Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mirlitsa έγραψε:

Καλημέρα Φλωριάνα, :)

καλά είναι η μικρή μου, περδίκι :laugh: , αύριο γυρνάει ώστε να προετοιμαστούμε κι εμείς για τον παιδικό!!!! ;)

Μπράβο κοριτσάρα μου. Καλή αρχή να έχουμε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ..ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΡΟΣΙΑ...ΟΛΟ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΑ ΝΙΩΘΩ...ΟΡΜΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ!!!ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΚΡΙΣΗ...ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ..ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕ ΚΚΑΙ ΑΓΧΩΜΕΝΗ....

ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα...χάθηκα πάλι και δεν προλάβαινα να διαβάζω...

Βικουλίνι μου καλως όρισες θα τα πούμε τηλεφωνικά και με έναν πόνο

Αγγελικούλα και σε σένα το ίδιο!! Καλή γέννα με έναν πόνο!

Αδερφούλα μου κι εγώ σε έβλεπα αλλά έτρεχα σαν την τρελή στο μαγαζί και δεν προλάβαινα...

Βικάκυ ουάου, θα κάτσει αρκετά τελικά ε? Μπράβο! Καλή συνέχεια στις ωραίες και τρυφερές οικογενειακές στιγμές!!! Φιλάκια στο Χαράκη, σας απεθυμήσαμε, οικογενειακώς..

Αντριαννάκι μου χαθηκαμε! Τί κάνουν τα μικρούλια?

Στάμμυ και Φλωριάννα ναι για τις 3/9 εννοούσα κι εγώ, κι φυσικα με τα μικρά..δεν έχω πρόβλημα να έρθω προς τα εσάς αφού οδηγώ, so αν ξέρετε κανέναν καλό παιδότοπο προς τα εκεί, νομίζω θα περάσουν καλά και τα μικρά μας..

Ασπα μου κι εγω απληρωτη ειμαι απο το ΜΑΡΤΙΟ και δεν βλεπω να περισσευει τιποτα και για μενα...ουτε τον Δεκέμβριο..Και είναι και δική μας η δουλειά..κλαψτα...Αχ μακαρι να τα καταφερεις να ερθεις μαζί μας στην συνάντηση...

Τόνια μου καλά αποτελέσματα στον γιατρό..θα κάτσετε κι άλλες μέρες ή μεχρι την Τετάρτη? Θα καταφέρουμε να βρεθούμε ίσως Περιστέρι? Ή θα ερθεις την άλλη Παρασκευή στη συνάντηση?

Ιωάννα μου που χάθηκες?? Όλα καλά? Εσύ θα έρθεις? Θα σας παρω εγώ μαζί μας για να μην ταλαιπωρηθείς με λεωφορεία κλπ...

Κορίτσια κλεινω γιατι λιωνω απο τη νυστα...πριν λίγο γύρισα απο το μαγαζί..νωρίς σήμερα :P

χτες άνοιξα 7 το πρωϊ με 8 το απόγευμα. Και έκανα και γενική στην αποθήκη (μαγαζί) και μετακόμιση! Αλλά το αποτέλεσμα με αντάμοιψε..νιώθω τόσο κουρασμένη αλλά ταυτόχρονα ευτυχισμένη..δημιουργική..και πολύ ανεβασμένη!! ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ...ΜΗ ΜΕ ΒΡΙΣΕΤΕ...ΧΙΧΙ :laugh: :lol:

Φιλάκια σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσουδια???

εμεις πριν λιγο γυρισαμε απο μπανακι σημερα η θαλασσα ηταν τελειααα...

δεν εχω προλαβει να σας διαβασω ολες ελπιζω να ειστε καλα...

τελικα για που λετε τη συναντηση εχω μπερδευτει... :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιαααααααααααα σημερα περπατησε ο θανασακης μουυυυ!!!!!!!!! :silly: :silly: :silly: λες κ εβλεπα πρωτη φορα μωρο να περπαταει εκανα απ'τη χαρα μου!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: η αγαπουλιτσα μου μεγαλωσε!! :)

εσεις τι κανετε??

το διαβασατε οτι γινεται αναβαθμιση στο μαμμυ???θ'αλλαξουν ολοι την πλατφορμα με νεες ρυθμισεις!!!φοβερο!!οχι οτι πολυκαταλαβα,αλλα θα γινουν μαλλον ριζικες αλλαγες!!!το δημοσιευσε η λενα!!!αχ!!πολυ χαιρομαι...ανυπομονωωωωω!!!!!!!!!!! :woohoo: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!

Τι κανετε??

Πηρα ενα πιατο με σταφυλια αγκαλια και εκατσα να σας διαβασω αλλα

δεν βρηκα και πολλα! Το κλεισαμε το μαγαζακι?? :)

Βασικα δεν προλαβαινω να πολυμπαινω γιατι τρεχω με τις ετοιμασιες για το ταξιδι.Ολα ετοιμα σχεδον.Ανυπομονω να φυγουμε.Εχει κρυο και πολυ βροχη αυτες τις μερες και μου σπασανε τα νευρα!

Αντριανουλα μου ενα μεγαλο μπραβο στον Θανασακη!!!!! Τι ωραια ειναι να τα βλεπεις να στεκοντε στα ποδαρακια τους και να κανουνε μονα τους βηματακια.

Ανυπομονω και εγω για την αναβαθμιση! σαν μικρο παιδι κανω!! :lol:

Βικακι μου πως περνατε?? Πολλες μερες θα κατσει ο Νικος ωραια! Νομιζα θα καθοταν 2 3.

Αδελφουλα μου μου λειπεις μωρε αλλα ξερω τρεχεις.Παρε κανενα τηλ. μολις μπορεσεις! :kiss::kiss:

Ασπα μου σιδερενια η μικρη!!!

Φιλακια σε ολα τα κοριτσια της παρεας!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!ΣςΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΑΜΕ ΑΘΗΝΑ!!!ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ!!!ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ...Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΚΟς ΜΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΤΟΙΜΟ..ΒΑΣΙΚΑ ΕΜΕΙΣ Κ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Ο ΝΙΚΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΘ ΠΑΛΙ....ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!

ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑΝΑΚΙΑ ΤΩΡΑ..ΠΩΠΩΠ ΝΙΩΘΩ ΜΙΑ ΥΠΝΗΛΙΑ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες!!!!!!

τι κανετε???

λοιπον εχουμε και λεμε κατερινακι κ φλωριαννα εγω λεω αν θελετε να βρεθουμε στην πλατεια της αν,ηλιουπολης που εχει κ παιδικη χαρα για να παιξουν τα μικρα.ε??

τονια καλα εισαι κουκλα??εσυ θα μας ερθεις στην συναντηση???

λενα καλο ταξιδι να εχετε/καλα εισαι??

τα αλλα κοριτσια καλα ειστε???

φιλακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσακια????

εμεις δεν λεμε να μαζευτουμε σπιτι ολο βολτες ειμαστε αυριο εχει ο νικος βαρδεια κ επιτεόυς θα κανω καμια δουλεια...

ο χαρακης εχει ξεσαλωσει με το μπαμπα εδω :woohoo: :woohoo:

αντριαννα μπραβο στο θανασακη!!!!!!εγινε ολοκληρο αντρακι...

τονια να χαιρεσε κ απο εδω τον αλεξανδρουκο...

ελενακι κοντευουν οι μερες

σταμμτ,φλωριαννα δεν υπαρχει καποιος παιδοτοπος να παμε???

σε οσες ξεχασα φιλακια πολλαααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει βικυ μου παιδοτοπους πολλους ελατε εσεις με το καλο και θα σας παω οπου θελετε.τελικα τι ωρα θα βρεθουμε κατα τις 7 ειναι καλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hi girls

σταμμυ το πιο πιθανο να ερθουμε ποιες θα παμε τελικα...???εγω θα ελεγα κοριτσια στο μερος να βρουμε μια μεση λυση ας ειναι απο εκει αλλα π.χ δεν θα βολευε αλιμο αργυριουπολη π.φαληρο καπου ενδιαμεσα για ολες????

τι λετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Τι μου κάνετε????

Σήμερα πήγα την Μαρία μου στον παιδίατρο και πήραμε όλα τα απαραίτητα χαρτιά για τον παιδικό σταθμό!!!

Καλά να 'μαστε μεθαύριο αρχίζουμεεεεεε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ...ΑΜΗΝ ΑΥΡΙΟ ΠΑΜΕ ΑΘΗΝΑ..ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ..ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ Κ ΟΛΟ ΖΑΛΑΔΕΣ..ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΡΑ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΖΟΜΠΙ...Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΛΙ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΔΕΙ ΜΕΘΑΥΡΙΟ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΕ ΕΠΡΗΞΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ..

ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ...ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

ΑΑΑΑ ΛΕΝΑΚΙ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΤΑΞΙΔΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααααααααα!!!τι κανετε καλε??επεσε παλι το θεματακι μας!!

τονια μου να σου ευχηθω κ απο δω να τον χαιρεσαι τον αλεξαντρουλη σου!!!παντα γερος κ ευτυχισμενος να ειναι!!! :)

λενακιιιιι ποτε ερχεστε???δεν θυμαμαι..μου διαφευγει τωρα....καλο ταξιδι να εχετε!!!! :):)

συναντησουλα ακουω....εγω ποτε θα σας γνωρισω βρε κοριτσια??? :huh::unsure: μαλλον κατουρησα στο πηγαδι εγω!!! :laugh: :P :woohoo: :woohoo: ελπιζω οταν ερθω το χειμωνα αθηνα,να ξανακανονισουμε ε??!!!ετσι θα μ'αφησετε?? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!

Τι κανετε??

Συναντησουλα ακουω και πολυ χαιρομαι! Μακαρι να εισασταν πιο

κοντα μου θα ερχομουν σιγουρα!

Μπηκα να σας αποχαιρετησω! Θα τα πουμε απο την Πεμπτη πια

απο Καβαλα.Θα εχω ιντερντε εκει οποτε θα τα λεμε!!!

Φιλακια και εις το επανειδιν!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες!!!!

Απο χθες προσπαθώ να μπω στο φορουμ και όλο με πετάει έξω :angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Τι μου κάνετε;;; Αύριο ξεκινάμε παιδικό :blink::blink: . Έχω λιγάκι άγχος αλλά νομίζω πως θα τα πάμε καλά.

Όσον αφορά τη συνάντηση μπορούμε να συναντηθούμε και στον Φλοίσβο αν βολεύει το τραμ σταματάει ακριβώς απ'έξω και έχει καταπληκτικές εγκαταστάσεις για παιδιά αλλά και για μεγάλους!!!! Όπου κι αν αποφασίσετε πάντως εγώ είμαι μέσα!!!!

Στην Ηλιούπολη δεν έχω πάει σε παιδότοπο, η Στάμυ τα ξέρει καλύτερα αυτά ;)

:kiss::kiss::kiss: σε όλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια???

ελενακι καλο ταξιδι να εχετε!!!!!!!!!!!!

ασπακαλη αρχη στο παιδικο

αντριαννα ελα εσυ κ δεν θα σε αφησουμε ετσι :P

φλωριαννα καλη αρχη κ σε σας στο παιδικο...ο φλοισβος μου ακουγετε τελεια ιδεα μετα θα πεταχτουμε να δουμε κ το μπαμπας μας... :P:P

λοιπον τη παρασκευη ο νικος εχει βαρδεια αν την κανει θα ερθουμε σιγουρα με το χαρακη αν δεν τη κανει δυστυχως δεν θα ερθω γιατι φευγει μωρε ο μπαμπας μας τη δευτερα κ θα θελουμε να μαστε μαζι του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες καλησπέρα. Τι κάνετε;; Εμείς ξεκινήσαμε σήμερα παιδικό, για πρώτη μέρα τα πήγαμε αρκετά καλά, εκλαψε λίγο ο Δημητράκης μου, αύριο θα τον αφήσω περισσότερο, μου είπε η δασκάλα ότι προσαρμόζεται πολύ γρήγορα :cheer: . Ελπίζω αύριο να συνεχίσουμε το ίδιο καλά με σήμερα.

MIRLITSA πως πήγε η πρώτη μέρα;;

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ Τι κάνεις;;; Γέννησες;;;

Κορίτσια αν είναι να κανονίσουμε για συνάντηση τη Παρασκευή να πούμε από τώρα μέρα και ώρα γιατί με τα τρεξίματα και με τα κόλπα που κάνει τις τελευταίες μέρες το mammy, δεν βλέπω να κανονίζουμε...

ΛΕΝΑΚΙ πρέπει να ταξιδεύεις τώρα... καλό ταξίδι και καλως όρισες στη πατρίδα!!!!

:kiss::kiss::kiss: σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσουδιααααααααααααααααα???

γεννησα η συμπεθερα μου(αγγελικη απο λευκαδα)μια κουκλα σαν την νυφη μου

συμπεθερα να σου ζησει κ απο εδωωωωωωωωωωωω καλη λοχεια να χαιρεσε ολη την οικογενοια....'

τι κανετε οι υπολοιπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φλωριαννα καλησπερα μιλησα με το κατερινακη κ μου πε θα κανονισουν η οστρια η φλοισβοοοοοοοο....

μπραβο στο δημητρακη αυριο θα ναι καλυτερα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φλωριαννα σου στελνω πμ να εχεις το κινητο μου.καλυτερα οστρια λεω κοριτσια που εχει και ανετο παρκιν,βικυ ελατε κ με τον μπαμπα σας αν θελετε.

παρασκευη στις 7.30 αλλα που???

κατερινακι τα φωτα σου!!η τονια θα ερθει καλε???

αγγελικη να σας ζησει γερο και δυνατο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα σε όλες σας!!!!!

Δυστηχώς γύρισα στη δουλειά και έχω ξενερώσει εντελώς :(

Τα πέρασα πολύ ωραία και εγώ και η Ανδριανούλα μου. Δεν πήγαμε πουθενά και κάτσαμε εδώ αλλά ήταν υπέροχα!!!!!!

Μπανάκια ψωνια κτλ. Είδα και φίλους που είχα καιρό λόγω δουλειάς σχεδόν κάθε μέρα είχαμε τραπεζώματα προς το τέλος βαρέθηκα να σας πω την αλήθεια, γιατί όλοι ήθελαν να ψήνουμε πόσο κρέας να φας στην τελική???

Διάβασα γρήγορα τα νέα σας!!!!

Είχαμε και γενητούρια!!!!

Αγγελικούλα να σου ζήσει!!!!!

Bikxar :Ελπίζω να τα περνάς ωραία με τον ανδρούλη σου και να σου έφερε ωραία δωράκια!!!!

Ωραία είναι που θα συναντηθήτε να τα πείτε από κοντά...

Αν πάρετε και τα παιδάκια σας πάρτε και σφυρήχτες για την διαιτησία....

Φιλάκια σε όλες...

:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!! Είμαι πολύ ενθουσιασμένη!!!! :):):)

Εχθές ήταν η πρώτη μέρα της Μαρία μου στον παιδικό σταθμό!!Περιττό να σας πώ πόσο πολύ της άρεσε και πόσο πολύ ξετρελλάθηκε με το όλο κλίμα!!!

Χαίρομαι που προσαρμόστηκε τόσο εύκολα, καιρό τώρα συζητάμε για το σχολείο και το περίμενε πως και πως.

Σήμερα πήραμε και την τσάντα μας, μαζί με τα απαραίτητα που μας υποδείξανε. Σε όλο τον δρόμο πηγαίνα τραγουδώντας και χοροπηδώντας, χαχαχαχα... :laugh: :laugh:

Καλή σχολική χρονία σε όλα τα παιδάκια!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...