Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ EXPRESS ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο 17 - Η γαλήνη!!!!!


Recommended Posts

kalhmera .

twra ksipnisame !!!! :woohoo:

xthes to bradu den ton pira sto krebati mou kai ksipnouse ana mia wra .....ante na koimitheis etsi....exw ksesinithisei kiolas :laugh: :laugh:

shmera to prwi ksipnise kanonika sthn wra tou 9 alla egw den to kounisa apo to krebati mou ....kapoia stigmh eide kai apoide barethike na prospathei na me ksipnisei kai anebike kaiksaplose dipla mou .e auto htan koimithikame mexri twra .

eida kai ena periergo oniro ...alla oreo ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχχχχ...χτες προσπαθουσ ανα κοιμησω τον Χριστοφορο- μεχρι που του φωναξα καπως εντωνα...θα κουμηθεις επιτελους!!!!!! ηθελε αγκαλια..μεμε...και κουνιμα..ελεος!!

Σε καποια φαση ειπα..κακομοιρη μου δεν ξερεις τι σε περιμενεις απο Σεπτεμβρη που θα κλεισουν τα παραθυρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε καλε!!!

Να τον χαιρεσαι Αφρο μου!!!

Πολυχρονος!!

Να ειστε μαζι ευτυχισμενοι...και με αλλο ενα Μανωλακι!!!!

Εμενα Σημερα εχει ο αδελφος μου γεννεθλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσικα και να το ξεχασεισ!!!! να τον χαιρεσαι!!!!! και εσυ Χρυσα να τον χαιρεσαι!! ο δικος μου αδερφος ειχε στις 12 του μηνα!!!

στη γιορτη μου δεν με πηρε τηλ η κουμπαρα μου,ειδα στο κινητο οτι με πηρ3ε εχθες το απογευμα,εγω δεν την παιρνω πισω...σα δε ντρεπομαστε λιγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μου να το χαιρεσαι!

αχ δεν μου ειπες τιπτα χθες!

δεν ξερω αν πρεπει να το ξεχασεις για την νυφη σου!

ειναι με ενα νεογεννητο μωρο κι αν θηλζει ξερεις πως ειναι....!

εγω δεν θα την κατεκρινα αλλα για το αδελφο θα το σκεφτομουν!

Γιωτα η κουμαπρα ε ξεχασε για την γιορτη σου?

και εγω εχω ξεχασει καποιες φορες!

η εχω θυνηθει αργα το βραδυ που ειναι στην δουλεια και στελνω μηνυμα αλλα την επομενη παιρνω τηλ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai o aderfos liontari !!!na ton xerese kai na deis sxetika grigora anipsakia !!!

h koumpara mou panta ksexnaei ta genethlia mou ....edw kai 20 xronia ...apo tote pou stamatisa na kanw party xaxaxaxa

fetos etixe kai me pire ekeinh thn hmera na milisoume kai egw skeutika "den einai dinaton na ta thimithike " perimena perimena na mou epei tipota .otan ths to eipa pethaname sta gelia .

egw panta ths euxome 12 tou mhna kai ekeinh exei 11 gennethlia .....eimaste pare thn mia xtipa thn alh xaxaxa

pantos me tis giwrtes kai idika tis megales einai diaforetika ....fusika kai thn pira thl na ths euxithw gia thn korh ths kai ekeinh pernei otan giwrtazei o kwstas .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα εγω με το γνωστο αλτσχαιμερ....βαζω υοπενθυμησε σε κινητο..αλλιως!!!

Γιωτα εγω μαρι σε πηρα..και δε με πηρες πισω..ετσι εχασα την ευκαιρια να σου ευχιθω...

Στα γεννεθλεια σου δεν το γλυτωνεις..χιχιχι

αμα εχεις βαλκει ψευτικη ημερομινια..κακο του κεφαλιου σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai h nufh mou twra exei kai dikeologia ....oxi oti ta thimotan kai prin :silly: ....alla twra exei mia dikeologia .

gia ton aderfo les ...antres .....edw den thimate ta dika tou gennethlia :laugh: :laugh: :laugh:

o mikros palu exei parei thn mezoura kai thn exei kanei skulaki ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα γενεθλια μου συμπιπτουν με τη γεννηση της Παναγιας Χρυσα μου...\ναι Πεμπι με ξεχασε , κ περσι με πηρε τηλ το βραδυ και με λεει ο κουμπαρος αντε να σε χαιρομαστε και τη βαπτιστικια σου ομως,το δευτερο ονομα της ειναι Μαρια ,δηλ ρε παιδια περιμενανε εγω να τους παρω?οι μικροι περνουν τους μεγαλους,κ συγνωμη μα δεν θα γιορταζει 500 φορες το παιδι,αλλα ετσι ειναι αμα ειναι γ δωρα εαν μπορουσαν κ 365 γιορτες θα κανανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις πηραμε τον νονο της μικρη που γιορταζει αλλα και εκεινος αν δεν κανουμε τα γενεθλια της μικρη τα ξεχνα!

αλλα δικαιολογειται νεος και ελυθερος!

και εγω εχω ενα θεμα με τις ημερομηνιες!

φετος στις 10/8 γιορταζε η κολλητη μου(ειρηνη)πριν παρω τηλ ανοιγω την ατζεντα μου και δεν γραφει εορτη...τρωω ενα τρελο φλας....οτι κατι δεν θυμαμαι καλα και την ξεχασα!....κοιτω εορτολογιο εδειχνε οτι εχει περασει 13 ημερες πριν ...μεχρι να θυνηθω οτι την γιορταζει με το παλιο ημερολογιο εγφτασε βραδυ....ευχυθηκα στις 11:20 το βραδυ...!

μετ ατην μικρη ξεχναω πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα..

τι κανετε?

σαββατο νατασουλα δε μπορουμε ουτε εγω αλλα κ η αδερφη :(:angry::angry::angry::angry::angry:

να δω ποοοοτε θα σε δω :(

χρυσα εσυ μπορεις???????? :dry:

εμενα με εκανε τελειο βραδυ...

κοιμηθηκε 9,30 κ ξυπνησε 7,30

του δινω νερο..τον παω κρεβατι μου να χουζουρεψω..

δε ζηταει γαλα..

κ πεφτει κ κοιμαται ως της 8,30 B) :woohoo: :woohoo: :woohoo:

μη λεω μονο τις γκρινιες :P:P:P

αλλα ειδα ασχημο ονειρο..

οτι ενψ ειμαι 3 μηνων γεννησα..

το μωρο εμοιαζε 9 μηνιτικο..

κ περνω τη συμπεθερα κ τη λεω ειδες?γεννησα πιο νωρις απο σενα..

κ μετα καταλαβαινω οτι δε ειμαι 9 μηνων αλλα 3 κ τρελαθηκα..

λεω το μωρο δε θα ζησει..το χασα παει..

κ καλα το μωρο το ειχα σε θερμοκοιτιδα..

παραξενο ονειρο..αγορι πρεπει να ταν..κ εμοιαζε τον αντωνη..

αααααααααα

διαβασα σε φορουμ οτι αν η παλμοι του μωρου ειναι μεγαλοι στη αυχενικη ειναι αγορι..εμενα ηταν 167

ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli mou ti uperoxos einai sthn fotografia !!!!

re koritsia pragmatik twra ti kanoume sthn periptosh pou opos o mikros mou thelei thn parousia mou dipla tou gia na koimithei ....otan koimomaste mazi den ksipnaei oute gia nero oute gia bizaki ...tipota .ok katalabenw oti thelei thn sigouria mou ...ti kanoume ?perimenoume na tou perasei megalonontas ? uparxei kati na kaneis pou na to kseperasei ?

to alo twra ....xthes xthes sthn bukh epekse teleia me ta paixnidia thw marias-iwannas ....sidera ,skoupes ,flitzanakia ,karotsakia ....ton xarika polu .....

to oti xorizonte ta paixnidia se koritsistika -agoristika einai gia emporikous logous sthn hlikia tous h paizei rolo ston psixismo tous ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Θουλι..τι ονειρο ηταν αυτο;;;;

Εγω μπορω οποτε θελετε αρκει να μου το πειτε γιατι απο δευτερα ειμαι αδεια..και Τεταρτη θα φυγουμε..αλλα δεν ξερω που !!!!!

Αθηνα τελικα μαλλον δεν θα παμε Σεπτεμβρη αλλα μια και καλη 15-18 Οκτωβριου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pantos twra pou eipai h martha ti eide oniro na pw kai egw oti eida panw katw to idio .

eida oti eixa ena neogenito koritsaki kai o manwlhs htan opos tora oxi megaliteros ......to koritsaki mou etsoge rizi :blink: me ta moutra :dry: egw epsaxna tropo na ta paw bolta kai ta duo .

ta afisa ligo sthn mama mou kai se kati filous me paidia gia na paw se alo spiti leei na psaksw ton marsipo ......otan girisa o manwlhs eklege para polu kai ta pira agalia .....auto ....pantos kalata pigene o manwlhs me thn aderfoula .....

o pinasmenos karbelia onireuete!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodith γιατι να χωριζονται?

μηπως ο μικρος δεν παιζει με την αληθηνη ηλεκτρικη σκουπα?

η η κορη μου αυτοκινητακια?

εγω βλεπω απ τα ανηψια μου ειναι και απ τα 2 φυλλα που οταν ερχονται κατω παιζουν οικογενεια και εχουν την Μαρια-Ιωαννα για παιδι του!

μ και στους παιδικους σταθμους εχουν κουζινικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...