Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ EXPRESS ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο 17 - Η γαλήνη!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να μαι κ εγω παιδια :P:P:P:P

σημερα ηπιαμε σουπερ καφε με τη νατασα..

τα μικρα παιζαν τελεια..γκαριζαν για τα παιχνιδια ..πολλη γελιο..

επεσε κ ξυλο απο μας φυσικα αλλα φιλιθηκαν κιολας :silly: :silly:

η νατασα εκανα μια τελεια αγοριστικη κοιλια..

τν εκανα το σταυρο κ βγαινει οτι εχει αγορι :dry:

νατασουλα τελεια για τη μικρη..χαρηκα..

λενακιιιιιιιιιιι

καλως ηρθεςςςςςς

θα σε δουμε ποτε??

γιωτα λεω για δευτερα απογευμα..

εχω στις 6 γιατρο αλλα αν μπορω θα το κανω 5,30..αλλα θα ερθουμε εστω για λιγο..στανταρ..

σες παλι νευρα???????????

αντε ερχεται αδειααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρα είναι σίγουρα για την Δευτέρα?

Να αλλάξω το ραντεβού που έχω στην παιδίατρο???????????????

Λένα καλώς ήρθατε :)

Ποιά Νατάσα είδες στον ύπνο σου?

Είμαστε και πολλές :woohoo: :woohoo:

Γιώτα για αύριο δυστυχώς εγώ δεν μπορώ να έρθω να βοηθήσω

έχω να πάω τον Μιχάλη ΟΡΛ

Νατάσα, Μάρθα, Αφροδίτη :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κουκλες?

μμμμ καφεδακι διαβαζω.... καλα να περασετε!

εγω ηπια καφε με την φιλη μου και τα παιδακια της εδω σπιτι μας!

η μικρη επεσε ξερη τωρα!

εκαναν ενα παιδικο γεματ παιχνιδια!

τελικα εχουμε πολλα ...ωρα να ανακυκλωνουμε.....!

οι Αθηναιες που ειστε?

Αφροδιτη?

χθες ελεγα στην μικρη οτι ο Μανωλακης ειναι καλο παιδι και νευριαζε.... ρχισε να μου φωναζει οχι πιει γαλα μαμα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μετα ολο τον ζητουσε!

ο π. το βραδυ της ελεγε να παω να φερω το Μανωλακη να παιξουμε, του ελεγε ναι αλλα μετα παει σπιτι του!

σας θελουμε αλλα μην μας παρετε και τον αερα..... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eide oti pinei gala kai opos aythn kai leei ...katse mhn piei kai apo thn mama mou :laugh: :laugh: :laugh:

emeis sas thimomaste sto fagito ...tou lew fae opos etroge h maria iwanna kai amesos pernei kai troei :silly: .....a apo ekeinh thn hmera arxise na thelei na ton pernw agalia na ton taizw !!!!

pote den hthele na tou bazw egw sto stoma fagito ....apo tote pou etroge alesmena exei na to dextei ....apo 10-11 mhnwn !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι το δεν θα σε παρω!

το ειδα και σημερα αν και ηταν μεγαλυτερα της τα παιδια της φιλης μου αλλα επαιζε πολυ καλα!

και φυσκα οταν εφυγαν κλαμα παλι!

μαλλον φοβηθηκε μην της πιει το γαλα!

γιατι σημερα της ελεγα οτι η Λ. και ο Α. θα πιουν γαλα και θα κανουν νανι και με ρωτουσε απο που θα πιουν γαλα...κατι που δεν κανει συνηθως!

πρεπει να το κανουμε πιο συχνα τον καφε!

θα μαθει ο μικρος να κανει ολες της δουλειες.....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πεσ της οτι το καθε παιδακι πινει το γαλα της δικης του μαμας γιατι μονο αυτο τους αρεσει .

αχ θελω να παω στα τζαμο και αυτος κοιματε ακομα :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δευτερα τελικα?εγινε!!!!! σας περιμένω!!! σε λιγο παμε παιδιατρο!!!! εχω μια νύστα...λετε να κανει αγορι τελικα η Νατάσσα?

μια συναδελφος μεχρι τελους γνωριζε οτι θα κανει αγορι,παντου αγορι βλέπανε ,κ στον μεγάλο κ τελικα έκανε κοριτσι!!! βγαινει ο γιατρος κ τους λεει εχω κατι να σας πω ,τρομαξανε ολοι,να δεν ειναι αγορι τελικα αλλα κοριτσι!!πηγανε κ ηρθανε οι ανθρωποι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιαααααααααααααα 3η μερα σημερα χωρις την πιπιλα!!!!!!!!!!!!!!!

ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙ

το δεχτηκε χωρις κλαμματα,υστεριες,ουρλιαχτα απλα και φυσικα δεν την ξαναζητησε!!!!

μολις εφαγε και εμενα μια τουμπα με το κεφαλι απο το κρεβατι,ακουσα το ντουπ τρεχω μεσα και βλεπω τον σπυρο αγκαλια στον μπαμπα του να κλαιει..

τελος καλο ολα καλα εχει γερο κεφαλι πρεπει να το παραδεχτω χιχι

σημερα τον κουρεψα και ειναι ενα ξανθο καραφλακι

αληθεια τσουπρες θα παμε για κανα καφε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempouli mou ti kaneis...

To mwraki...

H tzoanna eimai kai exw epistrepsei me poli xara pou sas ksana vlepw...

Mpravw sta mwrakia pou den pianoune pipilla...

emena o megalos thelei 2 gia na kimithei...

Koritsia na sas zisoun ta mwrakia sas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτακιιιιι εδω ειμαι εγω κανονιστε και ερχομαι χιχιχιχιχι

ρε κοριτσια μια ερωτηση να κανω??

πως μπορω να κοψω απο τον σπυρο να μην κλαιει και να μην ουρλιαζει οταν πηγαινω τουαλετα η οταν κανω μπανιο?????

μεχρι τωρα ερχεται κι αυτος μαζι μου

εχετε και καμια ιδεα για τις κρισεις θυμου??? οτι εχω κανει δεν εχει πιασει!!!

πριν λιγο ανοιξε το συρταρι και βρηκε τον μπαλτα!!! του τον πηρα και εγινε ο κακος χαμος,δεν δεχεται και να του μιλησεις....

τζοαννακι μου τα ειδα τα νεα σου!!! πολυ το χαρηκα κοπελα μου που επεστρεψες και μαλιστα με τετοια νεα

αντε θα τα λεμε στο τρενακι ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

o xristos kai h panagia ton mpalnta !!!!

tou dinw kati pou miazei na paiksei .

sto mpanio ti na pw ...h mesa h apeksw kai tsirizei

tha katebeneis sto ipsos tou kai tha tou les "ksero oti niotheis apogoiteumenos pou den se afinw na paikseis me ........... alla den kanei giati tha ......... mporeis na paikseis me auto ........."

na dixneis oti ton katalabeneis oti thimonei kai mhn ton maloneis pou thimonei ,protine tou kati alo na kanei paromio.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpempouli mou...

Se kanei oti thelei o mikros kali mou...

Ta exw kai egw ayta me ta mwra mou wmos tous lew me allo tono ligo pio aystiro pws kanoun kako kai prepei na kathisoun ena topo...

O megalos mou me akouei wmos i mikri me kanei oti thelei...

Kai lew tou kwnstantinou ela piase tin eleana ap to xeri kai pare tin sto kathistiko...

To kanei,,,

Kai meta me ksexnaei i mikri...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέραααααα...Τι κάνετε;;;εμείς καλά...Βόνιτσα, μπανάκια, αραλίκι...η Ιωάννα παπαγαλάκι......Πήγαμε και Λευκάδα σήμερα για καφεδάκι...

Συμπεθερούλα μου Λένα μου :blush::blush::blush::blush::blush::blush: ...Τι 2μετρη καλέ;;;;;;; :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy: Το Θεά το δέχομαι..... :P:P:P:P:P:P:P Κουκλάρα μου εσύ...κι εγώ ανυπομονώ να έρθω πάν.....

Φιλάκια σε όλες!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διμετρη διμετρη!!! κορμαρα εισαι φιλεναδα!!! και κουκλα!!!

καλα χαρηκα παρα πολυ που σε ειδα, δεν το συζηταω!! ολο για σενα κ τη μικρη λεω στον τολη, αφου με κοροιδευει οτι σε ερωτευτηκα χαχαχαχαα!!

εγω δεν καταλαβα για ποτε το καφεδακι, να με παρετε ενα τηλ οταν ειναι στανταρ να ερθω!!!

σας φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω να ρωτησω κατι...οσο ημουν στο ιατρειο χτυπησε το τηλ της γιατρου ,μιλουσε και καποια στιγμη λεει ποσο ειναι?13 ημερων τις λενε ,θηλαζει ή πινει σκόνη?μαλιστα θηλαζει αποκλειστικα ,ισως να ειναι κολικοι,ισως να την ενοχλει η ζεστη,μετα απο αρκετη συζητηση λεει,μηπως βαρυστομαχιαζει?δοκιμαστε να την ταισετε στο τριωρο,πιπιλα παίρνει?ξεγελαστε την λιγο με πιπίλα να δείτε μήπως τρωει πολυ κ την ποναει το στομαχι της γιαυτο κλαιει...

φρικαρα....

και διερωτομαι?δύναται να εχεις τοσο πολυ γαλα ώστε να παρατρώει το μωρό σε αυτή την ηλικία?και οντως να δυσανασχετει?

για πειτε μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...