με την κοπελα παραπανω που σου εγραψε να δωσεις το τριμηνο να δειτε πως θα παει αλλα παραλληλα μπορεις να δεις τα χαρτια που χρειαζεται να συγκεντρωσεις για να περασεις απο επιτροπη εξωσωματικης γιατι θα χασεις κι εκει αρκετο χρονο αν χρειαστει τελικα να το κανεις. Εμεις καταφυγαμε σε αυτην την επιλογη γιατι η αληθεια ειναι οτι ειδαμε μια μικρη βελτιωση με τη θεραπεια αλλα οχι κατι θεαματικο ωστε να μας δινει σοβαρες πιθανοτητες να συλλαβω κανονικα. Βεβαια ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος οποτε ποτε δεν ξερεις. Παντως οπως γραφτηκε με την εξωσωματικη παρακαμπτονται αυτες οι δυσκολιες με το σπερμα οποτε στο τελος θα πανε ολα καλα και θα πετυχετε τον στοχο σας. Ευχομαι κοριτσι μου το καλυτερο να εχετε δυναμη και να αποκτησετε το θαυματακι σας!
    • Εχω παρει εγω, σιγουρα χρειαζεται για μεγαλες αποστασεις , τωρα αν εισαι κοντα στο μαιευτηριο δεν εγινε και κατι λογικα θα βαλεις τη ζωνη και θα εισαι οκ...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...