Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ντροπη σου αντριαννα πιο αγιος ανθρωπος απο εμενα δεν υπαρχει που στομα εχω κ μιλια δεν βγαζω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ναι εχω τρελη υπερενταση τωρα κ ενα σπιτι βομβαρδισμενο μονο το δωματιο του χαρη θα αφησω για αυριοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλή η παρέα σας αλλά λέω και εγώ να την κάνω σιγα-σιγά.

Έχω αφήσει το βιβλίο μου με τα δυο τελευταία κεφάλαια, έχω αγωνία για το φινάλε.

Λοιπόν κοριτσάκια μου καληνύχτα & όνειρα γλυκά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε καταλαβαινω βικυ!!μες την ενεργεια θα εισαι τωρα!!!αντε καλο κουραγιο!!!σε σκεφτομαι να ξενυχτας κανοντας δουλειες κ κουραζομαι κ γω!!!οχι για να δεις τι φιλη ειμαι!!συμμεριζομαι.....αλλα κοιμαμαι!!! :lol::lol:

μιρλιτσαααα καληνυχταααααα!!!!!!!!!οταν ξαναμπεις πες πιο βιβλιο διαβαζεις!!μα τοση αγωνια!!!!πεεεεςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!! :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σασ και απο εμενα!!!εμεις εχουμε το θερμομετρο που το βαζω στο κουτελακι και το εχει βρει σαν παιχνιδι..επισης το χρησιμοποιουμε και εμεις!!!ειμαι τελειο!!80 ευρω το ειχα παρει περυσι και ειναι βολικοτατο..μεσα σε δευτερολεπτα εχει βγαλει στην οθονη την θεμοκρασια..επισης ειναι φοβερο οταν το παιδι κοιμαται..τιποτα δεν καταλαβαινει!!αυριο επιτελους εχει ρεπο ο Νικος!!!αμην!!οποτε λεμε να παμε για μπανακι γιατι αρχισε η ζεστη παλι εδω...

παω τωρα για νανακια καλο σας βραδακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα να το κοριτσια!!!η αποδειξη οτι η βικυ ειναι αγιος ανθρωπος κ μιλια δεν εχει!!τσουπ μολις μπηκε η τονια στο φεις,αμεσως να της μιλησει!!!οχι οχι για να δειτε τι εννοω!!! :ymtongue: χαχαχαχαχα!!!

τονια μου τι κανεις???καλα αυτοτο θερμομετρο σιγουρα ειναι το πιο βολικο!!!εχεις σωθει!!!αρχισαν οι ζεστες παλι ε???εδω εχει κρυο μολις πεφτει ο ηλιος!!!μπρρρρρρρρ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα!!ναι ναι καλα δικαιολογιες!!!κ με μενα εχεις καιρο να τα πεις οταν μιλαμε πρωι μεσημερι βραδυ!!! :lol::lol: αστειευομαι αγαπημενη!!!σε πειραζω!!!!!!!χαθηκαμε κ μεις!!!τωρα ειμαι φυσιολογικη κ δεν ξενυχταω οπως προειπα!!!αλλα σε σκεφτομαι!!! :):ymdaydream:

καλε βρηκα ενα εμοτικον που σου ταιριαζει [smilie=kermit.gif] !!χχαχαχαχα!!σαν να λεει μπλα μπλα μπλα δεν ειναι!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν πειραζει εγω σ'αγαπαω κ ας μου τη λες...

γελαει καλυτερα οποιος γελαει τελευταιος...εγω παντα με τα καλυτερα λογια μιλαω για σενα η αποδειξει πηγαινε στο θεμα με τη φασινα... :lol::lol::lol::lol::lol:

σε σκλαβωσα παλι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν στην λεωωωω φιλεναδιτσα μουυυ!!!!!!σε πληγωσα???αχ!ξεπληγωσου!!!αστειευομουν!!!ελα πες ξεπληγωθηκες??? :-ss:-ss:-ss:-ss

βρε τι εγραψες στο αλλο θεμα???αχου με ισοπεδωσες!!!μα τι καλη που εισαι!!!αλλα τα παραλες...μες τη βρωμα ηταν το σπιτι τοτε!!!αλλα μεταξυ μας!!χαχαχα!!!! ;;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΛΕ?????????

ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΤΕΛΙΟΣ!!!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΕΧΩ ΧΑΜΕΝΑ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΤΑ 2 ΤΕΣΤ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ!!!ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟ!!!!!!!!! :lol::lol::lol::x

ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΧΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ.Τ.Λ ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΣΟΥΒΛΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ!!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?????

ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΥΤΕ ΕΓΩ?? :lol::lol:

ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγαινε τη παρασκευη κ ευχομαι καλα αποτελεσματαααααααααα!!!!!!!!!!!1

ολες οι θετικες μας σκεψεις μαζι σου....πηγατε στο βικακυ

???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια κοιμηθηκε το τεκνακι μου...παω να αρχισω ρον αγωνα ξεκινω με μπαλκονια στη γειτονια πρεπει να με εχουν για τρελη θα σας διαβασω το χαραμα να σας πω κ τη ωρα τελειωσα...

φιλακιαααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταμμυ μου μακαρι να εισαι!!!!!να κανεις την χοριακη να δεις!!μην εμπιστευεσαι απολυτα τα τεστ!!μπορει να στο κρυβουν!!χιχι!!! :lol: σου ευχομαι τα καλυτερα αποτελεσματα!!!!!!!! :):)

βικακιιιι μου αντε καλες δουλειες θηριο!!!απορω πως αντεχεις!!!σε σκεφτομαι κ κουτουλαω απ'τη νυστα!!χιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΕΙΧΑΝ ΑΚΟΜΑ ΟΡΟΥΣ Κ ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ!!!!!!ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΔΑΜΕ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΞΑΝΘΟΣ Κ ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗΣ!!!!

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΙΚΑΚΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ?????????

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΗΛ.

ΕΣΥ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ??????????ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ ΠΑΛΙ?????????

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΝΟΥΛΑ 3 ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ???????ΕΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσια?η μπεμπα μου ειναι πολυ ζωηρη,...ολη μερα κουνιεται κ με ποναει ετσι οπως κανει...

δε μπορω να κατσω να ξαπλωσω να περπατησω....μα ακομα κ οταν περπαταω κλωτσαει!ειναι δυνατον!στα αλλα 2 παιδια δεν ειχα τετοιο πραγμα!υποτιθεται οτι τα εμβρυα νανουριζουνται κ κοιμουνται με το περπατημα!πολυ σουρτουκα θα βγει!!! :roll::shock:

η κοιλια μου ολο εξωγκωματα κανει!νομιζω οτι θα σκιστει κ θα βγει κανενα αλιεν :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα τελειωσαααααααααα γιουπιιιιιιιιιιιιιι εκανα κ μπανακι κ εκατσα λιγο να χαλαρωσω δεν νυσταζω καθολου...

σταμμυ αν δεν σου εχουν ερθει μεχρι τι παρασκευη να κανει για να ξερεις κ τι γινετε!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιρλιτσαααα καληνυχταααααα!!!!!!!!!οταν ξαναμπεις πες πιο βιβλιο διαβαζεις!!μα τοση αγωνια!!!!πεεεεςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!! :?:

Kαλημέρα κορίτσια!

Μανούλα3 το βιβλίο που διάβαζα ήταν το "Έντεκα λεπτά", του Πάουλο Κοέλο.

Πολύ ωραίο βιβλίο, πραγματικά με ενθουσίασε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου. Τι κάνετε σήμερα;;;; Εμεις επιτελους κοιμηθηκαμε :lol::lol: , έκανε ο μικρος κάτι δέκατα αλλα τώρα είναι καλά, μόνο λίγο διάρροια έχει και τον έχω στη δίαιτα :shock: , ακτινογραφία θα μου γίνει!!!! Με τα θερμόμετρα ρε κορίτσια δε ξέρω εγω μόνο τα απλά εμπιστεύομαι ότι σε ηλεκτρονικό είχα πάρει έδειχνε αλλα αντι άλλων!!!!! και είχα πάρει υποτίθεται και καλές μάρκες!!!!!!

BIKXAR τελείωσες τις δουλειές σου;; Είσαι θηρίο βρε, όλη τη νύχτα δουλειές καλά ποτε κοιμάσε;;;;

STAMY πως είσαι ζουζουνίτσα;; Λες να έχουμε κανένα ευχαριστο;;; Κάνε χωριακή αύριο να δεις. Ο κύκλος σου είναι γενικα σταθερος;;

Φιλάκια σε όλες κορίτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μουυυυυ,

Ειμαι πτώμα και έχω τόοοση πολύ δουλειά κ σήμερα γαμωτ!!! Αχ θεε μου πότε θα τελειώσει αυτός ο μήνας??

Χθες με το που γύρισα σπίτι συνειδητοποίησα ότι το ψυγείο μας είναι άδειο και έτρεχα να πάρω μακαρόνια τουλάχιστον

να φάμε.. ο άντρας μου άργησε να ξυπνήσει, γενικά και αυτός έχει πολύ τρέξιμο αυτό τον καιρό με την δουλειά και κάνει βραδινά και λυπάμαι να τον χώσω

να πάει να ψωνίσει..

Στις 8.30 ειχαμε ραντεβού στον παιδίατρο πήρα τον μικρό και πήγα… Μπήκαμε για εμβόλιο στις 11!!!

Είχε πολύ κόσμο και μεγάλα παιδάκια για εμβόλια μάλλον λόγω σχολείου…

Ο δικός μου απτόητος, κώλο δεν έβαλε κάτω, τους γνωρίσαμε όλους μηδενός εξαιρουμένου.

Βικάκι μου πολύ χάρηκα που έρχεται ο αντρούλης σου!! Καλώς να τον δεχτείς!

Φλωριάννα μπράβο, αντε σήμερα θα είναι ακόμη καλύτερα!

Μανούλα δεν θυμάμαι, που μένεις και κάνει κρύο?

Δημητρά μου άντε λίγη υπομονή ακόμη, τον έφαγες τον γάιδαρο, ξέρω αυτή η ουρά είναι πακέτο αλλά λίγο έμεινε!

Μιρλιτσα το έχω διαβάσει και εγω το βιβλίο είναι πολύ ωραίο, αλλά επειδή εχω διαβάσει σχεδον τα πάντα του Coelho δεν σου κρύβω ότι τον ψιλοβαριέμαι. :-w

Φιλάκια πολλά σε όλες σας κορίτσια!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...