Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ 13 ΛΕΜΕ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ντομ μου μια χαρα καταλαβες.....χαχαχαχα αναγκαστικα δεν θα παρω τα λεφτα γιατι ειναι η τρελοπεθερα χαχαχαχαχαχαχαχα..

Σεσιλια επειδη αναφερεσαι σε εμενα...ας μην λενε και αυτες βλακειες για τις μαμαδες που δεν θηλασαν πολυ καιρο να μην λεω και εγω τιποτα.....δεν μπορουν να λενε οτι θελουν και μετα να μην θελουν να ακουσουν την δικια μας αποψη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι Σουζανιτα,εγω δε δεχομαι τιποτα...εδω δεν παρενεβη η διαχειριση σε αλλα κι αλλα και παρεμβαινει τωρα...οχι...εγω θα λεω ο,τι θελω,ελευθερια εκφρασης εχουμε,ψευδωνυμα δε θιξαμε, μας κανανε παρατηρηση λες και ειμαστε παιδακια,πηγανε στη δασκαλα και κανανε παραπονα τα αλλα παιδακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ISMHNH έγραψε:

Μπράβο στα παιδάκια που περπατησαν...

Από την Αγγελικούλα να πω την αλήθεια το περίμενα οτι θα ήταν το 1ο κοριτσάκι...

Μη φοβάσαι ντομ..τα μικρά όσες φορές και να πέσουν δεν το βάζουν κάτω!

μακαρι Ισμηνη μου...με τον αντρα μου αυτο φοβομαστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa.Ντομ εισαι μουρλη..τι εγινε καλε και δεν το πηρα χαμπαρη;;;.Εγω δεν διαβαζω τα περισσοτερα θεματα..και ας ειμαι διαχειρηστρια..

αλλα αμα μου αναφερουν κατι το αναφερω και εγω.

Ασε που ουτε δασκαλα ειμαι!!!

φανταζεσαι..απαπαπ..

Απλα θελω να ξερετε οτι γεννικα τα θεματα διαβαζονται...

καποια πραγματα αναφερονται στους διαχειρηστες και σε καποια παρεμβαινουν απο μονοι τους- ειχε τυχει να παρακαλεσω καποια κοπελα να αποσυρει θεμα που εβαλε γιατι δεχτικα παρα πολλα πμ.

Απλα γεννικα προσεξτε τι λετε- οχι μονο εσεις- το εχω πει και σε αλλες κοπελες.

Διαφωνιες ειναι καλο να υπαρχουν, σε ολα τα θεματα...μια κινεζικη παροιμια λεει πως η αληθεια γεννιετε στη μαχη του λογου.

Δεν θελλω να διαγραφω ουτε να κλειδονω θεματα..εκτος και αν εχουν συμπληρωσει τις 100 σελλιδες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dominique έγραψε:

Οχι Σουζανιτα,εγω δε δεχομαι τιποτα...εδω δεν παρενεβη η διαχειριση σε αλλα κι αλλα και παρεμβαινει τωρα...οχι...εγω θα λεω ο,τι θελω,ελευθερια εκφρασης εχουμε,ψευδωνυμα δε θιξαμε, μας κανανε παρατηρηση λες και ειμαστε παιδακια,πηγανε στη δασκαλα και κανανε παραπονα τα αλλα παιδακια...

Συμφωνω απόλυτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ίσως θα πρέπει από δω και πέρα τα θέματα που ανοίγουν και δείχνουν από τον τίτλο και μόνο οτι θα προκαλέσουν την ίδια διαμάχη που επαναλαμβάνεται ξανα και ξανα να κλειδώνονται κατευθείαν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλι εχασα επεισόδια ...

Ωστε περπατανε τα δικα σας ...

εμενα δεν την πολυ8έλει την περπατούρα κ την φοβάμαι , μην πέσει πίσω ...

λέει όμως μαμά-μπαμπά-παππού - άντε άτα ,παλαμακια κανει , χαιρεταει (μαλλον όπως όλα...)

Ντομ δεν ξέρω το στύλ σου άλλα 8α προτιμούσα μπέζ σκια με μπλε μολυβι κ κραγιον στο χρωμα το απαλο ροζ-μπεζ. (αν εισαι ξαν8ια απαλη μωβ- ροζ σκια)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ μου, δε θύμωσα... απλά στενοχωρέθηκα με τον τρόπο που μίλησες γιατί έδειχνες να απευθύνεσαι σε μένα...

δε θα το έπαιρνα έτσι αν διευκρίνιζες οτι άναφερόσουν στο άλλο ποστ...

χαίρομαι, όμως, που κατάλαβα λάθος...

Σεσίλια, εγώ θα σου πρότεινα να πεις στα κορίτσια που σου κάνανε το παράπονο να μας αφήσουνε στην ησυχία μας!!!

Επίσης, να τις έλεγες να σταματήσουνε να προκαλούνε με θέματα που ξέρουνε οτι θα δημιουργήσουνε εντάσεις!!!

&πάντα είναι οι ίδιες και οι ίδιες... μ' αυτές πρέπει να κάνει κάτι η διαχείριση και όχι με μας...

Καλά Σωσώ... τα καλύτερα χάνεις!!!

Φακ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο με εκνευρίζει κι εμενα Νανα περισσοτερο..οτι είναι οι ίδιες κι οι ίδιες..οι ιέρειες του θηλασμού που αφορίζουν όλες τις υπόλοιπες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο και στους Αγγελική και Στέλιο που περπατήσανε!!!

Κορίτσια λύσσαξε η Ντομ μόλις με είδε!!!

Αμέσως να μου πει οτι δείχνω μεγαλύτερη απ' οτι είμαι...

Τι θες ρε κοπελιά, είμαι 5 χρόνια μικρότερη σου!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό που θα έπρεπε να κάνουν αυτές οι κοπέλες είναι να βοηθάνε όταν κάποια κοπέλα έχει πρόβλημα και όχι να κάνουν υποδείξεις!!!

Εμένα με βοηθήσανε και τις ευχαριστώ πολύ!!!

Να είμαστε σεμνές κορίτσια και να μην κάνουμε επείδηξη...

Το τελευταίο σχόλιο πήγαινε στις επισκέπτριες που μας διαβάζουν...

Εγώ σταματάω να ασχολούμαι με το θέμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξαφανίστηκε και η Ισμήνη... :(

Ε, σας αφήνω κι εγώ...

Αύριο θα πάμε θαλασσίτσα... το 5ο μας μπάνιο...

&μετά για ψαράκι... μιαμ μιαμ μιαμ!!!

Ρε Μαράκι, γιατί όποτε προσπαθώ να μπω στο μπλογκ σου, δεν το βρίσκει το ίντερνετ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σορυ Νανα, έβαζα τα μικρά για υπνο...

Ο Ορεστης δεν ηθελε να παει στο κρεβατι του γιατι φοβαται μια πινα..ένα μεγάλο κοχυλι που βρηκαμε στη θάλασσα και δεν μπορεί να το ξεχασει..

Άλλος δον μας βρηκε...

Αντε ρε Φροσω γυρνα κι εσυ..φτάνουν οι διακοπες..

Σωσω??

Παω να δω ταινια κι θα περάσω αργοτερα..αν δε με πάρει ο υπνος στη μεση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλιαξ εχω καστανοκοκκινα μαλλια και καστανα ματια,επιδερμιδα ασπρουλοκοκκινη.Δηλ.δε χρειαζεται να αγορασω μπλε μωβ σκια;ωραια!γιατι μωβ ροζ εχω, και κραγιον τετοια διακριτικα και γκλος πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε ντομ...τι μας κοτσαρεις τα προσοντα σου τωρα!!!!!!!!!

σοβαρα δεν το πιστευω οτι μας εκαναν συσταση να προσεχουμε τις εκφρασεις μας........σε αυτα τα θεματα του θηλασμου που γινεται παντα της π@@τανας μετα συγχωρησεως δεν εχω δει ποτε να γινει συσταση σε αυτες που βγαζουν αχρηστες τις μαμαδες που δε συμφωνουν με τα δικα τους πιστευω!!!!ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυψω στο τελος θα παμε ακλαφτες σαν τη μαρινιω

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Θα μπαινουμε στο προφιλ μας και δε θα χουμε... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...