Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΦΘΗΣΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!!


titina21

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!ΤΕΛΕΥΤΕΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΙ ΜΟΥ

7/5 16/6 6/7

ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΤΩΡΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟς ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ!!!ΑΜΑ ΚΑΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!! :blush::blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!βρε κοριτσαρα μου το καλοκαιρι παντα αλλαζει ο κυκλος μας!!εμενα μαιο-ιουνιο μου ρθαν στις 20 μερες!!!!!σχεδον 2 φορες το μηνα!!!αλλα τωρα ξαναμπηκα στο προγραμμα μου!!!κανε ψυχη μου ενα τεστ η μια χοριακη να δεις μηπως παιζει εγκυμοσυνη(που το ΕΥΧΟΜΑΙ)κ αν οχι να πας στο γιατρο σου!!παντως ταπεινη μου γνωμη κοιταξε το μην το παραμελεις σε παρακαλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ!!!ΑΠΛΩΣ ΤΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΙΣΗ?ΔΕΝ ΕΧΩ???????ΔΕΝ ΞΕΡΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε καταλαβαινω!!!2 κινησεις ειναι κ τελος οι αποριες ;);) πρεπει να φυγω τωρα αλλα με τη πρωτη ευκαιρια θα ξαναμπω!!!ελπιζω να μην σε αγχωνω η να σε καταπιεζω ε? :( απλα με την υγεια γενικα εχω ενα κολλημα!!θα περιμενω νεα σου!!! :kiss::kiss: να προσεχεις κ να ξεκουραζεσαι εεε?? :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙς ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!ΙΣΑ ΙΣΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ!!!ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΜΑ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΑΠΙΝΩ!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο κικλο σου ποσεσ μερεσ ινε κανονικα?

επιδι βλεπο μια φορα 40 μερεσ και μετα 20...και τορα ισε στιν 3ο ημερα?

ξαναιχεσ κικλο στα 40 μερεσ?

αλα οπουσ ιπε και μια αλι κοπελα..καμια φορα μπορι να σου ερτι και νοριτερα..λογο ζετι και λογο κουρασι και στρεσ..

εγο ιχα πριν 2 μινεσ στσ 22 μερεσ αλα ιταν λογο δουλεα και ζεστι πολι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοπελα μου!!!καλα να περασεις κ μη σκεφτεσαι τπτ!!!!χαλαρωσε,θες να πιεις πιες θες να χορεψεις χορεψε μην σκεφτεσαι τπτ!!!!κ αν θες να σαι σιγουρη ξερεις τι θα κανεις!!!!!ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΙΧΑ 40 ΗΜΕΡΕΣ!!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ Ν ΠΩ ΤΩΡΑ!!!!ΑΠΛΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ο κικλο σου ποσεσ μερεσ ινε κανονικα?

επιδι βλεπο μια φορα 40 μερεσ και μετα 20...και τορα ισε στιν 3ο ημερα?

ξαναιχεσ κικλο στα 40 μερεσ?

αλα οπουσ ιπε και μια αλι κοπελα..καμια φορα μπορι να σου ερτι και νοριτερα..λογο ζετι και λογο κουρασι και στρεσ..

εγο ιχα πριν 2 μινεσ στσ 22 μερεσ αλα ιταν λογο δουλεα και ζεστι πολι....

Κορίτσια και εμένα ο κύκλος μου αλλάζει αλλά όχι μονό το καλοκαίρι αλλά συνεχεία σκατα είναι … γιατί δεν πας στο γιατρό σου να του το πεις μπας και σε βοηθήσει να σου σταθεροποιηθεί ο κύκλος σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

titina21 έγραψε:

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΤΕΜΠΕΛΟΥΛΑ ΣΕ ΑΥΤΑ :(:(:(

οχι να πας εγω πηγα στον γιατρο μου ειπε ειναι απο το αγχος μου για αυτο να πας κουκλα μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

titina21 έγραψε:

κοριτσακια μου!μετα απο εκεινο το καφε που μου ειχε ερθει ακομα περιοδος δν μου εχει ερθει!

Και στις δύο εγκυμοσύνες μου τη μέρα που περίμενα εκτός από πόνους είχα πολύ λίγο καφέ.Μετά τίποτα.Τελικά ήμουν έγκυος.Οταν ρώτησα τον γιατρό μου τι ήταν αυτά τα καφέ,μου είπε ότι λέγεται αιμορραγία εγκατάστασης,δηλ.το γονιμοποιημένο ωάριο που βρίσκεται ηδη στη μήτρα, έχει διογκωθεί και προκαλεί αυτη την μικρή αιμορραγία.Δεν είναι ανησυχητικό.Το είχε και η μία από τις αδερφές μου στην εγκυμοσύνη της.Οπότε μπορεί να είναι και αυτό.Μακάρι να είναι αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μακάρι να είναι κάτι καλό....είμαι σε διακοπές τώρα και λέω να κάνω κανένα τεστ αλλά διστάζω...δεν ξέρω γιατί...με ποιανούν που και που κάτι πονακια δεξιά και αριστερά..κάτι κραμπες...και μου έχει κοπεί η όρεξη για έρωτα!και εχθές με έπιασαν τα κλάματα..πολύ περίεργα πράγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ διακοπούλες,τι ωραία.Εμείς θα φύγουμε αυτή την Κυριακή.Όσο για τους πονους,όπως έγραψα πριν και εγώ είχα τόσο έντονους πόνους που φόραγα σερβιέττες επειδή νόμιζα ότι θα μου έρθει.Ηθελα να προλάβω τα ατυχήματα. :blush: Οπότε φυσιολογικό μου ακούγεται.Από τεστ και στις 2 εκανα το clearblue και δε με διεψευσε.Ηταν θετικά και ήμουν όντως έγκυος.Χαλάρωσε λοιπον και περίμενε αλλά να μη το σκέφτεσαι.Θα το ξαναπώ,είσαι σε διακοπέεεεες. :woohoo:Μπορεί να γυρίσετε σπίτι σας τρείς αντί για δύο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρουλα μου τι κανείς;εγώ διακοπές!πριν μια εβδομάδα μου ήρθαν 3 σταγόνες καφέ και μέχρι τώρα τίποτα..αφαντη η κυρία..χιχιχιχιχι!με ενοχλεί η κοιλιά μου που και που αλλά δεν..ελπίζω να είναι κάτι πολύ καλό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παραμονη της παναγιας κ σου χαριζω τη δικια μ ευχη να χεις ενα δυνατο κ υγιες μωρακι στη κοιλιτσα σου!!! :kiss::kiss: titinaki μου μη μας ξεχασεις ε?!να φυσας προς καθε κατευθυνση!!!! :silly: καλες διακοπουλες ψυχη μου κ να προσεχεις!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

από το στόμα σου και στου θεού το αφτί κοπέλα μου να είσαι καλά......σε ευχαριστώ πολύ για την ευχουλα σου σου στέλνω πολύ θετική ενέργεια με το καλό ένα μωρακι!δεν σε ξεχνάω αφού είμαι διακοπές και μπαίνω από το κινητό φαντάσου...πριν λίγο πηγα τουαλέτα και είχα πάλι 1 σταγόνα καφέ...τι να πω με τον καιρό θα δείξει...μακαρι να είναι αυτό που επιθυμώ τόσο πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο το καφε μου ακουγεται θετικο!!! :silly: :silly: δε κλεινεις το κινητο σου κ να απολαυσεις τις διακοπουλες σου?? ;) αντε με το καλο να γυρισεις κ να πας για τεστακι!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρχίζω και ψηλόαπογοητεύομαι...γιατί τώρα με ενοχλεί η κοιλιά μου σαν περίοδο αλλά δεν πειράζει...θα δείξει...χρόνια πολλά και για την γιορτή σου κοπέλα μου!όλα να σου πάνε τελεία και γρήγορα με ένα υγιέστατο μωρακι!φιλάκια πολλά να περνάς τελεία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...