Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!ΑΧ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ,ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ!!!!!!!!!!ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΤΗΣ!!!!!!

ΕΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σου Στάμη, σου απάντησα για την Βίκυ!

Εμείς καλά είμαστε, εσείς τι κάνετε?

Έχω λίγο χρόνο τώρα και επεξεργάζομαι το νέο φόρουμ!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω στα κλεφτά μπαίνω.. Και δεν προλαβαινω να το ψάξω.. Ισως το βράδυ απο το σπίτι..

Καλά ειναι ο πειρατάκος μου Βικάκι! Χθες μάλιστα καθόταν με τον μπαμπα του και έβλεπε μπάλα :?

Αρχισε να σφυρίζει ο μπαμπάς μας ενα τραγούδι.. Και ξαφνικά με φωνάζει και τι να δω! Ο μικρός σφύριζε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να της ζησει το μωρακι!

ο γιοκας μου που λετε παει το πρωι να κανει τσισα στο γιογιο αλλα αφησε την τσουτσου του απεξω και τα εκανε ολααααα στο πατωμα.....μετα για να τα καθαρισει εβγαλε την πιτζαμα του κ τα σκουπισε :shock:

εγω ετοιμαζα την μεγαλη για τον παιδικο και παω και τι να δω...η απολυτη μποχα!ειχε γεμισει καλτσες εσωρουχο μπιτζαμες πλακακια!μα τοσα πολλα τσισα που τα βρηκε πια!!!αφου τον επλυνα πρωι πρωι.ε πως θα πηγαινε παιδικο με την τσικνιλα ουφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως σας βρηκαμε!

τα παιδακια μου κοιμουνται κ ενω ελεγα να σιδερωσω....με επιασε μια απιστευτη πελωωωωρια βαρεμαραααααα!!!!εδω κ 3 μερες το αναβαλω!ποτε θα σιδερωσω οεο?δε σηκωνομαι τωρα με τιποτα!!!ολο αυριο λεω :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεεε που χαθηκατε ολες??η' δεν χαθηκατε κ εχασα εγω τις απαντησεις?? :geek:

σημερα ειχαμε αγιασμο στο προνηπιο!!!αχ!!τι ωραια που ηταν!!!ετοιμη ημουν κ να τα μπηξωπου εβλεπα τον νικολακη μου ολοκληρο αντρακι πια!!αχ!αχ!!μολις τελειωσε ο αγιασμος εκλαιγε για να μην φυγουμε!! :D κ μας ελεγε συνεχεια,εγω αυριο θα κατσω διπλα στον βασιλακη!!χαχαχα!!!το κανονισε κιολας!! :P

για πειτε κανα νεο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε βικακιιιιιιιιιι!!!!

δημητρα καλωσηρθες στην παρεα μας!!!! :)

καλεεεεεεεε γεννησε το βικουλινι??πωπω εχω μεινει πολυ πισω!!!

βικουλινι μου να σου ζησει το μπεμπακι σου!!!παντα γερο κ καλοτυχο να ειναι!!!!!καλη λοχεια να εχεις!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια..τι κανετε?εμεις ειμαστε μια χαρα!!!ο νικος μου δουλευει καθε μερα απογευμα και εγω τα εχω παιξει με τον Αλεξανδρο...τωρα τελευταια μου κανει τον δυσκολο να κοιμηθει το βραδυ..αμα κανω οτι φευγω απο το δωματιο αρχιζει και κλαει..αααα!!!μου χαιδευει την κοιλια κ την φιλαει..βεβαια σιγα μην καταλαβαινει τι συμβαινει!!!χιιχχιι!!

Αντριαννα μου καλη σχολικη χρονια στον Νικολα και απο εδω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσόπουλα!!!!

Εκεί που έλεγα τι καλό αγοράκι έχω, που κοιμάτε μόνο του και παίζει ήσυχα....ε όλα άλλαξαν. :!::!:

Αν και νυστάζει μας βγάζει το λάδι για να κοιμηθεί και θέλει να είναι και η μπαμπάς του στο δωμάτιο να του λέει παραμύθια.

Εκνευρίζεται με την μεγάλη και ξεσπάει κι αυτός. Άσε που τον τελευταίο καιρό πάει και αρπάζει ξένα παιδάκια ή τραβάει μαλλιά ή φτύνει(αλλά ευτυχώς το κόψαμε κάπως αυτό)....

Έχω μείνει με ανοιχτό το στόμα, ήταν ήσυχος και έγινε θηρίο!!!!

Έχω που έχω την μεγάλη, που μου έχει βγάλει το λάδι, τώρα και τον μικρό....έτσι μου 'ρχετε να βρώ και δεύτερη δουλειά, να γυρνάω βράδυ. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες 8-)8-) . Τι μου κάνετε;;;;

Καταρχήν να πω στο ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ: ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: .

MIRLITSA μήπως το ξέσπασμα του μικρού σου είναι η προσαρμογή στο σταθμό;; Τον γιο σου δεν πήγες φέτος; γιατί εμείς έχουμε γυρίσει 1 χρόνο πίσω!!!! Γίνεται της τρελής στο σπίτι είναι κρεμασμένος από πάνω μου και το βράδυ ξυπνάει και ζητάει γάλα :shock::shock::? . Σήμερα το βράδυ έκλεγε στον ύπνο του... κοιμισμενος παιδί μου :shock::shock: . Στο σχολείο όμως είναι τέλειος θέλει να πάει σαν τρελός και απότι καταλαβαίνω περνάει καλά. Μάλλον είναι στη φάση του θέλω να πάω αλλά δεν θέλω κιόλας!!!! Η δασκάλα μου είπε ότι αυτή η συμπεριφορά μπορεί να διαρκέσει μερικους μήνες :shock::shock: !!!!! Στο τέλος Οκτώβρη θα κάνουμε και συνάντηση με την παιδοψυχολόγο του σταθμού, αν δεν έχουν καλυτερέψει εως τότε τα πράγματα θα τη ρωτήσω. Θεωρώ μεγάλο πλεονέκτιμα αυτό που μας προσφέρει ο σταθμός με την παιδοψυχολόγο, να έχουμε και κάποιον εξειδικευμένο να ρωτήσουμε για διάφορα θέματα που μας απασχολούν. Εσείς δεν έχετε στο σταθμό;;; Μπορείς να ρωτήσεις αυτή για την αλλαγή της συμπεριφοράς του και το πως μπορείς να το αντιμετωπίσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΑ 3 καλή χρονιά να έχετε!!! Ενθουσιάστηκε ο μικρός εεε;;;;; Μπράβο. Εύχομαι να κρατήσει και για τα επομενα χρόνια που θα πάει δημοτικό :D:D .

BIKXAR - ΔΗΜΗΤΡΑ και εγώ έχω ένα κάρο δουλειές αλλά με την ταλιμπανίαση που επικρατεί στο σπίτι ούτε να φάω δεν προλαβαίνω :shock::shock: .

Φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριάνα την κόρη μου έχω στείλει παιδικό. Τον μικρό τον κρατάει η μαμά μου.

Και όσο για την συμπεριφορά πιστεύω ισχύει αυτό που λέει η μητέρα μου, ότι στον παιδικό σταθμό η δασκάλα τους έχει σε τάξει, την ακούνε και ξέρουν ότι δεν θα τους περάσει η αταξία εκεί.

Έτσι στο σπίτι εκτονόνονται σαν ζωηρά παιδιά που είναι.

Τουλάχιστον για την κόρη μου ισχύει αυτό. Είναι νωρίς όμως, θα περιμένω περίπου ένα μήνα ώστε να προσαρμοστεί πλήρως και μετά θα κάνω μια κουβέντα με την δασκάλα. Θα ρωτήσω μήπως έχουν και παιδοψυχολόγο....λές??? (καλό θα ήταν πάντως). :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απότι ξέρω όλοι οι παιδικοί σταθμοί έχουν και γίνονται συναντήσεις με τους γονείς ακόμα και οι δημόσιοι. Πάντως είναι πολύ χρήσιμες οι γνώσεις τους ;) .

Να σε ρωτήσω τα tickers πως τα έβαλες; γιατί εμένα δεν εμφανίζονται σωστά;; Πήγα στο προφιλ, υπογραφή και έκανα copy-paste το url που βγάζει το site με τα tickers έκανα κάτι λάθος;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου, τι κάνετε?

Καλά έχω χαθεί με το φορουμ έψαχνα στην τελευταία σελίδα για καινούργιο ποστ

και πήγαινα όλο και πιο πίσω και λέω μα καλά! Σε μια μέρα τόσες σελίδες??? Μετά είδα τις ημερομηνίες

και κατάλαβα ότι δείχνει το νεότερο ποστ στην πρώτη σελίδα…. :lol:

Σήμερα γιορτάζει η πεθερούλα μου η αλλιώς το Βουβούκι μας ή αλλιώς το ροιτερ χεχε.. :D

Είναι και κλειστά τα φαρμακεία (άσχετο)

Λέω να της κάνω ένα γλυκάκι το απόγευμα καταϊδρωμένη μετά την δουλειά… :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...