Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ EXPRESS ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο 17 - Η γαλήνη!!!!!


Recommended Posts

σε παρκο που εχει χωμματα αμμο ναι παιζει..αλλιως με τιποτα.

Αχ τι καλα..μαζευομαστε.

Παιζει και την τεταρτη μαμαδοσυναντηση στον παιζωτοπο στο κοσμος αμα θες..απλα εμενα και τη Γιωτα δε μας βολευει γιατι εγω τεταρτη φευγω διακοπες..και η Γιωτα δεν ξερω γιατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοιτα,την τελευταια φορα που πηγαμε στον παιζωτοπο,ηταν βεβαια κ πιο μικρουλης,δεν επαιξε..γενικα δε του πολυαρεσουν οι κλειστοι χωροι!μετα απο 15 ημερες στο καμπιγκ,ειμαστε πλεον κ μεις του χωματος!! :silly: :silly: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: !!!

το διαβασα για τις διακοπες!αντε να ξεκουραστεις κ εσυ λιγακι κ να χαλαρωσεις!! :)

φιλακια! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε γωγω μην μας κοροιδευεις!!!! βλεπεις καταληξαμε!!! :laugh: :laugh: :laugh:

λοιπον ο παιδοτοπος ειναι στον δρομο που ανεβαινει απο λ. πυργο προς λ. στρατου στην εκθεση και ειναι διπλα ακριβως με την χανθ. φαινεται..οπως ανεβαινεις αριστερα.

νατασσα και εγω μπορει να μπορεσω νωριτερα.οποια προλαβει πιανει τραπεζι για 8 ατομα καλου κακου.. :) ποσες θα ειμαστε 6 μετραω...

αντε δοξα τον θεο..γρηγορα αυτην την φορα!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

αχ δεν σας ειπα..χαλασε το σιδερο :(:(:(:( σιδερωνει αλλα κανει θορυβο και πεταει απο 2 τρυπες νερα.. :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

τι θα το κανω?? αλατα ειναι αλλα εχω το juro pro..πως το κανουνε τωρα αυτο?????

επισης..περιμενω περιοδο και θελω να φαω γλυκαααααααααααααααα πολλααααααααααααα και πιτες και σφολιατες και κουλουρια και πιτσες και σοκολατες και τα παντααααααααααααααααααα!!

και κανω διαιτα και δεν μπορωωωωωωω :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω μου,οι αναγουλες και οι εμετοι εμενα ξεκινησαν στο 2ο μεχρι αρχες του 4ου μηνα.αλλα ξερω και κοπελες που δεν ειχαν καθολου αναγουλες!!!!!! ;) να μην ανησυχεις καθολου!!!!!!! :) ποτε εχεις γιατρο?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειχα απο τοτε που ακουσα καρδια...μεχρι που γεννησα..θηαμαι χαρακτηριστικα..γυρησα απο τον γυναικολογο..και το επομενο πρωη...ξερασα τον καφε..ε μετα απο αυτο...καθε μερα τα ιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου εγω αναγουλες ειχα ΠΡΙΝ κανω το τεστ εγκυμοσυνης!!ακριβως την ημερα που περιμενα να αδιαθετησω,αρχισαν οι εμετοι κ διηρκεσαν μεχρι που εκλεισα τον τριτο μηνα.. :blush::blush::blush: !!

το περιμενα βεβαια για την εγκυμοσυνη,οποτε πρωι πρωι πηγα στο μικροβιολογικο οπου κ επιβεβαιωθηκε το χαρμοσυνο! ;):)

παντως κ εγω ξερω κοπελες που δεν ειχαν καμια απολυτως ενοχληση! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγωωωωωωωωω

βρε καλως την ιουλια..σα τα χιονια :laugh: :laugh: :laugh:

ΕΡΩΤΗΣΗ

θα φερει καμια σας τον αντρα? :dry:

εγω κ η σωσω ειμαστε μεσα..για αυριο..

εγω ρε κοριτσια παιρνω βαζα ντοματας απο την αδερφη της θειας αλλα το βαζο κανει 20 :ohmy:

ειναι ακριβο οποτε παιρνω κ πουμαρο..

ειναι ευκολο να κανω μονη μου?

για πειτε?

αν ναι τι υλικα κ ποσα?

γωγωκα εγω ειχα απο 5+ βδομαδων μεχρι κ τωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H είσοδος είναι και από την Τσιμισκή!

Είναι αμέσως μετά το θεατράκι. Μια μεγάλη γυάλινη είσοδος που νομίζω είχε και ένα γραφείο προώθησης του τουρισμού.

Ιουλία καλώς ήρθες!!! Θα μας κάνεις και αύριο την τιμή;;;;;;

Όπως και να χει είναι εύκολο και θα το βρείτε!!!

Άντε ωραία κλείσαμε!!!!

Η Γιώτα το είδε; Που χάθηκε;;;;

Γωγώ εγώ σε καμία εγκυμοσύνη δεν είχα αναγούλες! Ευτυχώς...

Θου είναι πανεύκολο αλλά λιγάκι χρονοβόρο. Θα σου πω αύριο λεπτομέρειες!!

VENI γιατί δεν παίρνεις ένα καθαριστικό για ατμοσίδερα;

Εγώ το έσωσα το δικό μου μαυτό!

Επιτέλους κάνει λίγη δροσιά!!! Χθες βράδυ κοιμηθήκαμε χωρίς κλιματιστικό μετά από πολύ καιρό! Τα ίδια και σήμερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες φουσκοθουλιτσα;;;;;; :laugh: :laugh: :laugh: :cheer::cheer::kiss::kiss::kiss:

οι παλιες αγαπες δε ξεχνιουνται!! :kiss::kiss::kiss:

εμενα βαζα μου δινει η μαμα μου που κανει,δε θυμαμαι πως ακριβως γινονται,αλλα σιγουρα ειναι ευκολο!καλα 20 ε το βαζο;;;;;;;;;;;;;;; :dry::dry::S:S:blink::blink::blink: εσυ θα βοηθησεις την αδερφη της θειας να ανακαμψει απο την οικονομικη κριση;;;;;;;;;;;;; :blink::blink::blink::blush: :woohoo: !

απο υλικα σιγουρα θελει ντοματες,λαδι κ η μαμα μου βαζει σε καθε βαζο κ ενα κρεμμυδι κ λιγο βασιλικο!τωρα πως τα βραζουμε κ τα σχετικα..ας πουν οι πιο εμπειρες!ναταααααααααααααααααααααααααααααααααααασα!! ;);););) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

εγω τον χαρη θα τον πω να ερθει να μας παρει μονο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα μου ετσι λεω,να ερθω αυριο!!δεν ειμαι κ στα καλυτερα μου,για καποιο λογο που ακομη ψαχνω :dry: ,εχω πεσει ψυχολογικα,οποτε θα μου κανει καλο να σας δω ολες!ασε που ειναι κ καιρος να γνωρισω τη Χρυσα,τη Βενι κ τη Γιωτα!!τις υπολοιπες σας γνωρισα τοτε στο κοσμος,ε;; :S:S:S :silly: :silly: :silly: !!

κ φυσικα ανυπομονω να μου κανει η θουλη τον σταυρο για να δω τι μωρακι θα ειναι το δευτερο ,οταν με το καλο ερθει!! :P:P

φιλακια! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ μαρθα 20ε??????? που να ητανε και ξενη!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

εγω παντως εχω της πεθερας αλλα στην αναγκη βαζω και ετοιμα..ολοκληρος αντρας ειναι πια!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

η γουρουνα τελικα εφαγα πιτσινα φουντουνια πατατακια(με τον κωστα οχι μονΗ!!) και ιον αμυγδαλου μιση!!νμμμμμμμμμμμμμμ ωραια ητανε!!!

λοιπον ειδαμε μια ταινια πολυ γελιο!!!

hangover λεγεται παρτε την οπωσδηποτε!!!!!!!!

μαρθα ο αντρας δουλευει απογευμα....

η γιωτα το ξερει μιλησαμε..τα λεμε αυριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!

Τι κανουν τα κοριτσια??

Θα πιειτε καφεδακι αυριο?Καλα να περασετε!!

Ολος ο καλος ο κοσμος!

Βρε Θουλακι 20 ε το βαζο?Πλακα κανεις???

Ποσα λιτρα ειναι??? :blink::blink::blink:

Αν το πω στον μπαμπα μου θα βγαλει μαλλια απο την ταραχη του!!!Θα σου φτιαξει οοοοοοοοοοοοοοσα θελεις σε φιλικη τιμη!!!! :P:P:P:P

Παρε ντοματες(οχι τις κανονικες..Τις αλλες που ειναι πιο μικρες κ μακροστενες),καθαρισε κ κοψτες κομματακια ή αλεσε τις στο μπλεντερ(ή στο μιξερ)οσο θελεις.βραστες λιγη ωρα,βαλτες σε αποστειρωμενα(βρασμενα) βαζα,προσθεσε λιγο αλατι κ λαδι(κ οτι μυρωδικο θελεις ή κ τιποτα),κλεισε τα βαζα κ ετοιμα!

Μετα καθαρισε ολο τον πανικο που προκαλεσε η κοκκινη θυελλα κ ξαπλωσε 3 μερες για να ξεκουραστεις!!!!

Τα φιλια μου σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα

κι εγώ μέσα είμαι για το απόγευμα, δεν τον ξέρω βέβαια αλλά ελπίζω ότι θα το βρώ εύκολα ;)

κατά τα άλλα είμαστε μια χαρά,

το Σάββατο το βράδυ πέρασα σουπερ γύρισα στις 5 και η Έλενα δεν είχε ξυπνήσει καθόλου. Βέβαια κοιμήθηκα μόνο 2 ώρες γιατί μετά είχαμε και μια βάπτιση στο χωριό αλλά δεν πειράζει.

Ιουλία καλώς ήρθατε :)

Ελπίζω να τα πούμε και το απόγευμα από κοντά

Μάρθα για τις σάλτσες θα σου πώ το απόγευμα

Θα είναι ο άντρας σου μαζί και θέλει παρέα?

Αν έχει σχολάσει ο δικός μου θα του πώ να έρθει

αλλά δεν ξέρω σίγουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Τι κανουμε!!!

Εχω απιστευτο πονο στον αυχενα..φταειε που χτες με λουσμενο κεφαλι καθομουν στο μπαλκονι με τον αντρα μου και αμπελοφιλοσοφουσαμε.

Ο μικρος θα φαει σε καμια ωρα τα φρουτακια του και θα παερι παιδικο γαι 2 ωρες...

μακαρι να πανε ολα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με μπριζωνεις Γιωτα...Αν δεν παω με τον άντρα μου για να αγοράσουμε πλακάκια για το σπίτι το σκεφτομαι να κατεβω. Που θα βρω όμως πάρκινγκ ρε κορίτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχθες η Κωνσταντινα εκανε τσισα στο γιογιο, εχει καιρο τωρα που το εχω αφημενο στο σαλονι..εχθες ξαφνικα με λεει τσισα κ προσπαθει να κατεβασει την πανα βρακακι,την κατεβαζ ως τα γονατα κ καθεται ,τπτ,σηκωνεται ξανακαθεται,τπτ , αντε λεω δεν θα παιζουμε κ της την ανεβαζω...να ωρυεται να χτυπιεται καλα καλα της λεω ελα να την βγαλω ,παει καθεται κανει ενα προυτς και κατουραει ...εμεινα μακακας!!!!!! τα ριξαμε στη λεκανη πατησαμε καζανακι κ τα χαιρετησαμε!!! και φυσικα καναμε κ μπάαααααβοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!

χωρις να της πω τπτ

μονη της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπου βρουμε και οι υπολοιπες Μαρια ,στο δρομο!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχα ευεπιστω οτι η πολη θα ειναι ακομη αδεια!!!!! ειδαλλως εχει κ το ιδιωτικο παρκινγκ της Χανθ ,απλα ειναι λιγο ακριβουτσικο ,εχει κ ενα αλλο στην Εθνικης Αμυνης σιγουρα πιο οικονομικο απεναντι απο τη Φρουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να κάτι τέτοια βλέπω και λέω μετά "εγω ποτε θα κανω κόρη???".Νατασούλα πες μας το κόλπο.

Ρε την Κωσταντίνα!!! Και γω το σκέφτηκα να βάλω ένα γιογιο γιατί στις διακοπές τον είχα ολόγυμνο όλη μέρα και ξυπόλυτο. Μόλις έκανε κακά έλεγε μαμά "μπανάνα" αλλά τα έκανε στο χόρτο όχι στο γιογιο. :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...