Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ EXPRESS ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο 17 - Η γαλήνη!!!!!


Recommended Posts

καμια,,,σα τις ψωριαρες μονο εμεις..χαχαχαχα

ναι εστρωσε δοξα το θεο..

ευχομαι τωρα που σιγα σιγα ετοιμαζονται οι κυνοδοντες να βγουν μη μας ριμαξει..

παντως ο μικρος εχει γιενι τελειο..

πολυ χαδιαρης...

η αργι ακομα δε γυρισε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όλες εξαφανισμένες :S

Να πω και τον πόνο μου :(

Μα δεν χτίζονται πια πολυκατοικίες??

Η αγορά δεν κινείται καθόλου. Δεν υπάρχει τίποτα όπου ρωτάμε :dry:

Ο μικρός σου είναι κούκλος!!

Αρχίζω λίγο λίγο να ζηλέυω τις εγκυούλες ρε συ

Τι καλά θα έχετε καινούργιο μωράκι :lol::lol::lol:

Εγώ για 3ο σε 5 χρονάκια με βλέπω :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκεινο το σπιτι γιατι τελικα δε το παιρνετε?εκει που μας ειχες βαλει φωτο?

πολυ ομορφο ρε συ...

αφου σκεφτεσαι κ για 3 καλα ειναι..

εγω θελω πολυ 3..αλλα τα οικονομικα δε νομιζω να το επιτρεψουν..αλλα ξερω αν κανω 3 κοβω παρα πολλα..

δε εχω κ κανεις να μου κραταει τα μωρα,,

αχ ναι ενα μωρακι ειναι τελειο..

αλλα στη αρχη ειναι πικρα..

οχι πονακια οχι κολλικοι οχι δε θα σω γαλα..χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά θέλουμε να μείνουμε μέσα στη Λάρισα. Όχι σε συνοικία αλλά σε μέρος όπου το κέντρο της πόλης είναι προσβάσιμο με τα πόδια.

Κάτι έχουμε βρει. Μέχρι και μια μονοκατοικία στο κέντρο της πόλης στην ίδια τιμή απλώς δεν σου δίνουν επιλογές οι εταιρίες και οι πολ.μηχανικοί. Σου λένε αυτό μόνο έχω και τίποτα άλλο και δεν πρόκειται να κάνω κάτι καινούργιο.

Α όσο για το οικονομικό για 3ο τι νομίζεις είμαστε καλύτερα?? Λέω θέλω 3ο αλλά λεφτά γιοκ.

Καλα είμαστε δεν λέω τουλάχιστον ο ένας μας έχει σίγουρη δουλειά τι να πω ο χειμώνας μας προβλέπεται πολύ δύσκολος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

πήγαμε παιδίατρο χθες 9600 και 81εκ :)

έβαλε 350γρ το έβλεπα και δεν το πίστευα :woohoo: :woohoo: :woohoo:

το τσίμπημα από το κουνούπι έχει μολυνθεί και έχει κάνει άλλες τρεις πληγούλες γύρω γύρω, σταφυλόκοκκος μου είπε. Συνεχίζουμε την αντιβιωτική κρέμα και αν μέχρι αύριο βγάλει κιάλλα θα πρέπει να πάρει αντιβίωση

Επίσης είναι έτοιμοι οι πάνω κυνόδοντες να βγούνε, μάλλον γιαυτό άρχισε πάλι να ξυπνάει την νύχτα :blink::S

Γιώτα Χρόνια Πολλά για την επέτειό σας, να είστε αγαπημένοι κι ευτυχισμένοι και σύντομα να κάνετε ένα παιδάκι ακόμα :)

Καλό ταξίδι σήμερα, με το καλό να φτάσετε στην Χίο και στον μπαμπά σας :)

Μαρία τι σου είπε η γυναικολόγος τελικά για τον θηλασμό?

Αυχενική γιατί δεν έκανες?

Νατάσα καλά να περάσετε :)

Πάντως αυτό το τρενάκι είναι το πιο καρβουνιάρικο απ'όλα :laugh: :laugh: :laugh:

Μάρθα, ΜαρίαΙωάννα :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια επέστρεψα για λίγο στην παρέα σας.......Τι μου κάνετε;;;;Δεν προλαβαίνω να διαβάσω τα νέα σας.... :blush::blush::blush::blush:

Είμαστε στο χωριό μου από την Τρίτη...Χθες ήρθαμε Αθήνα και πήγαμε με το Γιώργο γιατρό...Απλώς επιβεβαίωσε την εγκυμοσύνη και είδαμε μια φακούλα...... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Είμαι μόλις 5 εβδομάδων (περίπου) και σε 10 μέρες θα ξαναπάμε γιατρό να ακούσουμε καρδούλα....Μακάρι να πάνε όλα καλά..... :):):)

Κατά τ'άλλα εγώ είμαι χάλια...Άρχισαν οι αναγούλες, νιώθω απίστευτη κόπωση και υπνηλία και γενικά δεν έχω διάθεση για τίποτα.... :(:(:(:(:(

Το Ιωαννάκι μεγαλώνει, είναι σκέτη τρέλα.... :woohoo: :woohoo:

Κορίτσια, σήμερα πήγα για κούρεμα, χτένισμα, μανικιούρ-πεντικιούρ, φρύδια....Έκανα τρέλααααααααααα....Έκοψα τα πλούσια μακριά μαλλιά μου καρέ....όχι πολύ κοντό..Μέχρι τον ώμο...Αλλά για τα δεδομένα τα δικά μου είναι πααααααααααααααααααααααααααρα πολύ κοντό.... :dry::dry::dry::dry:

Σήμερα είμαστε Αθήνα με το Γιώργο..Έχουμε να πάμε σε γάμο...Η Ιωάννα είναι στη Θήβα, στη μαμά μου...Θα πάμε αύριο...Αυτά!!!!!!!!!!!!

Πολλά φιλάκια σε όλες!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα μπραβο στη ελενα...αντε να δουμε εμεις τι θακανουμε δευτερα,,βαλαμε κανα γρ?

σταφυλοκοκκος?

ελα ρε..περαστικα..να μουυ τη φιλησεις..

κ το μιχαλακη..

γωγωκα αναγουλες? :angry::angry::angry::angry:

αχχχχχχχχχχχχχχχχχ

ετσι ειναι τα αγορια :laugh: :laugh: :laugh:

αντε με το καλο να ερθει,.,,

εγω ακομα ποου κ που εχω.. :dry:

γιωταρα χρονια σας πολλα ..παντα ευτυχισμενοι..

σε εστειλα μην..

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδα Θούλη και στην Ιωάννα είχα αναγούλες, απλώς δε θυμάμαι να της είχα τόσο νωρίς....Δεν μπορώ καθόλου....Άσε μύτη που έχω...Χειρότερη από ναρκωτικό...Μέχρι την προηγούμενη εβδομάδα έκανα κανένα τσιγαράκι.... :blush::blush::blush::blush::blush: Τώρα ούτε τη μυρωδιά του δεν αντέχω....

Καλύτερα όμως για να χάσω κανένα κιλό..Να ράψω το στόμα μου..Μια εβδομάδα στη Βόνιτσα έβαλα 2 κιλά... :S:S:(:(:(:( Σαν ζώον έτρωγα..... :angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάκι θα βάλω τικεράκι την άλλη εβδομάδα όταν μου πει ο γιατρός πόσο είμαι ακριβώς και ακούσουμε καρδούλα....

Ναι ρε.... :angry::angry::angry::angry: Έβαλα 2 κιλά.... :S:S:S:S:S:S:S:(:(:(:(:(:( όχι λόγω εγκυμοσύνης...Λόγω λαιμαργίας..... :angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααα, επιστροφή και τα κεφάλια μέσα!!!! :(

θα σας γράψω νεώτερα όταν βρω χρόνο.....γενικώς περάσαμε ωραία και το σημαντικότερο για μένα ήταν ότι τα παιδιά το χάρηκαν πιο πολύ!!!!

η μικρή? τσαούσα απαπαπαπα.......!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!Καλο μεσημερι δηλαδη.

Κοριτσακια καλως ηρθατε!!!!

Ρε Γωγω Βονιτσα ησουνα;;; :huh::huh: Α, επρεπε να κανετε καμια σταση Αγρινο...

Ολα καλα θα πανε.Με τοσες αναγουλες βλεπω το γιο να ερχεται. B)B)

Νατασουλα τα τρενακια πάνε συμφωνα με τους οδηγους. :laugh: :laugh: :laugh:

Εμενα ειχε στο μυαλο του ο Λαζοπουλος οταν εκανε τον Σαλλονικιο και ελεγε χαλαρα.Μεχρι να σηκωσω το ενα ποδι βρωμαει το άλλο. :P:P:P:P:P:P

Ρε κοριτσια η Αφρο που ειναι;;;Τρίκαλα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκομανούλες, τι μου κάνετε; :woohoo:

Λείψαμε λίγες μέρες στο χωριό, γιατί βαφτίζαμε ανηψάκι, ξεκουραστήκαμε λίγο και τώρα... Τα κεφάλια μέσα και καλό χειμώνα!! :angry:

Θουλάκι, Παναγιωτούλα, Μαράκι, Γωγούλι, τι κάνουν οι κοιλίτσες; Φουσκώνουν; Να μου τις φιλήσετε πολύ γλυκά! :kiss:

Argi, καλώς ήρθες, περιμένουμε νέα! :)

ΜαρίαΙωάννα μου, κρίμα που την απορρίψατε τη μεζονέτα! Κρίμα που δεν μένω Λάρισα, θα την έπαιρνα εγώ! Την λάτρεψα! :woohoo: Οι τιμές είναι εξοργιστικά ανεβασμένες στην Αθήνα! Μακάρι να μπορούσαμε να μαζέψουμε τα μπογαλάκια μας και να την κάνουμε! :dry:

Εμείς καλά, δόξα τω Θεώ, την ερχόμενη Τετάρτη ξεκινάμε σταθμό κι έχω λίγο αγωνία για την προσαρμογή! Ελπίζω όλα να πάνε καλά και να μην είμαστε όλη τη χρονιά άρρωστοι!! :unsure: Κατά τ' άλλα χαίρομαι πολύ, γιατί πιστεύω ότι η μικρή το έχει ανάγκη! ;)

Πρέπει να αρχίσω να διαβάζω για τις εξετάσεις του μεταπτυχιακού, αλλά δεν έχω αποφασίσει ποιό μεταπτυχιακό να κάνω, είμαι ανάμεσα σε δύο! Η ζυγαριά δεν γέρνει προς τα κάπου και βρίσκομαι σε τρομερό δίλημμα! :S Θα δείξει...

Σας φιλώ γλυκά γλυκά! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είστε καλέ;; :dry:

Σέρνεται το τρενάκι, σέρνεται!!! :lol:

Σας παραθέτω άρθρο, σχετικό με το βυζοτρενάκι μας, το ανέβασε μία φίλη μου στο fb, δεν ξέρω αν είναι αληθινή η είδηση, πάντως εγώ ανατρίχιασα! :unsure::)

http://www.alfavita.gr/artro.php?id=7956

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρενακι χωρις Χρυσα δεν εχει γουστο.. :( !

αυριο επιστρεφει! :);):P

εβγαλε ο χαρης βολτα τον μικρο,απο εχθες ειμαι με 38+ πυρετο που ανεβοκατεβαινει!τα νευρα μου!μην προλαβω να χαρω..

πηγα εχθες κομμωτηριο,εβαψα,εκοψα,χτενισα μαλλι,σουλουπωθηκα για τη νεα σχολικη χρονια ;) κ το αποτελεσμα..πυρετος!

κ αυριο ειναι να παμε χαλκιδικη να μαζεψουμε την τροχοσκηνη..φυσικα δε θα κανω μπανιο κ με τη ζεστη αυτη..φρικη! :angry:

Μαρακι στον Λαγκαδα θα ειμαι φετος!εχω παρει μεταθεση δ ΄θεσσαλονικης κ για φετος εχω προσωρινη τοποθετηση στον Λαγκαδα!μια χαρα!ενα τεταρτακι,εγω το κανω μισαωρο βεβαια :blush: :silly: ,απο το σπιτι με το αυτοκινητο!

εσυ Κιλκις θα εισαι,ε;;

αντε,ευχομαι να ειναι κοριτσακι το δευτερο νινακι,αφου το θελεις τοσο!αλλα μη σκας!κ να μην ειναι,το τριτο θα ειναι κοριτσαρος! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

αυτο με τον κυκλο δεν ισχυει..η συλληψη του Γιωργου εγινε 4 ημερες ΜΕΤΑ την ωορρηξια κ ομως ηταν αγορακι!καρατσεκαρισμενες η ημερομηνιες! ;);)

Αργυρω περιμενουμε νεα απο τις διακοπες! :):)

Παναγιωτα πώς παει η εγκυμοσυνη;;οι αντοχες σου;;

Γωγουλα αγορακι ή κοριτσακι θα ηθελες να ειναι το αδερφακι της Ιωαννας;;πάντως σιγουρα θα ειναι κουκλι με τοσο ομορφη μαμα!

α!κ εγω οταν με το καλο κανω δευτερο,αγορακι θα ειναι!η Θουλη μου εκανε τον σταυρο κ βγηκε κοριτσι!..άρα..ειναι σιγουρα αγορι!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

τα φιλια μου σε ολες! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμαν ρε πουκαλι μου που την αρπαξες?

με γεια το μαλλι..κουκλα θα σαι..

εγω σε 20 λεπτα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ σχολαω...

καλε δε ειναι μονο η χρυσα που εφυγε...ΟΛΕΣ ΕΦΥΓΑΝ

αργι καλο χειμωνα..

αχ ποτε θα ερθει?

λατρευω το χειμωνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι πάλι!!!!!!!!!!

Κατα αρχην να στειλω τα φιλια μου και στις 2 συμπεθερουλες μου!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Α,χωρις να θελω να υπερβαλω εχω τις πιο γλυκες κοπελες του μαμμυ για συμπεθερες!!!(Νατασα μη γελας και μη λες οτι γλειφω.Ενταξει θα σας δωσω και καμια ελιά βρε παιδι μου)

Ρε κοριτσια εχω καποιες αποριες.

1)Αυτη η τρυπα στο κεφακι του μικρου ακομη να κλεισει. :unsure::unsure::unsure: Εχω αρχισει να αγχωνομαι.

2) Τρωει γαλα με κλαστερς αλλα ρε παιδι μου πολυ ζαχαρη εχουν.Τι δημητριακα τους δινετε εσείς;;;

3)Αν το αυγο το κανω ομελετα σε αντικολλητικο θα εχει καμια διατροφικη αξια ή τσαμπα χρόνος.Δεν το τρωει με τίποτα βρασμένο.

Ιουλια μου οι αντοχες μου δοκιμαζονται απο τη ζεστη!!!!Ουφ.Αχ Τεταρτη αρχίζεις ε;;;;Καλη δύναμη!!!!!

Παω να παιξω λιγο μαζι του και θα επανελθω.Ο προφεσορας παει να δει τον Βαζελο και εχουμε ησυχια!!!!!!

Α, μηπως ξερει καμια αν γεννησε το ποντικακι;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ΄μαι πάλι! :)

Θουλάκι μου, είμαι καλά, δόξα τω Θεούλη! Προσπαθώ να μπω σε χειμωνιάτικο mood και να στρωθώ στο διάβασμα! Επίσης προσπαθώ να συνεφέρω το σπίτι σήμερα που είναι κ@@@@ς και βαριέμαι θανατερά! :S Αρχιτεμπέλα! :laugh:

LUCKY μου, πολλά και γρήγορα περαστικά! :( Γκαντεμιά! :S Εκπαιδευτικός; Καλή σχολική χρονιά κοπέλα μου!

Παναγιωτοσυμπεθερούλα, είσαι μια σκέτη γλύκα!!! :kiss: Ευχαριστούμε για τα καλά λόγια, είσαι πολύ καλός άνθρωπος!!! :laugh: Για την τρύπα δεν ξέρω, αλλά νομίζω είναι νωρίς για να ανησυχείς, ρώτα και τον παιδίατρο. Αν και λογικά αυτός θα το ελέγχει, όχι; Δημητριακά κι εγώ clusters τις δίνω, γιατί τα παίρνω για μένα, αλλά και γιατί είναι μία απ' τις απελπισμένες προσπάθειες να πιεί λίγο γαλατάκι, που σε γενικές γραμμές δεν το πολυγουστάρει! :dry: Γενικά, πιστεύω ότι δεν είναι κι απ' τις πιο υγιεινές τροφές τα δημητριακά, όπως υποστηρίζει και ο γυναικολόγος μου, γιατί υφίστανται πολλές επεξεργασίες, αλλά δεν τα έχω αποκλείσει απ' τη διατροφή μου και άρα ούτε απ' της μικρής, γιατί αν με δει να τρώω, απαιτεί να φάει κι εκείνη. (γλυστρίδα έφαγα; ) :laugh:

Το αυγό επειδή κι εμένα δεν το θέλει βραστό, της το φτιάχνω ποσέ, δηλαδή στο τηγάνι με νερό αντί για λάδι (καλά, κάποιες φορές το τρώει και τηγανητό) με αλάτι, λίγο πιπεράκι και ωμό λάδι από πάνω. Το έχεις δοκιμάσει; Δεν είναι τηγανητό και είναι πιο νόστιμο από το βραστό. ;)

Σας είπα ότι πέρασα τα αγγλικά;; :woohoo: thank God!!! :) To τραγικό είναι ότι πάνω που είπα ότι απαλλάχτηκα, αν επιλέξω το άλλο μεταπτυχιακό, θα πρέπει να τα ξαναδιαβάσω, γιατί εκείνοι ζητούν επάρκεια, και όσοι δεν έχουν πρέπει να δώσουν μάθημα στη σχολή, μαζί με τις εξετάσεις των υπολοίπων μαθημάτων! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ρε μιτσακι..τα καταφερες :woohoo: :woohoo: :woohoo:

παναγιωτα κ γω αναρωτιεμαι ποτε γενναει το ποντικακι?

μωρε λες?

μπα...

επισης..δε ξερω αν το ξερεις αλλα η νυφη δινει προικα..

οχι εμεις να δωσουμε στη νατασα :P:P:P:P:P:P:P:P:P

ακους νατασα??????????

οσο για το κεφαλακι εχρι τα 2 ξερω οτι πρεπει να κλεισει..

μη σκας..

δημητριακα σωσε μουσλι η κουακερ..

αυγο τι αν σε πω..εμενα το τρωει σε ολες τις μορφες.ουτε μελατο το τρωει..μιαμμμμμμμμμμμμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλιτσαααααααααααα εσυ βρε εισαι μέλιιιιιιιι!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Μωρε ειναι μικρουλες και νοστιμουλες οι συμπεθερουλες μου!!!

Αφου σκεψου οτι ακομη σπουδάζουν!!!! B)B)B)

Μιτσακι συγχαρητηρια για τα Αγγλικά !!!Μπραβο!!!!Ελπιζω να μην πήγε τσαμπα ο κοπος σου μωρέ.Καπου θα χρειαστει.

Το αυγο θα το κανω και ποσε.Αντε να δουμε....

Τωρα κοιμηθηκε ο κυριος. :angry::angry::angry: αμαν πια τι ωρα θα πρεπει να τον ξυπναω;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...