Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλά, μην φανταστείς για λίγο ξεκουράζομαι.

Έχω να μαζέψω την κουζίνα και να ετοιμάσω τα ρούχα της Μαρίας για αύριο. Την ντύνει το πρωί ο άντρας μου για τον παιδικό και αν δεν τα έχω έτοιμα έχουμε πρόβλημα, κάθεται μπροστά στην ντουλάπα κάπως έτσι :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και το φοβερό ξέρεις πιο είναι???

Ακόμα με ρωτάει που είναι τα ρούχα της Μαρίας, που βάζουμε τα ρούχα του Λεωνίδα.....και φορτώνω εγώωωωωωωωωωω :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααα!!τι μου κανετε???

σημερα ο νικολακης μου πηγε πρωτη μερα σχολειο!!!!τους εδωσε κ δωρακι η δασκαλα!!ηταν κατενθουσιασμενος!!!συνεχεια ρωταει ''θα ξαναπαω ε??θαπηγαινω καθε μερα!!''!!!!!!!!!!!!!

τι νεα???ειναι καμια μεσα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν συνεχίζει και ρωτάει του λέω "ρώτα τον Λεωνίδα, ή την Μαρία" ανάλογα ποιανού τα ρούχα ψάχνει!!!

Ε...μα πιά, με έχει σκάσει, στο τέλος θα καταλήξω κάπως έτσι... [smilie=banghead.gif]

Μανούλα3 καλή αρχή κάνατε στο σχολείο εεε???? Μπράβο στον γιόκα σου. Καλή σχολική χρονιά να έχετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαα!!ευχαριστω μιρλιτσα!!

τι μου θυμισατε τωρα!η μαρια ως συνηθως τσιριζει με το παραμικρο! μετα κατεβαινει κατω στους παππουδες κ τη ρωτανε ποιος τσιριζε???κ λεει το νινι....κ το νινι ειναι στη γιαγια!!!χαχαχαχα!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το 'χουν οι Μαρίες μου φαίνεται, μανούλα3.

Όποτε κάνει κάτι η Μρία και την ρωτήσεις "ποιός το έκανε αυτό"??? Όλο ο Λεωνίδας το έκανε, απαντάει...

Εν τω μεταξύ αυτή τα ξεκινάει ΟΛΑ. Μιλάμε για πολύ γκρινιάρα γυναίκα....εξού και το ψευδώνυμο μου!!!

Από εκείνη εμπνεύστηκα... 8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...