Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ να δείς πόσο βαριέμαι βρε Βίκυ!!!!

Και με την δουλειά ακόμα χειρότερα. Βέβαια τώρα το απόγευμα ήμουν στις αγγελίες και έστειλα και 2 βιογραφικά.

Αχ παναγιά μου...σε καλό να μου βγούνε!!! :)

Εν τω μεταξύ έταξα κέικ στην Μαρία και με κοιτάει που είμαι στο laptop με νεύρα...... :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο ευχομαι ασπα να βρεις αυτο που θελεις...

αντε ξεκινα κανε το κεικ κ ξανακατσε αν κ μου φενετε βουνο τωρα εγω 2 τοστ εφτιαξα κ σερνοναι καλα αμα βαριεμε γινομαι πολυ σπαστικια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε π ι τ ε λ ο υ ς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Μ Π Η Κ Α !!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΑΝ ΠΑΘΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ 13 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ...ΔΕΝ ΜΕ ΕΒΑΖΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΜΑΣ, ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!

ΛΟΙΠΟΝ, ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ!!

ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΟΥΚΛΕΣ, ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!! ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ...

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΧΕΡΑΚΙ ΧΕΡΑΚΙ ΗΡΕΜΑ, ΘΑ ΞΑΝΑΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ...

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!! ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ!!

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!

ΒΙΚΑΚΥ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ, ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ...ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ!! ΤΡΕΛΛΟΚΟΤΣΙΔΟΥ... :P

ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΔΩ ΣΠΙΤΙ...

ΘΑ ΠΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΜΕΤΑ...SORRY... :blush:

ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΤΟ ΠΡΩΪ...ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΑΥΡΙΟ....ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εκανες!!τα ιδια μωρε βαρεμαραααα...αντε να αρχισει τιποτα καινουργιο στη τηλεοραση στην επαναληψη βαρεθηκα τις επαναληψεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πλάκα πλάκα το νησί φαίνεται ωραία σειρά.

Άντε να έρεθι ο Οκτώβρης να αρχίσουν....

Εγώ πάλι δεν βλέπω τίποτα στην τηλεόραση, τα έχω βαρεθεί κι έτσι προτιμώ να διαβάζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το νησι οντως φαινετε πολυ καλο θελω να παρω το βιβλιο...

κ εμενα μ'αρεσει πολυ το διαβασμα αλλα ο χουλιγκανακος μου δεν με αφηνει...απο σημερα με επιασε λαχταρα να ερθει ο χειμωνας να στωσουμε να αναψουμε τζακι να ερθουνε τα γενεθλιακια μου τα χριστουγεννα :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: οτι θυμαμαι χαιρομαι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά κι εγώ μην φαντάζεσαι ότι έχω ήσυχα παιδάκια ή ελεύθερο χρόνο. Απλά το Σαβ/κο στην Ερέτρια είχαμε μόνο την Μαρία και ξεκίνησα ένα βιβλίο πολύ ενδιαφέρον. Περιμένω να κοιμηθούν για να συνεχίσω το διάβασμα, δεν μπορώ διαφορετικά να συγκεντρωθώ.

Διαβάζω το "έντεκα λεπτά" του Πάουλο Κοέλο.

Αχχχχχ κι ο χειμώνας έχει τις χάρες του....στρωμένο σπίτι, τζάκι αναμμένο, ζεστο παπλωματάκι...αλλά με χαλάει αφάνταστα να σηκώνομαι πρωι πρωί για δουλειά....δεν υπάρχει χειρότερο!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ειναι μεγαλη πικρα....για να δουμε τι χειμωνα θα εχουμε φετος ελπιζω οχι βαρυ για τι εχει παει η τιμη του πετρελαιου στα υψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikxar έγραψε:

ναι ειναι μεγαλη πικρα....για να δουμε τι χειμωνα θα εχουμε φετος ελπιζω οχι βαρυ για τι εχει παει η τιμη του πετρελαιου στα υψη

χαχαχα ...σωστό και εγώ ευχόμουν το αντίθετο!!!

αλλά δεν είχα υπολογίσει το κόστος.... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Όπως κατάλαβες Βίκυ μου, κόλλησε το mammy και βγήκα εχθές...και έτσι το έριξα στο διάβασμα.

Καλά περιττό να σου πόσο ωραίο έγινε το κέικ. Αυτή τη φορά το έψησα πολύ καλά!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία δουλειά είναι και δημιουργική!!!!

Βέβαια έχεις να κάνεις με γυναίκες που μερικές φορές γινόμαστε πολύ σπαστικές :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Εγώ πάντως τώρα ξεκίνησα με την δουλειά πάλι, δεν προλαβαίνω να τα κάνω όλα όπως τα θέλω.

Σήμερα δεν θα κοιμηθώ για μεσημέρι θα μαζεψωω το σπίτι και το απόγευμα που θα ξυπνήσει η Ανδριανούλα μου θα την πάω στις κούνιες :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α δεν φανταζεσε ποσο σπαστικες γινομαστε αλλα τοσα χρονια εχω παθει ανοσια εχω γινει μεγαλη γαιδουρα κ δεν με ριχνει τιποτα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες 8-) . Τι κάνετε;;; Καλέ πως άλλαξε έτσι το φορουμ;;; Χάθηκα :?::?::?: . Που είναι οι συζητήσεις μου;;; Ελπίζω να είναι για καλύτερα αλλά εγώ πάντως έχω μπερδυτεί :shock::shock: . Πως είναι τα μωράκια σας;;; Εμείς μια χαρά πάμε στο παιδικό, την Κυριακή μου έκανε μια ψιλοδιάρροια αλλά μετά σταμάτησε. Σήμερα το πρωί όμως έκανε πάλι λίγο :? . Ευχομαι να μην μας ρίξει...

Φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!τι κανετε καλε???????

χαθηκαμε με τις αλλαγες!καλα δεν μπορω να καταλαβω τι γινετε,εχει γινει πολυ δυσκολο και πολυπλοκο!!!εμεις καλα ειμαστε κοιματε η μικρη και εχω ησυχια στο σπιτι!!!εχω να παμε αυριο σε μια βαφτιση και απο το αλλο σαββατο θα τρεχουμε σε γαμους!!!!!!!!περιμενω τα νεα σας!οκ??? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααα σαςςςςςς!!!τι κανετε??εμεις πριν μια ωρα γυρισαμε απο μια βαφτιση!!ωραια περασαμε!!!

τα νεα σας??

δεν μπαινω συχνα,γιατι εχω χαθει εδω μεσα...δεν βρισκω τιποτα...οι προσφατες συζητησεις που ειναι?? :? τα νευρα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο και παλι!!!!!!!!!αντε να εχουμε κανενα ευχαριστω!!!κοριτσια δεν ειμαι καλα!!εχω αγωνια !!!στις 14 του μηνος περιμενω!!!!θα ερθει???

ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΚΑΝΩ ΑΥΡΙΟ ΤΕΣΤ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ???ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΕΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΔΩ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΚΙΟΛΑΣ!!!

JOANAKI KAΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ!!!!ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ???

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΕ ΕΣΥ???

ΒΙΚΥ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ??

ΛΕΝΑΚΙ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ???

ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΕΝΝΑΕΙ Η ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ!!!!!!!!!!!!!!!!ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!!ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ!!!!!!!ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...