Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Άστα ρε Mirlitsa και εγώ τα ίδια είχα στη προηγούμενη δουλειά μου άσε που είχα να πληρωθώ και 3 μήνες. Γι'αυτό τα βρόντιξα και έφυγα. Ακόμα βέβαια μου χρωστάνε λεφτά είμαστε στις επιθεωρήσεις και μάλλον μας βλέπω για δικαστήρια... και το παράλογο είναι ότι μας λένε ότι εμείς που φύγαμε δεν έχουμε και φιλότιμο!!!! Ποιος εγώ που πήγαινα Ηλιούπολη -Λαύριο με δικό μου μέσο, δική μου βενζίνη με δανεικά αφού δεν πληρωνόμουνα και όταν τους είπα να μας δώσουν κάτι γιατί σε λίγο ούτε γάλα για το παιδί δε θα είχα να αγοράσω μου απάντησαν να πάω να δανειστώ!!!!!!!!!!!!! :angry::angry::angry::angry:

ΟΙ Μ....ΚΕΣ!!!!!!!!!!!

Τώρα βέβαια είμαι σε άλλη δουλειά στο κέντρο ευτυχώς, τα πράγματα εδώ δείχνουν να είναι καλύτερα... αλλά μετά από αυτό που έπαθα δεν ξαναεμπιστεύομαι κανενα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα ζουζουνες μου!!!

Τι κανετε??

Τυχερες οσες ειδατε την πανσεληνο χτες! Εδω κλασσικα εβρεχε με φουλ συννεφα απο πανω και για ακομα μια φορα την χασαμε :(:(

Κατι τετοιες ωρες μισω την Γερμανια...

Ασπα μου πως παει η μικρη?? Τα αφεντικα ποτε δεν αλλαζουν αστα...μια ζωη μιζερα..λιγο καλυτερα να νιωθανε ολα θα κυλουσαν πιο ηρεμα.

Φλωριαννα μου τον πας τον μικρο απογευματα στον παιδικο για δοκιμη?? Πως αντιδραει??

Βικακι μου ηρθε ο μπαμπας σας???

Αδελφουλα μου σε βλεπω στο μσν αλλα δεν σε μιλαω :P

Η σκεψη μου ομως ειναι μαζι σου..Εκει διπλα πλανιεμαι και εγω!:):kiss:

Αντριανουλα,Βικουλινι και σε ολα τα κοριτσια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριαννα μου τον πας τον μικρο απογευματα στον παιδικο για δοκιμη?? Πως αντιδραει??

Λενάκι δεν τον πάω ακόμα. Πέρνω τηλέφωνο αλλά δεν απαντάει κανείς. Μάλλον δεν έχουν ανοίξει ακόμα... και με έχει φάει και μια αγωνία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και καλά κάνεις και δεν εμπιστεύεσαι κανέναν.

Και να θυμάσαι πάντα, ότι με τους γνωστούς και τους συγγενείς είναι χειρότερα τα πράγματα.

Βρήκες εύκολα δουλειά???

Αυτό με φοβίζει πολύ εμένα, να σου πω και την αλήθεια νιώθω λίγο ανασφαλής να φύγω από δω, ύστερα από 10 χρόνια δουλειάς και να ψαχτώ.

Φοβάμαι την νέα αρχή και θεωρώ ότι σαν νέα που θα είμαι για οτιδήποτε κακό συμβαίνει εμένα θα παίρνει η μπάλα.

Είναι δύσκολη περίοδος τώρα και δεν ξέρω αν πρέπει να κάνω τώρα την αλλαγή. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Και καλά κάνεις και δεν εμπιστεύεσαι κανέναν.

Και να θυμάσαι πάντα, ότι με τους γνωστούς και τους συγγενείς είναι χειρότερα τα πράγματα.

Βρήκες εύκολα δουλειά???

Αυτό με φοβίζει πολύ εμένα, να σου πω και την αλήθεια νιώθω λίγο ανασφαλής να φύγω από δω, ύστερα από 10 χρόνια δουλειάς και να ψαχτώ.

Φοβάμαι την νέα αρχή και θεωρώ ότι σαν νέα που θα είμαι για οτιδήποτε κακό συμβαίνει εμένα θα παίρνει η μπάλα.

Είναι δύσκολη περίοδος τώρα και δεν ξέρω αν πρέπει να κάνω τώρα την αλλαγή. :(

Κοίταξε εγώ βρήκα δουλειά πάλι μέσω γνωστού. Το ξέρω ότι με τους γνωστούς και τους συγγενείς τα πράγματα είναι χειρότερα το έχω νοιώσει στο πετσι μου όχι μόνο μία φορά!! Αλλά τι να κάνεις; Είναι δύσκολοι καιροί τώρα... έχεις δίκιο, υπάρχει πολύ μεγάλη ανεργία :S . Κάτσε όσο αντέχεις εκεί. Τουλάχιστον πληρώνεσαι και σχολάς κανονικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται...πληρώνομαι πάντα στην ώρα μου και σχολάω κανονικά.

Βέβαια υπάρχουν και εξαιρέσεις ως αναφορά την ώρα που σχολάω για βλακίες που θυμάτε το αφεντικό μου και πρέπει σαν μ@λ@κ@ς να περιμένω.

Αλλά δεν έχει δουλειά, έχει πέσει τραγικά και κάθομαι φτιάχνω καφέδες, βγάζω φωτοτυπίες, στέλνω φαξ, τακτοποιώ το γραφείο και τέτοιες .....μην πω΄. :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou!!!!

ego spiti me tin mikri svouritsa mou. xthes piga gia eksetasi non stress mia xara vgeike se mia evdomada tha kratao tin mikri mou mpourmpoulithra stin agalia mou!!!!!

exo tin mikri moy pou kleei na tis valo servieta!!! ti paidia einai auto den ksero!!!!

filakia se oles den prolava na diavaso ta proigoumena minimatakia sas na do ti kanete :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααα σααααςςς!!!τι κανετε??

εμεις εδω ανεμοδαρμενοι!!! :laugh: :P

αγγελικουλα καλη λευτερια!!μ'εναν πονο!!!! :)

βικυυυυ τι κανετε???εχεις παλαβωσει απ'τη χαρα σου κ δεν προλαβαινεις να μπεις ε??καλα κανεις!!μην μπεις!!καλα εισαι εκει!!! :lol::lol:

οι υπολοιπες τι κανετε???

φιλακια σε οοολεεεςςς!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΕΓΩ ΤΡΕΧΩ ΠΑΝΙΚΟΛΒΛΗΤΗ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΓΤΟ ΑΓΧΟΣ ΟΥΤΕ ΘΥΜΑΜΕ ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΦΕΥΓΟΥΜΕ...ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΗΣΩ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα B)B)B) .

Βικουλίνι προσπάθησε να μην αγχώνεσαι τόοοσο πολύ. Τι σου λέω ΄τωρα;; και εγώ έτσι θα ήμουνα αλλά λέμε τώρα... καλό ταξίδι, καλή παραμονή στην Αθήνα ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ...ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΥΣΤΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΣΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΕΧΩ...ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιααααααααα!!!!!

βικουλινακι καλη παραμονη στην αθηνα κ με το καλο το μωρακι!!!!καλη λευτερια!!!

τονιααα μουυυυυυ τι κανεις????πως παει η εγκυμοσυνη??? :)

λενακι???

βικακι???ασε ξερω...χαχα!! :P

τι κανετε καλε??δεν εχουμε πολυ κινηση στο θεματακι μας βλεπω... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3/9???

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓ,ΑΝΤΩΝΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ,ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ ΤΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΜΑΣ???

ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΦΥΣΙΚΑ

,ΕΣΥ ΜΙΡΛΙΤΣΑ???ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ???

ΒΙΚΥ ΤΙ ΛΕΣ???

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΑΘΗΝΑ???

JOANAKI???

TONIA ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΓΥΡΙΣΕΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STAMYMAMY έγραψε:

ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΦΥΣΙΚΑ

,ΕΣΥ ΜΙΡΛΙΤΣΑ???ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ???

Kαλά να 'μαστε Στάμη μου θα σου πω με σιγουριά την άλλη εβδομάδα.

Εσύ καλά είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STAMYMAMY έγραψε:

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3/9???

ΣΤΑΜΥ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΟΜΩΣ ΕΕ;; ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΚΟ :blink::blink: !!! ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΜΑΖΙ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΧΕΔΟΝ ΕΤΟΙΜΟΙ...

ΛΟΙΠΟΝ ΞΕΚΙΝΑΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΕ!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ, ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΗΛΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΗΛ.

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ!!

ΛΕΝΑΚΙ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΟΥ!!

ΤΟΝΙΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΓΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΕ!!

ΑΣΠΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ :kiss::kiss::kiss:

ΒΙΚΑΚΗ ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ ΠΕΡΝΑΤΕ ΤΕΛΕΙΑ...ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΤΡΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑ!!

ΣΤΑΜΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ...ΘΑ ΜΗΛΙΣΟΥΜΕ!!

ΤΙ ΑΛΛΟ;;ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕΙ....

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΠΟΙΑ ΕΥΧΟΜΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΤΟ ΝΟ 3!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΕ (ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ) ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!!

ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ...ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΤΕ!!ΣΝΙΦ! :(

ΑΝΤΕ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

BYEEEEEEE!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυυυυυυυυυυυυυ γυρισες ασωτη αραπινα?? :laugh: :laugh:

τι κανετε????ξερω ξερω εχεις κατουρηθει απ'τη χαρα σου!!!λεω τωρα που γυρισε το αγορι της παει δεν θα ξαναμπει!!χαχα!! :lol: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΛΩΡΙΑΝΑ έγραψε:

STAMYMAMY έγραψε:

ΣΤΑΜΥ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΟΜΩΣ ΕΕ;; ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΚΟ :blink::blink: !!! ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΜΑΖΙ;;[/quote:9vqw4apl]

ναι καλε απογευμα,ναι λεω να τα παρουμε αν βρεθουμε κοντα στο σπιτι μας.΄καλα εισαι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες B)B)

Τι κάνετε;; Όλες καλά;;

ΣΤΑΜΥ μου καλά είμαστε όλοι, εγώ ένα αγχος το έχω για τον παιδικό, την προσαρμογή, τις ιώσεις ξέρεις τώρα... την Τετάρτη ξεκινάμε :woohoo: . Ναι καλά θα είναι να πάρουμε τα μικρούλια αν βρεθούμε κοντά στο σπίτι αν και βέβαια με το δικό μου μαλλον πιο πολύ στο τρέξιμο θα είμαι παρά θα συζητήσουμε :blink: . Μέχρι τότε θα δούμε... :kiss:

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ τι κάνεις;; Ήρθατε;; Πήγες στο γιατρό;; Πότε με το καλό;;; Η μικρή καλά;;

BIKXAR καλά να περνατε!!!!!!!!!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ που είσαι βρε ψυχή;;;

MIRLITSA καλά η μικρούλα;;;

:kiss::kiss::kiss: Σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...