Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 3


Recommended Posts

Ηρθα ξανα!!!

Εκανα μερικες δουλιτσες,μαγειρεψα κιολας,και σας το παρουσιαζω στο μπλογκ μου..ριξτε μια ματια να μου πειτε αν σας αρεσει.. :P

Χρυσανθη μου,μια απο τα ιδια ειμαστε κι εμεις.. :(

προσπαθω ομως να μην το σκεφτομαι και να απασχολω με αλλα θεματα το μυαλο μου...αλλιως θα τιναξω τα μυαλα μου στον αερα...πραγματικα το λεω

με τοσα που εχω περασει στην ζωη μου και περναω ακομα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

stedim έγραψε:

Καλά, Γωγάκι, το παγωτό ξυλάκι-δείκτης με πέθανε!!! :P :woohoo:

Αφου κι εγω θελω να το δαγκωσω και δεν μου καθεται το ατιμο :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια...πήγα με τον καλό μου να δουμε ένα σπίτι..πολύ μου άρεσε..Τεσπα συζητούσαμε και μου είπε πως θα πρέπει να αναβάλουμε για λίγο το θέμα του παιδιού μέχρι να στρωθούμε οικονομικά. Απογοητεύτηκα λίγο να σας πω την αλήθεια αλλά δεν το βάζω κάτω. Αν δεν είχα πρόβλημα με την εγκυμοσύνη θα ήταν εντάξει αλλά με τον τράχηλο που έχω όλο ξάπλα θα είμαι αρα τερμα η δουλειά! ΟΥΦ!!

¨ΑΤΙΜΟ ΤΖΟΚΕΡ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ατιμο τζοκερ....ε?

προχτες παιξαμε με το γιο μου γιατι επεμενε....λεει παιξω τζοκερ παρω λευτα...κ θα σου παρω μαμα πολλα δωρα....τι αγαπη μου του λεω...ρουχακια, καλλυντικα, ενα αυτοκινητο μεγαλο κ θα βαλω καθισμα δικο μου μεγαλο μεσα...οδηγαω κ εγω.....

τελικα δεν κερδισαμε....θα ξαναπαιξουμε οικογενειακος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ανησυχείς βρε Μαράκι? Παίζει η Νίνα τζόκερ, θα μας τακτοποιήσει όλες... ;);) Κ εμείς έτσι λέγαμε κ αργήσαμε να βάλουμε μπρος... :dry: Εσείς βέβαια είστε μικρά, έχετε όλο τον χρόνο μπροστά σας, μην αγχώνεσαι. Όποτε το αποφασίσετε εσείς, τότε θα είναι η σωστή στιγμή! :kiss:

Καλησπέρα Πιπίτσα!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

¨ΑΤΙΜΟ ΤΖΟΚΕΡ!!

:lol: :lol: :lol:

Δεν μας κάθεται με τίποτα το άτιμο!!

Έλα μην απογοητεύεσαι!!Ούτως η άλλως έχεις άλλους 2 μήνες! Μέχρι τότε μπορεί να αλλάξουν τα πράγματα πού ξέρεις! ;) Μην αγχώνεσαι απο τώρα!!

Πιπίτσα μου καλησπέρα! Τί 'επαθες καλέ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

Τι ανησυχείς βρε Μαράκι? Παίζει η Νίνα τζόκερ, θα μας τακτοποιήσει όλες... ;);)

:laugh: :laugh: :laugh: :woohoo:

Σωστά έχουμε την Νίνα να μας αποκαταστήσει... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς τα και τα υπόλοιπα κοριτσάκια!!!

Εγώ δεν παίζω τζόκερ οπότε δεν χαλιέμαι... έπαιζα παλιά αλλά απογοητεύτηκα και τα παράτησα...

Μαράκι μου μικρή είσαι ακόμα έχεις καιρό... όλα θα γίνουν...

Δημητρούλα και εμείς έτσι είπαμε... να μεριμένουμε μέχρι να "τακτοποιηθούμε" και μετά ξεκινήσαμε για παιδάκι... Αν με ρωτήσεις τώρα αν κάναμε καλά απο τη μία λέω έπρεπε να ξεκινήσουμε νωρίτερα να μην το αφήσουμε τόσο γιατί μετά απο όσα γίνανε θα πάω 33-34 για να κάνω ένα παιδάκι... απο την άλλη πάλι λέω καλύτερα που έγινε αυτό τώρα που είμαι 32 και όχι στα 25-26 ίσως τότε να αντιδρούσα πολύ διαφορετικά!! και επίσης πέρασα 6-7 χρόνια παντρεμένη χωρίς να έχω αυτόν τον πόνο μέσα μου...ήμουν χαρούμενη και ευτυχισμένη..."γλίτωσα" δηλαδή μερικά χρόνια πόνου.. Τι να πώ...

Πιπίτσα που είσαι εσύ καλέ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας αφήνω προς το παρόν τουλάχιστον..

Πάω σπίτι, ευτυχώς κανονικά στην ώρα μου, να συνεχίσω τις δουλειές που άφησα εχθές!! :S

Θα μπώ αργά το απογευματάκι ξανά..

Φιλιά :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου καλή ξεκούραση!!!! Τα λέμε μετά... τελικά και εγώ αύριο το πρωί θα πάω στον αντρούλη μου, έχει πολύ ζέστη τώρα και βαριέμαι...άσε που δεν θέλω να παρατήσω την ωραιότατη γρήγορη συνδεσούλα μου και να πάω να ψάχνω πάλι σήμα στα λιμάνια...No way!!! ειδικά τώρα που είστε καί οι περισσότερες εδώ!!!

Φιλάκιαα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κοριτσάκια μου............

Δεν είμαι και στα καλυτερότερα μου σήμερις.............

Μ΄ έχει πεθάνει η μ.....νη......

Έχω κι απίστευτο άγχος για την αυριανή Μαγνητική.......

Άστα........... βράστα...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Εδώ είμαι κοριτσάκια μου............

Δεν είμαι και στα καλυτερότερα μου σήμερις.............

Μ΄ έχει πεθάνει η μ.....νη......

Έχω κι απίστευτο άγχος για την αυριανή Μαγνητική.......

Άστα........... βράστα...............

Μην αγχώνεσαι Πιπίτσα μου όλα καλά θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

Diosa μου κράτα γερά κορίτσι μου... Να σκέφτεσαι τα ωραία που πρόκειται να έρθουν... Δυστυχώς, θα συμφωνήσω με τα κορίτσια, ο χρόνος δεν γυρίζει πίσω, όσο κ αν το θέλουμε... :( Κ το θέλουμε πολύ-πολύ-πολύ...

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου, συμφωνώ... ο χρόνος δεν γυρίζει πίσω, τρέχει πάντα μπροστά!!! Τι να κάνουμε?? Θα περιμένουμε να έρθουν τα ωραία!!

stedim έγραψε:

Μαράκι κ Χρύσα εγώ έχω απογοητευθεί με την περίοδο... Νομίζω πως δεν θα σταθεροποιηθεί ποτέ πια. :unsure: Εγώ χθες είχα λίγα πονάκια κ υγρά, άρα είχα χθες ωορηξία κ εγώ νόμιζα ότι είχα την προηγούμενη Τρίτη! Ό,τι να΄ ναι όμως! Μάλλον θα πέρω τεστ τον άλλο μήνα... Δεν γίνεται έτσι!

Να πάρεις τεστ για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!! πάντως αυτό που λές ότι νόμιζες ότι είχες ωορρηξία την προηγούμενη Τρίτη μπορεί να παίζει να είχες 2 φορές...

Εγώ αυτή τη φορά είχα 2 φορές με 3 μέρες διαφορά (έκανα τεστ και βγήκαν θετικά) οπότε αν πάρεις τεστ θα εντοπίζεις όσες ωορρηξίες και αν έχεις και δεν θα πηγαίνει κανένα αυγουλάκι χαμένο!!

:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

stedim έγραψε:

Αφου κι εγω θελω να το δαγκωσω και δεν μου καθεται το ατιμο :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:[/quote:29fcs3ft]

ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΣ ''ΗΡΘΑ'' (απο το κατουρημα ξερεις!!! :woohoo: )

σου γραψα καλως την κατρουλου, αλλα δνε εμφανιστηκε και μετα σου γραψα κι αλλα αλλα ΤΙΠΟΤΑ!!! γιατιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα... Θα είμαστε όλες μαζί σου νοερά κ θα σου κρατάμε το χέρι, τίποτα δεν θα καταλάβεις! Άντε, ένα ακόμα βήμα πιο κοντά στο στόχο μας, έτσι? Όλα καλά θα πάνε, θα το δεις! :kiss:

Κοριτσάκια σας αφήνω, έρχεται ο κύρης του σπιτιού κ θα θέλει φαγητό, υποθέτω... :dry:

Φιλιά! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κ εγώ..Το απογευματάκι πήγαμε για ψώνια γιατί δεν είχαμε τίποτα φαγώσιμο και μόλις επιστρέψαμε πιάστηκα να μαγειρέψω..Ξεκίνησα κ δίαιτα σήμερα κ έκανα 2 φαγητά.Μην τον έχω τον καημένο τον αντρούλη μου στην δίαιτα κ αυτόν :woohoo: :woohoo: .

Δεν πρόλαβα να κάνω τίποτα πάλι.Έτσι όπως πάω δεν με βλέπω να φεύγω το Σαββατοκύριακο θάλασσα..

Ζουζούνα μου καλή επιτυχία..Εύχομαι όλα να πάνε καλά..που θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...