Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ EXPRESS ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο 17 - Η γαλήνη!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια!! Γύρισα και γω από τις διακοπές. Ό,τι να ναι διακοπές φέτος αλλά τέλος πάντων. Μια είχαμε γεννητούρια και μια κηδείες. 2 φορές γυρίσαμε στο Κιλκίς από τη Χαλκιδική.

Θου και γω είχα δει ένα όνειρο στην πρώτη εγκυμοσύνη ότι είχα γεννήσει ένα μωρό με γυάλινο κεφάλι που έσπασε και προσπαθούσα να μαζέψω τα κομμάτια. Μπλιαχ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα δεν είναι γραφτό να συναντηθούμε :(:angry:

Για τους παλμούς εγώ ξέρω ότι τα κορίτσια έχουν περισσότερους ;)

Άφρο και η Έλενα κοιμάται σερί μόνο όταν κοιμόμαστε μαζί

Εγώ είπα ότι δεν με νοιάζει πλέον, δεν δοκιμάζω καν να την βάλω

στο κρεβάτι της ας κοιμάται σερί κι ας κοιμάται μαζί μου :woohoo:

Έτσι κι αλλιώς ο άντρας μου κοιμάται στο σαλόνι που έχει κλιματιστικό

Ας έχω κάποιον να μου κάνει παρέα :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Για τα παιχνίδια να σας πώ ότι η Έλενα παίζει πολύ με αυτοκινητάκια

και ο Μιχάλης μέχρι πέρσι έπαιζε με κουζινικά. Ο άντρας μοπυ κάθε φορά που τον έβλεπε ήταν στα πρόθυρα εγκεφαλικού :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκιαααααα γεια σας...Τι μου κάνετε;;;;εμείς μπανάκια,φαγητό και ύπνο....Ευτυχώς εδλω λεχει δροσιά.....

Ξυπνήσαμε πριν από λίγο, τρώω παγωτό γιαούρτι και η Ιωάννα δίπλα μου ζητιανάκι....χαχαχαχαχαχαχα...

Για χοριακή δεν πήγα τελικά...Μια και καλη στο γιατρό...

Η Ιωάννα έχει λυσσάξει στο παιχνίδι....Στη θάλασσα τρελαίνεται...καλέ δε σας είπα...με μπρατσάκια τη βάζουμε.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Δεν την κρατάμε καθόλου και αυτλη φοβάται και γκρινιάζει....Έχουμε πάρει και φουσκωτή βαρκούλα.... :P:P:P:P:P:P

Δεν προλαβαίνω να σχολιάσω.... :blush::blush::blush::blush:

Γιώτα μπράβο για τη μετάθεση..... :woohoo: :woohoo: :woohoo: Έχω να σου πω ότι για Χίο πήρε μετάθεση και μια ξεδέρφη του μπαμπά μου...Έχει 2 παιδάκια...στο ναυτικό είναι...Εσύ;;;;;

Κρίμα που δε θα προλάβω να σε γνωρίσω..... :(:(:(:(

Τα φιλιά μου σε όλες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!

και εμενα τρελαινεται γιια κουζινικα και οταν ειπα στον κωστα να του παρουμε φρικαρε..μα τι κολλημα ειναι αυτο..αφου με τα δικα μας παιζει και με τις σκουπες και τα σουιφερ και ολα..!!

μαρθα παρε εργαλεια!! ειδα σημερα εχει βγαλει η bosch και η black & decker πριονι μηχανη γκαζον

κατσαβιδια ηλκεκτρικα ακριβως ιδια αλλα σε μικρα..τελεια ειναι!!!!!

δεν μπορω να γραψω αλλα εχω επιθεση απο μικρο ταλιμπαν!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλες!!!!!!

Μου λέιψατε!!

Γυρίσαμε και μεις (μέχρι να ξαναφύγουμε) :P:P:P

Δεν μπορώ να σας διαβάσω για τόσες μέρες!

Το μόνο που είδα είναι για τη Γιώτα!

Μπράβο ρε κορίτσάκι! Χαίρομαι που χάρηκες!!!

Πότε θα φύγεις;;;

Την Κυριακή τί ώρα θα πάτε για καφέ; Εχω και 2 γάμους να πάω...

Πες να κανονίσουμε συνάντηση!!!

Γωγώ το τηλ μου το έχεις;

Για να συνεννοηθούμε όταν έρθετε!

Φιλιά σε όλες θα επανέλθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειπα να κανω ενα διαλειμμα..τελειωσα με τα μπαλκονια και τωρα θα κανω το μπανιο..

Εβριζα τον αντρα μου γιατι παταει με τις παντοφλες πανω στο περβαζι του παραθυρου και αφινει σημαδια τα οποια θελλουν τριψιμο....

Βανη και εγω πηγα μπενετον

ολες επιστρεφουν σιγα σιγα...ωραια!!!

Δε σχολιαζω...δεν εχω κατι να πω...

Τα φιλια μου σε οοολλλεεεςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw telika den tha paw benetton .

katebasa simera tis balitses me ta mazemena rouxa tou mikrou kai ta metrisa na dw ti xriazome .

TIPOTA den xriazete na parw !!!!exw kai me to para panw .

twra an dw kati ton xeimona sta h&m h mou bgei na xriastw kati blepoume otan erthei h wra .

apo tora pantos exw

10 pantelonia apo 1,5 ews 2 etwn sin oti panteloni forame kai as einai kai kalokairino tzin .

13 mplouzes 1-2 xronwn sin oti kontomaniko foraei pou mpenei kai me makrimaniko zipounaki apo mesa ;)

3 set formes

5 formes monoto katw

4 mpizames panw katw

2 xontra mpoufan sin to persinopou akoma ton kanei !!!

3-4 lepta mpoufan kai zaketes .

einai arketa !!! :woohoo:

oute egw den exw tosa !!!

ksexasa na pw oti exw rouxa kai gia 3 xronwn ... :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια,μπηκα να πω ενα γεια!!!!!!!!!! ;) και να παω να κανω τη μικρη μπανιο και νανι!!!!!!ελπιζω δηλαδη νανι..... :P:P:P

και σημερα δεν φαγαμε τιποτα απολυτως..... :( ευτυχως,που εχουμε το μεμε!!!!!!!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ιφιγενεια!!!! εμεις δεν εχουμε ουτε τα μισα!!!!!!! δεν χρειαζεται να παρεςι τιποτα!!

εγω θελω καμια ζακετουλα και κανενα τζινακι και ειμαστε ενταξυ! γενικα δεν αγοραζω πολλα οσα για να φοραει..το θεωρω περιττο νμα εχει πολλααααα ρουχα :)

απο την βαφτιση να μαζεψες?? :laugh: :laugh:

ρε κοριτσια εκανα κοτσανα..πηγα να τον κουρεψω και μου ειπανε να τον κανω με την μηχανη και ετρεμε το καημενο και εκλαιγε και εκανε 10 ωρες να συνελθει και εγινε κια σαν κατσικι..απο την μια μερια κουρεμενος μονο..!!! :(:(:(:( τι θα τον κανω???????

τον καημενο μωρε.. :(:(:(:(:(:(

χρυσα μεγια!! ρε συ μην συγχιζεσαι με χαζα..και εγω ετσι χτικιαζω και μετα βλεπω καμια ταινια με τραγικα πραγματα και λεω δεν θα ξαναασχοληθω με μικρα χαζα στεναχωροντα`ς τους αγαπημενοτς μου... :(:(:( βεβαιως μετα τα ιδια κανω..ιδιως την μαμα μου..πολυ ασχημα μιλαω ωρες ωρες αποτομα δηλαδη και ιδιως σε οτι αφορα το παιδι..και να φανταστεις απο 40 ημερων το κραταει η καημενη :(:(:(

αντε πανε καντον αγκαλιτσα και φιλακι και ασε τα περβαζια :laugh: :laugh: :laugh:

εγω μια μερα πλακωθηκα μαζι του γιατι εβαλαε ηλεκτρικη αλλα δεν επλινε τα πιατα..το σκεφτομαι και γελαω :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

νατασσακι ολα καλα??? το νινι??? αντε ξαναφυγε γιατι φρικη εδω!!!

γιωτακι που τριγυρνας???? :kiss:

για που λετε καφεδακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den me lene ifigeneia :angry::P

apo thn gennish arxisan na mou kanoun gia polu meta rouxa ....mexri tora sthn baftish .

afou exw kai gia 6 eton ena telio mpoufanaki ,o ksaderfos mou to eide kai trelathike den eixe pio mikro kai to agorase megalo :laugh: :laugh:

pantos kai emas mas arese para polu .

egw polu liga pira to xeimona apo ta h&m kai ta marks stis ekposeis .

omikros tsakise mish feta turi feta kai miso paksimadi ...me ladaki kai riganoula

axou to kaimenouli mou ....kale giati den stamatisate to kourema sthn mesh ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α καλα αφροδιτη..οτι να'ναι :blush: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

το σταματησαμε καλε γιαυτο εμεινε το μισο κεφαλι κουρεμενο :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

τι ωραια που τρωτε τετοια..εμενα μονο κορν φλεικς, μακαρονια, καρπουζι, ψωμι κουλουρια κουλουρακια κεικ. τιποτε αλλο δεν δοκιμαζει αν δεν ειναι ελεσμενο :(

και πλεον εχει προτιμησεις..του εκανα κολοκυθα προχθες και την εφτυνε..τζαμπα τις πηρα... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφες... :)

κ ναι σημερα παγκοσμιο ρεκορ..

κοιμηθηκε 2,5 ωρες σερι..το μεσιμερι :woohoo:

βενι οχι ρε με μηχανη :( ποιος σου το πε?

αποκλειεται ποντιος :P:P:P

αυριο θα πιω συμεπθεροκαφε..κερναω καφε..οποια θελει B)

επειδη κυριακη εχω γενεθλια κ το απογευμα το εμαθα(κ πρεπει να παβ)

να το κανουμε δευτερα?

αν κ δευτερα εχω γιατρο..τα εκανα σκατα..σορυ :blush::blush::blush:

αλλα θα ερθω εστω για λιγο :angry:

σες ασε τις δουλειες κυρα μου..ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΠΙΑ

καλως την πολυλογου..ναι για σενα μιλαω γωγω :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

αφρο φυσικα κ μη παρεις αλλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

edw kai meres tou lew to brady kata tis 9:30

"twra ta paixnidakia tha pane gia upno ,bohthame na ta baloume mesa sto kouti na kanoun nani ,kourastikan polu olh mera na paizoun mazi sou "

psaxnoume ola ta paixnidakia kai ta bazoume sto kouti kai ta paw sto domatio tou na kanoun nani .

sthn arxh ta mazeua monh mou ,meta arxise na bohthaei ...tis 3 teleutees meres ta mazeuei monos tou thn wra pou kserei ,shmera tou to thimisa 4-5 fores (ospou na to parei apofash) kai ta mazepse .

ax maresei authn h hlikia den exou ton egoismo pou exoun argotera kai mimounte tous goneis .

kai antithetos me kapoia allh diapedagogish pou thelei na mhn leme psemata sta paidia (shmfwnw alla den mporw kai thn kinikothta) egw tou lew oti ta paixnidia ponane an ta petakseis ,nistazoun ,pinane ......to skoupaki thelei na faei (fortistei) kai ala tetia xaritomena .

zwh xoris magia den exei endiaferon !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα,η μικρη κοιμηθηκε και δεν προλαβα να την κανω μπανιο.... η καυμενη ξυπνησε κκλαιγοντας προ ολιγου κ με εψαχνε,εφαγε και ενα τσαμπι σταφυλια νωριτερα ,την ζυγισα στη ζυγαρια μας με πανα κ ρουχα κ παπουτσια κ εδειξε 10200 ,ε τι στο καλο δεν θα τα πατησαμε τα δεκα?αυριο θα ξερουμε ,εχουμε παιδιατρο γ εμβολιο κ ζυγιση!!!

επισης πηγαμε στο κομμωτηριο κ φτιαξαμε το μαλλακι μας (στην Κωνσταντινα αναφερομαι!) μετα παιξαμε με την Ελενα κ το Μιχαλη,ρε παιδιά εριξε κατι σφαλιαρες στην Ελενα,ντραπηκα πολυ!!!!

τις μαγειρευω τωρα γτ δεν προλαβα νωριτερα...

Δευτερα τελικά σας περιμενω σπιτι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα αφρο ,το δικο μου ειναι πολυ αντιδραστικο και πεισματαρικο!!!! ιδια εγώ!!!!! ειναι τιμωρια εξ ανωθεν!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Μαρθα μπερδευτηκα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

κάναμε τον υπέρηχο χθες και ευτυχώς όλα καλά :)

Η Έλενα βέβαια σπάραξε στο κλάμα δεν ήθελε με τίποτα να

καθήσει ακίνητη :blink: μισή ώρα κάναμε για έναν υπέρηχο

και μας άκουσε όλο το κτίριο :(:(

Μετά πήγαμε για καφεδάκι στη Γιώτα κι έχω να σας πώ ότι είναι

απίστευτη νοικοκυρά. Δεν υπάρχει μπαχαρικό που κυκλοφορεί στην

αγορά και δεν το είχε στα ντουλάπια της :woohoo: :woohoo: :woohoo: και μαζί και πολλά είδη ζαχαροπλαστικής τα οποία εγώ ούτε καν ήξερα B)

Φεύγοντας πήρα και τα ψώνια του μήνα μαζί μου :P:P

Καλέ γιατί αισθάνεσαι άσχημα που χτύπησε η Κων, την Έλενα

εγώ τι να πώ που την δάγκωσε μετά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως ειπα (οταν η Ελενα δαγκωσε την δικια μου ) απο μεσα μου Καλα να παθεις!!! ναμαθει να κανειτο νταη!!!! χαχαχαχαχαχα δεν θελω να χτυπαει! θελω να αμυνεται οταν την χτυπουν αλλα οχι να ειναι επιθετικη!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

Νατασσα Λαβι φεύγω μαλλον την αλλη ΠΑρασκευη!!!! παρε με τηλ οποτε θελεις να βρεθουμε!!! τελικα ρε κοριτσια ποτε θα βρεθούμε ?οεο? εχω μπερδευτει...επισης να πω οτι δεν διαβασα ακομη τπτ οποτε εαν εχει απαντηθει ηδη η απορια μου αγνοηστε την!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

δουλεια σημερα και βαριεμαιιιιιι

νατασσα ωραια η μικρη αφου ολα καλα..για τις φωνες αστα..ετσι κανει και εμενα καθε φορα που παμε για αιμα..φευγουμε και ξαναγυρναμε να εχει ηρεμισει..

το σπιτι νατασσα ειναι ευκολο απ οτον περιφερειακο τσουπ στριβεις ευοσμο και εφτασες..

εγω να δω πως θα ερθω :angry::angry:

για ποτε λετε ομως?? αντε να το στανταρουμε δεν μας παιρνει να το τραβαμε μεεεερες!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...