Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Μπράβο χαίρομαι για το παιδάκι σου Mirlitsa.

Καλή σχολική χρονιά εύχομαι στο Μαράκι σου και να πηγαίνει κάθε μέρα με γέλοιο και χαρά.

Χαίρομαι πάρα πολύ. Και εμένα θέλει να πάει μου το λέει συνέχεια αλλά δεν θέλω να την γράψω από φέτος από του χρόνου λέω... Και στεναχωριέμαι γιατί το θέλει πολύ.

:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και μένα Ανδριάνα το ήθελε και το ζητούσε και από πέρυσι που το είχα ξαναψάξει. Αλλά τελικά είπα να περιμένουμε καλύτερα για φέτος ώστε να μεγαλώσει και ο γιός μου και να μην έχουμε τόσο μεγάλο πρόβλημα με τις ιωσούλες που θα μας φέρνει.

Ένα χρόνο τώρα το συζητάγαμε και τελικά μας βγήκε σε πάρα πολύ καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααα μανουλες γλυκες τι κανετε???

ασπα καλη αρχη στο μαρακι!!τι ωραια που της αρεσε μπραβο...

ριακαλωςορισατε καλο φθινοπωρο

καλε που ειστε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, καλέ τα έμαθα τα ευχάριστα!!!!

Κρίμα όμως, ξαναφεύγει εεεε???? Τι να κάνεις κι εσύ βρε κοριτσάκι...υπομονή και κοίτα να τον χορτάσεις!!!! ;)

Μάλλον θα φύγουμε Σαβ/κο για Ερέτρια, οπότε θα χάσω την συνάντηση. Αν όμως κάτι γίνει και δεν φύγουμε θα έρθω. Για πού λέτε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, βέβαια το mammyland έχει πρόβλημα και δεν ξέρω αν θα καταφέρουμε να συννενοηθούμε.

Αλλά όποια κοπέλα μπορέσει ας πεί που θα γίνει η συνάντηση και τι ώρα. Αν μπορέσω το ξαναλέω, θα έρθω, όμως δεν έχω τηλέφωνο κάποιας κοπέλας, ούτε μπορούμε με πμ να επικοινωνήσουμε π.χ μαζί σου, ώστε να στείλω κι εγώ το δικό μου.

:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια θα ερθουμε τελικα οικογενοιακως γιουπι

λοιπον τι θα λεγατε για το φλοισβο στο καφε εξω απο την πυλη που εχει κ παιδικη χαρα κλειστει τι λετε εχετε καταληξει καπου???

ασπα σου στελνω το δικο μου σε πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera se oles tis mamades ta paidakia tous ma kirios stous mpampades...eimai o nikos o antras tis bikys!!!perno ton logo k tin protoboulia epidi blepo pos sas problimatizi poli to meros tis ayrianis sinantisis thelo na protino to eksis ....NA ERTHETE OLOI STO PERAMA STON PAIDOTOPO POY EKTOS APO TO PAIXNIDI TON PAIDION MAS,TO KOUS KOUS TO GINEKON MAS,THA PERASOUME KALA K EMEIS OI MPAMPADES BLEPONTAS THN ETHNIKI ELADOS STHN GIGANTOOTHONI PINONTAS PAGOMENES MPYRES K TROGONTAS ZOUMERA KALAMAKIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!APANTHSTE STO BIKAKI MOY K ELPIZO NA SAS DO OLOUS PERAMA XAXAXA!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες τελικα καταληξαμε 7.30 εξω απο τη πυλη στη μαρινα του φλοισβου εχει καφετερια με παιδικη χαρα...μακαρι να καταφερουμε να μαζευτουμε πολλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον κουκλες χαιρομαι πολυ γιατι η επιθυμια μου με την βοηθεια της κατερινακι εκπληρωνεται!!!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ!!!!!!!!ΒΡΗΚΑ Κ ΤΗΝ ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ Κ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΗΣ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΡΟΣ!!!!!!!!!!!

ΑΧ ΩΡΑΙΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikxar έγραψε:

καλησπερα μανουλες τελικα καταληξαμε 7.30 εξω απο τη πυλη στη μαρινα του φλοισβου εχει καφετερια με παιδικη χαρα...μακαρι να καταφερουμε να μαζευτουμε πολλες

ΝΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ82+ΝΙΚΟΛΑΣ

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ+ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ

ΕΓΩ+ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

JOANAKI

ESY+XARHS

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ??

ΜΙΡΛΙΤΣΑ

ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 ΝΑ ΕΡΘΕΙ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Βλέπω τελικά καταλήξατε.... :)

Δυστυχώς όμως εμένα δεν θα με δείτε :( γιατι θα φύγουμε για Ερέτρια.

Καλά να περάσατε λοιπόν και ευελπιστώ να έρθω σε άλλη συνάντηση και να σας γνωρίσω.

Φιλάκια πολλά.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες καλημέρα, θα έρθουμε κι εμείς!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: .

7:30 έξω από την πύλη δεν ξέρω πως θα σας γνωρίσω δείτε τη φωτο μου πάνω από το όνομά μου στο φορουμ και ίσως μας γνωρίσετε κι εσείς. ΒΙΚΑΚΙ θα προσπαθήσω να πείσω και τον δικό μας τον μπαμπά να έρθει, αλλά χλωμό στο κόβω, εχει και τον αγώνα βλέπεις......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΛΩΡΙΑΝΑ έγραψε:

BIKXAR όταν λές στη πύλη αυτή που είναι επί της παραλιακής ή την άλλη από την πλευρά της μαρίνας;;;;

στριβεις στα φαναρια απο τη παραλιακη κ μπαινει στο παραδρομο εχει κ κατι τερματα απο λεωφορεια...εκειν που ειναι ολες οι καφετεριες κ τα σκαφοι...λογικα παντου σημερα θα εχει οθονες..αντε να τον πεισεις να μην εχω μουρμουρα που τον κουηβαλησα :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Βικάκι ξέρω που είναι, ο αντρούλης μου δε θα έρθει, έχει διάβασμα λέει, είναι και φοιτητής βλέπεις... :blink::blink: .

:kiss::kiss: θα τα πούμε το απόγευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΛΩΡΙΑΝΑ έγραψε:

Ευχαριστώ Βικάκι ξέρω που είναι, ο αντρούλης μου δε θα έρθει, έχει διάβασμα λέει, είναι και φοιτητής βλέπεις... :blink::blink: .

:kiss::kiss: θα τα πούμε το απόγευμα.

οκ το πολυ πολυ αμα βαρεθει να παρει το χαρη κ να παμε μεχρι το σκαφος η να με πρηζει αντε σιγα σιγα δεν παμε αλλα γενικα ειναι cool τη παλευει :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΠΥΡΓΟ ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ...ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ...ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ..ΤΟ ΝΙΝΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ 6ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 2ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΠΗΤ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ 27-04-2011.ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ..

ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΒΔΕΛΛΑ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΧΩΡΙΣ ΕΜΕΝΑ..ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΤΟΥ Κ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΟΛΥ ΚΟΛΙΤΣΙΔΑ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕ Ο ΜΟΥΡΓΟΣ...ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααααααα!!!τι κανετε βρε??? :cheer:

πως περασατε στη συναντηση???ελατε πειτε πειτε!!! :silly:

αγγελικη μου να σας ζησει το μπεμπακι!!παντα γερο κ καλοτυχο!!καλη λοχεια να εχεις!! :)

λενακιιιιιιιιι πατησες στα πατρια εδαφη κ μας ξεχασες???χιχιχι!! :lol::lol: τι κανετε???

τονια μου πολυ χαιρομαι που ειναι ολα καλα με την εγκυμοσυνη!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...