Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ EXPRESS ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο 17 - Η γαλήνη!!!!!


Recommended Posts

χαχαχαχαχαχαχα η τελευταια μας επισκεψη ηταν!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα καναμε κ το τελευταιο εμβολιο ,το Πασχα παλι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μεχρι κ ο αδερφος μου που δεν του αρεζε ο θηλασμος (οπτικα ) ειδε ενα ντοκυμαντερ αυτες τις ημερες και εγινε υπερμαχος!!!! βγηκαμε απο την παιδιατρο κ καναμε ολοκληρη συζητηση!!!!! δεν το περιμενα!σαν να αλλαζουν μυαλα σιγα σιγα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολο το τρενακι!

Γιωτα για μια χαζη απαντηση αλλαξα και εγω παιδιατρο στους 3 μηνες!

ειχε βαλει μεσα στο 3μηνο μ.ο. 870γρ βαρος αν μηνα και της αφνηκαν λιγα.... οποτε πρπεινε συμπληρωμα και μαλιστα υποαλλεργικο γιατι μετα αο θηλασμο θα επεφτε βαρυ το κοινο γαλα . το κουτι εκανε 23 ευρω...ειχα ρωτησει ενοειται οτι δεν το πηρα!

η επομενη μετα το χρονο σταματησε να με ρωτα αν θηλαζω...απλα με ρωτα αν πινει γαλα.....αλλα ειναι αλλη γενιας.....ειναι της γενιας που θηλασ ετον γιο της 2 ετη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!

Πρωινή πρωινή σήμερα!!!

Έχω ραντεβού στο ΙΚΑ και ξύπνησα νωρίς για να ετοιμαστώ. Μπαμπάς και κόρη κοιμούνται ακόμη και απ'ό,τι βλέπω θα κοιμούνται για πολύ. Ετοίμασα το πρωινό μου και κάθησα να το απολάυσω διαβάζοντάς σας.

Γιώτα τέλεια!!! Τα πατήσατε τα 10 κιλά! Άντε να δούμε και μεις...

Για τα σχόλια της παιδιάτρου δεν λέω τίποτα γιατί δεν έχω λόγια... :P:P:P

Και μια ερώτηση προς όλες!

Το ύψος πως το μετράνε οι παιδίατροι στα μικρά σας;

Θέλω να πω, τα ξαπλώνουν και τα μετράνε με μεζούρα ή όρθια στο αναστημόμετρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Γίωτα μια χαρά η Κωνσταντίνα αφού πατήσατε τα 10 :):)

Νατάσα εμας μετράει το ύψος ξαπλωτή αλλά όχι με μεζούρα

με ένα σταθερό που έχει βάση που κινείται για το κεφάλι

και τα πόδια, δεν ξέρω πως το λένε :blink::P

Εγώ άλλαξα το ραντεβού που είχα την Δευτέρα στην παιδίατρο

οπότε κανονίστε να συναντηθούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Γιώτα μια χαρά τα κιλά σας!

Εμείς θα πάμε τη Δευτέρα και βλέπουμε αν και πόσο πήραμε. Αν και τη βλέπω η μικρή μας μεγάλωσε :)

Κι εμάς ξαπλωτή τη μετράει τη μικρή, τη μεγάλη αν θυμάμαι καλά όρθια.

Έφτιαξα ένα παστίτσιο χτες για σήμερα.. τέλειο βγήκε!!

Κερνάω :laugh: :P:P:P

Τζοάννα καλως ήρθες.. χάθηκες τόσο καιρό και σε σκεφτόμουν τι να κάνει αυτή η ψυχή :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera,mas eixe pei i dikia mas oti me to anastimometro orthia xanoun guro sta 3 ekatosta,afroditi ti bomba mou petakses exthes to vradu?tora to eida k eimai etoimi na frikaro!!!!! den uparxei salio oute g na ftusoume!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Γιωτα τελεια νεα!!!

Ειδες ρε που πηρε τα πανω της

Νατασα εμας μας μετραει ξαπλωτους ακομα με μια μεζουρα που εχει σταθερη βαση και μετακινειτε το ποδι..καπως ετσι

Παω να κανω καφε..ακομα δεν εκανα..και επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλη την παλιοπαρέα!!!

Τι κάνετε?

Μα καλά το παιδί έχει κολικούς επειδή του πέφτει βαρύ το μητρικό?

Ελεος τί άλλο θα ακούσουμε???

Και εμένα τη δικιά μου ξαπλωτή τη μετράει.

Λόβι πόσα κιλά είσαστε?

Εμείς την τελευταία φορά 10.300 νομίζω.

Πάντως μια χαρά φαίνεται η Ειρήνη.

Παστίτσιο μμμμμμ.... θέλω και εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Γιωτα δεν θα το σχολιασω αυτο!!

Ναι καποια παιδια εχουν κολικους ακομα και ενα θηλαζουν αποκλειστικα..αλλα οχι επειδη τους πεφτει βαρυ το γαλα.

Ρε παιδια..γιατι λενε ολες αυτες τις κοτσανες...διαβαζα και στοθεμα τςη Φανης αυτα που ειπε η Τρισ..ελεος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααα.....

Η ιωάννα σήμερα ξύπνησε στις 6.30 το πρωί... :S:S:S:S:S

Ξυπνήσαμε κι εμείς, της δώσαμε γάλα και την άφησα στον πατέρα της και τους παπππύδες και πήγα και ξανακοιμήθηκα...Τώρα ξύπνησα...Πίνω καφεδάκι ντεκαφεινέ.... :P:P:P

έχει γενέθλια ο αντρούλης μου σήμερα...Κλείνει τα 31.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Τζοάνα μου καλωσόρισες και πάλι...Πολλές φορές ειχα αναρωτηθεί πού είσαι...Κουκλιά τα παιδάκια σου..με το καλό το 3ο.... :woohoo: :woohoo:

Γιώτα σε έβλεπα στον ύπνο μου...Είχες έρθει Αθήνα και είχαμε συναντηθεί σε ένα καφέ....Ήταν και η κωνσταντίνα.... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Κορίτσια να σας πω πόσο θήλασε η πεθερά μου τον άντρα μου;;;;3,5 χρόνια...... :blink::blink::blink::blink::blink::blink:

Συμπεθερούλα μου έτσι λέει ο τόλης;;;κι εγώ συνέχεια μιλάω για εσάς και τον Αναστάση και στον άντρα μου και στην πεθερά μου..Και αντε να εξηγήσεις από που σε ξέρω στην πεθερά και τι είναι το μαμμυ.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Κορίτσια εμένα τη μικρή ο παιδίατρος την μετράει όρθια με μεζούρα...αλλά μου φαίνεται ότι χάνει.... :dry::dry::dry::dry:

Νατάσα λες να κάνεις γιο;;;;; :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy: Μου έχουν πει και μενα ότι σε μια κοπέλα είχαν πει 100% γιο, τα είχε κάνει όλα μπλε και τελικά βγήκε κορίτι.... :ohmy::ohmy::ohmy::blink::blink::blink::blink:

τα φιλιά μου σε όλες.... :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ..Γωγω και λενα Τρελοσυμπεθερες!!!!!

Καλα για τον Ανασταση τι να πω..ενα βλεμμα του φτανει!!!!

Να χαιρεσε τον αντρα σου Γωγω μου..να ειστε παντα ευτυχισμενοι και χαρουμενοι..

Πως παει η εγκυμοσυνη;;;

ποτε εχεις γιατρο;;;;

Λοιπον με κολλισατε γκαστριτιδα...εκει που ο αντρας μου ελεγε για μωρο..τωρα εγω τον πιπιλαω...

θα παω γυναικολογι να δουμε αν ολα ειναι ενταξυ..κατα ποσο με παιρνει για φυσιολογικο..και μετα...βουρ στο ψητο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου δεν ξέρω πώς πάει...Ελπίζω να είναι καλά το σποράκι μου.....

Έχω συνέχεια πονάκια χαμηλά, το στήθος δε με πονάει τόοοοσο πολύ όσο σην ιωάννα..Αλλά έχει πρηστεί και πονάνε πολύ οι θηλές...Ζλάδες, αναγούλες κτλ δεν έχω ακόμα...Λίγη υπνηλία την έχω και συχνοουρία επίης..

Γιατρό θα πάμε την άλλη εβδομάδα...ή τετάρτη ή πέμπτη....αχ μακάρι να είναι όλα καλά.....

Άντε Χρύσα μου βουρ για 2ο....Βίασε τον τον άντρα σου...... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Να σου πω την αλήθεια κι εγώ έχω ένα χρόνο να κάνω τεστ παπ και τώρα δε νομίζω να γίνεται.... :dry::dry::dry::dry::dry::dry:

ο Χριστόφορος καλά;;;Το συμπεθερόνι μου μου είπε τα καλύτερα για σενα..... ;);););) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xaxaxa..Αστα αυτα..θα την περιποιηθω δεοντως τη συμπεθερα σου αμα τη δω!!!!

χαχαχα

Πλακα κανω η Λενα ειναι πολυ καλη συμπεθερα..δεν μπορουσες να κανεις καλυτερη επιλογη...!!!!

Δε χρειαζετε να τον βιασω...καθετε και απο μονος του..με το που του ειπα θελλω μωρακι τωρα..ειναι μεσα στην τρελη χαρα..

και μου λεει..εγω θελλω διδυμα...αλλιως για τριτο δεν σε ψινω με τιποτα!!!

Ασχετο..εχει μινει καμια σας στα ξενοδοχεια Athos Palace η Pallini Beach να μου πει ποιο ειναι καλυτερο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!! :laugh:

χαθηκα λιγο αλλα με τρεχει η μικρη!!!!! :silly: τωρα ηρεμησαμε λιγο και αρχισαμε παλι να τρωμε λιγακι γιατι 3 μερες ουτε να δοκιμασει δεν ηθελε... :dry:

χρυσα,ετοιμαζεσαι για δευτερο??????? :silly: :silly: :silly:

μπεμπουλα μου,ποτε εχεις γιατρο????μια χαρα θα ειναι το σπορακι σου!!!!!!! ;)

τζοαννα,με το καλο το τριτο μωρακι σου!!!!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειπε οτι εχει κολικους επειδη του πεφτει βαρυ,ισως το διατυπωσα λαθος...αρχικα τις ειπε οτι ισως εχει κολικους το παιδι...αργοτερα της ειπε οτι μπορει να παρατρωει και να αισθανεται ασχημα μετα γιαυτο κ η ανησυχια,παιδια νομιζω οτι μπορει να συμβεί! και εμεις οταν τρωμε πολυ δεν νοιωθουμε σκατα μετα?ισως εαν ειναι πολυ λαιμαργο κ τρωει κ γρηγορα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

panagiwta mou thumase pou to legane ta koritsia edw kai den to pisteywme ?

e mou to eipai xthes kai o k oti perase sima .

alla den kserw gia esena ...pianeste sto swmata asfalias?

emeis tha ksana pame paidiatro ton febrouario ....mexri tote ton metraw monh mou ston tixo erthio ,simionw me ena molibaki .

tzoana kalos orises pisw .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω το σκεφτομαι σοβαρα να ερθω το χειμωνα,απο το νησι με το καραβι θα ειναι πιο ευκολο...και μια ποθ λετε γ ονειρα! ονειρευτηκα το βραδυ οτι μολις ειχα γεννησει την Κωνσταντινα μα ηταν οπως ειναι τωρα σαν παιδακι και την επερνα και θυλαζε τοσο ευκολα .......αχ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...