Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ 13 ΛΕΜΕ!!!


Recommended Posts

σωσω πρωτα ειχε δυο μερες πυρετο κ μετα αρχισε να ελατωνεται ο πυρετος και πεταξε το εξανθυμα,αφηστε κοριτσια κουραστηκα πολυ αυτες τις ημερες!!!ολο γκρινια γκρινια,το βραδυ να ξυπναει συνεχεια κ να κλαιει.ιωση ειναι τελικα.εχθες κοιμηθηκε 12 το βραδυ εκει που σε κανονικες συνθηκες κοιμαται 9.τωρα κοιμαται για να δουμε το βραδυ πως θα τα παμε?α βγαζει κ 5 δοντια μαζι ρε γαμωτο.εσκασαν τα δυο τωρα και φαινονται κ τα αλλα 3 μονο μια σχησμη στα ουλα φαινεται.κοριτσιαααααααααα καιρναω πιτσα απο τα χερια του αντρα μου,την εχει στο φουρνο αυτη την στιγμη,ελατεεε.νανουκα οντως ειναι το μυστικο.ο αντρας μου,μου λεει τωρα,να το ζημωσεις οπως μπορις απλως μην το ζημωσεις πολυ και ερθει κ σφηξει το ζυμαρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελατε καλε...και γω σε λιγο θα κανω αποτριχωση..μεχρι τη γαμπα τα γνωστα..και επειδη ειναι γιορτη αυριο θα κανω και τα 2 ποδια..μεχρι τη γαμπα και παλι..

ο λευτερης δεν την εχει καθολου αγκαλια..της βγαινει οταν μενουμ οι 2 μας..

τι να πω..

μαρακι να περασετε καλα αυριο..

αφηστε μωρε τα σεξακια..μεγαλη γιορτη αυριο..παιδια βαφλα δε πρεπει να εχω φαει ποτε..δε με συγκινει αυτο το...κειλ..ασε που ειναι πολυ μεγαλο..

ασε ου δε μου αρεσουν τα γλυκα..

χαχαχα..νανα και βαγκ σιγα να μην το σχολιασετε..

η μικρη κοιματια με ανεμιστηρα..εγω ακομα δεν εμαθα αν θα δουλευει αριο και αν θα παμε ρεθυμνο..ελεος..

αυριο σα τη τρελη θα τρεχω να ετοιμασω πραγματα κια το φαγητο της μπουμπους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΟΜΑΙ ΚΑΛΕ ....περιεμεν..και τοση ωρα ειναι 1 κλωσσα εδω στη γειτονια και τηφανιζει ρηγανιζει η ρουφιανα..πατατες το λες...δε ξερω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας φδιαβασα..εγω εν ειμαι...μορις αν ειναι ο αρτοπαρασκευαστης..να τον πεταξεις..φωτεινη ιωση ειναι ..και να ξερεις κραταει οσο και οο πυρετος.το πεασαμε και μεις..και εχει και πολυ γκρινα..να ξερεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααααα

τι κανετε;

εστειλα τον αντρα μου να μου φερει παγωτο, μιαμ μιαμ.

εγω βαγκ δεν φτιαχνω γλυκα, δεν τα παω καλα με τα γλυκα, δεν θελω να τα φτιαχνω θελω να τα τρωω. χαχαχαχαχα

νιουμαμα περαστικα σας.

καληνυχτα νανα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ειναι κοντες;;;παιδια ελατε..εφαγα κατι φρεσακ συκα σημερα...αλλα εχω ακομα πολλα..το πολυ πολυ να με πιασει κοψιμο!!!

δε παμε ρεθυμνο αυριο...δουλευει!!δε πειραζει..τη τριτη ισως..

αλλα αυριο το πρωι καφε..οπωσδηποτε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλης ευχαριστουμε,σωσωκα ναι πολυ γκρινια αστο καλο!!!!!μου φαινεται θα το βγαλεις το βραδυ στην τουαλετα σωσω χαχα.πλακα κανω.ρε παιδια τι ζεστη ειναι αυτη!!!!!!!!!!!!!και εγω θελω παγωτοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα χουυυυ!

Αλεκαααααα!Ευχαριστούμε πολύυυυυυυυυυυυυυ!

Τι τελειο!Συγκινηθηκα τωρα!Με πηρανε τα ζουμια...

ειμαι και μονη....

Να σαι καλα βρε αλεκα μου!Να χαιρεσαι τα ζουζουνακια σου!Σας ευχομαι οτι επιθυμειτε!!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Μαράκια μου Χρονια μας ΠΟλλλα!

Να χαίρεστε τις οικογενειες σας!Τα νινακια σας!

Θα τα πουμε το πρωιιιι!Φιλακια!

υγ.Καλα μην τα ρωτατε..γιατι ειμαι ξυπνια ακομη...Εχω αυπνιες.χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά Μαράκια μου!!!

Τέλεια η ευχούλα της καροτένιας μας!!!

Τη Μαρκάτ, Γεωργία δεν τη λένε;

χαχαχα!!!

Καλημέρα!

Από τις 6:30 στο πόδι...

&τώρα που θα πηγαίναμε εκκλησία, κοιμήθηκε ο μεσιέ...

Σωσώ μη ρωτήσεις τι είναι μεσιέ... χαχαχα!!!

Καλά που πρόλαβα και κοιμήθηκα πριν την πίτσα της Φωτεινής και το παγωτό της Χαράς!!!

Ρε Μαράκι τι μας κάνεις με τα πισωγυρίσματα...

Πάλι θα βάλει τα κλάματα η Βαγκ και θα βρίζει... χαχαχα!!!

Ήταν μετά τις διακοπούλες μου...

Τα θυμάμαι εκείνα τα καλαμαράκια!!!

Φρεσκότατα και νοστημότατα!!!

Αλλά, με κάψανε μετά!!!

Ξέρω ξέρω Σωσώ... εσύ δεν τρως γλυκά... μόνο κρουασάν, σοκοφρέτες και γρανίτες κρι κρι...

χαχαχα!!!

Άντε!!!

Ξυπνήστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας..εκανα αναλογο ποστ εννοεται..τη μαρκατ γεωργια την λενε αλλα εχει κορη μαρια...χαχαχα

ξυπνησαμε 8 ...φακ..οχι τετοια μερα φακ..ελεος..απο αυριο..

σε λιγο θα της μαγειρεψω..θα παρω απο το αυτι το μπαμπα της και κατα 12-1 θα παμε για καφε..ε

νανα ξερω τι ειναι ο μεσιε...

θα κανω μπιφτεκια..παιδια το καθιερωσα..καθε κυριακη μπιφτεκια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα!!!!

Χρονια Πολλα σε ολες τς φιλες μας που γιορταζουν και φυσικα στη μικρη Μαρια της Γεωργθας και στην Μαρια Αννα της Βαγκ!!!!πολλες πολλες ευχες για μια ευτυχισμενη ζωη!!!!

δεν εχω προλαβει να διαβασω τιποτα..ολο βολτες ειμαστε πριν ξαναπ0αω δουλεια....

θα προσπαθησω ομως αυρο να σας διαβασω γιατ μου εχετε λειψει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...χρονια πολλααααααααααααααααααααααααααααα Μαριες μου και μανουλες που εχετε παιδια με το ονομαα Μαρια...εγω δεν προλαβαινα να μπω....περιοδος δεν μου ηρθε..και ανησυχω πολυ..χθες εκανα τεστ predictor εδειξε μια παρα πολυ αχνη γραμμη σχεδον αορατη θετικο...δεν ξερω τι συμαινει... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Σουζανίτα... μήπως είσαι έγκυος;

Όταν δείχνει θετικό, δεν κάνει λάθος...

Αύριο πάνε να κάνεις 1 χοριακή ή πάνε στο γυναικολόγο σου!!!

πόση γκρίνια να αντέξω σήμερα;

τι τον έπιασε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρε καλυτερα 1 τεστ ακομα αυριο και μετα πηγαινεισ για χοριακη..ε ρε γλεντια...

αυτες δεν ηταν διακοπες..αυτες ηταν η τζουλια στο ξενοδοχειο..χαχαχα...σουζαν εχεισ κανεναν που γιορταζει;;

αναν γιατι ετσι;;και γω δεν εχω ορεξη για πουθενα...σας ειπα οτι εχω κατι νευρακια παραπανω αυτες τις μερες,ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσύ γιατί έχεις νέυρα καλέ;

μήπως είσαι κι εσύ έγκυος;

πολύ γκρίνια ρε κορίτσια...

Ευτυχώς κοιμήθηκε, να ησυχάσει το κεφάλι μου λίγο...

κοιμήθηκε νηστικός, όμως...

οπότε δε νομίζω να κρατήσει για πολύ...

Άλλες 3 ώρες για να σχολάσει το Πετρούι μου...

πολύ άσχημο πράμα να μην ξέρεις γιατί κλαίει το παιδί σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxxaxaxaxa ακου τζουλια...αρε Σωσω...ναι αμε εχω αλλα απο την μερια του αντρα μου...χθες το βραδυ εκανα το τεστ...λετε για αυτο να ειναι αχνο????Νανουκα και εμενα σε δυο ωρες σχολαει ο αντρουλης μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα παλι θα πιασει δουλεια στισ 5...φακ..και θαλασσα δε προβλεπεται γιατι φυσαει πολυ..και καφε δε θα παμε γιατι εχω νευρα..φακ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...