Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ EXPRESS ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο 17 - Η γαλήνη!!!!!


Recommended Posts

καλημερα,και εμενα θα μου λειψετε παααρρρρααααα πολυ,χαρηκα που γνωρισα κ την Ιουλια αν κ δεν μπορεσαμε να τα πουμε κανονικα με την Κων επανω μου!

οντως η ΕΙρηνη εχει φοβερη αναπτυξη στο λογο!φτου φτου!!! δεν το πιστευα μεχρι που το ακουσα με τα ιδια μου αυτια!

κοριτσαρες ευχαριστω πολυ για τα δωρα σας!!! με κατασυγκινησατε..

η μικρη περασε τοσο καλα,τι κριμα που φευγουμε!!! τρελαίνεται για το τραμπολινο!εκει δεν εχει παιδοτοπους..τουλαχιστον δεν ανακαλυψα καποιον εγω....

κοριτσια φευγω...... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα μανουλιτσες!!!

Πηγατε για καφεδακι εχθες ?Ηρθε και η Μελινα ?Πως δεν το ειδα .Που πηγατε?

Θελω να ευχηθω στη Γιωτα καλο ταξιδι και καλη αρχη !!!!

Φιλια πολλα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως εαν θελεις αυριο το απογευμα παμε σε εναν παιδοτοπο εκει στον Ευοσμο να πιουμε καφεδακι,γτ τις υπολοιπες ημερες εχω ετοιμασιες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανιτακι ευχαριστω πολυ! να σου πω οτι μου αρεσε πολυ το βιντεο! με τον αντρα σου μοιαζετε! καποτε μου ειχαν πει οτι τα ζευγαρια που μοιαζουν ειναι αδελφες ψυχές!

θα μου λειψουν πολυ τα κοριτσια ,μα χαιρομαι που θα επανενωθει η οικογενεια μας!ισως να κανουμε κ ενα αδερφακι εκει!χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

Φρανιτακι ευχαριστω πολυ! να σου πω οτι μου αρεσε πολυ το βιντεο! με τον αντρα σου μοιαζετε! καποτε μου ειχαν πει οτι τα ζευγαρια που μοιαζουν ειναι αδελφες ψυχές!

θα μου λειψουν πολυ τα κοριτσια ,μα χαιρομαι που θα επανενωθει η οικογενεια μας!ισως να κανουμε κ ενα αδερφακι εκει!χαχαχαχαχα

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: α

αντε με το καλοοοοοοοοο!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...τελευταια και καταιδρωμενη...

ΑΧΧ!!!

χαρικα παρα πολυ που ειδα ολες τις κουκλαρες του μαμι...

τα φιλια μου σε ολες.

Ειμαι πτωμα..εχω παθε ψιξη δεν μπορω να κουνισω αριστερο χερι....

ο μικρος ξερασθηκε στο αμαξι..κοιμηθηκε απο τις 9:30 μεχρι τις 2:30 στο κρεβατι του..μετα ξυπνησε και αρχισε το πανιγυρη

Σημερα ξυπνησε στις 7...αφου μου εσπαγε τα νευρα μεχρι τωρα ξεραθηκε στον υπνο....ελπιζω να ξυπνησει γαιτι στις 11 πρεπει να τον παω παλη στον παιδικο.

Ασχετο..η Ειρινη ειναι τελεια!!! σε ολα της τελεια....

Φιλακια..παω να φτιαξω την μικρη βαλιτσα του Χριστοφορου...Αυριο φευγουμε και δεν εχω κανει ΤΙΠΟΤΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκλεγε!!!

Κοιτα ο Χριστοφορος εχει ενα θεμα..θελει συνεχεια καποιος να ασχολειτε μαζι του..και αμα δεν του δινεις σημασια χαλαει τον κοσμο.

Οποτε οσο επειζε η δασκαλα μαζι του ηταν ΟΚ..με το που εφευγε αρχιζε τα ουρλιαχτα..

ετσι ειναι και στο σπιτι...δε με αφινει να κανω τιποτα απολυτως...πρεπει να παιζω μαζι του.

Θα προσαρμοστει που θα παει.

Οντως τελειο το βιντεακι..πολυ μου αρεσε..ο ΣΕΜΠ...χιχιχι..τελειος ειναι ρε συ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα στις κουκλες!

μμμ περασατε πολυ ωραια στο καφεδακι!

μπραβο και στα παιδακια σας!

Σες ηρθε το κουριερ(μικρο αλλα κουκλι....)

να το ανοιξω?

μια περιεργια την εχω!

αλλα οκ!

φιλια και παλι ευχαριστουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!11

ειμαι δουλεια..ειμαι κ μονη :woohoo:

οχι αναστασια δε εμαθα το φυλο...

ασχετο..στη ζυγαρια μου δειχνει οτι εβαλα 1.5-2 κιλα

κ στου γιατρου 2,400 :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

γιωτα πας σε ομορφο νησι..φανταζεσαι να εισαι στη σαμο :blink:

παω να κανω καμια δουλεια.. :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στη Σαμο πηγε ο κουμπαρος μου χιχιχιχιχιχιχιχιχιιχιχιχιχιχιχιχ με φωναξε ο αδερφος μου απο το γραφειο του ,ειχε λεει μια εκπληξη... μια σακουλαρα να αααα με το συμπαθειο που περιειχε, ενα κουτι με κουζινικα,μια κουκλα μωρο της Φισερ πραις που κλαιει γελαει κατουραει και τρωει με μπιμπερο, ενα πλαστικο καθισματακι γ το μπανιο και ενα τεραστιο γιογιο ,προσωπικα το γιογιο δεν μου αρεσε,της εχω αλλωστε ηδη...αλλα τεσπα!χαχαχαχαχαχα αχαριστη...εγω ηθελα φλεξιμπαθ!!!!!!!!!!ουααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia

zilepsa polu me thn sinantish sas .....tha hthela polu na sas dw oles mazi .

xthes eixa aipnies kai koimithika stis 4 ...otan pira kaiton mikro sto domatio .

shmera ksipnise okaimenos stis 9 alla gw den elega na ksipnisw kai etsi barethikekaiepese palu gia upno .....prin ligo ksipnisame .

den kserw ti me exei piasei tora teleutea kai den mporw na koimithw to bradu .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ ανοιξε το σηγα..δεν εχω προβλημα..να πεις και αν σ'αρεσουν

Τον πηγα παιδικο..παιδια..ουρλιαζε το καημενο..δεν ηθελε να μπει...με τα πολλα τον βαλαμε μεσα...απαιζε...ελπιζω να μη ξαναεκλαψε..

το καημενουλικο μου!!!

Αυριο πρωι φευγω..δεν εχω ετοιμασει ΤΙΠΟΤΑ!!!

Γιωτα ενταξι με τα εισητηρια;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xrusa ola kala tha pane .

o mikros einai didimaki kai thelei na epikinonei sinexos me kapoion giauto den mporei na paiksei monos tou ....thelei parea .

tha sinithisei ekei me ta paidakia siga siga mhn anisixeis .

kati alo tora .

otan elega egw tosous mhnes oti den xanw kila eikola giati den exw periodo eixa dikio .

arxisa kai xanw !!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες!

α!ηταν να μην κανω την αρχη!δεν την ξαναπαταω να κανω βδομαδες να γραψω κ μετα να μην ξερω απου που να πρωτοαρχισω!! :P:P:P;);) :laugh: :laugh:

κοριτσια πραγματικα!η Ειρηνη της Νατασας ειναι απιστευτη!μιλαει κ α ν ο ν ι κ α!!!!υπεροχο παιδι!νατασακι ευχομαι κ η δευτερη μπουμπου σου να της μοιαξει σε ολα!! :):):)

Βικυ κ Χρυσα τί δεματα ειναι αυτα;;;;;;;;;;;;;;;;; :dry::dry::dry: υποπτα πραγματα! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo:

Αφροδιτη μου αφου ξανακοιμηθηκε,μια χαρα! :) εμενα αν ξυπνησει,δεν ησυχαζει μεχρι να σηκωθω κ εγω!μπραβο για τα κιλα!αντε...κ ευχομαι γρηγορα να τα χασεις για να τα ξαναβαλεις..για καλο σκοπο ομως! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ;);););););););););)

Θουλη κ εμενα ετσι γινοταν με τη ζυγαρια του γιατρου!αφου καθε φορα πριν παω εμενα σχεδον νηστικη,εβγαζα εννοειται παπουτσια..λες κ πηγαινα σε διαιτολογο! :silly: :silly: :silly: :lol::lol::lol:

οταν σε πρωτοζυγισε,δε σε εδειχνε παραπανω απο του σπιτιου;;

εχεις δουλεια αρκετη σημερα;;καλη δυναμη! :)

Γιωτα μου χαρηκα πολυ που σε γνωρισα! :) δεν προλαβαμε να τα πουμε πολύ,αλλα ελπιζω να ερχεσαι καπου καπου κ να κανονιζουμε συναντησουλες! :) να εχετε καλο ταξιδι,με το καλο να σμιξει η οικογενεια σας κ..συντομα να μεγαλώσει!! ;):)

Νατασουλα μου κ εγω χαρηκα τοσο που σε γνωρισα επιτελους!αντε..να μη χανομαστε τωρα πια!!πια μιλαει βεβαια..αλλα δε θα ξαναχαθω!νιωθω τοσο καλα μετα την χθεσινη συναντηση! :):)

το απογευμα εχουμε παιδιατρο!

σας φιλω ολες! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα ανοιξα!

ειναι πολυ πολυ ωραια!

αντε το επομενο να ειναι κοριτσι!

θα εχει το παιδι να παρει!!!!!!!!!!!

πηγα λαικη!

δεν ειχε τιποτα!

επεστρεψε η αδελφη μου... μαζι και η φασαρια....εχω τις κορες της τωρα εδω!

στη γειτονια επικρατει πενθος...ησυχια....ο μπαμπας μιας παλις μου συμαθητριας! κριμα 58 ετων!

εγω γιατι νοιωθω οτι κανει ζεστη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ αμα δεις τα επομενα..ειναι πολυ τελεια..

ειπαμε μ'αγαπαει ο θεος..μου εδοσε αγορι για να μη χρεοκοπισω...χιχιχιιχιχχι

Ιουλια φιλακια..ελπιζω να σε ξαναδουμε σε κανενα private καφεδακι..ααα

σημερα λεω του Χριστοφορου...παμε παιδικο;;;..και μου λεει ..."πεντικο!!!

χιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες;;μιλαει το παιδι!! :):):)

εμεις παλι ,ενω οσον αφορα περπατημα κ αναπτυξη ημασταν μπροστα απο την ηλικια μας,στο θεμα του λογου ειμαστε ακομη στο μαμα,μπαμπα,μπου=νερο!,παγκα=φεγγαρι κ πακι=μαλλον..πουλακι κ αεροπλανο!παντως..πετουμενο!! :laugh: :laugh: :laugh:

κ φυσικα τα ακαταλαβιστικα που ακομη δεν μπορω να αποκρυπτογραφησω! :laugh: :laugh: α!κ κατι ηχομιμητικα!σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ=τον εκανε ετσι ο χαρης για να κοιμηθει απο τοτε οταν τον βλεπει να κοιμαται κανει σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ!!!!

κ φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ=οταν δει κερακι,λαμπα,πορτατιφ,φεγγαρι :woohoo: :woohoo: για να το σβησει!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Ιουλια...θα μιλησει...το παιντικο ειναι επεκτασι του μπουντικα..το οποιο δεν ξερω τι ειναι...οποτε του ηταν ευκολο να το πει..

λεμε και ΓΑΓΑ..οπου γαγα ειναι γατα...χιχιχι

θα μιλησουν...και μετα δεν θα ξερουμεπως να τα κανουμε να σωπασπου..α λεμε και μινιμο...

Γιωτα ναι αναμενομενο..δεν πειραζει..θα στρωσει..πρεπει να μαθει να παιζει με παιδακια και να ξεκολαει απο μενα..ΟΚ μου αρεσει που χαιδευετει και που με λατρευει...αλλα για σκεψου να κανω και αλλο ενα παιδι...

παντως ο παιδικοος ειναι πολυ καλος, τα παιδακια τον δεχτικαν πολυ καλα...απαιζαν μαζι του του εδιναν παιχνιδια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...