Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ EXPRESS ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο 17 - Η γαλήνη!!!!!


Recommended Posts

to kako einai oti ksana pige perisei gia 3 mhnes kai olo auto exei auksithei ....kathe ma kathe thema pou milame kai tha ma kathe potash exei ti kanoun sthn germania kai poso kalutera einai ekei ......ELEOS den antexo alh germania (den anaferome sta koritsia mas pou menoun ekei ,ma mhn pareksigithw )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμενα ο δικος μου καμια σχεση.

Αν του πω "μη" την εκανα....ΘΑ κανει το ιδιο πραγμα συνεχεια οσο και να του πω οχι,οσο και να φωναζω. Πολυ ατιθασο και σκληρο παιδι.

Θα πρεπει με πλαγιο τροπο να του αποσπασω την προσοχη και να κανουμε κατι άλλο.Πολυ κουραστικο ειδικα για μενα που απο φαντασια μηδέν εις το πηλικον.

Αφου και στα ντουλαπια της κουζινας που βαλαμε ασφαλειες πηγε να τις βγαλει και να τι του λεμε "Οτι τις βαλαμε γιατι ερχοταν το ποντικακι και ετρωγε το μαμ του Νικολα και τωρα δεν εχει μαμ " και καπως ησυχασε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο..να σου πω απο την εμειρια μου..και οχι μονο απο Γερμανια..αλλα και απο αλλες χωρες..

εχω φιλε ςμου μενουν Αγγλια, Φινλανδια, Τσεχια, Σουιδια..εχω ξαδελφο που μενει Νορβιγια, και φυσικα 2 ξαδελφια που μενουν Γερμανια Αυστρια

Ειναι καλυτερες καποιες υποδομες και σε καποιε ςπολεις η ποιοτητα ζωης ειναι καλυτερη..συγκινωνιες κλπ ....ΑΛΛΑ!!!!!!!! το κοστος ζωης ειναι πολυ πολυ μεγαλυτερο..μπορει οι μισθοι να ειναι και αυτοι αρκετα μεγαλυτεροι..αλλα ενικιο, ρευμα κλπ ειναι αρκετα πιο ακριβα.

Εχω παει στην Πραγα- δεν θα ηθελα να μενω ομως μονιμα εκει- στην Βαασα- Φιλανδια..ουτε εκει να μενω μονημα...Λονδονο..ουτε εκει να μενω και να δουλευω...Βιεννη..εκει ναι θα ηθελα παρα πολυ να μενω και να δουλευω.

Γραφειοκρατικα..πιστεψε με ειναι το ιδιο...ναι μεν η δουλει αοσυ γινετε..αλλα μη φανταστεις πως και εκει το λαδι ελιας δεν εχει περαση..ξερεις τι εννοω...και αυτες οι χωρες εχουν τα πολιτικα τους προβληματα..και εκει υπαρχουν δυσαρεστιμενοι, λομπι, γκετο, εγκληματικοτητα, κλοπες δολοφονιες...απλα δεν τα ακουμε καθε μερα..ενω στην Ελλαδα μας τα σερβιρουν για πρωινο μεσιμεριανο βραδυνο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kserw apo ales xores kai o aderfos mou htan olandia kai filous exoume se se germania,aglia souidia .....alla sxoliazw oti oti kai na sizitame petaei ti ginete sthn germania ......okeinai kaluterh se polla themata alla kourastika na akouw !!!! an ksana akousw apo to stoma ths kati akoma tha kanw mpam ....einai san kapoios na sou leei thn idia istoria ksana kai ksana .....NIPOFORO .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxax..φανταζεσαι....

Ελα καλε μη τους διεις σημασια...χαμογελα αλα τζοκοντα!!!!

Ρε παιδια..συζητουσα σημερα με την γυναικα του αφεντικου..κατι που μου εκανε ενυτπωση..

Προσφατα γεννησε η κορη τους ενα κοριτσακι..

εχει πει 500 φορες ποσο ασπρο ειναι το μωρο..ΕΛΕΟΣ...

δηλαδη ειναι κακο να μοιαζει τον μπαμπα που ειναι ολιγο χρωματος ...μαυριδερο..οχι μαυρος μαυρος..μαυριδερος...

δηλαδη αμα ηταν η μικρη αντι για ασπρη σοκολατη.....τι προβλημα θα ειχαν..

Το διαπιστωσα και στην πεθερα μου που μια ανιψια της γεννησε τον Ιουνιο και το μιωρο μυαζει στον μπαμπα..ειναι δηλαδη το χρωμα πως να το πω...λιγο "λερομενο"αλλα ρε σεις..ειναι τελεια η μικρη..πολυ ομορφο μωρο ..και τι η πεθερα τι η γιαγια την μικρης..καημο το χουν που δεν ειναι ασπρο...

τι να πω...χαζομαρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κουτσομπόλες πόσα έχετε γράψει από χθες το απόγευμα;;;;;; :angry::angry::angry: Τρόμαξα να διαβάσω τόσες σελίδες.... :laugh: :laugh: :laugh:

Λοιπόν, περίοδος άφαντη....Πήγα το πρωί για χοριακή στη Βιοιταρική...Τα αποτελέσματα βγαίνουν το απόγευμα....Ρε 43 ευρώ η χοριακή;;;;; :ohmy::ohmy::ohmy: Έπαθα σοκ!! :blink::blink::blink: Βασικά δε νομίζω να είμαι μετά το αρνητικό τεστ, αλλά την έκανα για να είμαι σίγουρη...

Χθες πήρα τη μικρή και πήγαμε στα jumbo....Πήραμε πατάκι για τη μπανιέρα αντιολισθητικό, κοκκαλάκια, κάτι άλλες βλακειούλες...Η μικρή εφαγε όλες τις ταμπέλες από τα πράγματα.. :dry::dry: Αφού πήγαμε στο ταμείο και η κοπέλα δεν μπορούσε να τα χτυπήσει.... :laugh: :laugh: :laugh: Αααααα!!!Πήραμε και κάτι κατασαρολικά mini για την Ιωάννα...Από το πρωί συνέχεια μαγειρεύει... :laugh: :laugh: Και το γέλιο είναι ότι βάζει μέσα την κουτάλα στην κατσαρόλα και δοκιμάζει το φαγητό.... :laugh: :laugh: :laugh: :silly: :silly:

Η μαμά μου μου λέει εδώ και καιρό για το λουράκι κι εγώ συνέχεια την κράζω.....Όμως πλέον αρχίζω να το σκέφτομαι σοβαρά...Κι εμένα τα ίδια κάνει...Όταν πάει να κάνει σκανταλιά, της λέω "ΜΗ ΙΩΑΝΝΑ....ΚΑΚΟ"...Και αυτή γυρίζει με κοιτάζει, μου κουνάει το δάχτυλο και λέει ή κακκκκκό ή απαπαπαπαπαπαπα...Αλλά το κάνει το δικό της.... :angry::angry:

Άσχετο....Προχθες την είχα αγκαλιά και καθόμασταν στον καναπέ...Μου σήκωσε τη μπλούζα, κοίταζε τα μεμέ μου και μου λέει ΓΑΑΑΑΑ... :blink::blink::blink: Και άρχισε να πιπιλάει.... :S:S:S Πώς της ήρθε ρε κορίτσια;;;Μέχρι 2 μηνων τη θήλασα... :blink::blink::blink:

Σήμερα το πρωί πήγα στο δωμάτιο να ντυθώ και ήρθε μαζί..Ανέβηκε στο κρεβάτι και καθόταν και με κοίταζε...Έβγαλα τη μπλούζα που φορούσα (ήμουν χωρίς σουτιέν) σηκώνεται και έρχεται τρέχοντας προς το μέρος μου και μου φώναζε ΓΑΑΑΑΑΑΑ... :S:S:S:S:S Τί έπαθε καλέ το παιδί μου ξαφνικά;;;;; :dry::dry::ohmy::ohmy::ohmy:

Νατάσα Χαλκιδική θα πάμε 1ο πόδι..Χανιώτη....30 Αυγούστου ερχόμαστε....Έλα να μείνεις κι εσύ στο δωμάτιο να κυνηγάς την Ιωάννα να ξεκουραστούμε κι εμείς λίγο.... :laugh: :laugh: :laugh:

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!

Δε θυμάμαι να σχολιάσω.... :blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο Renaissance Hanioti Resort Hotel θα μείνουμε φιλενάδα...Ελάτε ρε να γνωριστούμε από κοντά....... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Το ξενοδοχείο καλό;;;Το ξέρεις;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα ειναι!!

εχει μονο σουιτες μικρες και μεγαλες..εχει τελεια πισινα...και πολυ καλους μασερ..να κανει και λισο σπα..δεν ειναι κατι φοβερο το σπα τους και αρκετα ακριβο για την οιοτητα των υπηρεσιων ..αλλα αξιζει..εχει και ωραιο φαση στο πρωινο...η πισινα ειναι τελεια..το χω πει;;;;;

χιχιχι...θα ερθω να κανω μπανιο στην πισινα...χιχιχιιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ πολύ χαίρομαι που είναι καλό...Την πισίνα θα την τιμήσουμε τα απογεύματα!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Οσο για το πρωινό, θα φάω σαν μοσχάρα..... :dry::dry::dry::dry: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Να έρθετε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.......Βασικά το μόνο που σκέφτομαι είναι μη μας φύγει η μικρή και πάει κατευθείαν για πισίνα.... :ohmy::ohmy::ohmy:

Spa όλο και κάτι θα κάνω....Πέρυσι εκεί που είχαμε πάει έκανα μόνο μανικιούρ-πεντικιούρ...Πρόπερυσι σε άλλο spa που είχα πάει, δεν αναλάμβαναν να μου κάνουν γιατί ήμουν έγκυος... :angry::angry::angry:

Φέτος όλο και κάτι θα κάνω.... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κανω μονο εαν προσφερει ουσια...εκανα στα Aldemar...στο Πορτο καρρασ παλη οχι...τεσπα..

Να γλυστησει και να πεσει δυσκολο γιατι ειναι ξυπινο και πολυ καλο..αλλα καποια απο τα εστιατορια ειναι κοντα στην πισινα..εκει θελει προσοχη

Δεν ξερω αν θα ερθουμε..θα δουμε αναλογα πως ειναι τα πραγματα..ξερεις..πρεπει να παραδοσει ο Οδυσσεας ενα Εργο και αν το τελιωσει ναι..αλλιως θα δουλευει ΣΚ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!καινουριο τρενακι!!!!!!!111 :):)

τι κανετε?

εμεισ εχουμε ξεφυγει..κ απο το πργραμμα κ απ ολα :P

χθες κοιμηθηκε ο μικρος 12- κ ξυπνησε 6 για γαλα κ 8 οριστικα..

θα με τρελανει.. :angry::angry::angry::angry::angry:

αλλα γενικως ειναι συνεργασιμος..

στη παραλια δε το κυνηγαμε..ειναι με τα κουβαδακια κ τελεια..

στο καροτσι παντα τρωει η κουλουρι η λαλομπισκοτο κ ετσι απολαμβανουμε βολτες..

ο μικρος εχει τρελαθει..απο τη στιγμη που πατησε το ποδι του σαντορινη ειναι ΜΕΣ ΤΟ ΧΜΟΓΕΛΟ(οχ οτι αλλιως δε ειναι)

αλλα ειναι καμια σχεση..πολλη χαρουμενος

νατασα κ μενα με ξεχασες στα γενεθλια μου :angry::angry::angry::angry: αλλα....τεσπα :angry:

ξες το περιβολο?αφου δε εχεις παει σαντορινη :dry:

αλλα ναι πηγαμε χθες για μπανιο..απλα τελεια..καθαρη με χοντρη αμμο..τελεια..

γωγω τη αφησες να πιπιλησει?για πες? :huh::huh:

αχ λες να εισαι εγκυος :woohoo:

σας φιλω ολες..δε σχολιαζω.. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδες βρε κακουργα μανα...σου λεει..ας κατσω φρονιμα..αλλιως θα ερθει αλλο νινι..θα το αγαπαει περισσοτερο η μαμα..χιχιχιιχ

Ξεκουρασου ρε Θου..

12-6 ειναι παραδεισος!!!!!!

και εγω θελωωωωωωω

Γωγ ενημερωσε μας...σημερα βεβεια θα παμε κοσμος με τον αντρουλο μου για ψωνια..αλλα θα μπω να δω νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωωωωω νεο τρενακι?

ελπιζω ολα να κοιμηθουν!

αχ γιατι λουρακι στα παιδια?

σημερα ειδα κατι που με εκανε να σκεφτω αν καποιες πρεπει να φερουν τον τιτλο της μανας....

ενω πγαινα για δουλεια ειδα απο πισω μια κοπελα να σερνει ενα παιδικο καροτσι και απο το καριτσο δεμενο ενα σχοινι ναι σχοινι(νομιζω λεγεται τριχια) το οποιο τελειωνε σε ενα παιδικο χερακι ...ειχε δεσει το διχρονο απο το χερι με σχοινι στο καροτσι ειχε ενα ακομα μωρο περιπου ενος ετους και σε εκεινο ειχε δεσει τα χερια στο καροτσι(καλοκαιρινο)....μιλαγε στο κινητο σα να μην συμβαινει τιποτα!

αν σκεφεστε εθνικοτητα? ελληνικη!

εγω δεν εχω παραπονο ειναι σχετικη ησυχη και δεν κανει πολλες ζημιες και αν κανει μετ αδεν ξαναπλησιαζει!

Νατασουλα καλως ηρθες.... και καλη συνεχεια

Παναγιωτα καλα αποτελεσματα

Αμαντα εμεις την κοψαμε την πανα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γωγω επιρεαστικε το κοριτσακι σου απο το τρενακι....!

Χρυσα θελω και εγω σπα!

τωρα!

αγορασα 6 ζευγαρια παπουτσια

στην Μαρια- Ιωαννα 1 ωραιο πουμα αλλα οχι για πολυ αντε για κανα 2 μηνες ακομα!

στον Π. τιποτα αλλα αυριο θα του παρω κι εκεινου ενα γα#$%το πουμα 74 ευρω με την εκπτωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pebi κάνεις πλάκα.... :blink::blink::blink: Τα μωρά δεμένα με τριχιά.... :angry::angry::angry::angry: Αν είναι ποτέ δυνατόν... :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy: Όσο και ατίθασα να είναι, δεν το κάνεις αυτό... :S:S:S:S:S:S

Καλά πώς κρατηθηκες και δεν την έβρισες την μαλ@%$*#;;;;;;;;;; :angry::angry::angry::angry:

Καλέ για τα λουράκια τα λέμε για πλάκα..Αυτό έλειπε να δέσουμε τα παιδιά μας.... :ohmy::ohmy::ohmy: Παιδάκια είναι...Είναι φυσιολογικά στην ηλικία τους.... :P:P:P Φαντάζομαι ότι όταν φτάσουν στην ηλικία της Μαρίας Ιωάννας θα έχουν ηρεμήσει.... :dry::dry::dry:

6 ζευγάρια παπούτσια μόνο για σενα;;;;;;;;;;; :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Ζηλεύω!!!!!!!!!!

Εγώ χθες πήρα ένα μαγιώ και θέλω να πάω να πάρω ένα ακόμα...

Κορίτσια τελικά πάλι μπικίνι πήρα.... :S:S:S:S:S:S

Δεν είναι και πολύ άσχημο....Και οι ραγάδες χαμηλά από μακριά δε φαίνονται...Έχουν ασπρίσει...Αλλά η κοιλιά είναι τόσο χαλαρή...... :dry::dry::dry::unsure::unsure::blush::blush::blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κοιτάτε τι βρήκα..... :(:(:(:( Είμαι εξοργισμένη......Γονείς-τέρατα :angry::angry::angry::angry: Κρέμασμα θέλουν οι π@$^&*.......Άλλοι υποφέρουν για να κάνουν ένα παιδί και να του χαρίσουν όλη τους την αγάπη και άλλοι τα βασανίζουν.... :angry::angry::angry::angry:

http://www.tlife.gr/Article/FN/0-9-4635.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έτρεχα έτρεχα για να σας προλάβω,....ουφ ευτυχώς πρόλαβα και επιβιβάστηκα......!!!! :woohoo:

πολλά γράψατε πάλι πώς τα καταφέρνετε, δεν ξέρω!!!....εμείς πήγαμε σε ένα μαγαζί για να δούμε για καναπέ και η μικρή κυρία έχασε τον μεσημεριανό ύπνο και τώρα ταλαιπωρούμαι ενώ ο μπαμπάς κοιμάται!!!!! κλασικά!!!! κοινωνία φτιαγμένη μόνο για τους άντρες!!!! :angry:

έξω μόλις άρχισε να βρέχει και πρέπει να πάω να πάρω τον Λουκά μαζί με το μπουμπούκι!!!!

όχι λουριά στα παιδιά, εκπση οι γονείς θέλουν και να αφιερώνουν περισσότερο χρόνο σε αυτά!!!

Γωγώ δεν θα το δω αυτό που παρέθεσες γιατί θα εκνευριστώ και δεν θέλω!!!!, είμαι ήδη εκνευρισμένη με άλλα πράγματα.......

καλό απόγευμα...... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με εμένα έχεις πάλι νεύρα;;;;; :(:(:(

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Παλι δεν κοιμάται το μπουμπούκι;;;;; :dry::dry::dry: Δως της ένα φιλί από μενα μήπως ηρεμήσει και κοιμηθεί..... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααααα και συ συμπεθέ είχες γεννέθλια;;;;;;;;;;;

Τί χαμμένη που είμαι......

Πότε;;;;;;

Καλέ Σαντορίνη πήγα 2 φορές το 2007 και το 2008! Τέλεια......

Γωγώ δε βαριέσαι για τις αγάδες και τη χαλάρρωση...

Λίγο πολύ όλες έχουμε......

Τέτοιο κορίτσι έχεις !!!!

Χαλάλι!!!!

Βίκυ 6 ζευγάρια;;;;;;;

Μια χαρά σε βρίσκω! Καλοφόρετα να είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ραγάδες έχεις εσύ ρε τρελοκομείο που είσαι μια σταλιά άνθρωπος;;;;;

Κλαίνε οι χήρες κλαίνε και οι παντρεμένες..... :angry::angry::angry: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Καλά πλέον έχω συμφιλιωθεί μαζί τους...Όμως αυτή η χαλάρωση...... :S:S:S:S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σου τις δείξω ρε χαμμένη όταν βρεθούμε από κοντά για να μάθεις........ :P:P:P

Έχω μέχρι και στις γάμπες....

Να η Θου ξέρει, τι έχει δει!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω στο στήθος και στην κοιλιά... :S:S:S:S

Στο στήθος δε με πολυνοιάζει...Δε φαίνονται...Αλλά η κοιλιά είναι σιδηρόσρομος..... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Θου για πες μας για τις ραγάδες της Νατάσας.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προς μπεμπούλα ή οποιαδήποτε άλλη μανούλα είναι on line!κορίτσια θέλω βοηθεία με τα tickers,τα ολοκληρώνω αλλά δεν μπορώ να τα βάλω σαν forum signature!Tι κάνω λάθος στο τέλος?ευχαριστώ προκαταβολικά!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Juliet :dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry: ....

Εγώ κάνοντας δοκιμές το πέτυχα κατά τύχη.....Πάει πολύς καιρός από τότε.... :laugh: :laugh: :laugh: Δυστυχώς δε θυμάμαι...Δεν μπορώ να σε βοηθήσω.... :blush::blush::blush:

Φρανίτα εσύ είσαι κορμάραααααααααααααααα....Εγώ εκτός από χρόνο δεν έχω ούτε διάθεση για γυμναστήριο..... :blink::blink: :silly: :silly:

Μπράβο στον Σεμπ...Ρε δεν του είχες κόψει τα αλεσμένα;;;; :dry::dry::dry: Εγώ 9 μηνών της σταμάτησα το άλεσμα.... :dry::dry: Είδες ότι τώρα που είναι έτοιμος, τα κόβει μόνος του τα αλεσμένα;;;;;;;;Καλή συνέχειαααααααααααα... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

H Ιωάννα μου θα αποκτήσει αδερφάκιιιιιιιιιιιιιιιι.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Χοριακή θετική......Μονάδες ακόμα χαμηλές...Μόλις 21...

Μίλησα με γυναικολόγο...Εξαιτίας του άστατου κύκλου μου, η σύλληψη έγινε αργά....Γι'αυτό και 2 αρνητικά τεστ....

Μου είπε να πάω μετά τις 23 να με δει γιατί τώρα δε θα φανεί τίποτα.....

Είμαι πολύ χαρούμενη.... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μακάρι να πάνε όλα καλά Θεούλη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πήγαινα να πάρω τα αποτελέσματα και μου έτρεμαν τα πόδια.... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δεν θα του έκανα την χάρη να τον αφήσω έτσι.... Ας μην την βλέπει αλλά θα την αναγνωρίσει και θα δίνει ότι πρέπει για το παιδί του!!!!εγώ όχι δεν θα του έκανα αυτή την χάρη.... Γιατί δεν έγινε μόνο του το παιδί!!! 
    • @maroo8 @Gioher κορίτσια την παρήγγειλα και τώρα αν τυχόν στην πρώτη μετακίνηση από το μαιευτήριο στο σπίτι δεν έχει έρθει δε νομίζω ότι χάλασε κι ο κόσμος.. οριακά είναι, μάξιμουμ έως 14 Αυγούστου μας έχει πει ο γιατρός..
    • 500 ανα ετος;; εμενα προσφατα ρωτησε μια φιλη μου που θα γεννησει συντομα και σκεφτεται να το κανει και της ειπαν 1500 για ολη την 20ετια.. εχουμε κανει πολλες συζητησεις γι αυτο το θεμα και η αληθεια ειναι οτι κι εγω δεν ξερω τι παιζει με αυτο το θεμα και αν ισχυουν ολα αυτα που λενε..
    • Ειναι λογικο να υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα. Ολοι αισθανομαστε καπως οταν ανακαλυπτουμε οτι υπαρχει καποιο θεμα. Προσωπικα περασα δυσκολα αλλα το πιο σημαντικο ηταν να στηριξω τον συζυγο ωστε να μην νιωσει ουτε στιγμη ασχημα. Ολοι θελουν τον χρονο τους. Τωρα για τις θεραπειες θα συμφωνησω με την κοπελα παραπανω που σου εγραψε να δωσεις το τριμηνο να δειτε πως θα παει αλλα παραλληλα μπορεις να δεις τα χαρτια που χρειαζεται να συγκεντρωσεις για να περασεις απο επιτροπη εξωσωματικης γιατι θα χασεις κι εκει αρκετο χρονο αν χρειαστει τελικα να το κανεις. Εμεις καταφυγαμε σε αυτην την επιλογη γιατι η αληθεια ειναι οτι ειδαμε μια μικρη βελτιωση με τη θεραπεια αλλα οχι κατι θεαματικο ωστε να μας δινει σοβαρες πιθανοτητες να συλλαβω κανονικα. Βεβαια ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος οποτε ποτε δεν ξερεις. Παντως οπως γραφτηκε με την εξωσωματικη παρακαμπτονται αυτες οι δυσκολιες με το σπερμα οποτε στο τελος θα πανε ολα καλα και θα πετυχετε τον στοχο σας. Ευχομαι κοριτσι μου το καλυτερο να εχετε δυναμη και να αποκτησετε το θαυματακι σας!
    • Εχω παρει εγω, σιγουρα χρειαζεται για μεγαλες αποστασεις , τωρα αν εισαι κοντα στο μαιευτηριο δεν εγινε και κατι λογικα θα βαλεις τη ζωνη και θα εισαι οκ...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...