Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ EXPRESS ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο 17 - Η γαλήνη!!!!!


Recommended Posts

Καλημερα και απο μενα!!!!!!!!!!!!

θΕΛΩ ΔΡΟΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!Κοριτσια δεν εαντεχω αλλο το aircondition :S:S:S:S

Τι μου κανετε εσεις;;;;;

Αντε σιγα σιγα επιστρεφουμε όλες!!!!

Χαιρομαι που περασατε καλά!!!!! :):):):)

Αργυρουλα τι φραουλίτσα ειναι αυτη καλέ;;; :kiss::kiss:

Αχ, εγω Αργυρω μου ετσι κοιμαμαι καθε βράδυ. :unsure:

Νατασουλα περιμενω φωτο απο τα κουκλιά σου.

Αφρο νομιζω οτι η Βίκυ εχει δικιο.Πρεπει να αφησουμε τα ζουζουνια κάπου και να βγουμε.Σας πεθυμησα μωρέ!!!Ελπιζω απο εβδομαδα να φτιαξει ο καιρος να το κανονισουμε με ολες!!!!

Χρυσα θα ερθεις τελικά;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!!!

παναγιωτα οχι τελικα Σεοπτεμβρη δεν θα ερθουμε..μια και καλη εκει γυρω στις 14-16 Οκτωβριου για τον Γαμο...Φυσικα μαζι με τον μικρο...χιχιχιιχ

Μπεμπου φιλια στον Σπαιρους..

Βικυ μου περιμενω τα υπολοιπα πραγματα...οποτε συντομα θα εχεις και αλλο πακετο.

Φωτο θα βαλω στο φεισ...εχω μερικες τελειες του μικρου.

Παιδια το ξενοδοχειο ηταν υπεροχο...

καταρχας πολυ καθαρο και πολυ φιλικο στα παιδια.

Ειχε και παιδικα γευματα- κοινμως νεροβραστα κολοκυθακια καροτα πατατες και κοτοπουλο και αμα ηθελες σου τα αλεθαν , ειχε παρα πολλα παιδικα καρεκλακια φαγητου, και τα περισσοτερα κανονικα φαγητα ηταν αλαδωτα, αμα ηθελες προσθετες αλατι.

Και το προινο ειχε πολλες επιλογες για τα παιδια...οπως και στο pool bar εκτος απο κοκτειλ για μεγαλους σερβιραν και φυσικους χυμους για παιδια, διαφορα μιλκ σεικ.

Ο χωρις ηταν ετσι που ειχε κατι σαν κιοσκια που απο τι μια εβλεπαν παραλια με αμεση προσβαση και απο την αλλη πισινα...αμα ηθελες εκλεινες τις κουρτινες και ειχες απολυτη απομονωση..ειδα πολλες γυναικες- ξενες φυσικα- που θηλαζαν εκει τα μικρα τους.

Κατα τα αλλα ηταν πεντακαθαρο...εσκασα στο φαι..σας ειπα δεν εκανα τιποτα..ξυπνουσαμε, τρωγαμε, θαλασσα μεχρι τις 11, μετα πισινα μεχρι τις 12 που ειχε σκια, μετα ξανα φαη, μετα υπνος για κανενα δυωρο, μετα παλη πισινα μεχρι τις 6 μετα ξανα θαλασσα μετα μπανιο, φαη βολτα η pool bar- ειχε βραδια παιδικι ντισκοτεκ, βραδια ζωντανη μουσικη κλπ, η καμια βολτα στο χωριο, και μετα νανι...

θελω κι'αλλλλλλοοοοοοοοο.

Αρτζ...τα παιδια σου ειναι κουκλια πανεμορφα!!!!

Τι χαμογελα ειναι αυτα.....απο σενα το πηραν παντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχουυυυυ χρυσα πρεπει να περασατε τελεια!!!!!!!

εμενα ρε κοριτσια δεν τρωει....τωρα ενα μπολ δημητριακα που το τσακιζε μου το αφησε στην μεση και μετα λεω γιατι δεν παιρνει βαρος αυτο το παιδι..

γιωτουλα!!!! χιωτισα μου εγινες ε???? εμενα η καταγωγη μου ειναι απεναντι σου μυτιληνη χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

χρυσα κ αργυρω καλωσηρθατε! :)

Γιώτα πώς φτασατε;;ολα καλά;;φιλακια σε σενα κ την Κωνσταντινα! :kiss::kiss::kiss:

βαριεμαι..κ ποναει η μεση μου! :dry:

εχει καμια ορεξη να παμε καμια βολτιτσα το απογευμα σε κανεναν παιδοτοπο;;;;;;;;;;;;;;;;

σας φιλώ! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ftasame kala,me ekane rezili se olo to aerodromio k to aeroplano,xtupiotan sa daimonismeno...ftasame kai anti na pesei stin agkalia tou mpampa tis afti zitouse ton theio jojo,to n aderfo mou!!!xixixixixixi afto mou arese!!!

exthes eftase k to amaksi kai emeis anti na katsoume na summazepsoume pigame stis oinousses k gurisame simera...i mikri den troeei....malose me to fai nomizo....k ekeina ta dontia den vgainoun na usixasei! filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μηπως φοβηθηκε στο αεροπλανο και εκανε ετσι?Παντως καλα κανατε και πηγατε βολτα ...Καλα να περνατε!!!!!!

Κοριτσια αν κανονισετε για καφεδακι στειλτε κανα μηνυματακι και σε μενα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax ti bradu kai auto !!!!!

stis 7 to prwi eklisa mati kai ksipnisa twra stis 12 !!!

kai an se oles pige to mialo sto mikro oti mou to ekane auto eisaste gelasmenes .to poulaki mou prwto bradu meta apo polla pou koimithike 11 kai ksipnise mono mia fora stis 2 kai mia akoma kata tis 6 .

to megalo paidi mou xalase ton upno telios .... :angry::angry:

brike xthes me enan filo tou ,ok kanena problima ton edioxna kiolas na figei ,milame mia fora sto thl kata tis 2 kai mou leei oti pigane sto gazi me thn mixanh ,ola kala kala na peraseis tou eipa .stis 4 pou teliosa kai egw kati pou ekana kai nistaksa polu lew katse na ton parw thl apla na ton akousw oti einai kala kai na kimithw .

eperna 15 lepta sinexomena thlefono kai den apantouse .....eixa palabosei ,eixa anisixisei para polu miposkai pathane tipota giati htan kai me thn mixani kai ena mhna thn odigaei mono ......sto telos pernw apofash na parw thlefono ston kinito tou filou mas pou htan mazi .....pote den to kanw auto na pernw stous filous gia na ton brw h na ton tsekarw kai mou htan polu diskolo .....telika to sikose ekeinos kai milisa me ton prokomeno mou ......se 15 lepta htan spiti me thn oura sta skelia gia thn tromara pou pira .e na mhn sas ta polilogw me ta polla kai ta liga koimithika stis 7 to prwi otan ksipnise ligo o manwlhs kai thilase ......

eutixos stis 10 pou ksipnise kanonika sikothike o prokomenos mou na ton analabei gia na sinexisw egw ton upno .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο τρομαρα που πηρες!!!!

Πωπω..αναισθητοι αντρες.....μα καλα δεν το ακουγε....

τι να πω...

παλη καλα...

Ρε κοριτσια και εμεις εδω χτες ειχαμε ιστοριες...αφιστε...

Κατα τις πεντε παρα ακουω κατι φωνες και ουρλιαχτα..στην αρχη νομιζα οτι ηταν καποιος μεθυσμενος και ξερνουσε....μετα τα ουρλιαχτα δηναμωσαν...ηταν χριστης σε φαση κρισης...και σερνονατε στον δρομο...εσπασε το τζαμι στην πορτα του διπλανου σπιτιου...εγω τοτε τρομαξα νιμιζα θα αρχισει να λεειλατει τα αυτοκινητα και πηρα στην αστινομια....και απο την τρομαρα μου αντι να τους πω Μενεμενη τους ειπα Ευοσμο...μετα απο 5 λεπτα με πηραν πισω και τους εδοσα την σωστη διευθυνη...εντωμεταξυ αυτος κοπαναγε την καγκελοπορτα μας και φωναζε γιαγια γιαγια..σε παρακαλω( δεν καταλαβα τι ηθελε)...εβαλα τον αντρα μου να κατευει και να πει στα πεθερικα μου μη τυχων βγουν εξω....μετα ηρθε ο γειτονας και τον εδιοξε( δεν ειδε ακομα οτι εσπασε την τζαμοπορτα)...μετα με εναν ξαδελφο του πηγανε να τον ψαξουνε- εντωμεταξυ ειχε φυγει...ηρθε η αστινομια..πρεπει να τον βρικε..

Ρε κοριτσια ειληκρινα..ξερετε ποσο τον λοιπηθηκα..

κοιτουσε μετα τον Χριστοφορο και ελεγα Θεε μου..και αυτοπν τον ανθρωπο τον μεγαλωσε η μανα του...τον αγαπησε, τον χαιδεψε τον κοιμησε στην αγκαλια της...πως επιτρεπεις να σημβαινουν αυτα...

Δεν ξερω ειλικρινα..κατι τετοια περιστατικα δοκιμαζουν πολυ την πιστη μου στον θεο.

παρακαλαω να εχει ο μικρος μου την υγεια του...δεν θελλω τιποτε αλλο απο τη ζωη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

htan para polu dunath h mousikh ......alla tha eprepe na to exei kapou na to blepei .

pantos pisteue oti tha erthei spiti kai tha mas akousoun oi gitones alla den egine .hrthe spiti kai egw polu apla xoris fones ton estila ston kanape :evil: ....meta apo mia wra piga kai ton mazepsa afou prwta mou eipai signomh :evil::evil::evil:

o mikros bgazei tis petsetes tou apo thn ntoulapa kai tis petaei sta aplita !!!! :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

είμαι πολύ στεναχωρημένη, έχει 6 μέρες που έχω ένα γυναικολογικό πρόβλημα και εδώ και 3 μέρες παίρνω αντιβίωση η κατάσταση όμως αντί να καλυτερεύει χειροτερεύει και σήμερα που μίλησα με το γιατρό μου είπε ότι αφού δεν υπάρχει καμιά βελτίωση πρέπει να πάρω οπωσδήποτε και αντιφλεγμονώδη τα οποία όμως δεν είναι συμβατά με τον θηλασμό. Μου είπε ότι δεν υπάρχουν αντιφλεγμονώδη συμβατά με τον θηλασμό :(:(:(

Δεν ξέρω τι να κάνω, σας έχει τύχει κάτι?

Και δεν είναι ούτε η Λάλα ούτε η Βίκυ online

Συγνώμη που δεν σχολιάζω :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax ksexasa

aferethikame ton mikro pou mou ekane kalokairinh thn ntoulapa .

eixame kai emeis teteia peristatika perisi kapoios entelos lioma (den kserw apo ti) klotsage ena aytokinito kai elege diafora ,meta kimithike sthn mesh tou dromou ,fonaksame thn astinomia gia na ton mazepsei oxi giati fobomastan ,akakos htan alla gia thn dikh tou asfalia giati epeute mesa sto dromo kai koimotan .

feos enas megaloutsikos se hlikia htan katw apo thn polikatikia mas epi mish wra kai fonaze "psaxnw kapoion na me g$#$@#sei " to gelio :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

uparxoun ta voltaren ...einai antiflegmonodi alla den kserw an kanoun sthn periptosh sou .

einai kai ta naprozin alla den einai prasina (entelos akaka ) einai kitrina (pernaei ligo sto gala alla xoris kapoio idietro gnosto problima)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα voltaren τα παίρνω εδώ και 3 μέρες αλλά δεν βοηθήσανε

Τώρα μου έδωσε τα xeforapid τα οποία τα βγάζει κίτρινο

Μπορώ να τα πάρω δηλαδή και να θηλάζω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

kalimera!!!!!!!!!! den sas diavasa mpaino petaxta den prolavaino ,paizei na erthoume athina kata pempti g liges meres ,tha pioume kafe an ertho?

Θα σου στειλω και πμ να δουμε που βολευει.

Πεμπτη απογευμα περιμενω τον επιπλα για να μου διορθωσει κατι στη συνθεση του σαλονιου που εγινε μπαχαλο. :angry::angry::angry::angry::angry:

Νατασουλα αντιφλεγμονωδη για γυν. προβλημα;;;; :huh::huh::huh:

Εγω οσο θηλαζα ειχα πάρει ναπροζιν και μια φορα πήρα μεσουλιντ. :blush:

Αλλα απο οτι θυμαμαι δεν εχεις τραπεζα γαλακτος;;;;Δε φτανει ε;;; :huh::huh:

Στη χειροτερη θα της δώσεις φρεσκο ρε συ για λιγες μερες.

Αφρο αυτο με το τηλ το κανω και εγω. :blush::blush::blush:

Με το που παω καπου ουτε που δινω σημασια αν με παιρνει ο Γιώργος.Τι βρισιμο εχω φάει. :S:S:S:S

Ααααααα θελω και εγω Γκάζιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα μου δεν ξερω να σου πω..στεναχωρεθηκα πολύ ομως :(:(

περιμενε μεχρι να σου απαντησει η λαλα ή οποια κοπελα γνωριζει..σιγουρα θα υπαρχει λυση!

περαστικα σου!πες μας τί εγινε! :):kiss::kiss::kiss:

Χρυσα μου κατι τετοια περιστατικα με κανουν χωμα..εχω ζησει απο κοντα παρομοια κατασταση κ δεν εχω χειροτερο..ο Θεος να φυλαει τα παιδια μας,γιατι τελικα οσο καλες βασεις κ αν προσφερει η οικογενεια,το κακο δε θελει πολυ να συμβει..μελαγχολησα παλι..

πειτε κατι να ευθυμησουμε λιγο βρε!

α!Αφρο παρομοιο σκηνικο μου εχει συμβει κ εμενα κ επειδη με τους καβγαδες δε βγαζω ακρη,φροντισα να πληρωσω τον χ. με το ιδιο νομισμα! ;) απο τοτε πώς γινεται βρε κ το κινητο του ακουγεται παντα..δεν ξερω! :P:P

καλη ξεκουραση! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natasa mou sthn hlikia tous pia den thilazoun kai sinexia pare afou thilase kai ospou na ksana thilasei tha exoun perasei wres .

exw parei kai naprozin pou bgenei kitrino kai ena alo pou palu ebgene kitrino.....otan ponas (gonata exw ) xapakonese :blush:

prospathise na thn apospaseis thn prosoxh gia na perasei megalitero diastima .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή Κυριακή....

Νατασσούλα δεν ξέρω να σε βοηθήσω, δεν μου έτυχε, σου εύχομαι όμως γρήγορα περαστικά.....

Χρύσα καλώς ήρθες......

Γιώτα επειδή έχω χάσει επισόδεια.....πήρες μετάθεση για Χίο? μένετε όλοι εκεί τελικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα εμείς είχαμε πάει στα duty free της Γερμ. πριν φύγουμε και κυνηγούσα την μικρή στο μαγαζί γιατί άρχισε να πιάνει τα μπουκάλια, ησυχία δεν είχε!!!!...να μια φωτό της όταν φτάσαμε πίσω...μου αρέσει αυτή!!!...καμμιά σχέση με τον Λουκά που είναι ήσυχος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ :)

Μίλησα τελικά με την Lala και μου είπε ότι μπορώ να τα πάρω αρκεί να μην θηλάσω τις επόμενες ώρες. Ευτυχώς είναι 1 την μέρα οπότε θα το παίρνω πρωϊ που είμαι στην δουλειά ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...