Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΧΑΘΗΚΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΠΛΕΟΝ!!!ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΘΗΡΙΟ ΑΝΗΜΕΡΟ ΟΠΟΤΕ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!ΠΟΛΥ ΖΑΛΑΔΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΝΗΛΙΑ..ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ?ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια καλησπέρα υπομονή κ κουράγιο κ θα περάσουν οι ζαλάδες!!!!!!!!!!!!!ο αλεξανδρούκος σήμερα έγινε 22 μηνων??εμεις προχτες γίναμε 29 μηνων τον αλλο μήνα γιν'ομαστε ακριβώς 2,5 αχ το αγορακι μου μεγαλώνει!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου δήμητρα κ απο εδώ να χαιρεσε τα ζουζουνια σου κ με το καλο το κοριτσακι σου...εγω ειμαι η βικυ κ εχω το χαρακη που ειναι γεννημενος 09/04/2008 κ ειναι κ εκεινος πολυ ζωηρουλης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΈΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

Επιτέλους μπήκα!!!!! Καλέ τι ήταν κι αυτό...χαθήκαμε!!!!

Μου λείψατε καλέ, αρχίστε την κουβέντα!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I AM BACK!!!!!!! Τι κάνετε καλέ;;;

ΒΙΚΧΑR τι κάνετε;; Πως πάει η δουλειά;;; Πίκρα εε;; Άσε μια από τα ίδια :? . Ο Χαράκης καλά;; Μεγαλώνουν μωρέ τα ζουζουνάκια μας... Όσο για το ζωηρά... άστα να πάνε. Εμένα ο Δημήτρης μου τώρα ξυπνάει το βραδυ... αρχίσαμε τα παλιά μας. Θεωρώ ότι είναι θέμα προσαρμογής στον παιδικό. Εκεί τα πάει μια χαρά αλλά στο σπίτι κρέμεται από το πόδι μου και παντού πάμε μαζί τραβόντας τον :shock::shock::shock: .

STAMY τι έγεινε καλέ;;; Έχουμε ευχάριστά :lol::lol::lol: ;;; Όλα καλά να σου πάνε κοριτσάρα μου. Αλλά κάνε υπομονή. Πρώτα καθητέριση και μετά τεστ οκ;; Μην απογοητευόμαστε και μας πέρνει και από κάτω... Φιλιά στη ζουζουνίτσα σου. Αν πάτε στο μαιευτήριο για την Βικούλα, πάρε με τηλ να της μιλήσω γιατί σήμερα είναι δύσκολη μέρα και δεν το βλέπω να καταφέρνω να έρχομαι :oops::oops:

ΔΗΜΗΤΡΑ καλωςήρθες!!! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου :P:P . Ζωηρά αλλά κουκλιά, έτσι είναι τα παιδάκια του '08. ;)

ΤΟΝΑΚΙ καλημερα. Υπομονή ζουζούνα... έχει καταλάβει ο μικρός τον ερχομό του νέου μωρού ή ταλιμπανίζεται γενικότερα;;; ΄Ασε κι εμείς μια από τα ίδια... δεν περιμένουμε νέο μωρό ακόμα αλλά είμαστε σε φάση ταλιμπανίασης :shock::shock: που να περιμενα κιόλας :shock::shock:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ που είσαι βρε;;;;;;;;;;;;;; Είστε καλά όλοι;;;;;;;;;;;;;

Το Βικουλίνι γέννησε;;;;;;;;

ΜΑΝΟΥΛΑ 3 είστε όλοι καλά;;;;;

MIRLITSA τι κάνετε ;;; Πως πάει ο παιδικός ;;;;;; Φιλιά...

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!

Bikxar πως πάει η δουλίτσα όλα καλά???

Mirlitsa καλωσόρισες!!!!

Δήμητρα το έχω σκεφτεί και εγώ για τα μωρά του 2008 είναι όλα ζουζούνια :lol::lol::lol:

Εμένα εχθές το βράδυ που της έλεγα να φάει που απάντησε: Μαμά όλη μέρα σήμερα μου μιλάς όλη μέρα μαμά αμάν πια θέλω να παίξω σου λέω ( με νεύρα ) :roll::roll::roll::roll::roll:

Καλή εβδομάδα και ελπίζω να είναι όλα οκ και να μην ταλαιπορούμαστε να μπαίνουμε μέσα στα forum....

φιλάκια σε όλες που ξέχασα να γράψω ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριάνα καλά πάμε στο παιδικό!!! Ευτυχώς....

Αλλά κι εσείς βλέπω πάτε πολύ καλά, συγχαρητήρια!!!

Καλέ πολλές εξελίξεις έχουμε στις μανούλες του 2008!!! Τίποτα δεν διάβασα εγώ... :? μου βγάζει μπερδεμένες τις δημοσιεύσεις. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μην μιλάτε για ζωηρά παιδιά..........δεν θα τ' αντέξω!!!!!!!!!!

Και πιστέψτε με δεν είναι μόνο τα παιδάκια του 2008, αλλά και του 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εκεί να δείς τι γίνεται, η απόλυτη τρέλλα!!!! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως σας βρήκα Βικάκι μου, αντε να δουμε με αυτο mammyland, περιμένω να στρώσει με αγωνία.

Πρέπει να χάθηκε η υπογραφή μου αλλά θα την ξαναφτιάξω..

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ξαναφτιάξεις τα τικεράκι σου και θα πάς εκεί που λέει "Πίνακας Ελέγχου Μέλους ".

Από εκεί θα μπείς στο προφίλ σου και θα κάνεις αντιγραφή στην υπογραφή σου.

Ελπίζω να βοήθησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...