Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ 13 ΛΕΜΕ!!!


Recommended Posts

Kοοοριτσαααααρεεεεες μου!

Ευχαριστω πολύ για τις ευχες!Να ειστε καλα!ΚΑι σεις και τα μωράκια σας!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Λοιπον!Εμεις χθες όλη μερα παραλια.Μεχρι αργα το απογευμα.Με το μωρο.Κατεβασα καροτσακι κανονικα στη παραλια.Μιλαμε μουλιασε!χαχαχαχαχα!περασαμε πολυ ωραια!

Μετα ηρθαμε σπιτι μπανιαριστηκαμε και μαγειρεψα για να φαμε μετα με τα κουμπαρακια μας!

Η νονα καλα κατουρημενη απο χαρα!χααχχαχαχαχαα!

Ξεμπερδεψαμε κατα τις 12.Εκεινη την ωρα κοιμηθηκε και ο Διονυσακης(για να συνηθίζω το ονομα σιγα σιγα).Μιλάμε ειχε ΤΗΝ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ!Λυσσαξε!χαχαχχαχαχχαχα!

Αλλα μετα σα πουλακι..

ΤΑ λεμε αργοτερα κοριτσακια μου!!!!

Εχω στη φωτια το φαγακι του Διονυση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια χαρα. γιατι καλημερα και καλη βδομαδα δεν μπορω να πω.

κατ' αρχην δε σας γραφω εγω αλλα το φαντασμα μου! ειμαι... κομματια... ειμαι με 3 σπαστες ωρες υπνου! καλα τι παθανε ολα τα... αντε μην πω χθες βραδυ; συνενοημενα ηταν;;; δεν αντεχω αλλο...

με πηρε και πριν λιγο η γυναικα του ξαδερφου μου με τα 3δυμα+1 για να μου στειλει ρουχακια και με εδωσε λιγο κουραγιο... και αυτη μεχρι να χρονισουν τα ποδια της ηταν κολημενα στο ρηλαξ! κουνουσε ρηλαξ ακομα κιαν το μωρο δεν ηταν μεσα. απο συνηθια! και εγω το παθαινω! αλλα λεει οταν χρονισουν φτιαχνουν καπως τα πραγματα... ειδωμεν...

πηρα και τον ντοκτορ τηλ. γελουσε! και για το οτι τον παραπονιωμουνα οτι νυσταζω και για το οτι αγνοειται η περιοδος μου! ολο για τα παιδια ρωτουσε και ζητουε να του τειλω νεες φωτο να δει πως μεγαλωσαν! αλλα νταλλα παπανταλλα!!! μου ειπε να κανω τεστ και μετα να τηλ στη γραμματεα να κλεισω ραντεβου οποτε με βολευει. αντε να δουμε... ειπα τον αντραμου να μου φερει οταν γυρναει απο τη δουλεια. ο οποιος αντρας μου, καταλαβα οτι εχει λιγο χεστει απο τρομαρα εστω και στο ενδεχομενο νεας αγκυμοσυνης! εγω παλι ειμαι σιγουρη οτι δεν ειμαι.

τωρα τρωω απο το πρωι... χυμο και μπισκοτα μιραντα. χαλια πρωινο αλλα με τον Σπυρο να ουρλιαζει συνεχεια και να θελει να μ' ακουμπαει, μονο προλαβα να κανω το φαϊ τους και να βαλω πλυντηριο. μεχρι να τ' απλωσω, κοντεψε να κανει εμετο απο τα κλαματα. εμεις κανενα αυγο βλεπω να τρωμε... χοληστερινη θ' ανεβασουμε αν δε΄μ' αφηνει να μαγειρευω.

Σοφη και εμενα το σπιτι ειναι σαν βομβαρδισμενο. δεν εχω κουραγιο ουτε το καλυμα του καναπε να στρωσω καλα. Χρυσουλα και εγω ποσεσ φορες λεω, αντε να παω δουλεια να ξελαμπικαρω και ν' αλλαξω παραστασεισ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σόφη μου, μόνο 25 ευρώ;

Τζάμποα της το έκανες!!!

Εγώ για τη βάφτιση, είχα δώσει 40!!!

Φακ!!!

χαχαχα!!!

Κορίτσια, το κόβω το φακ γιατί θα μου μείνει συνήθειο και στον προφορικό λόγο...

Μπράβο Μαράκι που περάσατε όμορφα!!!

Τι τους μαγείρεψες;

Εγώ τι να μαγειρέψω για το μεσημέρι;

Μήπως να μην κάνω τίποτα και να πάμε έξω για φαγητό;

Τι λέτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω εννοεις να ερθω σπιτι σου Σαββατο; δεν ειναι νωρις απο τωρα να κλεισουμε ραντεβου; τοσο πολυασχολη;;; :P

αν δουλευει ο αντρας μου και εχω κοιμηθει εστω 4 ωρες το βραδυ, πολυ ευχαριστως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε, Βαγκ!!!

Θα περιμένουμε με αγωνία!!!

Τι ώρα σχολάει ο άνδρας σου;

Αν είσαιέγκυος, ελπίζω να μοιάζει στη Μαριάννα το μωράκι σας!!!

Μήπως είναι φάση αυτό με τις αγκαλιές;

Κι ο δικός μου θέλει συνέχεια!!!

Δε λέω, μου αρέσουνε οι αγκαλίτσες του αλλά όχι όλη την ώρα μ’ αυτήν τη ζέστη...

Αφού κάνει σαν τα γατάκια...

Αν πάω να κάνω καμιά δουλειά, πουσουλάει και τρίβεται στα πόδια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ υπομονη μας λεω εγω...σχετικα με τον παιδιατρο..οταν παραπονεθηκα ελχιστα στην κολλητη μου και νονα του μικρου, με κοιταξε με ενα υφος λεγοντας ααα αυτο που μας ενδαφερει εναι να ειναι γερός ακομα και αν πρεπει να ξυπνας τα βραδια μεχρι να παει σχολειο...

εμες παντως γα δευτερο ουτε λογος, τουλαχιστον ακομα....

κατηργησα παρκο γιατι σκαρφαλωνε και θα εσκαγε σιγουρα με το κεφαλι κατω...τωρα μονο καροτσι μεσα στο σπιτι και αλλο στη βεραντα..στην κρεμαστη κουνα παψαμε να χωραμε εδω και κανενα μηνα...να δω τι θα γινει οταν περπατησουν......

ολες οι φιλες κα γνωστες λενε οτι τα δυσκολα χρονα ειναι 1-3..

σημερα ξεκινησε να δειχνει και οταν θελει κατι και οταν του λες κατι...καλο αυτο..αυτα βλεπεις και λες φακ την κουραση!!!!χαχχαχχαχαχχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βραδινο μακιγιαζ Νανα μου παιρνω 35 αλλα αυτη δεν ηθελε πολλα πολλα και της πηρα 25.Το ξερω οτι οι τιμες ειναι χαμηλες αλλα εδω ετσι ειναι και ο ανταγωνισμος ειναι μεγαλος οποτε...

Σημερα δεν ξερω τι θα μαγειρεψω, Νανα να βγειτε εξω!

Vag μου υπομονη αυτο λεω και στον εαυτο μου.Η μια θα παρηγορει την αλλη και που θα παει θα στρωσουν!Μπορει να γινομαστε κουραστικες με το να λεμε τα ιδια και τα ιδια καθε φορα αλλα γι'αυτο ειμαστε εδω για να μοιραζομαστε την κουραση,τα νευρα,την αυπνια και τις ανησυχιες μας σωστα????Ειπαμε ομαδα ψυχολογικης υποστηριξης δεν ειμαστε?

Εγω μονο που τα λεω εδω ξαλαφρωνω αληθεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσουλα το πιστευεις οτ υπαρχει πειθανοτητα να ειμαι μεστα νευρα που λεω γιατι..βαρεθηκα την ολο κατασταδη;δεν με μενοχλει το παιδι..το ιδιο και το ιδιο με ενοχλει.και να π οτι βαζω κωλο κατω..δε βαζω..αλλα ξερεις..ξυπναμε,βολτα γυρναμε φαγητο.το απογ βολτα η μπανιο..μετα μπανιο υπνο..

η ρουτινα..απο την αλλη σκεφτομαι τη δουλεια και φρικαρω..

τεσπα..κοψε νανα το φακ γιατι δε σου παει..εγω το λεω γενικα..το στομα μου νταλικιερης..οπως της βαγκ...

βαγκ εγω σου λεω για σαββ γιατι και ο χρονος ειναι επριορισμενος και το προγραμμα φουλ...

αν σε βολεψει καλα α ειναι..αλιως βλεπουμε...

σοφη ΞΕΚΟΛΑ ΜΕ ΤΙς ΔΟΥΛΕΙΕς ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ!ΕΛΕΟς!

ποιο ριχταρι του καναπε ρε βαγκ..εχει 1 βδομαδα να το βαλω στη θεση του..

και γω πιστευω οτι δεν εισαι..

και μενα θελει να με ακουμπαει.,ιαι συνεχεια θελει να ειναι ορθια..φακ..

και την περπαταω..αλλα βαριεμαι συνεχεια..

25 ευρω για βαφτιση καλε;;εγω που ειμαι ασχετη λεω λιγα ειναι..

νανα παρατησε τα ολα και φαε εξω..αι σιχτηρ..κωλο μαγειρεμα..

εγω μπιφτεκια παο χθες..και εγω να μαγειρεψω και του καλοπαντρεμενου μου ρεβυθια,αρακα για τη βδομαδα που θα λειπω..κανω και γιαουρτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα μιλαμε ο αντρας μου ειναι τρομοκρατημενος!!! αλλα προσπαθει να μην το δειχνει! την κοπανησε απο το τμημα και μου εφερε τεστ, το καλυτερο λεει πηρα. ετσι ειπε ο φαρμακοποιος, 15Ε. και ηθελε να το κανω τωρα! βρε καλε μου αφου δεν κατουριεμαι, με το ζορι;;;

οταν θα μου'ρθει θα το κανω. αμαν! εχω και τα νευραμου απο την αϋπνια!

κοριτσια κουραγιο, κουραγιο, αλλα ποσο;; να ξεραμε, να ειχαμε ενα χρονοδιαγραμμα βρε αδερφε! εγω ειμαι του προγραμματος. δεν μπορω ετσι να κανω κουραγιο γενικα! να μου πει ο Σπυρος, κανε κουραγιο μανα, σε 2-3 μηνες θα κοιμαμαι περισοτερο! ετσι μαλιστα. το δεχομαι!

ΑΑΑΑ!!!! δεν ειμαι καλα!!!!! τα χανω μου φαινεται!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ σε πω Βαγκ...Μηπως σου ρθει να κατουρησεις μ'αυτο?

Ή μήπως σε βοηθάει καλύετρα αυτο?

Κατούρα μαρή το τεστ!Μας έλιωσε η αγωνια!!!!!!Δε μας λυπάσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω ειμαι του προγραμματος..καλε τοσο χεσμενος ο αντρας σου;;;χαχαχα..πολυ γελιο πρεπει να εχει..

σοφη στο νυφικο ποσο παιρνεις;;;η τελος παντων που κυαινονται οι τιμες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια,εμεις ξυπνησαμε στις δεκα...χθες πηγαμε το απογευμα στους γονεις μου...και μετα για καφεδακι ....επισης χθες εκανα και αλλο τεστ αλλα αυτη την φορα clearblue και εδειξε αρνητικο..αλλα περιοδος ακομα δεν μου ηρθε...μαλλον ειναι απο την ζεστη και τα μπανια..σημερα θα παμε να φαμε στους γονεις μου...ο αντρουλης μου ολη αυτη την εβδομαδα εχει αδεια...ο Κωσταντινος μου λεει σε καθε του παιχνιδι διαφορετικο ονομα...εχει μια μικρη μπαλιτσα και το φωναζει <τιτία> τις εφημεριδες τις φωναζει <ακη> ....λεει πολλες λεξουλες το καλο μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ρε σουζαν...και λεω θα ειχαμε υλικο για κανα 2 μερες...ελπιζω στης βαγκ..χαχαχα..

εμενα παλι δε λεει τιποτα...μπιουιι...και μπικικι..και μη!!η μαλλον...μημημημημημη!!!οτι ναναι ομως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι είσαι ΘΕΑ!!!

Γελάω μόνη μου σαν τη χαζή!!!

Να περάσει κανείς να με δει... ρεζίλι θα γίνω...

Έλεος ρε Βαγκ, εμείς έχουμε πιο πολύ αγωνία από σένα!!!

Τι στο καλό... ούτε 2 σταγόνες δεν έχεις;

Φαντάζομαι τον κακομοίρη τον άνδρα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έσπασες μας (μας έσκασες) ρε Βαγκ!!!

χαχαχα!!!

Τι αγωνία!!!

Ούτε εγώ να έκανα το τεστ...

Δε σας είπα... στην Κύπρο, κάθε χρόνο, διοργανώνονται διάφορα επιμορφωτικά μαθήματα.

Πρόπερσι είχα πάει κατασκευή πορσελάνινων κούκλων και βιτρώ...

Θα ήθελα πολύ να συνεχίσω το βιτρώ αλλά μωρό και γυαλιά... δε συμβαδίζουν...

Έχει παρα πολλά τμήματα και πολύ ενδιαφέροντα...

ξυλογλυπτική, κατασκευή κοσμημάτων, ραπτική, μαγειρική, ζαχαροπλαστική, χορούς, μουσική, πλέξιμο, ψειφιδωτά...

Φέτος σκέφτομαι να πάω ζωγραφική...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι... έχω κάνει μόνο βιτρώ και κούκλες...

τα υπόλοιπα είναι προγράμματα που μπορείς να διαλλέξεις... έχει κι άλλα πολλά αλλά δεν υα θυμάμαι...

Φέτος λέω να πάω ζωγραφική.

Σχολάω!!!

Μέχρι το απόγευμα που θα μπω, ελπίζω να έχει κατουρηθεί η Βαγκ... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααααααα

κοριτσια νιωθω πολυ κουραση, θελω ρεπο, κουραστηκα να δουλευω συνεχεια, οταν γυριζω απο τη δουλεια θελω να κοιμηθω λιγακι γιατι αλλιως σερνομαι δεν μπορω.

και εχω τοσο πολυ σιδερο και μονο που το σκεφτομαι εχω κουραστη προκαταβολικα.....

χρονια πολλα για χθες σε οσες γιορταζαν,και οσους ειχατε να γιορταζουν να ειναι παντα καλα.

χθες πηγαμε στην αδερφη μου γιορταζε ο γιος της ο μεγαλος, σαβουριασα αρκετα εκανα μια κοιλια τεραστια. και σημερα συνεχισα το πρωι στη δουλεια το ιδιο μην χασω την φορμα μου χαχαχαχαχα

αααα και ξεχασα χθες που γυρισα με το αμαξι ειχε αρχισει η ροδα να ξεφουσκωνει, λογικα κατι πατησα, τωρα εχει παει ο πετρος συνεργειο να το δει.

καλε εγω δεν δεν θα δω την προσκληση;

γεωργιαααααααααααααααααααααα που εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανες τερστια κοιλια σε 1 μερα;;ποιος εισαι;;ο αστυνομοσ σαινης;;χαχα...

και δε με λενε γεωργια..σωσω με λενε..

η προσκληση ειναι στη θεση της..κατσε δες την και παω να τη σβησω..

ε μαλλον θα σας κολησει τη ροδα εκει που εσκασε και ολα καλα..

το απογ θα παμε με την ελενη σκ για μπανιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε εχω μεγαλη κοιλια!!!!!

ενταξει μια βιδα ειχα πατησει χαχαχαχαχα

παω για ενα υπνακο, και το απογευμα κουνιες.

οκ!!!! θα σε λεω σωσωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα !!! Η μπουμπου κοιματε ,νωρις σημερα δεν αντεξε ουτε τον τραχανα της να φαι! γαλα της εδωσα κ υπνο! Τ απογευμα θα παμε σε γεννεθλια ...πολυ γεννεθλιο καθε εβδομαδα καπου θα παμε :cheer:

:cheer:

Σωσω ενταξη το γλυκο δεν μου ειπες.

Πολυ φαγητο βρε κοριτσια ,τωρα καρπουζι ,μετα γλυκο,μετα πατατακια κ γενικα οτι παιζει μεσα στο σπιτι!Οσο εκανα τα δοντια μου ειχα χασει 4 κιλα κ ειχε φανει αυτο ,τωρα αρχιζω να παιρω ,κ εχουμε κ βαφτησια....

Θα παω Βολο μεχρη τελος της εβδομαδας ,εχω ρουτινιαση εδω καιρος για αλλαγη,θα κανει καλο κ στις μικρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου αλεκα 234...δεν τ εκανα ακομα.ετοιμαζομαι για θεσ νκη και κανω φαγητα του αντρα μου για καταψυξη..θα παω εγω και το μωρο..

ποσα κιλα πηρες στην εγκυμοσυνη;;και ποσα εχασες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...