Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ EXPRESS ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο 17 - Η γαλήνη!!!!!


Recommended Posts

kalimera koristia .

ksipnisame 12 !!!

eblepa efialtes ......

o mikros den exase eukeria xthes to bradu ...stis 2 hrthe monos tou sto krebati mou ....e ti na ton kaneis na ton diokseis ? kai exthes thilase kai arketes fores .....malon kanena dontaki ...autoi oi kinodontes akoma na bgoune kala .o enas tripise to oulo ligo alla den bgike akoma kala .

maria-iwanna xronia sas polla !!!

h foto prepei na einai 700

anastasia kai bukh ante kanoniste ....bikh prwta esu pou douleueis pia mera mporeis ?

gia mpanaki den nomizw giati tha lipsoume polles wres apo to spiti kai kourasmenoi kai oi duo einai diskolh h apistrofh spiti an den exoume aytokinito .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

12 ξυπνησατε?

απο το βραδυ?

πλακα κανεις ε?

εγω ολη την αλλη εβδομαδα ειμαι νυχτα και ο Π. ολη μερα οποτε ειμαι οκ αρκει να κοιμηθω λιγο το πρωι!

αν δροσισει και λιγο θα ειναι ακομα καλυτερα!

καποια στιγμη μπορουμενα κανονισουμε να παμε εμεις στη Νατασα.

ερχεσαι εδω εχω βαλει το 2ο καθισμα στο αυτοκινητο(χωρις καθισμα τα παιδια δεν πανε πουθενα) και παμε μεσω αττικης οδου!

τελικα θα κανω αρακα!

πηγα σουπερ και πηρα πραγματ ψυγειου....τα υπολοιπα θα τα φερει ο Π. το βραδυ!

παμε για υπνο!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΕς οκ την δευτερα!

ευχαριστουμε!

μαλλον θα παω να την δω το αλλο σαββατοκυριακο... ελπιζω να πεσει λιγο η θερμοκρασια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,κορίτσια!!!!Είμαι καινούργια στην παρέα σας!!Γέννησα ένα κοριτσάκι στα μέσα Ιουλίου!!Την θηλάζω τη μέρα και τη νύχτα κάνω αντλήσεις με medela sympony για να μην έχω άγχος για την ποσότητα και να ξεκουράζομαι λίγο.Ως τώρα τα πάμε τέλεια με τα κιλά!!Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι αν βλάπτω το στήθος με το συγκεκριμένο θήλαστρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!!!!

τι κανετε?

πολυ κινηση σημερα :P:P:P

νατασα τι εγινε με το μεγαλο υπερηχοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

θα σε παρω το απογευμα :kiss:

σες ποσο αδεια εχεις?εγω απο τριτη δουλεια :unsure::angry::angry:

μαρια ιωαννα χρονια σας πολλα..παντα ευτυχισμενοι..

αντε κ μενα γιο :P:P

νατασουλα τα παιδακια σου καλα???????

friday νομιζω το θηλαστρο δε ειναι καταλληλο για πολλες αντλησεις..

ποσε κανεις?να σου ζησει...

βενι ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ :kiss:

εμενα ο γιατρος ειναι κεντρο.αλλα κανει ανακαινηση κ μπορει να με δει στο γεννεσις..οπου κ να ειναι κεντρο με βολευει,,ποιες θα συναντηθουμε τελικααααααααααα?

αφρο δηλ εδω κ 8 μηνες τρωει μονος? :dry:

βικυ ευχομαι αυριο να κοιμηθεις τελεια..εισια αστερι B)

αναστασια νομιζω αν μιλησει θα γινει πιο ηρεμος..

ποια ξεχασα/? :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρίσαμε!!!

Μας ταλαιπώρησε λίγο η ΜΠΟΥΜΠΟΥ (γκουχου γκουχου) αλλά χαλάλι της!

Είχα ραντεβού στις 11.15 και τελείωσα στις 13.45. Δεν είχε τη σωστή θέση και κατέβαινα συνέχεια για να κάνω βόλτες. Ούτε φωτο πήρα τελικά γιατί είχε τα χέρια μπροστά στο πρόσωπο.

Όλα είναι μια χαρά. Είναι 440 γρ και έχει περίπου 27εκ μήκος.

Μαρία να ζήσετε ευτυχισμένοι!!!

Πιείτε κανένα ποτάκι στο μπακόνι το βράδυ ρομαντζάδα!

Βένι καλή λύση ο παιδότοπος!

Αφροδίτη 12!!!!!!

Ουάου!!!!!

Θου ήρθαν οι αδερφές;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pigame jampo shmera to apogeuma kai agorasame kaloudia !!!

tou pira ena karotsi souper market me tamiakh epanw !! apo to na mou sernei tis karekles mesa sto spiti kai na paei bolta etsi ta paixnidia tou kalutera ena karotsaki .

ena pinaka grafw-sbinw giati tou aresei na moutzouronei

enan patatokefala (akomaden ton aniksame argotera otan xortasei ta alla)

kati manabika gia to karotsi ,kati paixnidia gia to mpanio .....

ax exei ksetrelathei me to karotsi !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sigoyra exei alla den exw idea pou einai :woohoo: :silly:

einai konta mas ti na kanw ....

eixe ana gh apo paixnidakia megalonei kai thelei ala paixnidia .....mhn fantasteis den exoume k polla oti tou pernoume emeis giati dwro exoume na doume apo ta genethlia !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie,ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: με το καλο η μπουμπουκα σου!!!!!! :laugh:

αφροδιτη,μεγεια τα παιχνιδακια σας!!!!!! :silly:

franita,μ αρεσει που ταξιδευεις ετσι ανετα με τον μικρο!!!! ;)

εμεις καλα ειμαστε.τα ιδια!!!!!σημερα δεν εφαγε απλα αλλα παραφαγε!!!!! :woohoo: και χαιρεται η μαμα!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασακι μου συγχαρητηρια για την μπουμπου!τελεια!imaginarium εχει σιγουρα κηφισια! Κοριτσια η μικρη εκανε πυρετο.μεχρι 38 εφτασε.ειναι ζαβλακωμενο το πουλακι μου κ συνεχεια κοιμαται.της εδωσα πονσταντ,αν επιμεινει ο πυρετος,αυριο θα την παμε παιδιατρο.μαρια ιωαννα χρονια πολλα!να τα εκατοστησετε!εμεις εχουμε επετειο στις 30/8.2 χρονια θα κλεισουμε!αφρο,φρανι,θουλι,νατασουλα,βικυ,ευα,αναστασια τα φιλια μου! Συγγνωμη για το μαζεμενο κειμενο.εχω μπει απο το κινητο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ναι το ξεχασα,Νατασα μου με το καλο η μπουμπυκα ...Θουλι μου...τσ τσ τσ ....τα λογια ειναι περιττα...βασιζομουν σε εσενα οτι θα κανω το υιο αλλα....χαχαχχαχχαχαχχχαχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Πανεμορφες!!!!

Τι κανετε;;;

εγω καλα...μαζευω τον Χριστοφορο...ξυπνησε απο τι; 7 μεσα σε τρελακεφια

βαριεμαι...

εκλεισα διακοπες

Στη Χανιωτη στο Αππολαμαρε..αντε να δω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!! αν με δεις τωρα θα παρεις πισω το πανεμορφες(οσον αφορα εμενα!) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ειμαι ξυπνια απο τις 6.3 και κυνηγαω τον μικρο και προκειμενου να περναει παραγωγικα η ωρα

σκουπισαμε σφουγγαρισαμε μπαλκονια, σκουπισαμε σπιτι σφουγγαρισαμε σπιτι μαγειρεψα του μικρου κατσικακι με κριθαρακι εβαλα πλυντηριο που τωρα θα απλωσουμε..μονο ξεσκονισμα εμεινε και σιδερο :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

αντε ωραια να περασετε στις διακοπες..ποτε φευγετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Βένι πως κατάφερες να κάνεις τόσες δουλειές με τον μικρό?

Εγώ πριν από λίγο πήγα να βάλω ένα πληντύριο και όταν βγήκα βρήκα την Έλενα πάνω στο τραπέζι του σαλονιού να χορεύει :ohmy::ohmy:

έχει γίνει πολύ επικίνδυνη πλέον........

Πού θα συναντηθούμε τελικά?

Γωγώ περαστικά στην μικρή

Χρύσα πότε φεύγετε?

Friday να σου ζήσει το μωράκι σου :)

Για ποιο λόγο κάνεις αντλήσεις το βράδυ και δεν βάζεις το μωρό στο στήθος? Το symphony είναι κατάλληλο αλλά αν δεν υπάρχει λόγος μην το χρησιμοποιείς. Άλλωστε ο θηλασμός είναι πιο ξεκούραστος από τις αντλήσεις. Ούτε χρειάζεται να βλέπεις πόσο αντλείς για να ξέρεις αν το μωρό θρέφεται καλά. Το γάλα που αντλείς δεν είναι πάντα αντιπροσωπευτικό αυτού που παράγεις. Αν παίρνει βάρος και βρέχει αρκετές πάνες όλα είναι καλά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη μια χαρα ειστε..εμενα δεν με αφινει να κανω τιποτα...θελει να παριστανω την αγελαδα του και να τον εχω αγκαλια...γκρρρ..τωρα που τον πηρε η πεθερα μου θα κανω τα βασικα σε ρυθμο βεγγος

Φρανι η Χανιωτη ειναι Πρωτο ποδι Χαλκιδικη απο τη μερια του Τορωναιου κολπου

570 Ευρω σε superior δικλινο all inclusive, μια χαρα ειναι..παραπανω δεν μπορουσα να διαθεσω, το ξενοδοχειο ειναι τεσσαρι αν και καποια γραφεια το δινουν σαν πενταρι...το μονο θεμα ειναι πως ειναι καθαρο και καινουριο μολις περιση χτιστικε, πρωτη μουρι στη θαλασσα εχει και παιδικη πισινα.

Αντε να δουμε

Φευγω τεταρτη και γυριζουμε Σαββατο

Εντωμεταξυ εχω να κανω τις απιστευτες δουλιες..

να ανεβασω απο το υπογειο την κολεξιον Φθυνοπορο Χειμωνας του Χριστοφορου γιατι μετα δεν θα προλαβω με τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμενα!!!!

αχχχ χρυσα σε ζηλευω θελω κι εγω διακοπες..το μονο που καταφερα ηταν να παω ενα 3μερο με τον αντρα μου και μια μονοημερη μονη μου!!!!!!

ο αντρας μου κρατησε τον σπυρο και πηγαμε 3 γυναικες μονες στην αραχωβα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super περασαμε

απο δουλειες κοριτσια μου εχει μεινει το ορος για σιδερωμα και η κουζινα ολα τα αλλα τα καναμε μαζι με τον αντρα μου χθες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπου και εμεις 4 ημερουλες θα παμε..και ηταν να μην παμε καθολου!!

Πως πας εσυ με την καρδια σου;;;;

Φρανιτακι πιστευω πως εκανα καλο Deal. Ηθελα κατι τετοιο γιατι με μικρο δεν ηθελ αουτε για ταβερνες να ψαχνω ουτε να γυρναω σαν νομας απο παραλια σε παραλι, ουτε να κουβαλω πολλα τσιμπλραγκαλα μαζι μου.

Μια χαρα μου ηρθε, διαβασα πολυ καλα reviews ελπιζω να μη με απογοητευσει.

Ειναιμερος της δουλειας μου να ασχολουμαι με διαφορα ξενοδοχεια και εκδρομες οποτε....

Φρανιτακι αν μας το πεις αρκετα νωριτερα για ημερομινιες θα προσαρμοσω το προγραμμα για να τα πουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε τα φαρμακα που μου εδωσε με πειραζουνε,γεμιζω εξανθηματα και εχω μια φαγουρα αστα να πανε απιστευτη!!!!

την δευτερα θα παω να μου τα αλλαξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοβαρα!!!

Πολυ ασχημο αυτο!!

Ασε και εγω πρεπει να κανω υπερυχο τον Οκτωβρη γιατι εχω αμελησει πολυ καιρο να κανω..και φοβαμαι τι θα μου πει.

Ασχετο μπεμπου σου εχω πει ποσο πολυ σε παω...μαλλον γιατι εισαι απο τις ελαχιστες μανουλες που δεν ειναι κομπλεξικες σε παρα πολλα θεματα.

μακαρι πολες εδω μεσα να σου μοιαζανε εστω λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καποιες δουλεες τιε κανουμε μαζι ερχεται απο πισω του αρεσει..

ρε συ αναστασια τι εχεις με την καρδια σου τωρα το ακουσα...?

τι καλα που πηγες με φιλες εκδρομη!!!!!!και εγω θελωωωωωω!!!!! οπως επισης τωρα τελευται θελω ποτο με τσιγαρο το βραδυ...βασικα νομιζω πως θελω την ανεμελια που ειχα οταν καπνιζα μιας που ητανε5 χρονια πριν που δεν ημουνα καν παντρεμενη..μαλλον ετσι το συνδιαζει το μυαλο μου.. :huh:

φρανιτα μια χαρα η μαμα σου..αχχχχχ μου αρεσει που πας βολτες ετσι με τον μικρο απ οεδω και απο εκει.. ετσι πρεπει αλλα...μια η δουλεια μια τα λεφτα ολο στο σπιτι μαε καθομαστε γμτ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και η Βενη ειναι ακομπλεξαριστη μαμα..και φυσικα και η φιλη μου η σαβρα..που ειναι αυτη παλη;;;...χαχαχα

Βενη εγω τον εστειλα κατω...εβαλα πλυντιριο εστρωσα τα κρεβατια σφουγγαριστα γραφειο και 2 κρεβατοκαμαρες..εμεινε σαλοκουζινα μπανιο μαγειρεμα..ΟΚ αυτο ειναι ψαρι στον ατμο ευκολο..χιχιχιχι

Να σας πω την αμαρτια μου κοριτσια ενα βραδυ θα ζητισω υπηρεσια μπειμπι σιτερ και θα βγω με τον αντρα μου..δεν θα κοιμηθει που δεν θα κοιμηθει ο μικρος..θα παιζει με καποια συμπαθιτικη κοπελα...μου ελειψε ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ..να ντιθω να βαφτω να βγω καπου χαλαρα..ΟΚ θα ειναι στο pool bar του ξενοδοχειου..αλλα θα ειναι χωρις αγχος...και θα ποιω...ωωω..ναι θα ποιω αρκετα μοχιτος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...