Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ EXPRESS ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο 17 - Η γαλήνη!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!!!!1 Γιώτα πόσο καιρό θα μείνεις Χίο? Αχ τι ωραία είναι χειμωνας σε νησί. Η μικρή θα ξετρελλαθεί. Και όλο λέω θα έρθω σε συνάντηση και ακόμα έρχομαι. Θα φυγεις και δε θα σε γνωρίσω! :S

Ο μικρός μέχει ξετινάξει. Έχει φάει κόλλημα με το βυζί! Ξυπνάει σαν νεογέννητο. Από τα νεύρα μου χθες στον ύπνο μου τον έσπρωξα και άρχισε να κλαίει. Τον λυπήθηκα και μετά του το ξανάδωσα. Έχω και τις αναιμίες μου από την εγκυμοσύνη και όλη μέρα με το ζόρι μαγειρεύω. Νιώθω μονίμως κουρασμένη. Απαπα...

Pebi και υπόλοιπες...Ενώ τρώω σαν λύκος έχω πάρει μόνο μισό κιλό μέχρι τώρα. Η γυναικολόγος είχε πει ότι αν χάνω κιλά πρέπει να σταματήσω τον θηλασμό. Λέτε να πηγαίνει κάτι στραβά και να μη το χω πάρει χαμπάρι? :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κυριακή οπότι κατάλαβα δεν μπορεί η Μάρθα αλλά και Δευτέρα είπε ότι έχει γιατρό. Πείτε αν είναι για Δευτέρα για να αλλάξω κι εγώ το ραντεβού που έχω στην παιδίατρο.

Καλημέρα Βενετία :kiss:

Τι κάνατε τελικά με την κόμμωση του Φιλιπάκου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

papaki όταν λες να πηγαίνει κάτι στραβά τι εννοείς?

Εξετάσεις σου έδωσε να κάνεις?

Είναι πολύ νωρίς ακόμα θα έπρεπε να έχει πάρει κιλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημετα κουκλες!!!

Εχω νευρα..συγχηστικα πρωινιατικα με κατι βλακες στο γραφειο και παω να κανω καφε να ηρεμισω!!!!

Τελικα κυκλοφορει πολυ ασχετοσυνη ρε παιδια..

ΟΚ και εγω εχω κανει λαθη πανω στην δουλεια αλλοιμονο..αλλα τα λαθη αυτα δεν στοιχησαν 40 ευρω σε κανενα συναδελφο...γκρρρρρρ

Παω να κανω κανενα τσαι να ηρεμισω..δε λεει καφε με τετοια νευρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natasoula έγραψε:

papaki όταν λες να πηγαίνει κάτι στραβά τι εννοείς?

Εξετάσεις σου έδωσε να κάνεις?

Είναι πολύ νωρίς ακόμα θα έπρεπε να έχει πάρει κιλά?

Ξέρω γω? Λέω τώρα. Εξετάσεις έκανα αίματος και ούρων. όλα καλά βγήκαν. Λίγπ ο σίδηρος κατεβασμένος αλλά αναμενόμενο. Αυτό που μου κάνει εντυπωση είναι ότι τρώω αρκετά και έχω πάρει μόνο μισό κιλό. Στον Νίκο είχα πάρει 3 με τόσο φαγητό. 25 του μήνα έχω ραντεβού και θα μου λυθούν οι απορίες. :huh:

ces τι έγινε καλέ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

papaki από αυτά που έχω διαβάσει το μόνο που μπορεί να προκαλέσει ο θηλασμός κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης είναι συσπάσεις και αυτές μετά την 16η εβδομάδα.

Εάν έχει αυξήσει ο μικρός τους θηλασμούς μπορεί γιαυτό να μην βάζεις κιλά

Χρύσα γράψτους όλους στα παλιά σου τα παπούτσια :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Δεν εχω παλια παπουτσια!!!!

χιχιχιιχιχιχ

Αχ !!!

Νατασουλα ελα για καφε

νυσταζω

Ο χριστοφορος παλη ολη νυχτα ΔΕΝ κοιμηθηκε

Έλα εσύ το απόγευμα για καφέ, ο Ηλίας θα λείπει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Θα προσπαθισω

Η μαμα πηρε σημερα τον Μικρο να τον παει Χαλκιδικη..δεν ξερω τι ωρα θα γυρισουν..οποτε αναλογα θα δουμε

οκ εγώ σπίτι θα είμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια .

ο μικρος το βραδυ ξυπνησε μια φορα στις 12 και μια στις 5 ....αλλα στις 5 δεν ξανα κοιμοταν μονος του και τον πηρα στο δικο μου .

τωρα του εφτιαξα ομελετα αλλα δεν την θελει ....πινει μονο γαλα :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μουυυυυυυυυυυ τι κανετε????

σας πεθυμησα ολες πολυ!!!! γυρισαμε χτες σπιτι μας!! ειχαμε παει ασπροβαλτα μετα πατρα και μετα 2 μερες χαλκιδικη στη νονα μας!! στην πατρα περασαμε χαλια!!!αθλια ελλεεινα!!!! εχει πολυ περισσοτερη κινηση απο τη θεσσαλονικη, επαθα πλακα σας λεω!!

εμεις ειμαστε μια χαρα, ιντερνετ ακομα στο σπιτι δεν εχουμε (φοβερη forthnet), ο μικρος κοιμαται μας πεθνε στις διακοπες αλλα κοιμαται πλεον συνεχομενα, απο υγεια σφιζουμε και 1 σεπτεμβρη γυρναω στη δουλεια!!

περασαμε και μια βολτα αστραπη απο αθηνα να γνωρισουμε απο κοντα τη νυφη!!! περασαμε σουπερ!!!!! τωρα μετραω τις μερες να ερθουν αυτοι εδω!!!!!! η συμπεθερα μου ειναι μια πανεμορφη διμετρη θεα και η μικρη δε βαζει γλωσσα μεσα!!!

κοριτσια θελετε να βρεθουμε αυριο για καφεδακι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακη για αυριο εγω δεν ξερω..εξαρταται..

αλλα οποτε θες ελα για καφ..το πολυ πολυ να με βοηθησεις στο σηδερωμα...

ξαμωλαμε τα μικρα με τον Οδυσσεα στην πισινουλα στην Αυλη- βεβεια του εχουμε βαλει και ομπλρελα μη χ@#$ω..και εμεις κουτσομπολευουμε με την ισυχια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου θα μιλησουμε αν ειναι αντε σε εχω πεθημησει πολυ κ σενα

αχ ειδα τη νατασα στον υπνο μου, ηταν ασχημο το ονειρο ομως με κατι ασανσερ

γιωτα θα μιλησουμε για αυριο τι εχεις για πακεταρισμα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω ,θα ανοιξω την ντουλαπα κ θα βγαζω χαχαχαχαχαχα ρουχα ως επι το πλείστον ,ριχταρια ,κουβερτα ,παπλωμα ,παιχνίδια ,κατα καιρους θυμαμαι διαφορα και μετα τα ξεχνάω!το καλο ειναι οτι αδειασα τα ντουλαπια απο τροφιμα ,το ψυγειο τελευταιο θα μεινει...αχ δεν ξερω...νομιζω οτι χρειαζομαι βοηθεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω μπορω να ερθω αυριο παντως

να με υπολογιζεις

πω πω ασε ασε θυμαμαι και τη δικια μας τη μετακομιση και με λουζει κρυος ιδρωτας

ευτυχως δεν εχεις να παρεις ολο το νοικοκυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hELLO!!!!!!

Γυρίσαμε από καφεδάκι με τη Θου!!!

Πολύ χάρηκα που σε είδα συμπεθερόνι μου!!!!!!

Γιώτα άσε....

Αν έρθω όπως ήρθα στη βάπτιση καήκαμε!!!!!

Κλασικά χάθηκα τότε και έκανα κύκλους!!!

Θα σε τηλ για λεπτομέρειες!!!

Πείτε ώρα και μέρα για να κανονίσω!

Λένα εμένα είδες στον ύπνο σου;;;;

:P:P:P

Νατάσα αφού είναι όλα καλά μπράβο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...