Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ 13 ΛΕΜΕ!!!


Recommended Posts

και παλι χρονια πολλα στις μαριες και στα μικρα μαρακια.

πολυ φακ επεσε σημερα χεχεχχεχχε

σουζανιτα και εμενα στην μικρη αχνο θετικο ηταν. εκανα και την επομενη και εκει βγηκε κανονικο θετικο και βουρ για χοριακη μετα.

και εδω φυσαει αλλα θα παμε για μεσημεριανο μπανακι. πρωτη φορα με τον δημητρη.

πηγαν τωρα να παρουν κανα τυροπιτοειδες

οταν γυρισουμε εχει αρνακι και πατατουλες στον φουρνο.

κοπιαστε

αθηνα κουραγιο

ολα τα φταινε τωρα. τα δοντακια, η ζεστη... εμεις βγαλαμε και το 7 δοντακι και τωρα ετοιμαζεται το ογδοο.

αυριο κατεβαινω θεσσαλονικη και ξαναεπιστρεφω για μια βδομαδουλα χαλκιδικη κατα την πεμπτη. την σωσω μαλλον δεν θα την προλαβω. σνιφ σνιφ.

εκτος βεβαια αν ερθει χαλκιδικη χεχεχεχεχεχε

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι να σε πω ρε αλεκα....που δε θα βρεθουμε..και μη μιλατε για δοντια μπροστα στην ελενη και στη νανα..καουσε εκει 7..

για τα τυροπειτοειδες ερχομαι..

αλεκα μη λες ετσι στη σουζαν για τα αχνα θετικα γιατι...ετοιμαζει πυτζαμες για το κ

μαιευτηριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρ σουζαν πανε δες και μετα κανουμε συμβουλιο για το μελλον του αγεννητου...χαχαχαχα...

μη τρελαινεσαι..οτι ειναι να γγινει θα γινει..αλλωστε...με το κλασικο τροπο δε πιαστηκε;;νανα μη σχολιασεις..με προκαλει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται οτι θα το κρατήσεις!!!

Θα έρχεται και η πεθερά σου να βοηθάει... μια χαρά!!!

χαχαχα!!!

Ρε Σωσώ... πόσο καιρό έχεις να κάνεις σεξ και έχεις τέτοια νεύρα;

πότε είπαμε παίρνει ρεπό ο Λευτέρης;

να χαρείς κι εσύ η δόλια...

Αλέκα ζλεύω και για το αρνάκι στο φούρνο (αρκεί να μη μυρίζει) και για τη θάλασσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλαα σε οοοοολες τις μαριες κοριτσια!!!!σουζανιτα,κανε καλητερα χοριακη αυριο,αλλα αφου εδειξε εστω και λιγο αχνη εισαι,κ σε εμενα αχνη ειχε βγαλει,αν εισαι με το καλο κοριτσαρα μου!!!!!!σημερα εφυγαν τα εξανθηματα τελιως κ ειναι καλα ο μικρος,ο μικρος μου εχει 4 κατω 2 πανω και βγαζει και τα διπλανα τα δυο του ματιου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Σωσω με το κλασσικο τροπο.....αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ ειμαι φουλ αγχωμενη οταν σχολασει ο αντρας μου θα παμε να παρω κι αλλο τεστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα δεν ειναι μονο το θεμα σεξ οσον αφορα τα νευρα..εσυ μονο οτνα δεν κανεις εχεις νευρα;;αντε τωρα...χαχαχα..

τζουλιαξ σε ευχαριστω για τη συνμπαρασταση..συνεχιζω να εχοω νευρα..

η περιοδος της βαγκ δε πιανειδεν εχει νοημα..ολο το ζουμι ειναι στη περιοδο της σουζαν..αχκαλε τι συζηταμε..

μωρη βαγκ που εισαι;; λετε να μας τη σκασει το μικρο;;

αντε παλι του ματιου τα δοντια..χαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναγκαστικα τριανδρια..δε θα με χαλουσε να το κανω....και στο σπιτι μου απεξω..

γεια σου ρε νανα..εχω τα ψυχολογικα μου νανα..ολα μου γφταινε..δε ξερω..ολα με ενοχλουν..πως δεν εχω κρεμασει το παιδι απο το πολυφωτο..τι φταιει και το αμοιρο;;

φακ οντως..

η προσκληση ειναι φτιαγμενη ολη απο τον αντρα μου!!!πηρε σχεδια απο δω και απο κει και τα εβαλε ...ετσι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω κανε σημερα σεξακι μηπως αυριο εισαι καλητερα,χαχαχαχα σωσωκα τα νευρα μπορει να οφειλονται απο την κουραση την ζεστη και απο πολλα.νανουκα ο μικρος συνεχιζει να ειναι χαρουμενος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανουκα μπα δεν θελω την βοηθεια της πεθερας...Σωσω πολυ ωραιες οι προσκλησεις...νιου μαμα σε ευχαριστω πολυ....Βαγκ μηπως εισαι και εσυ???χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουζανιτα και εγω τον προηγουμενο μηνα ειχα 9 ημερες καθηστερηση,στην αρχη μονο που σκεφτομουν εγκυμοσυνη τρελενομουν,δεν ειμαι ομως,θα μεγαλωσουν μαζι,αυτο σκεφτηκα κ ηρεμησα λιγο,θα κανουν παρεουλα μαζι και το κυριοτερο θα ξεπεταχτουν μαζι.ειναι δυσκολο,αλλα δεν μπορεις να κανεις κατι,αντε με το καλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο στο Λευτέρη!!!

Έχει γούστο!!!

Είναι το άγχος της νύφης αυτό... φακ!!!

Ο Ανθιμούλης μου δεν πολυτρώει από χθες... φακ!!!

έτσι είναι όταν βγάζουν ούλα; sorry, δόντια εννοούσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to teleytaio pοστ ειναι..φακ μηπως;;και μενα δε τρωει απο χθες...αλλ μπορει να ειναι λογω ζεστης..νανα θα σου τα βγαλει ολα μαζι και δε θε ξερεις απο που θα σου ρχετε..καλυτερα απο τη μια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια Πολλα στις Μαριες μας!!!Ευχομαι η Παναγια μας να προσεχει ολα τα μωρακια του κοσμου!!!!!

Εχθες γενικο στο σπιτι απο το πρωι χωρις βοηθει με πηγε 6 το απογευμα :angry: εκανα κ τουρτα κατσαρολας σοκολατενιο γλυκο!

Σημερα πηγαμε να κοινονισει η Μαρια μας κ μετα για καφε ,εγινε χαμος ,αυτος δεν ειναι καφες...ολες με παιδια κ μωρα πανικ!!

ΠΕρημενουμες :dry: κοσμο το απογευμα...το βραδυ στην Χωρα εχει πανιγυρι(πως γραφετε...ανορθογραφη σορυ ειμαι)ΑΝΑΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ Κ ΟΡΓΑΝΑ Κ ΓΙΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ Κ ΚΡΑΣΙ ΦΟΥΛ ΕΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΙς ΚΟΙΜΗΣΩ Κ Η ΠΕΘΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΝΥΧΤΟΦΥΛΑΚΑ Κ ΘΑ ΑΝΕΒΩ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ

Το προσκλητιριο απεχτο ,μονο κατι τετοιο θα σου ταιριαζε νομιζω εαν σε εχω ψυχολογισει καλα Σωσω! κ κατι αλλο...φεταααααααα(χαλαρωσε ) :kiss:

Σουζανιτα κ εμενα στην μικρη αχνο ηταν κ θελεις να σου πω κ ενα κουφο?ειχα περιοδο το πρωτο μηνα κ νομιζα ειμαι 5 εβδομαδων αλλα ειμουνα 10 επαθα πλακα με τον υπερηχο.Ολα καλα θα πανε :)

Ξυπνησε η μικρη!!!τα λεμε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...