Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΜΑΔΕΣ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! :)

MVARELA ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΤΡΑΜ....ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΨΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ!

ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΑ! ;) ΠΑΩ ΝΑ ΤΑΙΣΩ ΤΗΝ ΜΕΛΙΝΟΥΛΑ ΚΛΑΙΕΙΙΙΙΙΙΙ..... :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 73
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσουδια μου..

ααχ ροουμπιι ειμουνα χθες αλιμο.. ειχαμε ερθει για βολτουλα.. τι ωραια που ειναι καλε!

και εγω ειμαι μεσα για την συναντησουλα..για που λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΛΚΜΙΝΗ.... :) ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΨΕΙ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! :|:(

ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΘΑ ΕΡΘΕΤΕ ΣΤΟ ΟΣΤΡΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΛΚΜΙΝΗ.... :) ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΨΕΙ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! :|:(

ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΘΑ ΕΡΘΕΤΕ ΣΤΟ ΟΣΤΡΙΑ?

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΡΘΩ ΟΣΤΡΙΑ ΑΛΛΑ ΧΤΕΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣΑΜΕ Κ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΕΣ.ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΣΑΡΩΝΙΔΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΒΥΣΣΟ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΠΗΡΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΑΛΛΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΥΧΝΑ ΕΚΕΙ..ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια,

τελικά έχω ένα πρόβλημα και δε θα μπορέσω να βρεθούμε Σαββάτο πρωί για καφεδάκι συγνώμη, θα μπορώ από τις 4 το απόγευμα και μετά και όλη μέρα την Κυριακή.

Μήπως ενδιαφέρεται καμία από σας;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!! εγω δεν μπορω καθολου αυριο! :(

καλημέρα κορίτσια, τελικα δε καταφέραμε να πάμε για εκείνο το καφεδάκι που λέγαμε.

RUBELA μου συγνώμη αλλά με φορτωσε ο άντρας μου με μια δουλεια το σαββάτο έτρεχα στο κέντρο της Αθήνας πέντε ώρες.

τι λέτε για αυτό το σκ μπορεί καμία να βρεθούμε; :-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια, κυριακή πρωί μπορείτε; γώρω στις 11 με 12. στο Οστρια είναι μια χαρά.

αν πάλι δε σας βολεύει θα μπορέσω και σαββάτο.

η μικρή μου είναι μια χαρά και κάνει διακοπές από τη κυριακή που πέρασε στο Αγρίνιο μάζι με τη γιαγια και το παππού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου συγνωμη που δεν συμμετεχω αλλα μου ειναι λιγο δυσκολες οι μετακινησεις!

πηγαμε στο σαββατο το πρωι στο balux με τα μικρα δεν λεω ηταν τελειο το μερος αλλα ηταν και 2 φιλες μου και ετρεχαν εκεινες πισω απο τα μικρα!

αν ειχα καπου να τα αφησω θα ερχομουνα αλλα μου ειναι λιγο δυσκολο!

φοβαμαι οτι μεχρι να γεννησω δεν θα μπορεσω να ερθω! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Γεια σας κορίτσια!!!

Είμαι κι εγώ νοτίων προαστίων και συγκεκριμένα, Άλιμο!!! Μένω με την κόρη μου που είναι 18 μηνών ζουζούνι!!! :)

Τελικά εκείνη η συνάντηση έγινε;;;; Αντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά....!!!!!! ;)

Φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...

μανουλες νοτιων προαστιων τσεκαρετε την ομαδα ανταλλαγων νοτιων προαστιων και εαν σας ενδιαφερει γινετε μελη

http://www.mammyland.com/koinotita/manoules-apo-tin-idia-perioxi/omada-gia-antallages-notia-proastia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...