Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Μπράβοοοοοο, με το καλό συγχαρητήρια!!!

Λετε να πιάσει το 3 και για μενα?? :lol:

Μπα εγώ δεν προλαβαίνω... έχω δουλειέεεες :roll:

Αντε βρε Ελενάκι μου δεν ήξερα ότι ειστε ακομη εδώ! Ουτε φετος συμπιπτουν οι μέρες μας επάνω..

Ελπίζω του χρόνου, για να δώ και το άλλο το νινι...

Βικυ για υπνο γρηγορααα

Φιλάκια κορίτσια, την πέφτω! Καληνύχταααααα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ααααααααααα α τρελαθω!!!!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! :ymapplause::ymapplause:

Δεν ξερεις ποσο χαρηκα τωρα!!! Ευχομαι μια καλη και ηρεμη εγκυμοσυνη!!

Ημουν γουρλου τελικα! :) Βικακι δεν την γλιτωνεις μου φαινεται!! :D

Καλε γιατι ξυπνησε τετοια ωρα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμηθηκε στις 8 αλλα και αλλες φορες εχει κοιμηθει απλα ξυπναει πολυ πρωι

κ τωρα ειναι φρεσκος φρεσκος αχ θα τρελαθωωωωωωωωωωωω αν το ξερα δεν θα το αφηνα αχ παναγια μου τι εχω να τραβηξω κ αλλο βραδυ αυπνη ποσο να αντεξει κ η δολια μανα ο μαυρος κυκλος εχει φτασει στον αστραγαλο τα κονσιλερ με τα τσουβαλια τα παιρνωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρωτον αν μεινω θα δωσω διαζυγιο στο νικολακη

κ δευτερον θα κλειστω στο σπιτι μεχρι να γεννησωωωωωωωωωωωωω δεν με λυπαστε γιατι θελετε να γινουν ολα αυτα καλα δεν ειμαι τωρα τραλαλαλαλαλλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα για αρχη θα κανω το σταυρο μου.οχι βρε ευχαριστω δεν θα παρω...εγω θα πινω σφηνακια στη χαρα σας

ειμαι μικρη ακομα για δευτερο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωπ ωπ κουβεντουλα βλεπω!!!!

ιωαννααααααααααααα συγχαρητηριααααααααα!!!!!!!!!!!!!!αχ πολυ χαρηκα!!!!!!!!!να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη κ με το καλο το μωρακι σου!!!!εν τω μεταξυ οταν το διαβασα,εμεινα κοκκαλο!σκεφτηκα οτι θα το ειχες πει κ σε προηγουμενο ποστ κ δεν ειπα τιποτα η γαιδουρα!!αλλα τελικα απ'οτι βλεπω ολες τωρα το μαθαμε!!! :lol::lol: πολυ χαιρομαι για σενα,παρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :y32b4::y32b4::y32b4:

κοριτσια μην την τσιγκλατε τη βικυ!!αν κανει κ αλλο μωρο που θα φτασει ο μαυρος κυκλος??οεο??δεν παει πιο κατω απ'τον αστραγαλο!!! :lol::lol::lol:

λοιπον θελω ναμου πειτε τη γνωμη σας,γιατι νιωθω κομπλεξικη!!λοιπον παει σημερα ο σπυρος να παρει τον νικολα απ'το σχολειο στις 12:05!η δασκαλα ομως εχει πει να πηγαινουμε 12:15!αλλα ο σπυρος δουλευει κ με τοζορι τον αφηνουν να πηγαινει να τον παιρνει!παει λοιπον κ τη ρωταει στις 12:05 αν μπορει να τον παρει γιατι εφυγε βιαστικα απ'τη δουλεια κ δεν μπορει να καθυστερησει!κ τι του λεει??''δεν μπορω να σας τον δωσω,12:15 ειπαμε,δεν μπορω να τον αφησω''! :evil::shock::o:( νευριασα πολυ κοριτσια!!αν ημουν εγω κ αν ειχακ λιγο θρασσος κ πυγμη παραπανω,θα της ελεγα το παιδι μου δεν μου δινεις???????? :evil::? κανει λες κ της ανηκει!αμα μας τυχει κατι,νομιζω ειναι αυτονοητο οτι το παιρνουμε κ νωριτερα!ας του βαλει απουσια η χαζη! [-( μηπως ειμαι κακιωσα?μου την εσπασε αυτο το δεν σας το δινω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω αντριαννακι μονο εσυ με καταλαβαινεις...ναι ρε δικιο εχεις στη τελικη ο πατερας του ειναι δεν πηγε ο καθε ασχετος τι κολλημα εφαγε ελεος λες κα θα χασει την υλη για 10 λεπτα τωρα τους επιασε η τυπικουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερεις ηταν κ αυστηρη!!ξερω γω νιωθω κ κακια τωρα που τα σκεφτομαι ετσι!μπορεινα το εκανε για καλο!!αλλα ο σπυροςσε μια τοσο δυσκολη δουλεια,δεν μπορει να παιζει με τα 5λεπτα! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει δεν εχει παντα προβλημα στη δουλεια!το ξερουν οτι πρεπει να πηγαινει κ τον αφηνουν!!!αλλα ετυχε τωρα,τι να γινει???το χειμωνα βεβαια τα πραγματα θα ειναι πιο απλα ξερεις!!!θα ειναι πιο ευκολο να ειναι κ τεταρτο εκει!αλλα μου την εσπασε ο τροπος της!!πρωτον ειναι δικο μας παιδι κ αν πρεπει να το παρουμε το παιρνουμε κ δευτερον τι να γινει τωρα που ο ανθρωπος εφυγε βιαστικα απ'τη δουλεια του??θα τον κρατησει εκει με το ζορι για 5 λεπτα??γκρρρρρρρρρ!!!τεσπα αστο μη λεω κ μεγαλες κουβεντες...θα δειξει κ στη συνεχεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα κοριτσακιααα!!!

πρωτη φορα γραφω τοσο νωρις!! :mrgreen::lol:

σημερα δεν πηγε σχολειο ο νικολακης...αρρωστησε ο καημενος...εχει συναχι,λιγο βηχα κ 38 πυρετο...μην κολλησει κ αλλα παιδακια.κ η δασκαλα μας ειπε να μην τον παμε μεχρι να κλεισει 24ωρο χωρις πυρετο.τωρα ειμαστε ξαπλωμενοι κ βλεπουμε....TOY STORY....ναι καλα διαβασατε...ΒΛΕΠΟΥΜΕ!! :lol::lol::lol: χαιρομαι που εμεινε σπιτι κ χουχουλιαζουμε!!χτες μου ελειψε πολυ που εκατσε σχολειο μεχρι τις 12:15! :cry:

ειναι καμια μεσα??τι κανετε??ξυπνηστεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκι!

Περαστικούλια σας, κι εμένα ο Λεωνίδας έχει λίγο συναχάκι αλλά χωρίς πυρετό, πάλι καλά δηλαδή.

Σου λείπει που πηγαίνει σχολείο εεε???? Μωρέ κι αυτά καλύτερα περνάνε εκεί με τα παιδάκια της ηλικίας τους.

Αυτό να σκέφτεσαι και να μην στεναχωριέσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

JOANAKI ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Καλά στερεώματα και με έναν πόνο!!!!!!

Περαστικούλια σε όλα τα αρρωστούλια!!! Ο Δημήτρης μου σήμερα είναι κάπως καλύτερα, αν και εχθες το βραδυ μου έκανε πάλι έναν εμετούλη :?:? . Όμως έπεσε με γαστρεντερίτιδα ο μπαμπάς μας και η πεθερά :shock::shock: . Έμεινε η μαμα μου σπιτι με τον μικρό. Πάλι καλά που έχω κι αυτήν. Τώρα περιμένω ποτε θα κολλήσω κι εγω!!! Τι να πω, όλοι κόλλησαν, αν τη γλιτώσω θα είμαι θηρίο!!!!!!

ΛΕΝΑΚΙ πως περνάτε στη Καβάλα, πρέπει να είναι πολύ ωραία. Έχει καλό καιρο;;;

ΣΤΑΜΥ μου, καλο κουράγιο κοπελάρα με τα τρεξίματα και καλά να περάσετε!!!!!

BIKXAR κοιμήθηκες επιτέλους;;; Καλά πως τα καταφέρνεις τόσες μέρες άυπνη;; Εγω θα είχα πέσει κάτω :mrgreen::mrgreen:

Φιλάκια σε όλες κορίτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσιααα..

Περαστικά βρε στα νινάκια σας.. και μενα μου φάνηκε κάπως ο δικός μου σήμερα αλλά

Δεν νομίζω να είναι τιποτα.. Δεν θα το αντέξω..

Φιλάκια, καλημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa μου περαστικα κ στο δικο σου παιδακι...θα περασει που θα παει!!

ενταξει δεν στεναχωριεμαι πολυ που λειπει τα πρωινα,γιατι δεν ειναι πολλες οι ωρες κ επειδη περσι τον λυπομουν που ηταν ολη μερα μπροστα στην τηλεοραση η' επαιζε τα ιδια κ τα ιδια!χαιρομαι τωρα που κανει φιλους,περναει ευχαριστα τις ωρες του!!!μου ελεγαν κ περσι να τον παω σταθμο,αλλα δεν ηθελα! :cry: δεν ηθελα να φυγει απ'το σπιτι τοσο μικρουλης,αφου δεν ηταν αναγκη κιολας!εγω δεν δουλευω,γιατι να τον παω??!!κριμα ειναι...δεν μπορουσα να το συνηθισω ουτε σαν σκεψη!!φετος ομως το χαιρομαι,το βλεπω οτι το θελει κ ειναι ενθουσιασμενος κ αυτο μου φτανει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκέφτομαι πολύ θετικά τον παιδικό σταθμό..

Εχει και τα αρνητικά του βέβαια, ιώσεις, λίγη βία, δαγκωνιές, σκουντιές, βρισίδια

αλλά νομίζω ότι το να έρχεται το παιδί σε επαφή με άλλα παιδάκια της ηλικίας του

είναι πιο σημαντικό.. Κάνουν και πολλές δραστηριότητες…

Και αντε, αν είναι σπίτι με την μαμα του και έχει και αδερφάκια να πώ ναι ας μην πάει από μικρό..

αλλά τώρα σαν τον δικό μου που είναι όλη μέρα με τους παπούδες.. δεν ξέρω…

Ηθελα να τον στείλω από φέτος αλλά η πεθερά μου δεν με άφησε.. είναι μικρός μου λεει ακόμη..

Οπότε θα τον στείλω του χρόνου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω λέτε ο παιδίατρος να μου πει να σταματήσουμε τον παιδικό αν ο μικρός αρρωσταίνει συχνά;;;; Θα τρελαθώ, τι θα κάνω με τι δουλειά;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως σου ηρθε οτι μπορεί να σου το πει ο παιδίατρος? Σου ανέφερε κάτι?

Το αποκλείω πάντως να στο πει. Ολα τα παιδάκια που ξεκινάνε παιδικό αρρωστένουν συνέχεια.

Αν ηταν έτσι δεν θα δουλευαμε.. αχ εχει αρχισει να μου λειπει το σπιτι.. :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου είπε ένας συνάδελφος στη δουλειά ότι όταν πήγενε το παιδί του παιδικό επειδη αρρώστενε συνέχεια τη πρώτη χρονιά και ήταν λίγο ευαίσθητο ο παιδίατρος τους είπε να το σταματήσουν!!! Βέβαια δεν ξέρω αν είχε κάποιο άλλο οργανικό πρόβλημα :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...