Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ EXPRESS ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο 17 - Η γαλήνη!!!!!


Recommended Posts

καλημερα!!!!!!! :)

φρανιτακι, :woohoo: :woohoo: :woohoo: μπραβο στον σεμπ που παει παντου!!!!!!!!!!!! :) καλη συνεχεια στα ταξιδακια σας λοιπον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh:

μπεμπουλης,περαστικα κοριτσι μου!!!!! :)

χρυσα,κι εγω θελω να βγω το βραδυ ξενοιαστη.... B) αλλα δεν το βλεπω συντομα.... :(

δε μου λετε κουκλες,απο ποτε βουρτσιζουμε τα δοντια των μωρων?????εχω ακουσει στην αρχη μονο με νερο....ισχυει?????? :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhmera! τι κανετε ομορφες?

ολες δουλειες?

ποια θα κρατησει την Μαρια-Ιωαννα να κνω και εγω τις δικες μου?

δεν εχω κουραγιο για τιποτα!

σημερα εχω ρεπο απο νυχτα και αυριο αντι για πρωι παλι νυχτα στη δουλεια!

θελω υπνο στο κρεβατακι μου!

με πηρε τηλ η αδελφη μου....ειναι διακοπες στον πυργο ηλειας ....εχασαν τα κλειδια του αυτοκινητου τους....ψαχνουμε τροπο να της στειλω τα 2α ολα τα κουριερ μας λενε για δευτερα μεσημερι....επανω στα κλειδια εχει και τα κλειδια του παρκιν της και μεσα το μικρο αυτοκινητο συν τα κλειδια σπιτιου και μαγαζιου........

ακομα να αποφασισουν πως θα τα στειλουμε.....

αχ εγω τι φταιω στο ρεπο μου???????????????????????

θελω κι αλλες διακοπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ εχεις πμ!!!

Γκρουσι εγω πηρα ενα σετ βουρτεσ απο τα Λυτω..δεν θυμαμαι μακρα αλλα δεν ηταν ιδιετερα ακριβα..ειναι 3 ενα για καθε σταδιο΄...ειχα δαχτυλοβουρτσα αλλα δε με βολεψαν γιατι δαγκονερ..

Λοιπον ναι μονο με νερο οδοντοκρεμα επιτρεπετε πολυ αργοτερα γιατι την καταπινουν.

Αυτα ειναι ενα στροφφυλο για να βουρτσιζεις με το που ξεμυτανε, μια βουρτσα κανονικη σιλικονης για να βουρτσιζεις οταν βγει το δοντι και μια κανονικη τριχινη για να βουρτσιζεις οταν βγαινουν τα δοντακια.

Βικυ απιστευτο!!!

Δεν μπορεις να τα στειλεις με το ΚΤΕΛ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειχα παρει μια οδοντοβουρτσα που μπαινει στο δαχτυλο και εκανα με μερακι και μετα εβλαλα της weleda την οδοντοκρεμα που δεν πειραζει η καταποση αλλα βαζω ελαχιστη ισα ισα να συνηθιζει..

βασικα τωρα πηρα κανονικη οδοντοβουρτσα μικρη αλλα θελει μονο του και αντι να βουρτσιζουμε τα δοντια την ρουφαει.. :laugh:

αλλα δεν πειραζει..συνηθεια να μενει.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera tsoupres

bikh thn krataw egw kai pigene opou thes ;)

den tha ths lipsei tipota ....oute to gala :woohoo: :silly:

me to pou ksipnisame etrekse kai paizei me to karotsi !!!

ton rwtaw otan katebene apo to krebati "to karotsi einai sthn kouzina ,tha pas na paikseis ?"

kai mou apantaei ena xaroumeno "NAI" kai etrekse na to brei .

se 4 meres erxete o mpapas mas ....ante epitelous.

pantos to skeutome polu gia ton epomeno toketo

den thelw na ksana perasw ta idia ....tha psaksw gia enalaktikes h pio aniktomialo giatro kai se dimosio h se klinikh fusiologikou toketou .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε βικυ τι επαθε πωπωπω!!!!!

εγω αργησα πολυ να βουρτισω τα δοντια του σπυρου και τωρα τα πλενουμε καθεμερα μετα το πρωινο,εχει μαθει και μονος του,αλλα οταν τελειωνουμε κλαιει γιατι θελει και αλλο χαχαχα

χρυσαααααααααααααα κι εγω εγω σε παω ααχχχχχχ να ημουν κι εγω πανω στα βορεια!!!!!

ανοιξε στην πολη μας μαγαζι με μπουγατσα γνησια και ολο περναω απο εκει και ολο λεω να παρω κανα κιλο αλλα ακομη δεν το εχω κανει

την λατρευω την μπουγατσα...στην εγκυμοσυνη καταναλωσα πολυυυυυυυ

εγω τελειωσα με τις δουλειες μου μονο τα ρουχα εχουν μεινει και τα μπατζουρια-τζαμια

εχω και τον ανταρτη μαζι μου να δω πως θα τελειωσω

ενοειται πως φαγητο ακομη δεν εχω κανει,μονο του σπυρου εφτιαξα.

χρυσα η γιωτα ποτε φευγει για χιο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

30 Αγουστου φευγει!!

Θα μου λειψει πολυ!!

Να ξερεις η καλυτερη μπουγατσα ειναι Σερραικη..δεν ειμαι απο Σερρες..αλλα η μπουγατσα τους ειναι αλλο πραμα..μνιαμμμ

Εμενα εμειναν τα πιατα....δεν τα πλενω γιατι ο χουλιγκαν κοιμαται...το φαη του ειναι στον ατμομαγειρα..για πρωινο τσακισε ενα γιαουρτι και 2 μπισκοτα..

Ρε κοριτσια αρχησε να μη πινει σχεδον καθολου γαλα...το βραδυ ισα ισα για να ξεδηψασει..ως ποτε θα θηλαζω το ερμο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία χαίρομαι που περάσατε καλά!!

4 μέρες εκτός!!! Ουάου!!!!!

VENI εγώ έκανα δουλειές με την Ειρήνη πάνω στο καρεκλάκι του φαγητού ενίοτε και ενώ παίζει με την ηλεκτρική σκούπα. Τώρα με βοηθάει. Μου δίνει πχ ποτήρια -πιάτα από το πλυντήριο για να τα βάλω στα ντουλάπια,μου δίνει μανταλάκια και ρούχα για να απλώσω!!!

Βοηθάει δε λέω.....

Χρύσα δεν έχεις πλυντήριο πιάτων;

Θεσ/νικιες θέλετε να βρεθούμε σε παιδότοπο για να καταφέρουμε να πούμε καμιά κουβέντα; Πάμε παιζότοπο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα δεν εχω παραπονο και εμενα οταν απλωνουμε μου δινει μανταλακια και ρουχα και μου κανει και

ιιιιιιιιιι οταν αργω να τα παρω!!! :laugh: :laugh: :laugh:

και στο μπαλκονι κουβαλαει το φτυαρι και ποτιζουμε παρεα..

επισης μαζευει το καλωδιο της ηλεκτρικης και τον πιανει αμοκ απ οτην χαρα!! :laugh: :laugh: :laugh:

σου λεει που εξαφανιζεται????????

επισης για να φαει βαζουμε κουταλια και πιρουνια και πιατα στα ντουλαπια :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ακομα δεν ξεσκονιζει αλλα που θα μου παει.. :laugh: :laugh: :laugh:

πολυ ωραια ηλικια παντως!! ολο εκπληξεις και νεα πραγματα!!!!!! τελεια!!!

παμε εκει..αρκει να συννενοηθουμε καμια ωρα!!!! :P:P :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaaaaa emena kanei ola auta alla kai skeskonizei :laugh: :laugh:

na tou to matheis amesos . :P

malista brika ki tropo na sfougarizoume parea ,forame kaltsakia kaioi duo kai etsi den knoume patimasies ....bebea exw ena thema me to oti bazei ta ceria mesa ston kouba :blink: .....

proxthes koubalousa egw ton kouba sto mpalkoni kai ytos efere kai thn sfougaristra gematos xara !!!

nai einai teleia hlikia !!!

na etrogan kiolas :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε βρε οι νοικοκυρες!!! Αν είναι έτσι και όταν μεγαλώσουν καλά θα είναι.

Ο δικός μου έγινε πιστο αντιγραφο της πεθεράς μου!!!! Αν δει σκουπιδάκι κάτω το μαζεύει και το ρίχνει στον κάδο. Είναι με μια σκούπα στο χέρι και αν δει κανα σουτιεν ή καλτσα το πάει στη θεση του (ακόμα και άπλυτο να είναι) ή αν τον πεις παντο στο καλαθι, το πάει εκεί. Παστρικοθόδωρος μου βγήκε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε ρε! Πες την μπας και το δουν και οι άλλες που ψάχνονται στο αλλο τοπικ. Βρες και γιατρό τώρα και είσαι κομπλέ. Μια μαία και έχει ό,τι χρειάζεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxax Νατασα οχι δεν εχω..η κουζινα ηταν ετοιμη της πεθερας και δεν ειχε εντοιχισμενο πλυντιριο και για να βαλλω εγω μετα επρεπε να χαλασω ενα ντουλαπι και φαινοταν ασχημο..οποτε οταν με το καλο ξεφορτοθω την κ@#$%^&*κουζινα...το πρωτο που θα βαλλω ειναι πλυντιριο πιατων

Α μανταλακια δινει και εμενα..ναι βεβαια...ενα δινει ενα πεταει κατω..βρικε κολπο και σηκωνει το διχτυ..επισης με βοηθαει να τακτοποιησουμε τα νουλαπια..αυτος βγαζει..εγω βαζω...αλλα τον πιανει παρτοξυσμος οταν ειναι να βαλλουμε πλυντιριο...μηλαμε για πραγματικη ευτυχια..αμα θυμηθω θα ανεβασω φερικες φωτο στο φεισ απο τη μηχανη.

Μαλλον τον πειραξε το μυρτηλλο..ο χυμος που του εδοσα..η ετοιμαζει και αλλο δοντι..

τον πασαλειβω με μελανι ποσες μερες και το συγκαμα ναι μεν βελτιωθηκε..αλλα δεν εξαφανιστικε..αλλες δορες με ενα - δυο πασαλειματα καθαριζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατρο εχει εκει δικο τους

ειναι η κλινικη ΝΙΚΗ στο ιλιον

πρωτα πρεπει να ειναι κοινη αποφαση με το Κ .....

δευτερον θελω να μιλησω με 1-2 γιατρους απο το Ελενα αν μπορουνε να μου επιτρεψουν καποια πραγματα απο την λυστα μου ουσιωδη .

τριτων πρεπει να το παρω εγω αποφαση οτι αν παω εκει δεν εχει επισκληριδιο ουτε καν σα μπακ απ στο μυαλο μου .

ευτυχοσ στο οικονομικο δεν εχει σχεδον καμια διαφορα απο μια αλλη κλινικη ....μην πω οτι ειναι και χαμηλοτερο απο τετρακλινο στο Ιασω .

εχω καιρο ακομα ...δεν ειμαι καν εγκυος .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κουκλες?

ειχα κοσμο σπιτι....φαγητο δεν ειχα αλλα εφτιαξα πατατες , κοτομπουκιες, μπιφεκακια , ομελετα φουρνου και φαγαμε...πηρε η πεθερα την μικρη για να κοιμηθω και δεν με παιρνει ο υπνος απο υπερενταση.... εχω ενα σπιτι μπαχαλο....αλλα δεν εχω κουραγι για τιποτα!

βοηθειαααααααααααα!

Αφροδιτη μου την εχεις δει την κλινικη?

εγω δεν ξερω να θα πηγαινα εκει.....εχει την φημη για εκτρωσεις!

και οπτικα απ εξω σου θυνιζει δεκαετια του 80!

δεν ξερω... ειναι κοντα στο λακιωτη στη θηβων!

εγω αν κανω καποια στιγμη 2ο παλι στον ιδιο γιατρο θα παω και παλι αν ολα πανε καλα εντελως φυσιλογικα θελω να γεννησω....οκ ποναει αλλα μετα δεν θυμασαι τιποτα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaaa ειναι ωραι μεσα!

το απ εξω ειναι χαλια!

να το αλλαξουν γρηγορα δεν μου αρεσει!!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

θα κανει ςεσευ εκει το 2ο και θα εχουν αποψη!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειχα ορο αλλα οχι με τεχνιτους απλα φυσιλογικο ορο!

τωρα τα αλλ δεν ξερω!

ηθελα να κανω συλλογη απο βλαστοκυταρα για δημ. τραπεζα αλλα δεν ατ καταφεραμε..ο ομφαλιος λωρος ηταν τοσο χοντρος που χρειαστηκε 3 μανταλακι να κλεισει!

αλλα μια συζητηση θα σου λυσει αποριες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες,εβαλα στη μικρη μελανι.αυτο θελει 2 φορες τη μερα μου ειπε ο φαρμακοποιος.οταν την πλενω δεν φευγει εντελως....και το συγκαμα επιμενει....δεν πιστευω να ειναι αλλεργια????? :unsure:

σες,κι εσυ για αλλεργια σκεφτεσαι????ελπιζω να φυγει γρηγορα....χαλια ειναι η καημενη απο κατω.... :huh:

θα παραγγειλω απο το λητω τις οδοντοβουρτσες!!!!!

ευχαριστω κουκλες!!!!!! ;)

αφροδιτη,ειχες γεννησει με καισαρικη και σκεφτεσαι για φυσιολογικο ή οχι???

pebii,ο γιατρος σου αθηνα ειναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη ότι και να ναι ο γιατρός τουλάχιστον αυτό για το λώρο μπορεί να περιμένει ένα μισαωράκι ακόμα. Τόσα λεφτά παίρνουνε :angry::angry: Άλλη μία ώρα να βγει και ο πλακούντας δε νομίζω να τους κάνει τόσο κόπο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...