Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ 13 ΛΕΜΕ!!!


Recommended Posts

Αυτό λέω κι εγώ ρε Σόφη!!!

Λείπει η Σωσώ και θα μας βρίζει... χαχαχα!!!

Βαγκ, εγώ μίλησα καθαρά για τον εαυτό μου και ήμουν πολύ ξεκάθαρη!!!

Δεν πρόσβαλα ποτέ καμία!!!

Εννοείται οτι ο θηλασμός δε με κάνει καλύτερη μάνα από οποιαδήποτε άλλη μανούλα... και ποτέ μου δεν ισχυρίστηκα κάτι τέτοιο!!!

Απλά νομίζω πως έχω το δικαίωμα να έχω μία άποψη για τον εαυτό μου και μόνο...

Ισμήνη μου, σ’ ευχαριστώ που δεν το πήρες στραβά... δε σου κρύβω οτι ένιωσα απαίσια όταν συνειδητοποίησα τι γκάφα έκανα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα σε ολες

τι γινεται καλε εδω;;;;

τσακωνεστε;

απο τη μια γουσταρω τσακωμους

ετσι να ξεδινω λιγο χα χα

αλλα οχι κι εδω

φτου σας παλιοκοριτσα

να ξεμαλλιάζεστε

μια περιληψη πλιζ

ποιος τσακωθηκε με ποιον και γιατι

ρε Μαρακι

ποια ηταν αυτη

οχι πες μου ποια;;;;

που σε στεναχώρησε

χα

χα

κι εσυ ρε Νανα τι γκαφα έκανες

αχ ρε γμτ δεν προλαβαινω

δεν προλαβαινω

θα σε παρω τηλ οποτε μπορεσω Μαρακι μου να μου πεις οκ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στα δικα μας λοιπον...

μαρακι εγω θελω πολυ να κοιμαμαι με την μπουμπου αλλα δεν μου καθεται!!!!!ξεσηκωνεται,αρχιζει κ σηκωνεται κ αναβει το φως που ειναι απο πανω μας..οποτε γυρναει οπως ειναι στην κουνια...

για τις δικες σου θηλες ελεγα καλε,δεν ξερω αλλη...αλλα να δεις που αμα μπεις κ πεις τπτ θα σε βγαλουν φταιχτρα!!!!!οποτε κ εγω δεν ξαναασχολουμαι..

ισμηνη ελα ρε..η πεθερα ηταν μοντελο?εμ για αυτο εχετε καλε τοσο ωραια παιδια..εχουν παρει απο ομορφους γονεις,τι αλλο μπορουσαν να ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου.....τι κανετε΄????εμεις μια χαρα χθες τελικα εκανα μανικιουρ πεντικιουρ και πηρα και 20 ευρω..χιχιχιχι εχω και σημερα ενα....καλα συγχιστηκα με τις καρακαξες που επειδη θηλασαν νομιζουν πως ειναι και οι καλυτερς μαμαδες....εγω δηλαδη που θηλασα δεν ειμαι καλη μαμα????αι στο καλο πια...απαντησα και στο θεμα....Ντομ μου θα κανω αν ειναι ενα βιντεακι....Καλυψω μου μην αγχωνεσαι και εγω ωρες ωρες λεω πως θα χωρησω τον αντρα μου γιατι πλεον εχει χαθει η πολυ σχεση μεταξυ μας καθως ειναι συνεχεια στην δουλεια...και οταν ερχεται σπιτι βλεπει τηλεοραση και κοιμαται....sofibell σε εμενα δεν εχει μαιλ????? :(:( Νανουκα, Βαγκ,μαρκερ σας φιλω ολες.....συγνωμη αν ξεχασα καμια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτε εμένα μου κάθετε συμπεθερα.

Γίνεται χαμος.Οπως λες μια απο δω μια απο κει.

Αλλα χθες σερνοτανε απο τη νυστα και εκλαιγε.

Ήθελε αγκαλια και σιγουρια.Αφού αμεσως κουρνιασε.

Δε κοιμηθηκα φυσικα.Ο αντρας μου στην αλλη ακρη.χαχχαχα!Μου λεει το πρωι φοβομουνα μην τον ισοπεδωσω!

Εγω πάλι ουτε ανασα δεν εβγαζα!Πιάστηκα!Χαλια!Αλλα ητανε μαγικα!χααχαχαχα!

Οχι μωρε δε τσακωνομαστε!

Ελα μωρε ας αφησουμε τα του θηλασμου...

Παει περασανε ανεπιστρεπτι τωρα αυτα!

Παμε γι'αλλα!

Παιδια με εχει ταραξει σημερα!

Το βραδυ οπως σας ειπα ειχαμε παρτυ!Τωρα δε κοιμαται!

ΚΟιμηθηκε 30 λεπτα και ξυπνησε κλαιγοντας!

Κατι τον ενοχλει...

Δοντια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Σουζανίτα μου...τι γυρευει το προβατακι στους λύκους;;;;;

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Ασ΄τες ....αυτό που είναι σπαστικό είναι ότι κανουν θέμα με ερωτηση ¨ισχυει;;;¨ενω στην πραγματικοτητα πιστευουν ακραδαντα οτι δεν ισχυει και οποια παιε να πει κατι αντιθετο απο αυτο που πιστευουν...ντε και καλα δεν εχει δικιο.Αυτο γίνεται ΣΥΝΕΧΕΙΑ!Οπότε ασ΄το να παει....εισαι πολύ καλή γιαυτες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντομ μου δεν ξανα ασχολουμαι με μπαζα.....τωρα εχουν αρχισει και με κραζουν...αλλα δεν ξαναγραφω οτι ειχα να πω το ειπα...αλλα συγχιζομαι ρε γαμωτο ανοιγουν ενα θεμα και θελουν να ακουνε μονο οτι αυτες πιστευουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΝΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΟΤΙ ΜΙΛΟΥΣΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ;;;;;

αν ειναι δυνατο! για τις πρωταθλητριες που ελεγε η ντομ μιλουσα, απλα, λιγο η ζεστη, λιγο που επιτελους αρχισε δειλα δειλα να μου ερχεται η αναθεματισμενη περιοδος, ειχα μαλλον λιγο επαρση. σορρυ αν αθελα μου σε στεναχωρησα. καλα;;; :kiss:

εγω προσπαθω να γραψω καινουρια επαφη στο gmail μου και εχουν αλλαξει τα πραγματα και δεν μπορω!!!

σερνεται και το ιντερνετ απο το πρωι και περιμενω με τις ωρες να κατβασει 1 σελιδα!!! τζαμπα τους πληρωνουμε @#$%^2#$%^

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ εγώ δεν καταλαβα να νευριασε η Νανουκα!Μα δεν εχει καμια σχεση με καποιες αλλες στο φορουμ.Εχει δικιο το Μαρακι,ας το αφησουμε πια αυτο,τρωγομουν εγω και σας επρηξα με δαυτο!Ωχ αδελφε...

Νανούκα...είδες έκανα και παραγραφο για να σε καλοπιασω...

Πότε θα μου στείλεις φωτο σου να δω τη φατσα σου;;;;Ελπίζω να εισαι ασχημη! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειναι απλα ασχημη

ειναι κακασχημη

χα

χα

και χοντρη

χαχαχαχα

α ρε ντομ γουσταρω πολυ να σας διαβαζω

καλα ε

εχω πολυ ορεξη σημερα λεμε

πωπω ωραιο πραγμα η δουλεια τελικα κοριτσια

αλλος ανθρωπος νιωθω

παω λεμε και μ@###κια

περναει η ωρα

ερχομαι παιζω με τα παιδακια μου

κανω τις δουλιτσες μουυ και παλι νοιωθω οτι υπαρχει χρονος

ενω ολη μερα μεσα στο σπιτι ηταν δραμα η κατασταση

καλυψωμαρακι μου εαν καταλαβα τα εχετε παιξει με τον αντρουλη σου;

ελα μωρε δεν ειναι τιποτα

θα περασει

ενα εχω να σου πω

δεν εισαι η μονη

μην κοιτατε που δεν μπαινω συχνα να σας λεω τα νεα μου

πλακωθηκα με τον αντρα μου

του μαζαψα τα ρουχα

ανοιξα την πορτα και του ουρλιαζα να σηκωθει να φυγει

ΝΑ ΤΟΥ ΠΗΓΕ!!!!!!

ξανακανει μ!@#$κιες

θα σου πω εγω

χαχαχαχα

τωρα σουπερ ολα εδω και 3 εβδομαδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ο Στελιος σχεδον περπαταει σημερα εκανε 2 φορες απο 3 βηματα μονος του

αχ πολυ συγκινηθηκα

τωρα σε λιγο θα φυγουμε να παμε να δουμε την κουμπαρα μου στο νοσοκομειο

γενναει κανονικα κατα τις 9 Σεπτεμβρη με καισαρικη και ειχε αιμορραγια και ειναι στο νοσο

μακαρι να τις πανε ολα καλα

καντε κι εσεις μια προσευχουλα

θα τα πουμε παλι το βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη λευτερια στην κουμπαρα...

Μπραβο στο Στελάρα!!!Αυτο ειναι...η αυτοπεποιθηση πανω απόλα...

Εγω οταν πεφτει αυτο φοβαμαι,μην φοβαται μονος του κι εχω πισογυρισματα

Αυτο το παραδεχομαι στην κορη της καλυψους που δε χαμπαριαζει οσες φορες κι αν πεφτει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marker έγραψε:

Δεν ειναι απλα ασχημη

ειναι κακασχημη

χα

χα

και χοντρη

χαχαχαχα

Μαρκερ...οποτε θες μου στελνεις κι εσυ τη φατσα σου ειμαστε στο σκαιπ

γιατι τ μονο που θυμαμαι ειναι ενα παλιο σου αβαταρ με μια κοιλουμπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρκερ μπραβο στο αγορακι σου....αυτο με τα ρουχα το εχω κανει και εγω...αλλα ακομα συνεχιζει να μου σπαει τα νευρα..μια μερα που μου ειχε σπασει τα νευρα πιο παλια ειχα νευριασει τοσο πολυ που με ειχε πιασει υστερια και ελεγα απο μεσα μου τι να του πεταξω τι να του πεταξω...τελικα πεταξα ενα βαζο κατω που ειχε παρει η μαμα του και του πηγε το σκατο στην καλτσα νομιζε οτι θα του το πεταξω στο κεφαλι...χαχαχα ευχομαι ολα καλα με την κουμπαρουλα σου και το μωρακι της..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο στα παιδάκια που περπατησαν...

Από την Αγγελικούλα να πω την αλήθεια το περίμενα οτι θα ήταν το 1ο κοριτσάκι...

Μη φοβάσαι ντομ..τα μικρά όσες φορές και να πέσουν δεν το βάζουν κάτω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε σουζαν πεστα κ εσυ με την καθε μ...κω που βυζαινει μεχρι το παιδι να βγαλει δοντια κ να τρωει σουβλακια κ εχει να μου πει εμενα οτι ειμαι εκτος θεματος...αντε κ.....

ντομ χτες η μικρη επεσε με τη μουρη πανω στην περπατουρα κ σκιστηκαν λιγο τα χειλακια της...δε μπορω να σας πω τι τρομαρα εφαγε ο μπαμπακας της..πηγε να μου μεινει..εγω τρομαξα αλλα μολις ειδα οτι ειναι οκ τα δοντια μας χαλαρωσα..απο τετοια αλλο τπτ απο δω κ περα....

α ρε μαρκερ..θα μεινουμε μισες με τα περπατηματα τους..θα τα κυνηγαμε σε ολο το σπιτι...

αυτα για τον αντρα σου να μας λες να παιρνω κ εγω κουραγιο πως δεν ειμαστε οι μονοι..ο δικος μου δεν ειναι να του κανω τετοια...ειναι πολυ ισχυρογνωμων...θα φυγει κ δε θα ξαναγυρισει.....

σουζαν κ εμενα ο αντρας μου ετσι...δουλευει πολυ κ ειναι ολη μερα στο μηχανακι..δεν τον επιβαρυνω καθολου στο σπιτι...κουβαλαω ολα τα ψωνια μονη μου,κανω τα παντα,δε ζηταω βοηθεια σε τπτ..αλλα αυτον τον καναπε δεν τον μπορω πια...

εστω να΄παιξει λιγο με τη μικρη να κανω καμια δουλεια...

καναπεδατα παιζουν μονο..

μονο μπανιο την κανει...

κ ολα του φταινε...το φαι,γτ καθαριζω,γτ παω δουλεια...

πολλη γκρινια......

συμπεθερα δοντακια θα ειναι μωρε.....κανε τον μικρουλη μου πολλες αγκαλιτσες...σε λιγο καιρο θα θελουμε κ δε θα μας καθονται!!!!

εγω τη δικια μου την πλακωνω στα φιλια.....κ στις αγκαλιες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε Καλυψω μου σε καταλαβαινω απολυτα και ο δικος μου λη μερα ειναι στην τηλεοραση και στον καναπε ....βαρεθηκααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.....φτιαχνω φαι και δεν το τρωει τωρα τελευταια...εμενα με το μωρο ασχολειται...ελαχιστα σιγα μην το κανει και μπανιο..για αυτο και εγω σημερα θα παω το βραδακι με το παιδι μου και τις φιλες μου για καφεδακι...αυτος ας δουλευει..δεν αντεχω αλλο...και σημερα στις εφτα και αυριο το πρωι εχω να κανω μανικιουρ πεντικιουρ το μωρο παλι καλα καθεται πολυ ησυχο οταν τα κανω...με αυτα παλι καλα παιρναει λιγο ο χρονος και ξεχνιεμαι με τα προβληματα που εχω με τον αντρα μου..αλλα σημερα λεω να μην παρω τα λεφτα γιατι θα το κανω στην πεθερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε;;

Μαρκερ;;; αμ η μικρουλα-γλυκουλα Σουζαν;;;

καλε τι πραματα ειναι αυτα που κανετε;;;

αχου!!!

σαν ελληνικη ταινια!

εγω δε νομιζω να μπορουσα να το κανω.

το πιο πιθανο ειναι να εφευγα εγω και να τον αφηνα στα κρυα του λουτρου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

suzanita έγραψε:

και αυριο το πρωι εχω να κανω μανικιουρ πεντικιουρ ..αλλα σημερα λεω να μην παρω τα λεφτα γιατι θα το κανω στην πεθερα...

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

εχω λιωσει...Σουζανιτα εγραψες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalypso έγραψε:

α ρε μαρκερ..θα μεινουμε μισες με τα περπατηματα τους..θα τα κυνηγαμε σε ολο το σπιτι...

quote]

Μπα!Και γιατι παρακαλω να μεινετε εσεις μισες;;;Δεν υπαρχουν αλλες να μεινουν μισες εδω μεσα;πρεπει εσεις να μεινετε;;;...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρακληση ως διχειρηστρια της ενωτητας ΚΑΙ ΜΟΝΟ.

Προσεξτε παρακαλω τις εκφρασεις σας...

λογια του τυπου καρακαξες και μπαζα οταν αναφερονται σε αλλα μελη του φορουν προσβαλλουν.

Παρακαλαω δειξτε σεβασμο, το φορουμ ειναι δημοσιο..και ναι ΟΛΑ τα θεματα διαβαζονται και απο ατομα τα οποια δεν εχουν αμεση σχεση με το θεμα.

Δεν θα ηθελα να ξαναδεχτω πμ με παραπονα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να κοιταζουν τα δικα τους γκρουπ οι παραπονιαρες.Εξαλλου δεν αναφερθηκαμε σε ονοματα,τι πμ στειλανε...ε οχι ρε συ Σεσιλια...ε οχι...αυτο παει πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...