Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ EXPRESS ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο 17 - Η γαλήνη!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

καλεεεε που πηγαν ολες???

αυτο λεω κ γω :laugh: :dry::dry::dry:

βρωμαμε????????????

η χρυσα διακοπες..

η νατασα 5 ημερο εφυγε..

η γιωτα χιο..ε εχει τωρα αλλες ασχολιες. :P:P:P

αλλα οι αλλες???????????? :angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

τι κανετε?? σημερα βαριεμαιιιιι δεν θα κανω τιποτα!!!

μαρθα, νατασσα το απογευμα θα ειμαι σε ενα παιδοτοπο στα κωνσταντινοπολιτικα βολευει να ερθετε? :)

παναγιωτα εγω δινω κατι απλα βιολογικα(ετυχε απλα ειναι χωρις ζαχαρη)αλλα τα τρωει σκετα.

αλλα μουσλι ή κουακερ χλωμο το βλεπω να φαει..πλεον δεν τρωει τετοια :(:(:(:(:(

δινε τα αφου τα τρωει αλλα οχι καθε μερα.

αυγο μπορεις και αυγοφετα να κανεις γινεται πολυ νοστιμη.

μιτσακι συγχαρητηρια για το πτυχιο!!

του πηρα εχθες παστελι..εγλυφε εγλυφε και μετα το εδινε σε εμενα.του αρεσε τουλαχιστον!

πηγαμε παιδιατρο.ειναι 9400(δεν εβαλε καθολου) και 83 ποντους. απο υψος καλα δεν ειμαστε για 20 μηνων?

θα το συνεχισουμε αλλο ενα μηνα και θα δουμε.

μπορει τελικα να μην τον πειραζει πουθενα η μικρη αλλεργια κα να ξαναρχισουμε κανονικα τα γαλακτοκομικα. βεβαια η παιδιατρος ειπε μηπως δεν εβαλε κιλο λογω ζεστης που κανενα παιδακι δεν βαζει..θα δειξει.. παντως χαρηκα που ψηλωσε 1.5 ποντο σε ενα μηνα..καλα δεν ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμεις πηγαμε παιδιατρο

ξεχασα να σας το πω....ειναι 11300 τελικα και 92εκ υψος

του γιατρου του φανηκαν πολυ καλα και επισης το κεφαλι του ειναι στα 46εκ οπως ακριβως μας ειχε πει ο νευρολογος,οτι δηλαδη 2 χρονων το λιγοτερο που θα πρεπει να ειναι το κεφαλι του ειναι 46εκ.

πηρα μεγαλη χαρα και ανακουφιση με αυτο και επειδη μου ειπε οτι το κεφαλι του πλεον στην καμπυλη δεν ειναι σταθερα σε ευθεια αλλα σταθερα ανοδικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ργω δεν εχω πλεον πολλες επιλογες για απογευμα :(

δινω κρεμα ή κανενα κατσικισιο γιαουρτι που και που..ή αυγοφετα.

μαρθθα οχι στο τηγανι με ελαχιστο λαδακι.

βαζεις σε ενα μπολ 1 αυγο κια λιγο γαλα(ή χωρις γαλα)

ανακατευεις καλα και βουτας την φετα να ρουφηξει το αυγο.

το ριχνεις στο τηγανι και επειδη εχει ελαχιστο λαδακι πατας λιγο την φετα να βγαλει τα ζουμια να γινει και απο μεσα.

μαρθα στο φουρνο πως γινεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A....μ' αρέσει η αυγοφέτα θα το δοκιμάσω.... ευχαριστώ veni

Τη σιμιγδαλόκρεμα την κάνεις μόνη σου ή έτοιμη θουλίτσα.

Μπεμπούλης μπράβο στο Σπυράκο!

Εμείς την τελευταία φορα που πήγαμε παιδίατρο ήταν 87 πόντους και 11 κιλά περίπου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχι εμενα τρωει τοοοοοσο πολυ που δεν ξερω τι να κανω πια(αστειο!!!)

υπαρχουν μερες που τρωει μεχρι σκασμου και μερες που τσιμπαει σαν σπουργιτακι συγκεκριμενα εχει να φαει κανονικα 3 μερες και μαλλον ειναι απο τα δοντια που βγαζει τα τελευταια 4 και απο την ζεστη

μονο νερο πινει ακομη και το γιαουρτι με κολπα του το δινω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia .

egw edw eimai alla den eimai kai sta polu kala mou kai den briskw kati na grapsw .

malon fteei o enas mhnas monh me ton manwlh ....oi teleutees meres htan polu psixofthores .

aythn thn stigmh kai mono pou skeytome gia deutero mou pianete enas kompos sto stomaxi .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

εγώ τρέχω αυτές τις μέρες γιατί έχουμε τον γάμο της ξαδέρφης μου σήμερα, θα σας βάλω αύριο φώτο από τα παιδιά. Αν και η Έλενα χλωμό το βλέπω να κάτσει με το νυφικό και σίγουρα στις 8 που θα είναι ο γάμος θα νυστάζει. Ξύονησε στις 7:30 το πρωϊ ξανακοιμήθηκε στις 9:30 και ξύπνησε τώρα οπότε κατά τις 7 θα αρχίσει να νυστάζει ;)

Αργυρώ περιμένουμε νέα άπό τις διακοπές

Μιτσάκι συγχαρητήρια για τα Αγγλικά :)

Ιουλία περαστικά

Παναγιώτα το αυγό κι εγώ ομελέτα το κάνω γιατί βραστό δεν το τρώει με τίποτα. Για την τρύπα δεν είμαι σίγουρη αλλά νομίζω ότι κλείνει αργότερα

Φρανίτα θα ανέβεις τελικά Θεσσαλονίκη? Αν ναι θα βόλευε να σου δώσω τα ρούχα τότε η καλύτερα να σου τα στείλω?

Αμάντα για απογευματινό δίνω φαγητό, φρούτα, σιμιγδαλόκρεμα, τοστ, γιαουρτάκι, αυγό

Αναστασία μια χαρά είναι ο Σπυράκος :)

Αφροδίτη πότε έρχεται ο άντρας σου?

Βένι ούτε εγώ μπορώ το απόγευμα, για την διατροφή εγώ λέω να την συνεχίσεις λίγο ακόμα ;)

Μάρθα πες καμιά ιδέα πως να χτενίσω το μαλλί, θέλω να τα μαζέψω γιατί έχει πολύ ζέστη αλλά είναι κοντά και δεν ξέρω αν θα είναι ωραία ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμαντα δε ξερω δε εχω κανει στο φουρνο αλλα η χρυσα με ειπε οπως στο τηγανι..μονο που τα αβζεις στο φουρνο..θελω να το δοκιμασω...

αναστασια τα φιλια στο σπαιρους..

φρα ο μιρκος καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πατησα υποβολη κ δε απαντησα στα κοριτσια..

νατασα κοιμησε την το μεσιμερι ρε..

το μαλλι μισο μισο καντο..κατι θα βγει..

γιατι εχει κ ζεστη για να το αφησεις κατω..

αφρο μου τι εχεις?αχ ρε σε εχω για ηρωιδα..μονη με μωρο..κ τη φρα..

αμαντα τη σιμιγδαλοκρεμα τη κανω εγω..βραζω φρεσκο γαλα..κ βαζω ψιλο σιμιγδαλι κ μεχρι να πηξει..

το τρωει πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα 12 ξύπνησε πως να την ξανακοιμήσω το μεσημέρι :blink::blink:

και κατά τις 5 πρέπει να φύγουμε για τον γάμο ;)

ψάχνω χτενίσματα και δεν βρίσκω τίποτε

κι εσύ ρε Μάρθα στην άλλη άκρη είσαι.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασσα εμενα μου αρεσει πολυ η αλογουρα αλλα σε σικ εκδοση :laugh: :laugh:

http://fe-mail.gr/pages/posts/beauty/beauty3357.php

http://mystylist.gr/tag/μαλλια/

με ογκο στο πανω μερος του κεφαλιου τσιτωμενα ή ανεμελα

και αυτα βρηκα

http://origin.tlife.gr/Article/BEAUTY-ΜΑΛΛΙΑ/0-19-2402.html

και επισης ειδα πως ειναι πολυ της μοδας η πλεξουδα αλλα τα δικα σου πρεπει να ειναι κοντα για να πιασουν κοτσιδα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΑΓΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΤΟ ΠΙΡΟΥΝΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΚΟΜΑΤΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

την πατατα την εφτυνε αλλα το κοτοπουλο το ετρωγε!!!!!!!!! μα τι χαρα!!!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, μόλις τώρα κατάφερα να καθήσω και να γράψω!!!.....

εμείς περάσαμε ωραία στις διακοπές μας αν και ήταν πολύ κουραστικές αφού αλλάζαμε κατάλυμμα κάθε 2 μέρες όπως και δραστηριότητες και τοποθεσίες!!!......άνοιξε βαλίτσα, βγάλε ρούχα, κλείσε βαλίτσα, φύγε και φτου και από την αρχή....τα παιδιά το χάρηκαν, έπαιξαν με τα ξαδέλφια, δεν έβγαιναν από την θάλασσα (πηγαινοερχόμασταν!!!), το μπουμπούκι έκανε τις σκανταλιές της και έπρεπε να τρέχω από πίσω της για να μην κάνει και καμμιά ζημιά - που έκανε -, ......γενικώς ήταν ωραία αλλά λίγες οι μέρες!!!....αφού δεν πρόλαβα να δω κανέναν φίλο μου! :(

προσωπικά απόλαυσα την ζέστη αν και προς το τέλος βράχνιασα, είχα συνάχι, γιατί ο άντρας μου έβαλε το κλιματιστικό το βράδυ πολύ χαμηλά!!!!!

στο ιντερνετ δεν έμπαινα καθόλου με εξαίρεση 2 φορές για να ελέξχω το email μου και το μάμμυ και αυτό μόνο για 2 δεύτερα!!! ήθελα λίγο να ξεφύγω από την καθημερινότητα!!!....με λίγα λόγια δεν ξεκουράστηκα καθόλου, όπως θα ήθελα!!! :dry:

τώρα πάλι πίσω στην ρουτίνα....εδώ ο καιρός είναι βροχερός και λίγο κρύο, αφού σήμερα φόρεσα και ζακέτα!!!!

αυτό το τρενάκι είναι λίγο αργό, νόμιζα ότι γυρίζοντας θα έγραφα σε καινούργιο!!!!

ΜαρίαΙωάννα άλλαξε η Λάρισα προς το καλύτερο, κυρίως η νοοτροπία των ανθρώπων!

χαίρομαι που οι εγκυούλες είναι καλά, αλλά και τα μωράκια του τρένου!!!!

Βένι μπράβο σας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

......επίσης ξέχασα να πω ότι τα παιδιά μου και τα 2 έπεφταν για ύπνο κατά τις 02.00 !!! :S:blink:

γυρνούσαμε αργά, ο Λουκάς κατευθείαν για ύπνο χωρίς πρόβλημα το μπουμπούκι όμως.....κατέβαινε από το κρεββάτι, άνοιγε την πόρτα και ερχόταν σε μας στο μπαλκόνι!!! το έκανε τουλάχιστον 5 φορές, ώσπου ξάπλωνα στο κρεββάτι μαζί της και έτσι κοιμόταν!!! :ohmy: , όλες τις νύχτες!!!!........

όταν ήρθαμε πίσω όμως την 2η νύχτα κοιμήθηκε από τις 19.30 μέχρι τις 11.30 την άλλη μέρα!!!! τόσο κουρασμένη ήταν!!! το ίδιο και ο Λουκάς, ήθελαν να αναπληρώσουν τον ύπνο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα!!!

Επιστροφη στη βαση!!!!

Το ξενοδοχειο υποτιθετε ειχε ιντερνετ και κουβαλισα το λαπτοπ..αλλα τζιφος..σερνοταν απιστευτα!!!

Περασαμε ΤΕΛΕΙΑ!!! ημουν απο ξαπλωστρα σε ξαπλωστρα...πισινα...θαλασσα...το φαη υπεροχο.....πηρα στανταρ κανα 2 κιλα αφου χλαπακιαζα τα παντα!!!!!

Σορυ που δεν σχολιαζω τιποτα....θα σχολιασω αυριο.

Κοριτσαρες μου ομορφες μου λειψατε πολυυυυυυυυ!!

ΑΑΑ!!! Ο χριστοφορος ετρωγε μονο φρουτα...και 2 κομματια κρεας σουβλακι φιλετο...δοκιμασα να του χοσω το ψαρι στο καρπουζι αλλα δεν ξεγελιοντα...

αυτος πρεπει να εχασε κανενα κιλο!!!!!

Φυσικα κοιμοταν μαζι μας..και μονο βυζοπιπιλοντας...

αλλα με αποζιμιωνε...ξερενοταν το μεσιμερι για ενα δυωρο...κοιμαμασταν και εμεις μαζι του.

Φιλακια πολλα..νυχταζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρτζι και χρυσα καλως ηρθατε!

χαιρομαι που περασατε καλα αν και λιγο!

θελουμε φωτο!

και φυσικα που κοιμηθηκαν εστω και λιγο τα παιδακια σας!

οντως το τρενακι παει αργα!

θα βρει του ρυθμους του και αυτο σιγα σιγα!

Αφροδιτη τι εχεις?

γιατι εισαι στα κατω σου?

μηπως να αφησεις τον ΜΑνωλιο στον μπαμπα και να πιουμε καφεδακι?

Αναστασια(μπεμπουλης) ειδες ο σπυρακος?

τρωει και δεν σε σκαει πλεον!

νυσταω νυσταζω νυσταζω νυσταζω νυσταζω νυσταζω.................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...