Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

εγω πρωτη???

λοιπον εγω κοριτσια περασα πολυ ωραια κ θα χαρω πολυ να σας ξαναδω...

για πια να πρωτο πω???εισται ολες υπεροχες κ τα ζουζουνια σας φανταστικα...

στην αρχη βεβαια δεν ειχαμε πολυ επαφη η μια με την αλλη γιατι ειχαμε τα κυνηγητα αλλα μετα τα καταφεραμε κ κατσαμε κ μιλησαμεεεεεεεεεεεε

οι μπαμπαδες οι καλυτεροι του χωριου τα περασαν ζαχαρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οπως τα λες βικυ μου!!!!!!!χαρηκα πολυ που σας γνωρισα απο κοντα!!!!ολες κουκλες μαμαδες εισαστε!!!και τα μωρα απιστευτα!!!!!!

ΗΤΑΝ ΠΑΡΩΝ ΣΤΗΝ 1 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ

κατερινακι+νικολας+βασιλης

βικυ+χαρης+νικος

ιωαννα+χαρης+συζηγος

σταμυ+ευαγγελια

βικουλινι+μαρισα

φλωριαννα+δημητρης

ΤΑ ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΣΟΥΠΕΡ!!!!!!!!!!1

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σε όλες!!!

Πρέπει να τα περάσατε πολύ ωραία στην συνάντηση που είχατε, μπράβο χαίρομαι πολύ!!!!

Στην επόμενη συνάντηση θα προσπαθήσουμε να έρθουμε και εμείς!!!

Τα παιδάκια έπαιζαν μεταξύ τους????

Εγώ έχω ψιλοπρόβλημα σε αυτό γιατί η μικρή μου είναι σε φάση επιθέτικότητας και έτσι είναι περιορισμένες οι συναντήσεις με άλλα παιδάκια της ίδιας ηλικίας. Όταν είναι μεγαλύτερα παίζει μια χαρά αλλά αν δει ότι την παίρνει γίνεται χαμώς...

Το έχω συζητήσει με την παιδίατρο και μου έχει πει ότι δύσκολα κόβεται.

Τι να κάνω περιμένω μήπως και ηρεμίσει.... :S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακιααααααααααα

ρια τα παιδακια τα βρηκαν μεταξυ παρα μα παρα πολυ καλα δεν ριχαμε καποιο ατυχημα ισα ισα προς το τελος τα βαλαμε εκει μπροστα μας κ φτιαχνανε καστρα με τα χαλικακιααααααα δεν φανταζεσε πως ειχανε γινει ασπρα απο πανω μεχρι κατω

αντε κοριτσα κανονιστητε τωρα που καναμε την αρχη!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΡΙΑΡΑΚΙ ΘΑ ΒΓΕΙ..38ΗΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ..ΠΕΦΤΕΙ Κ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ!!!ΠΩΠΩ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ...ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΒΟΛΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ...ΠΙΚΡΑ..

ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!ΕΤΣΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσάρες B)B) . Τι κάνετε βρε;;

Πέρασαμε πολύ καλά στη συνάντηση κορίτσια. Την επόμενη φορά να μαζευτούμε περισσότερες εεε;;;; Και να βγούμε και καμιά φορά μοναχούλες μας να μιλήσουμε πιο άνετα. Κορίτσια είστε όλες υπέροχες με πανέμορφα και άψογα μωρά!!!!!

Φιλάκια σε όλες. :kiss::kiss::kiss:

Αγγελικούλα καλή λοχεία και να σου ζήσει το μικρούλι :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

Ε,ΝΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ ΕΤΡΕΧΑΝ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ!!!!

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!!!!!ΘΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΒΕΒΑΙΑ!!ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσια εγω σερνομαιιιι!!!!!!!!!!!!!!

χτες εκανα clubbing μεχρι το πρωι μαζευτηκαμε σπιτι στις 9 το πρωι κ 11.30 ωρα επρεπε να παμε να παρουμε το χαρακη να παμε σε ενα ζευγαρι που μας ειχε καλεσει :woohoo: :woohoo: :woohoo: καλα περιτο να σας πω οτι ξυπνησα κατα τις 11 ηταν σαν να ειχα κοιμηθει 7 ωρες γυριζαν λιγο ολα γυρω μου αλλα χτυπησα ενα εσπρεσακι κ στανιαρα....

αχ ειχα τοσο πολυ ορεξη...περασα πολυ ωραια χαλαλι η κουραση τωρα πριν λιγο γυρισαμε κ περιμενουμε κοσμο το βραδυ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

αντεχω ομως μην μασατε λεω να φτιαξω κ κανα μεζε :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχχχχ βρε κορίτσια, ζήλεψα λιγάκιιιιιιι!!!!!!! :dry:

Πόσο θα 'θελα να ήμουν και εγώ την Παρασκευή στην συνάντηση!!!!

Χαίρομαι που περάσατε τόσο καλά!!!! Όλες ακούγεστε ενθουσιασμένες.

Τώρα που γύρισε και το δικό μου αντράκι θα κανονίσουμε να ξαναβρεθούμε σε παιδότοπο ώστε να μπορούμε να πιούμε καφέ με την ησυχία μας!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες B)B) μάλλον χωρίς γυαλιά λόγω συννεφιάς :):) . Τι κάνετε σήμερα;;

MIRLITSA να κανονίσουμε να βγούμε κι να έρθεις και εσυ!!!!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ πως πάει η εγκυμοσύνη;;; Τη παλεύεις;;; Τι κάνει η κουκλάρα η κόρη σου;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ καλά έπαθα πλάκα που είδα τα πιτσιρίκια μας χεράκι χεράκι, δεν είχα ξαναδεί τον Δημητρη τόσο άνετο με τα μικρά. Φιλάκια στο αντράκι σου ;)

STAMY καλέ πολύ ήσυχη η μπουμπού σου, ή ήταν κουρασμένο;;

BIKXAR άπαιχτος ο μικρός σου, πολύ αλάνι μιλάμε :lol::lol:

JOANAKI μπράβο!!! Ο μικρός αστέρι. Καλέ πως κάθονται όλα στις καρεκλίτσες, παίζουν μόνα τους και εγώ είμαι συνέχια από πίσω από τον Δημήτρη;;; Μια φορά πήγα να τον αφήσω και τον μάζευα από τα άλλα τραπέζια... άσε που δεν του έχω και εμπιστοσύνη μην σκαρφαλώσει πουθενά και γκρεμοτσακιστεί :blink::blink: .

ΤΟΝΙΑ πως είσαι κοριτσάρα;; όλα καλά;; Γύρισες Πύργο εε;; Πως πάει η εγκυμοσύνη;; ηρέμισες καθόλου;;

:kiss::kiss: σε όλες και σόρρυ άν ξέχασα κάποια, είμαι και στη δουλεία... καταλαβαίνετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΔΡΙΑΝΑ έγραψε:

Καλημέρα Mirlitsa και σε όσες βλέπουν και σε όσες κοιμούνται... :P

Και εγώ στην δουλειά είμαι.... :angry:

Και βαριέμαι πολύ :S

Και έσυ έχεις πολύ δουλειά εεεεε?????? :P:P:P

Εγώ να δείς!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Φλωριάνα την καλημέρα μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααα!!!

Να μαι και εγω!! με χασατε ε?? Σας ελειψα καθολου?? :laugh: :P:P

Φτασαμε επιτελους προχτες βραδυ στην Καβαλα! Ταξιδι μιαμισης μερας εμεις το καναμε 4!! Μας τυχανε πολλα στον δρομο.Χαλασε το αμαξι,μεχρι να το φτιαξουν χασαμε το πλοιο μας απο Ιταλια,πηραμε το επομενο μετα απο 2 μερες,μεσα σε ολα αυτα γριπωθηκα για τα καλα και μου εμεινε μια ωραια ιγμοριτιδα που με ταλαιπωρει ακομα..Το μονο καλο ειναι οτι διανυκτερευσαμε σε Γερμανια και Ιταλια σε πανεμορφα ξενοδοχεια και περασαμε τελεια! Ωρα για ξεκουραση τωρα!

Πολυ σας ζηλεψα που συναντηθηκατε! Μου τα ειπε το Κατερινακι μας και τα διαβασα και απο εδω.Τι τελεια παιδακια που εχετε ολες!

Αυτα τα νεα μας!! Δεν σχολιαζω ξεχωριστα γιατι δεν ξερω απο που να αρχισω! :blush:

Τα φιλια μου και την αγαπη μου σε ολες!!! Θα προσπαθησω να μπαινω συχνα! Δεν μπορω χωρις εσας! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο καιρός αυτός είναι για ξάπλα και αγκαλίτσες δεν για δουλειά που είμαι εγώ... ;) και η Mirlitsa γιατί βαριόμαστε

Bikxar με έχεις μπερδέψει δεν είχες κοντά μαλιά???

Λεκάνι πρέπει να περάσατε ωραία παρόλο που ταλαιπωρηθήκατε καλή επιστροφή :P:P:P:P

Μιρλίτσα που δουλεύεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΔΡΙΑΝΑ έγραψε:

Μιρλίτσα που δουλεύεις???

Σε εταιρία με ιατρικά, εσύ????

Την καλημέρα μου και στα υπόλοιπα κορίτσια....που δειλά-δειλά εμφανίζονται!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: ευχαριστω για το τρελοκοτσιδου B)B)

ναι ρε γμτ εφυγε...ειχαμε καλομαθει τοσες μερες μαζι κ φυσικα μου φαινετε πολυ :(:(:( αλλα τι να κανουμε υπομονη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mirlitsa εγώ δουλευω σε τεχνικό και μεσητικό γραφείο έχω δουλειά αλλά βαριέμαι να την κάνω μετά από την άδεια δεν ξέρω τι έχω πάθει.

Bikxar δεν είχες βάλει φωτο με κοντά μαλιά? Επιμένω εγω τώρα :P:P

Μην κλαις θα ξαναέρθει πήγε μακρυά??

Εμένα ο μπαμπάς μου είναι Κίνα και έχω να δω 1 χρόνο. Είναι ηλεκτρολόγος ο άνδρας σου ταξιδεύει συχνα απ' ότι έχω καταλάβει??

Κορίτσια θα σας γράψω να γελάσετε εχθές πήγαμε με την Ανδριανουλα μου σε έναν γάμο και όταν της το είπα από το σπίτι μου έκανε φασαρία γιατί ήθελε να ντυθεί εκείνη νύφη :laugh: :laugh: :laugh: και μετά που ρώτησε η αδερφή μου ποιον θέλει να παντρευτεί της είπε την μαμά μου και όταν της είπε ότι πρέπει να παντρευτεί έναν άνδρα της είπε τον μπαμπά μου :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοντο??? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ποτεεεεε :P

θελω να ελπιζω οτι αυτο ειναι το τελευταιο ταξιδι κ παλι απο του χρονου τον μαιο θα δουμε

τωρα πανε εδω κοντα ευτυχως υδρα σπετσες κυθηρα κ καπου αλλου δεν θυμαμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααα!!!!!!!σημερα ξυπνησαμε απ'τις 10 κ σηκωθηκαμε απ'το κρεβατι στις 11:30!!!τωρα εβαλα το φαγητο....σηκωμο δεν ειχα!!χαχαχαχαχα!!!! :lol: :silly:

βικακιιι μου εφυγε παλι ε??υπομονη βρε...τοσο καιρο περιμενες..λιγο εμεινε ακομα! :)

λενακι τι ταλαιπωρια μωλε....ευτυχως τωρα θα ξεκουραστειτε!!περαστικουλια! :)

τι αλλο να πω..????εεε στερεψαν τα λογια μου..χιχι!!! :blink: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoula3 έγραψε:

καλημερααααααααααα!!!!!!!σημερα ξυπνησαμε απ'τις 10 κ σηκωθηκαμε απ'το κρεβατι στις 11:30!!!τωρα εβαλα το φαγητο....σηκωμο δεν ειχα!!χαχαχαχαχα!!!! :lol: :silly:

βικακιιι μου εφυγε παλι ε??υπομονη βρε...τοσο καιρο περιμενες..λιγο εμεινε ακομα! :)

λενακι τι ταλαιπωρια μωλε....ευτυχως τωρα θα ξεκουραστειτε!!περαστικουλια! :)

τι αλλο να πω..????εεε στερεψαν τα λογια μου..χιχι!!! :blink: :woohoo:

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...